forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko Fibrinih stripova posjedujete!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/12/2010 : 20:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

od sada ovo postaje samo Sawitchev forum...teller se povlači.
Bok ljudi.


daj nemoj se zaje...

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7867 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/12/2010 : 20:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne, nego su premjestili na 2. kat:(((


bio sam gore neki dan, i puno je ljepše nego dolje, pravi ambijent za potrošit sat vremena kad ga imaš
ali stvarno, rijetko tko gore zaluta

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/12/2010 : 20:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo

mhejl,smanji potpis u 2 reda...



tebe stvarno nervira u 3 reda jelda...


pravilo je da ide u dva reda,poradiglede preglednosti...pravila su odavno na forumu...ne nervira me,nego upada u oči...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/12/2010 : 20:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
ja imam,odokativno 20-ak fibraša...kako reče drug forum,osnosno sawitch za from hell...odbio ga crtež...i mene je,a bio sam napaljen ka pas kad vidi tek procvalu kuju...kad sam otvorio from hell,htio sam marka gađat u glavu
ma može scenarij napravit Bog sa nebesa,ali meni je bitan jebeni crtež...prebitan...jaki je u pravu,previše smo kolekcionari,patimo od pizdarija...takav sam i ja,ali to ne znači da imam samo bonnelija,ka dite sam ima i stripoteka i giganata i ostalih gluposti,jedino me nerviralo šta sve ide u miljun nastavaka...riđobradog sam tek otkako ga je libellus izbacio prvi put pročitao i oduševio se,a imao sam mogućnost ga čitat u gigantu,ali nisam,blueberry isto i da ne nabrajam...ima u mene svega...ali da su me neki fibra stripovi odbili zbog crteža-jesu...i to sam rekao marku u facu,kao šta bih rekao nekom drugom...neke fibrine stvari sam uzimao po defaultu jer sam otprije čuo i vidio za ta izdanja...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/12/2010 : 20:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Međutim, brzo nakon početnog oduševljenja što opet vidim Zagora, Dilana i ostale na kioscima, sledi i razočarenje jer čitajući ove stripove NISAM VIŠE OSEĆAO ONO USHIĆENJE OD RANIJE.U stvari stvar je krajnje prosta - ovi junaci su namenjeni za uzrast od 7 do 18 godina i normalno je da čitajući ih ne osaćam ono što sam osećao pre 20 i više godina - u stvari kao što kaže Ken2, ja sam više uživao preslagavajući staru kolekciju ZS/LMS ali i ovu novu VČ/Ludens i posmatrajući naslovnice i tek ovlaš listajući ove stripove nego čitajći ih
I DA ZAKLJUČIM - POČEVŠI DA KUPUJEM ALBUME, OPET SAM OSETIO ONO USHIĆENJE ČITAJUĆI STRIPOVE PRE 25 GODINA, PA ČAK MOŽDA I VEĆE - A DOBRIM DELO ZA TO JE ZASLUŽNA I FIBRA!!!


Ovo isto je bilo i kod mene. A vjerujem da nas ima još...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/12/2010 : 20:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Malo ću stati u odbranu Sawitcha i Tellera.
Njih dvojica jesu prvenstveno bonelijevci, ali oni su poslušali prijedloge i šire horizonte tj. čitaju i druge stripove. Tako da njih dvojica nisu najbolji primjer za čitalačku stagnaciju koja još uvijek drži većinu članova ovdje...
I opet, moji ponekad prenaglašeni napadi su ustvari posljedica moje želje da i drugi (što više njih) osjeti čaroliju stripa izvan Bonellijeve produkcije. Svijet stripa je previše lijep da bih mirno gledao kako ga netko propušta.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 29/12/2010 20:41:16
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/12/2010 : 21:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Malo ću stati u odbranu Sawitcha i Tellera.
Njih dvojica jesu prvenstveno bonelijevci, ali oni su poslušali prijedloge i šire horizonte tj. čitaju i druge stripove. Tako da njih dvojica nisu najbolji primjer za čitalačku stagnaciju koja još uvijek drži većinu članova ovdje...

Slažem se, naravno. Mene prvenstveno muče argumenti kojima se koriste u raspravama. Njihove čitateljske navike su sasvim druga priča.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 29/12/2010 : 21:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Incal je OK za 270 kuna. Asterios Polyp i slični, to je suludo.





Asterios ti se nije svideo?
Prica se da je medju najboljim stripovima ove godine..
No nisam jos uspio procitati..



Iznenađujuće, vrlo mi se svidio i je među najboljim stripovima zadnjih par godina, ali 270 kuna za 320 stranica tog tipa vjerojatno ne bih platio, iako je Mazzuchelli dokazano vrhunski crtač. Za 320 stranica njegovog Daredevila, vjerojatno bih:).


www.stripgen.com
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 29/12/2010 : 21:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prestao suditi o stripovima po crtezu otkad procitah stripcinu sa najboljom pricom i ujedno NAJRUZNIJIM crtezom od svega sto sam imao u rukama - Opasne Navike (Hellblazer). Ajde negde los crtez mozes pripisati stilizaciji ili karikaturi, ali ono je ruzno ko da je nogama crtano. A ipak pricetina.

Svakako da vise uzivam kad je crtez dobar, ali sto se kaze, knjizi se ne sudi po koricama.

Edited by - Grujah. on 29/12/2010 21:55:33
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2010 : 23:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Iznenađujuće, vrlo mi se svidio i je među najboljim stripovima zadnjih par godina, ali 270 kuna za 320 stranica tog tipa vjerojatno ne bih platio, iako je Mazzuchelli dokazano vrhunski crtač. Za 320 stranica njegovog Daredevila, vjerojatno bih:).


Ne brini, neće koštati toliko, ni jedan ni drugi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 30/12/2010 : 00:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Dobio od dede knjigu Mesto u mecavi,nezvanicna biografija Milana Mladenovica,extremno retko izdanje
i prezadovoljan sam

Malo da zaofftopičarim. :)
Super je to knjiga, ali je (kao što Žikić i sam insistira) to zapravo pogled na Milanov život kroz razne novinske članke i intervjue, ako se dobro sećam. Što naravno ne umanjuje kvalitet knjige.
Nego, zar je to postala retka knjiga? Do pre koju godinu ju je bilo na svakom ćošku.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 30/12/2010 : 00:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Asterios ti se nije svideo?
Prica se da je medju najboljim stripovima ove godine..
No nisam jos uspio procitati..


Je l' ovo znači da će Markos izdati i AP? :)
Inače, meni je to jako dobar strip (iako je izdat 2009. godine), ali sam bio ubeđen da je to suviše "apstraktno" za Markosa. :P
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/12/2010 : 00:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Inače, meni je to jako dobar strip (iako je izdat 2009. godine), ali sam bio ubeđen da je to suviše "apstraktno" za Markosa. :P


Bogami, slabo poznaješ Fibrin katalog.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 30/12/2010 : 00:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa


Pa ne možeš reći da sam te zajebao.



Čuj zajebao Šteta što nisam bio u situaciji da realizujemo sve zamisli

Nisam stigao da pročitam, ali ovi praznici definitivno će biti posvećeni stripovima

I Fibrinim, između ostalog

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/12/2010 : 10:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Iznenađujuće, vrlo mi se svidio i je među najboljim stripovima zadnjih par godina, ali 270 kuna za 320 stranica tog tipa vjerojatno ne bih platio, iako je Mazzuchelli dokazano vrhunski crtač. Za 320 stranica njegovog Daredevila, vjerojatno bih:).



Pozdrav za kolegu paramecijuma... Bas uzivam da citam tvoje izrazito inteligentne i prosvetljujuce postove... Samo bih te zamolio da ne prozivas moj mentalni sklop, ipak ga imam za razliku od tebe...
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 30/12/2010 : 10:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Malo ću stati u odbranu Sawitcha i Tellera.
Njih dvojica jesu prvenstveno bonelijevci, ali oni su poslušali prijedloge i šire horizonte tj. čitaju i druge stripove. Tako da njih dvojica nisu najbolji primjer za čitalačku stagnaciju koja još uvijek drži većinu članova ovdje...
I opet, moji ponekad prenaglašeni napadi su ustvari posljedica moje želje da i drugi (što više njih) osjeti čaroliju stripa izvan Bonellijeve produkcije. Svijet stripa je previše lijep da bih mirno gledao kako ga netko propušta.



sad se vadite kada ste ih iznapadali

feka

Edited by - feka82 on 30/12/2010 10:36:46
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/12/2010 : 11:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ma moze da me napada ko hoce, sta mi moze... Ja sam pokusao da citam gomilu Fibrinih stripova i ne ide mi nikako.. Ako su drugima dobri, svaka cast, samo nek se hrane time, meni nisu i citam ono sto volim... Tog "glupog" Zagora cu citati 200 puta a Alvar Majora sam procitao jednom i necu nikad vise... A da ne spominjem one stripove sto me skenjaju totalno... Ja radim na svom dobrom raspolozenju... Jeste da ce reci neki da je cilj stripa da probudi neku emociju, kakva god da je, ali ja hocu da mi aktivira hormone dobrog raspolozenja.. Ako ne moze te, onda nece ni neke druge...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/12/2010 : 11:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Nikad mi nije bilo jasno sta nekog boli kita sta neko tamo treci cita.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/12/2010 : 14:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
U sustini si u pravu, ali opet nekom mozes uciniti uslugu preporucivsi mu nesto za sta ne zna a ti mislis da je dobro... Ali ovi Ajnstajni sto omalovazavaju mentalne sklopove nas koji ne citamo isto sto i oni su za zaljenje... Jeste da mi nekad idu na k...c ali opet mi ih zao...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/12/2010 : 14:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Ali ovi Ajnstajni sto omalovazavaju mentalne sklopove nas koji ne citamo isto sto i oni su za zaljenje...



A vidi, ja delim ljude na one sa kojima mogu piti pivo i na one druge . Ti si jedan od pivasa , a za ovo oko stripova ko/sta/kako i koliko me bas briga. Svakome po volji, za to smo se borili.
Licno, dao sam gomile fibre/ne fibre drugima da citaju, po mojoj proceni sta kome pase. Ove godine sam trojicu uputio u Darkwood. To je moj nacin sirenja strip kulture.

Edited by - kasper on 30/12/2010 14:57:29
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2010 : 15:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Mene je prijatelj navuka na DC..i biti cu mu vjecno zahvalan..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/12/2010 : 15:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/12/2010 : 15:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Mene je prijateljica navukla na ...i bit cu joj vjecno zahvalan..


Blago tebi!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/12/2010 : 15:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by sawitch
Ali ovi Ajnstajni sto omalovazavaju mentalne sklopove nas koji ne citamo isto sto i oni su za zaljenje...



A vidi, ja delim ljude na one sa kojima mogu piti pivo i na one druge . Ti si jedan od pivasa , a za ovo oko stripova ko/sta/kako i koliko me bas briga. Svakome po volji, za to smo se borili.
Licno, dao sam gomile fibre/ne fibre drugima da citaju, po mojoj proceni sta kome pase. Ove godine sam trojicu uputio u Darkwood. To je moj nacin sirenja strip kulture.


Ja ljude delim na one sa kojima pijem koka-kolu i na one sa kojima pijem kvas.
A Savić svira kurcu - da je pročitao Eternauta ili Zekana/Tvrđu, usro bi se u gaće od sreće i rekao "daj još,daj još!!!" -stojim iza ovoga, ovo je tvoj kalibar Fibre Sale!
Jednostavno si počeo sa lošim (po tvoj ukus) Fibrama !!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 30/12/2010 : 15:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
normalno nije potrebno vrijedjanje , trebalo bi da komentarisemo odnosno diskutujemo o stripovima , a ovdje se dijelimo u klanove bez ikakve potrebe . Neko gleda ove filmove , neko slusa ovu ili onu muziku razlicito od mene i sta ja bih sad trebao da ga ignorisem ili napadam njegov mentalni sklop .
Mozda bi svi kupovali sve stripove i citali da imamo neograniceno mnogo para , vjerujem da bi , e onda bi mogli da diskutujemo i ne bismo se dijelili , ali nazalost nismo svi u istoj situaciji odnosno nismo svi isti opet bi se dijelili .

feka
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000