forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Trazim ZAGORA i TEX A SD
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 03/01/2011 : 12:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Dakle, kupujem vise brojeva uglavnom Zagora i ponesto od Texa, svi redom od Slobodne Dalmacije, samo je jedan izuzetak i on je od Ludensa.

Brojevi koji me zanimaju su:

Zagor Extra:

1 - Zagor Priča
2 - Kralj Darkwooda
3 - Jack Mohikanac
4 - Čisto Samoubojstvo
5 - Tajna Služba
6 - Strijeljanje
15 - Šestorica s "Plave Zvijezde"
21 - Alahova Ruka

79 - Pobjeda (ovaj je iznimka, jedini 'Ludensov')


Zagor redovni:

1 - Lov na Vuka
9 - Nestali Istraživač
10 - Prolaz na Sjeverozapad
12 - Pobunjenici
15 - Zmajevi Gusari
16 - Otok Gubavaca
29 - Svratište Obješenih
39 - Imanje pod Opsadom
40 - Sjene nad Darkwoodom
43 - Dvoboj u Svemiru
45 - Opsjednutost
48 - Divlja Djevojka



TEX:

4 - Zakon Oružja
7 - Uhoda
8 - Thonga Tiranin
9 - Lažna uzbuna
10 - Skriveni Pištolj
38 - Carsonova Prošlost.


Uglavnom ja sam iz Mostara pa bi mi najzgodnije bilo da se jave ljudi iz BiH jer inace su postarine preskupe za medjunarodni promet, mada sam otvoren i za sve druge opcije i prijedloge ;) Eventualno ako bi se javio netko iz ZG mozda bih mogao izmedju par prijatelja pronaci jednoga koji bi bio voljan to preuzeti na ruke... :) A mozda i ST ne bi bio problem, jer znam skoknuti tamo s vremena na vrijeme.

To bi bilo to, cijena naravno ide po dogovoru. Spreman sam platiti pošteno, ali ne naravno i preko vrijednosti, ne treba mi se javljati netko s astronomskim cijenama samo zato što mi ovi brojevi trebaju!! ;) Vidio sam da recimo kolega "pajini antikviteti" ima vecinu toga, ali njemu su SD brojevi po 25 kuna i to mi je preskupo, barem za neke brojeve...!

Jedini uvjet jeste da su svi ocuvani za 5/5- , i bolje bi bilo ako netko ima vise komada jer ne isplati mi se uzimati po broj-dva radi postarine i lakse mi je tako rjesiti stvar ;)
Ali za sve opcije i prijedloge sam otvoren, pa ako tko ima ili me moze uputiti na nekoga ili bilo kako pomoci bio bih zahvalan.

Lijep pozdrav

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 03/01/2011 : 13:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
ja ti imam dosta toga, ali sam samo za zamjenu, imaš li što za ponuditi?

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 03/01/2011 : 13:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Imam ti od Dylana REDOVNE 28, 31, 47, 49, 52 i 80, i EXTRE 4, 5, 6, 8, 13 i 20;

Imam Mister NO brojeve 4, 19, 54 i 56; Marti Mystere brojeve 16 i 44; Komandant Mark jedan broj od Porina - Wobak, Blek - Ludens specijal broj 2 - Špijun; TEX maxi broj 5 - Sjeverozapadni teritorij... Imam mozda jos 1-2 broja Alana forda i mozda 1-2 broja Martina Mysterea od LMSa ali su mi na selu tako da ne znam tocno koji su.

To bi bilo to, ako ti sto treba javi ili ako se predomislis za prodaju.
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 03/01/2011 : 13:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Imam ti od Dylana REDOVNE 28, 31, 47, 49, 52 i 80, i EXTRE 4, 5, 6, 8, 13 i 20;

Imam Mister NO brojeve 4, 19, 54 i 56; Marti Mystere brojeve 16 i 44; Komandant Mark jedan broj od Porina - Wobak, Blek - Ludens specijal broj 2 - Špijun; TEX maxi broj 5 - Sjeverozapadni teritorij... Imam mozda jos 1-2 broja Alana forda i mozda 1-2 broja Martina Mysterea od LMSa ali su mi na selu tako da ne znam tocno koji su.

To bi bilo to, ako ti sto treba javi ili ako se predomislis za prodaju.


a jbg, samo me zagori zanimaju :D
sorry ne prodajem, fali mi jos par zagora pa ću to razmjenit za njih... pozdrav

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2011 : 16:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Prijatelju ima ti ja 4-5brojeva ali ja sma iz Zadra
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 03/01/2011 : 16:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
A ne znam, sve bi mi dobro doslo ali postarine bi bilo 40 kn, to je ono sto kazu "skuplja pita nego tepsija"... :) Vidjet cu ako se nitko ne javi da mozda dogovorim s ovim prijateljem jednim pa da saljes njemu ZG pa onda on meni donese ali to su vec komplikacije... A koji su brojevi u pitanju, i cijene?
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 04/01/2011 : 08:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Dakle, kupujem vise brojeva uglavnom Zagora i ponesto od Texa, svi redom od Slobodne Dalmacije, samo je jedan izuzetak i on je od Ludensa.

Brojevi koji me zanimaju su:

Zagor Extra:

1 - Zagor Priča
2 - Kralj Darkwooda
3 - Jack Mohikanac
4 - Čisto Samoubojstvo
5 - Tajna Služba
6 - Strijeljanje
15 - Šestorica s "Plave Zvijezde"
21 - Alahova Ruka

79 - Pobjeda (ovaj je iznimka, jedini 'Ludensov')


Zagor redovni:

1 - Lov na Vuka
9 - Nestali Istraživač
10 - Prolaz na Sjeverozapad
12 - Pobunjenici
15 - Zmajevi Gusari
16 - Otok Gubavaca
29 - Svratište Obješenih
39 - Imanje pod Opsadom
40 - Sjene nad Darkwoodom
43 - Dvoboj u Svemiru
45 - Opsjednutost
48 - Divlja Djevojka



TEX:

4 - Zakon Oružja
7 - Uhoda
8 - Thonga Tiranin
9 - Lažna uzbuna
10 - Skriveni Pištolj
38 - Carsonova Prošlost.


Uglavnom ja sam iz Mostara pa bi mi najzgodnije bilo da se jave ljudi iz BiH jer inace su postarine preskupe za medjunarodni promet, mada sam otvoren i za sve druge opcije i prijedloge ;) Eventualno ako bi se javio netko iz ZG mozda bih mogao izmedju par prijatelja pronaci jednoga koji bi bio voljan to preuzeti na ruke... :) A mozda i ST ne bi bio problem, jer znam skoknuti tamo s vremena na vrijeme.

To bi bilo to, cijena naravno ide po dogovoru. Spreman sam platiti pošteno, ali ne naravno i preko vrijednosti, ne treba mi se javljati netko s astronomskim cijenama samo zato što mi ovi brojevi trebaju!! ;) Vidio sam da recimo kolega "pajini antikviteti" ima vecinu toga, ali njemu su SD brojevi po 25 kuna i to mi je preskupo, barem za neke brojeve...!

Jedini uvjet jeste da su svi ocuvani za 5/5- , i bolje bi bilo ako netko ima vise komada jer ne isplati mi se uzimati po broj-dva radi postarine i lakse mi je tako rjesiti stvar ;)
Ali za sve opcije i prijedloge sam otvoren, pa ako tko ima ili me moze uputiti na nekoga ili bilo kako pomoci bio bih zahvalan.

Lijep pozdrav



Ne znam šta bi u toj cijeni bilo preskupo
Svaki vrijedi barem 18kuna koliko je novi na kiosku, a neki od tih koje tražiš su već i rariteti u toj očuvanosti pa naravno vrijede i više.Naravno govorim o junaku svih junaka, ZAGORU


http://www.appaloosa.hr/
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 05/01/2011 : 17:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Pa da su rariteti i nisu jer se SD nudi dosta na aukcijama, nedavno mi je momak kolega s ovog foruma nudio par jako dobro ocuvanih brojeva za po 7-8 kuna medjutim nikako ne mogu stupiti u kontakt s njime :(

Moj je problem u tome sto to 99% nude ljudi iz HR ili SR pa recimo i da uzmem 4-5 brojeva za 50 kuna dodje me jos 40 kuna postarine sto je cista pljacka i neisplativo, a u Srbiji nemam nikoga, u HR sto i imam nitko od tih nije voljan hodati okolo po ZG i preuzimati moje "tamo neke stripove" :( A druga stvar je sto meni treba odredjenih 20ak brojeva, dok vecina ljudi koji nude jeftinije stave svoje neke komplete, i onda mi se ni to ne isplati jer iz kompleta od 30 komada meni treba 3... A recimo da nisam perfekcionist, znaci ta ocuvanost ne moru biti glanc, moze to biti i solidna cetvorka samo da je dobar ako me shvacate ;)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000