forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Remitenda u HR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 04/01/2011 : 23:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rssc

quote:
Originally posted by crazyboy993

ima, barem u međimurju, 2x specijal,3 x extra ili redovni i 1 maxi+ jedan redovni... ove mješance ne želim ni kupovati bljak :)
šteta da nema još almanaha :/



kod nas imaju svi almanasi, 1-8,oko 21Kn 2kom, giganti po 16KM ili 55Kn, ali mi ne trebaju..

dakle poslo je to, da ja ipak skoknem do metkovica kada budem u hercegovini, valjda ima i dole vise trafika..

ovdje u sarajevu se moze naci sve, samo ti onda ostane jedno 20 dijabolika brojevi 2-5 i mister no isto tako kamara brojeva 50-55




daj nemoj me, gigant i almanasi u pakiranju?? :O

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

kenan92
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
388 Posts

Member since 26/01/2010

Posted - 05/01/2011 : 01:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit kenan92's Homepage  Send kenan92 a Yahoo! Message  Send kenan92 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by rssc

quote:
Originally posted by crazyboy993

ima, barem u međimurju, 2x specijal,3 x extra ili redovni i 1 maxi+ jedan redovni... ove mješance ne želim ni kupovati bljak :)
šteta da nema još almanaha :/



kod nas imaju svi almanasi, 1-8,oko 21Kn 2kom, giganti po 16KM ili 55Kn, ali mi ne trebaju..

dakle poslo je to, da ja ipak skoknem do metkovica kada budem u hercegovini, valjda ima i dole vise trafika..

ovdje u sarajevu se moze naci sve, samo ti onda ostane jedno 20 dijabolika brojevi 2-5 i mister no isto tako kamara brojeva 50-55




daj nemoj me, gigant i almanasi u pakiranju?? :O

to ima i kod nas u Brckom...

Here at last, dear friends, on the shores of the Sea, comes the end of our fellowship in Middle-earth. Go in peace! I will not say: do not weep;for not all tears are an evil."
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 05/01/2011 : 01:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kenan92

quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by rssc

quote:
Originally posted by crazyboy993

ima, barem u međimurju, 2x specijal,3 x extra ili redovni i 1 maxi+ jedan redovni... ove mješance ne želim ni kupovati bljak :)
šteta da nema još almanaha :/



kod nas imaju svi almanasi, 1-8,oko 21Kn 2kom, giganti po 16KM ili 55Kn, ali mi ne trebaju..

dakle poslo je to, da ja ipak skoknem do metkovica kada budem u hercegovini, valjda ima i dole vise trafika..

ovdje u sarajevu se moze naci sve, samo ti onda ostane jedno 20 dijabolika brojevi 2-5 i mister no isto tako kamara brojeva 50-55




daj nemoj me, gigant i almanasi u pakiranju?? :O

to ima i kod nas u Brckom...


aaaaaaaaaaaaa, lud saaam

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2011 : 08:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

nedostatak je i šta babe na kiosku neće prstom da maknu kako bi ti pokazale sve komplete koje imaju, pogotovo ako se moraju dić sa stolca. toliko bezobrazluka se rijetko gdje viđa.



Upravo tako! jednom čekam tramvaj i blizu kiosk, i vidim nekoliko paketa zagora-i kazem joj da bih volio pogledati tih nekoliko paketa. kaze ona, ma nisu to stripovi!! Jer tesko joj se sa stolice okrenuti i dodati to...???
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2011 : 08:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Kad je počeo izlaziti Dylan Maxi-odem na
1.kiosk-Dobar dan! Imate li Dylan Maxi? Gleda me-Koga!?? Kaj ti je to! Ok-mislim, novo izdanje, pa se još ne zna.
2.kiosk-Nemam pojma kaj tražiš!?
3.kiosk-ima konačno 2 komada, neznam koji je lošiji od kojeg i još me uvjerava da to nije niš oštečeno, kako je to ko'novo!
4.kiosk-nudi mi dd-extra-i uvjerava me da je to isto! isti junak i kaj ja sad hoću neš' posebno.
5.kiosk-konačno kupio! nakon obilaska pola Zagreba
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/01/2011 : 10:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
istina, i ja sam se iznenadio, kupio sam ih na kiosku u Gajevoj.
quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by adriano

ja sam nedavno kupio tonkin gnjev i hurone u remitendi za 25 kn, i to posve očuvane. stvarno se isplati, jer u redovnoj prodaji to isto bi me došlo 70 kn.


daj nemoj me... najnoviji maxii??? ja sam kupio bas danas hurone i ratnike

Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 05/01/2011 : 13:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

istina, i ja sam se iznenadio, kupio sam ih na kiosku u Gajevoj.
quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by adriano

ja sam nedavno kupio tonkin gnjev i hurone u remitendi za 25 kn, i to posve očuvane. stvarno se isplati, jer u redovnoj prodaji to isto bi me došlo 70 kn.


daj nemoj me... najnoviji maxii??? ja sam kupio bas danas hurone i ratnike




uf, lijepo pakiranje

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 05/01/2011 : 18:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam rekupero na aerodromu Cilipi paketic Zagora i AF Extra... volim te usputne kupovinice :))))))

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4993 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 06/01/2011 : 20:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

nedostatak je i šta babe na kiosku neće prstom da maknu kako bi ti pokazale sve komplete koje imaju, pogotovo ako se moraju dić sa stolca. toliko bezobrazluka se rijetko gdje viđa.




debele neoprane krezube pomahnitale babetine
_________________________________________________________________________________________________________________________________
Prvi broj Alan Forda u HR otisnuo je Vjesnik krajem 1969.na adresi Ljubice Gerovac 42 godine Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7892 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/01/2011 : 20:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by adriano

nedostatak je i šta babe na kiosku neće prstom da maknu kako bi ti pokazale sve komplete koje imaju, pogotovo ako se moraju dić sa stolca. toliko bezobrazluka se rijetko gdje viđa.




debele neoprane krezube pomahnitale babetine





_________________________________________________________________________________________________________________________________
Prvi broj Alan Forda u HR otisnuo je Vjesnik krajem 1969.na adresi Ljubice Gerovac 42 godine Alan Forda u HR

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/01/2011 : 20:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ja idem na svoj kiosk gdje me teta zna!
Inače, kod mene su sve ljubazne, ne znam kako će to biti za 15 godina, no kada sam bio u Splitu na kiosku negdje kod trajekta sam babu tražio komplet Texa (Vidio sam da ima "Tajnu pergamenta" koju ja i dandanas nemam) a ona je rekla "NEMA NIŠTA"!

Zapravo imao sam jednu nezgodu na kiosku kod mene. Tražio sam komplet Alan Forda i bio je jedan gdje je na naslovnoj bila gola ženska (Ars, artis), i dve su babe bile iza mene. Ženska je podignula komplet tako da babe mogu vidjeti i pitala me "Jel taj?", babe su počele psovat i jedna je rekla "Iz inata mu ne bi dala". Stavio sam kapuljaču, opsovao ispod glasa i otišao. Ni Ars, artis još dandanas nemam, a nije mi ni žao.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

Edited by - Zagor12 on 06/01/2011 20:33:13
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 06/01/2011 : 20:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
postoje li trafikanti, tzv. muške trafikantice? netko vidio uživo?

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4561 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 06/01/2011 : 20:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Ima ih u Beogradu, mladi ljudi, prijatni za saradnju.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/01/2011 : 23:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
debele neoprane krezube pomahnitale babetine hahahahahhahaahhahhha
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000