forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Kolekcionarski portal ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/03/2011 : 14:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Eto ga na opet...Ajde ljudi nemojmo pretjerivati molim vas...Nitko nije "retardiran" isl.
I molio bih da se sržite teme

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 14:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Checee, prestani da provociras i podjebavas ljude, nadji neki drugi hobi


EDIT: Kolega je bio brzi

Edited by - King Warrior on 20/03/2011 14:28:50
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/03/2011 : 14:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem da će se jedan dio komentara rasipati komentiranjem pojedinih izdanja, no istodobno sam i optimističan da će recenzije i tekstovi opstati u današnjem obliku i da će se dalje komentirati istom kvantitetom (i kvalitetom). Dobra ideja je i ovo ocjenjivanje zvjezdicama. Ionako je već sve izvedeno i napravljeno, tako da...
Ionako će se tekstovi i recenzije i dalje pojavljivati na homepageu s povećom slikom i najavom, i ovo mi svejedno ima veću težinu od dolaženja na dotičnu naslovnicu i komentiranja iste.

Nadam se da će Marko poraditi i na drugim feature-ima sajta, a ono što bi meni bilo najinteresantnije povezati recenzije da se mogu listati jedna za drugom po kronologiji . Barem serijale koji su skoro u potpunosti recenzirani (Zagor, MM, NN, pa čak i DD jednim dijelom).

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 20/03/2011 14:40:47
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/03/2011 : 14:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Ima recki i bez slika, a neki komentari su duzi od samih recenzija.
Vecina stripova se sastoji/moze recenzirati od jednog stripa, otprilike 95% stripova na sajtu su takvi, izuzetak su neki bonelli stripovi kao Zagor i Tex koji se sastoje od vise nastavaka. Od Zagora je ionako vise od 99% recenzirano.
U sustini za npr. DD epizodu XX moze se staviti desetak komentara, onda ne vidim razlog za preku potrebu napisati i recenziju. A zasto bi to ljudi opet komentarisali na recenzijama kada su to vec uradili ispod slike?! Zalosna je i ta recka gdje nema nijednog komentara a ispod slike ih ima nekoliko.
Ovaj sistem, ocjene i komentari, je alternativna verzija nasih recenzija, koje je grehota mijenjati ili improvizovati kroz ovako nesto s obzirom da su upravo te recke najvece blago na sajtu i u medjuvremenu su postale bolje i kvalitetnije i od onih na uBC-u. Ponavljam, da nemamo recke, ovo bi bila najbolja alternativa, ali u ovom slucaju je to korak unazad i nepotrebno dupliranje koje ce se negativno odraziti na klasicne recenzije i komentare koji se tamo ostavljaju.

Ocjene sa zvjezdicama i "moja kolekcija" su pravi potez. Objasnio sam zasto u prethodnom postu.
Moj prijedlog je ostaviti ocjene a ove nove komentare ukinuti i ostaviti mogucnost komentarisanja kao i prije ovog noviteta.


Prvo, dozvoli da ti kazem da sam ti, kao verovatno i svi drugi korisnici ovog sajta, zahvalan na trudu koji ulazes u recenzije, te da ce moja kritika biti krajnje konstruktivna.

Drugo, ti nisi Roger Ebert. Stripovi.com nije Chicago Sun Times. Ti pises u slobodno vreme recenzije pulp stripova pod pseudonimom. Samo mali reality check. Tvoja primedba da ce se recenzije "obezvredniti" jednaka je onoj da sada UBC staff dodje na stripovi.com i pozali se Markosu da je njegov "Oskar" obezvrednio njihove nagrade, te da to nema smisla, jer oni su, zaboga, Italijani i milion godina citaju SBE, sta sad koji kurac gomila balkanjerosa ima izvoditi sa nekakvim nagradama...i jos ih nazivati "oskarima"! Oh bezobrazluka. Nema poente siriti elitizam na ovako trivijalnoj temi. Neko ti je lepo rekao - recenzija je _zvanican_ stav, komentari su _nezvanican_. Zaboga, ovo su stripovi.com u 21. veku, ovo nije Politika/Vecernji list iz '62. gde postoje dva kriticara koja obilaze bioskope. Stvarno, sto ne apelujes da se i zabrani forum, ako ti smetaju komentari ?

Trece, ja, takodje, stvarno ne vidim poentu u ovoj tvojoj zalopojci. Ljudi koji citaju recenzije citace ih i dalje, a cita ih puno. Evo ja prvi. To sto mozemo ostaviti privatni komentar ispod iste, nema puno veze. Niciji rad nije obezvredjen cinjenicom da nema komentara ispod nje. DeeCay pise literarne eseje o Nathanu Neveru, pa cesto njegova recenzija ima manje komentara od neke "Opasni prdez u Darkwoodu" Zagorove gluposti koja i sa 20% ocenom privuce 483412 komentara u rangu ocena od 01 do 99%. Nisam ga jos video da se zali (mozda i gresim). Svaka recenzija je plod necijeg truda i autor iste treba biti zadovoljan u shodu sa time koliko on misli da je njegov tekst uspesan. Kao dugogodisnji novinar sa iskustvom koji uz svoje ime ima i oko 50+ recenzija, mahom filmskih, mogu da ti pa skoro i zagarantujem da ovakav stav dele ostali iz branse. Pises da bi dao svoje misljenje - ne da bi ga servirao drugome.

My $.02.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 20/03/2011 : 14:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu
... Svaka recenzija je plod necijeg truda i autor iste treba biti zadovoljan u shodu sa time koliko on misli da je njegov tekst uspesan. Kao dugogodisnji novinar sa iskustvom koji uz svoje ime ima i oko 50+ recenzija, mahom filmskih, mogu da ti pa skoro i zagarantujem da ovakav stav dele ostali iz branse. Pises da bi dao svoje misljenje - ne da bi ga servirao drugome.

My $.02.



To je to®

Evo ja samo kratkim komentarom kazem da se mLogo slazem sa ovim sto gospodin novinar kaze.
Slazem se ama 100% sa boldiranim!
Slazem se, slazem se, slazem se... :P
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 14:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu


Prvo, dozvoli da ti kazem da sam ti, kao verovatno i svi drugi korisnici ovog sajta, zahvalan na trudu koji ulazes u recenzije, te da ce moja kritika biti krajnje konstruktivna.

Drugo, ti nisi Roger Ebert. Stripovi.com nije Chicago Sun Times. Ti pises u slobodno vreme recenzije pulp stripova pod pseudonimom. Samo mali reality check. Tvoja primedba da ce se recenzije "obezvredniti" jednaka je onoj da sada UBC staff dodje na stripovi.com i pozali se Markosu da je njegov "Oskar" obezvrednio njihove nagrade, te da to nema smisla, jer oni su, zaboga, Italijani i milion godina citaju SBE, sta sad koji kurac gomila balkanjerosa ima izvoditi sa nekakvim nagradama...i jos ih nazivati "oskarima"! Oh bezobrazluka. Nema poente siriti elitizam na ovako trivijalnoj temi. Neko ti je lepo rekao - recenzija je _zvanican_ stav, komentari su _nezvanican_. Zaboga, ovo su stripovi.com u 21. veku, ovo nije Politika/Vecernji list iz '62. gde postoje dva kriticara koja obilaze bioskope. Stvarno, sto ne apelujes da se i zabrani forum, ako ti smetaju komentari ?

Trece, ja, takodje, stvarno ne vidim poentu u ovoj tvojoj zalopojci. Ljudi koji citaju recenzije citace ih i dalje, a cita ih puno. Evo ja prvi. To sto mozemo ostaviti privatni komentar ispod iste, nema puno veze. Niciji rad nije obezvredjen cinjenicom da nema komentara ispod nje. DeeCay pise literarne eseje o Nathanu Neveru, pa cesto njegova recenzija ima manje komentara od neke "Opasni prdez u Darkwoodu" Zagorove gluposti koja i sa 20% ocenom privuce 483412 komentara u rangu ocena od 01 do 99%. Nisam ga jos video da se zali (mozda i gresim). Svaka recenzija je plod necijeg truda i autor iste treba biti zadovoljan u shodu sa time koliko on misli da je njegov tekst uspesan. Kao dugogodisnji novinar sa iskustvom koji uz svoje ime ima i oko 50+ recenzija, mahom filmskih, mogu da ti pa skoro i zagarantujem da ovakav stav dele ostali iz branse. Pises da bi dao svoje misljenje - ne da bi ga servirao drugome.

My $.02.


Momak, slusaj nesto
zadrzi ti ta svoja cinicna predavanja za sebe!
Ovdje nije bilo nikakvih zalopojki vec se razgovaralo sasvim normalnim tonom o prednostima i nedostacima koje su donijele izmjene.

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/03/2011 : 15:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Ovdje nije bilo nikakvih zalopojki vec se razgovaralo sasvim normalnim tonom o prednostima i nedostacima koje su donijele izmjene.



quote:
Cemu onda sluze recenzije i komentari na recenzijama?


quote:
Ne znam. Sa ovim recenzije gube na vaznosti, a i komentare ce rijetko ko ostavljati ispod naslovnice i onda na recenziji. Kako bilo, ovo je za mene degradiranje recenzija.


quote:
Cim sam vidio ovaj prijedlog pretpostavljao sam da bi to moglo biti suvisno na jednom sajtu kao sto je nas, ali sam ipak sacekao realizaciju prije nego sto sam ostavio komentar.


quote:
Evo ja, jedan od najproduktivnijih recenzenata sajta, upravo razmisljam sta i kako dalje...


quote:
Zalosna je i ta recka gdje nema nijednog komentara a ispod slike ih ima nekoliko.
Ovaj sistem, ocjene i komentari, je alternativna verzija nasih recenzija, koje je grehota mijenjati ili improvizovati kroz ovako nesto s obzirom da su upravo te recke najvece blago na sajtu i u medjuvremenu su postale bolje i kvalitetnije i od onih na uBC-u. Ponavljam, da nemamo recke, ovo bi bila najbolja alternativa, ali u ovom slucaju je to korak unazad i nepotrebno dupliranje koje ce se negativno odraziti na klasicne recenzije i komentare koji se tamo ostavljaju.


Da, izgleda da sam lose procenio da se ponasas kao prima donna medju stripovskim recenzentima koja se plasi izgubiti svoju publiku (ali, za ne poverovati da ovo pisem). Omiljeno sam boldovao. Jesi li razmisljao o cijanidu, mozda ?

Deers ti je lepo rekao, paranoises kao da je neko, sacuvajboze, tebe napao.

Da parafraziram Carly Simon, you're so vain...you probably think this thread is about you, don't you, don't you?.

Svasta...na kvadrat.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 15:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dobro. Nadam se da si zavrsio sa predavanjem, sada pusti druge da komentarisu i ne pokusavaj da me isprovociras.

quote:
Originally posted by Mairosu

Omiljeno sam boldovao.


http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-stat

Edited by - King Warrior on 20/03/2011 15:17:53
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 20/03/2011 : 15:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro King, valjda ne pišeš tolike recenzije da bi se poslije mogao time hvaliti? Čitajući sve ovo, dobiva se upravo takav dojam... Mairosuovu (opravdanu) kritiku shvaćaš kao izravan napad na sebe, a vjeruj mi da nije tako... Ne vrte se stripovi.com ni oko mene, ni oko tebe, pa ni oko Markosa... Ne treba sve shvaćati osobno...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 15:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Pa dobro King, valjda ne pišeš tolike recenzije da bi se poslije mogao time hvaliti? Čitajući sve ovo, dobiva se upravo takav dojam... Mairosuovu (opravdanu) kritiku shvaćaš kao izravan napad na sebe, a vjeruj mi da nije tako... Ne vrte se stripovi.com ni oko mene, ni oko tebe, pa ni oko Markosa... Ne treba sve shvaćati osobno...


Stvarno ne znam odakle ti to da se hvalim sa recenzijama?
Odakle ti to da sam rekao da se scom vrti oko mene?
Ovakvi komentari su stvarno bezobrazluk!
Meni ovo li vise lici na nesto gdje sam sa misljenjem u manjini, pa neki ljudi su docekali svoju minutu za podjebavanje.
Postedite me psihoanaliza!
Ako imate nesto da kazete na temu ,recite.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 20/03/2011 : 15:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Stvarno ne znam odakle ti to da se hvalim sa recenzijama?


Iz tvog prethodnog posta...

quote:
Originally posted by King Warrior

Odakle ti to da sam rekao da se scom vrti oko mene?


Takav se dojam stječe kad napišeš nešto ovakvo: Evo ja, jedan od najproduktivnijih recenzenata sajta, upravo razmisljam sta i kako dalje...

To ti je klasična ucjena: 'Ili vrati kako je bilo, ili ja možda više neću pisati...

quote:
Originally posted by King Warrior

Ovakvi komentari su stvarno bezobrazluk!
Meni ovo li vise lici na nesto gdje sam sa misljenjem u manjini, pa neki ljudi su docekali svoju minutu za podjebavanje.
Postedite me psihoanaliza!
Ako imate nesto da kazete na temu ,recite.


E vidiš, upravo ti kažem da ne treba sve shvaćati osobno, a ti to shvatiš osobno i nazoveš me bezobraznim... Ne znaš prihvatiti kritiku... Nitko od nas (naglašavam 'nitko') nije bogom dan i svi griješimo, zašto je teško prihvatiti da ti netko želi dobro ako ti ukaže na te greške?

Pogledaj ponovno što si napisao i kaži da to ne izgleda prepotentno... Ne znam je li tako zamišljeno, ali tako je ispalo, i to je sve što ti hoću reći... Ako i ovo shvatiš kao napad, onda stvarno nemam riječi...


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2011 : 15:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Vjerujem da će se jedan dio komentara rasipati komentiranjem pojedinih izdanja, no istodobno sam i optimističan da će recenzije i tekstovi opstati u današnjem obliku i da će se dalje komentirati istom kvantitetom (i kvalitetom). Dobra ideja je i ovo ocjenjivanje zvjezdicama. Ionako je već sve izvedeno i napravljeno, tako da...
Ionako će se tekstovi i recenzije i dalje pojavljivati na homepageu s povećom slikom i najavom, i ovo mi svejedno ima veću težinu od dolaženja na dotičnu naslovnicu i komentiranja iste.


Slazem se! (mada, to što je napravljeno ne znači da je nešto zapisano u kamenu i da se ne moze maknuti/promijeniti)

quote:
Originally posted by DeeCay
Nadam se da će Marko poraditi i na drugim feature-ima sajta, a ono što bi meni bilo najinteresantnije povezati recenzije da se mogu listati jedna za drugom po kronologiji . Barem serijale koji su skoro u potpunosti recenzirani (Zagor, MM, NN, pa čak i DD jednim dijelom).


OK, evo, obećajem da ću to napraviti. I na recenzijama i na naslovnicama!

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 15:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Ne znaš prihvatiti kritiku... Nitko od nas (naglašavam 'nitko') nije bogom dan i svi griješimo, zašto je teško prihvatiti da ti netko želi dobro ako ti ukaže na te greške?


Kritike prihvatam od pojedinih ljudi, ljude koje cu pitati i za savjet.
Ne prihvatam kritike od svakoga. Ako to covjeku stavim do znanja, onda je nasatavak diskusije nepotreban.
Ja i ti smo prije nekoliko mjeseci imali vec slican razgovor,
gdje si me u slicnoj situaciji prozvao i rasprava je tekla na slican nacin.
Ja sam se nadao da smo to onda rascistili, ali izgleda da sam se prevario.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/03/2011 : 15:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
....
OK, evo, obećajem da ću to napraviti. I na recenzijama i na naslovnicama!



E to, to sam davno htio predložit. Baš mi fali tipka foward/next kad sam na naslovnicama

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 20/03/2011 : 15:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ja sam se nadao da smo to onda rascistili, ali izgleda da sam se prevario.



Ne želi ti dobro onaj koji te hvali na sva usta, nego onaj koji ti govori istinu...

Ja ti kažem da s ovakvim izjavama ti ostavljaš dojam bahate osobe... Jesi li takav ili nisi, ne znam, nadam se da nisi... I to ti ne kažem da bih te napadao, nego da samo malo razmisliš o tome i zapitaš se zašto ostavljaš takav dojam... DeeCay je daleko najplodniji recenzent, pa nisam nigdje nijednom vidio da je to napisao... Njegova djela govore za njega... Skromnost je vrlina...

Uostalom, i prije pola godine situacija je bila ista... Kritizirao sam te jer si se naslađivao nakon izbacivanja, čini mi se, Kikyja... I dalje tvrdim da moderator ne treba i ne smije ismijavati izbačene (pa da su ne znam što napravili)... Prekršio je pravila, izbacio si ga i to je to... A ti si to shvatio kao napad...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2011 : 15:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Saša, zaista je nespretno ispalo, iako sumnjam da ti je to bila namjera. Najmanje što želim je obezvrijediti rad recenzenata, a pogotovo unazaditi sajt. Prihvatio sam sugestije koje su mi se učinile pametnima i, iako ova ideja ima svojih mana, u suštini smatram da je pozitivna i dobra. Ako se pokaže da nije, povući ću je. Ali zato moramo prvo pričekati i vidjeti što će i kako biti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 15:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva



Ne želi ti dobro onaj koji te hvali na sva usta, nego onaj koji ti govori istinu...

Ja ti kažem da s ovakvim izjavama ti ostavljaš dojam bahate osobe... Jesi li takav ili nisi, ne znam, nadam se da nisi... I to ti ne kažem da bih te napadao, nego da samo malo razmisliš o tome i zapitaš se zašto ostavljaš takav dojam... DeeCay je daleko najplodniji recenzent, pa nisam nigdje nijednom vidio da je to napisao... Njegova djela govore za njega... Skromnost je vrlina...

Uostalom, i prije pola godine situacija je bila ista... Kritizirao sam te jer si se naslađivao nakon izbacivanja, čini mi se, Kikyja... I dalje tvrdim da moderator ne treba i ne smije ismijavati izbačene (pa da su ne znam što napravili)... Prekršio je pravila, izbacio si ga i to je to... A ti si to shvatio kao napad...


Nevjerovatno koliko si zloban covjek.
Kako si u stanju sve na jedan fin i kulturan nacin da izokrenes.
Rekao sam ti onda a stavio do znanja i sada da se manes slicnih stvari. Zajebaji ti nekog drugog.
Ban 7 dana!

Edited by - King Warrior on 20/03/2011 15:59:34
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 16:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Saša, zaista je nespretno ispalo, iako sumnjam da ti je to bila namjera. Najmanje što želim je obezvrijediti rad recenzenata, a pogotovo unazaditi sajt. Prihvatio sam sugestije koje su mi se učinile pametnima i, iako ova ideja ima svojih mana, u suštini smatram da je pozitivna i dobra. Ako se pokaže da nije, povući ću je. Ali zato moramo prvo pričekati i vidjeti što će i kako biti.


Onog trenutka kada se Deecay izjasnio za mene je stvar bila jasna.
On je covjek sa 300 recki i njegovo misljenje ima najvecu tezinu.
Sve ok, prihvatam promjene, nema frke.

Edited by - King Warrior on 20/03/2011 16:02:17
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 20/03/2011 : 16:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ban 7 dana!



Beva nije zasluzio ban. Ja ne znam gde te covek uvredio?

Evo sta je napisao i Markos:

quote:
Originally posted by Markos

Saša, zaista je nespretno ispalo, iako sumnjam da ti je to bila namjera. ...



Mislim da je Beva jedna od najprisebnijih osoba sa foruma, covek je iznosio neko misljenje, nija te uvredio...mislim da je ovo skroz nepravedno!
Beva nema palicu u svojoj ruci nego ti!
Evo sad si demonstrirao silu!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2011 : 16:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Markos
....
OK, evo, obećajem da ću to napraviti. I na recenzijama i na naslovnicama!



E to, to sam davno htio predložit. Baš mi fali tipka foward/next kad sam na naslovnicama


Nije to tako trivijalno kao što izgleda, puno je tu problema, kao prvo, što je točno "sljedeći" strip? A pogotovo je problem kod searcha, kad bi taj forward next trebao biti forward next kroz rezultate pretrage, koju onda nekako trebam pamtiti itd itd. Mislim, nije nuklearna fizika, ali nije trivijalno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 16:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Beva i ja smo imali slicnu raspravu nedavno.
Tu je na identican nacin pokusao nonsalnatno da podjebaje.
Izokrenuo je pricu ovdje a i sa kikyjem. Zna on to dobro.
Onda sam mu oprostio neke stvari, sada necu, inace ce doci opet sa slicnim stvarima.

Edited by - King Warrior on 20/03/2011 16:06:43
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/03/2011 : 16:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Markos
....
OK, evo, obećajem da ću to napraviti. I na recenzijama i na naslovnicama!



E to, to sam davno htio predložit. Baš mi fali tipka foward/next kad sam na naslovnicama


Nije to tako trivijalno kao što izgleda, puno je tu problema, kao prvo, što je točno "sljedeći" strip? A pogotovo je problem kod searcha, kad bi taj forward next trebao biti forward next kroz rezultate pretrage, koju onda nekako trebam pamtiti itd itd. Mislim, nije nuklearna fizika, ali nije trivijalno.


Kužim, ja sam za početak mislio na primjeru ako gledam naslovnicu DD SDEX 5 da kad kliknem slijedeći da vidim naslovnicu DD SDEX 6, ali razumijem problematiku.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/03/2011 : 16:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Onog trenutka kada se Deecay izjasnio za mene je stvar bila jasna.
On je covjek sa 300 recki i njegovo misljenje ima najvecu tezinu.
Sve ok, prihvatam promjene, nema frke.


Ne mora se prihvatiti moje mišljenje (a ne mora značiti ni da sam u pravu!), ja sam ga samo iznio. Zaista bi bilo dobro pričekati kako će ova ideja izgledati u praksi dugoročnije. Vrlo brzo bi se moglo vidjeti kakav će biti odaziv na komentiranje naslovnica i recenzija...

Recimo da mi izgleda normalno ovo tvoje opiranje promjenama i sumnja u sve to. A mislim i da si i samim pisanjem recenzija/tekstova dobio zadovoljštinu i priznanje koje si htio. Čitaju se, komentiraju, i produktivan si, što ti drugo treba? I spašavaš bakice u slobodno vrijeme...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/03/2011 : 16:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Nije to tako trivijalno kao što izgleda, puno je tu problema, kao prvo, što je točno "sljedeći" strip? A pogotovo je problem kod searcha, kad bi taj forward next trebao biti forward next kroz rezultate pretrage, koju onda nekako trebam pamtiti itd itd. Mislim, nije nuklearna fizika, ali nije trivijalno.


Možda da staviš u naslovnice Next do sljedeće naslovnice, a u recenzijama Next do sljedeće recenzije. Budući da imamo jednu recenziju za više izdanja. Znam da to zahtijeva puno posla, ali eto, znamo da kad stisneš da je kod tebe sve moguće!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 16:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

[što ti drugo treba?


lova, kuca na moru i jedan mali harem
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000