forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Planetary
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 25/01/2011 : 12:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu vjerovati da ovaj strip nema svoj topic. Nesto tako lIjepo crtano, s odlicnim naslovnicama, idejama i likovima bi po meni trebalo biti hvaljeno na sva usta. Vec i prvi album ovog serijala mi je bio odlican, ali nakon sto sam s vise godina zakasnenja procitao drugi i treci, moram reci da mi je to jedan od najdrazih stripova ikad. Jedino sto je sva sreca da ga nisam pratio u svescicama, jer je izlazio sto godina. Ellis je u strip nabacao sve zivo, ali toliko kreativno da sam ostao paf. Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Hulk, Fantastic four, Vertigo stripovi, Tarzan, Nick Fury/James Bond, Sherlock Holmes, Dracula, Dos Savage, Fu Manchu, John Woo filmovi, Godzilla filmovi itd. Iznimna preporuka. Inace, pazite moje kolekcionarske muke:

Album 2:



3:



4:



I sad jedinica:



Hoce se ko mijenjati? Trazim crveni broj 1.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 25/01/2011 : 16:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
ja čekam da sve izdaju u absolute izdanju onda ti mogu zamjenit, jer mene gnjavi jer imam četvorku u HC a ostalo softcover. a da ti dodam još malo na kolekcionarske muke fail ti Planetary: crossing worlds ;). a baš ove sedmice je DC izdao i HC batman planetary crossover (koji je i u Planetary: crossing worlds)
inače se meni jako svidja i ovaj broj jedan :).

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 25/01/2011 : 19:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Ma ovaj broj jedan ima prekrasnu naslovnicu, to je neosporivo, ali mi se kosi s ostatkom. :) U absolute izdanju je izaslo sve, vec odavno. Sta to nisi znao?

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/01/2011 : 19:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Evo izgleda neki tip prodaje tu na aukcijama Absolute Planetary za 300 kn. Nije ni skupo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 25/01/2011 : 21:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
zadnji put kad sam gledao je prvi bio out of stock ali to je bilo kad je izašao poslednji floppy. a sam zaboravio na sve to i evo, opet neki troškovi :)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/01/2011 : 22:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

U absolute izdanju je izaslo sve, vec odavno.

Zapravo nije.

U absolute izdanju nisu objavljeni one-shotovi Planetary/The Authority: Ruling the World, Planetary/JLA: Terra Occulta i Planetary/Batman: Night on Earth.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 26/01/2011 : 00:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
to su ti one-shotovi koji su u Planetary: Crossing worlds trejdu. a sad izlazi Deluxe Planetary/Batman u kojem je u stvari samo Planetary/Batman: Night on Earth i script za taj strip. iako jest najbolji od ovih one-shotova ne znam dal vrjedi 15 dolara.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 26/01/2011 : 09:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Raven84

U absolute izdanju je izaslo sve, vec odavno.

Zapravo nije.

U absolute izdanju nisu objavljeni one-shotovi Planetary/The Authority: Ruling the World, Planetary/JLA: Terra Occulta i Planetary/Batman: Night on Earth.


Ma u biti sam htio reci da je izaslo sve od regularne serije. Malo sam se nespretno izrazio.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 26/01/2011 : 09:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

to su ti one-shotovi koji su u Planetary: Crossing worlds trejdu. a sad izlazi Deluxe Planetary/Batman u kojem je u stvari samo Planetary/Batman: Night on Earth i script za taj strip. iako jest najbolji od ovih one-shotova ne znam dal vrjedi 15 dolara.


Strasno volim planetary i Ellisa, ali mislim da se vise isplati kupit sve, to jest Crossing worlds trejd. Jel ako kupis deluxe neces imati ostale one-shotove, a pitanje je hoce li ih ikad izdati.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 26/01/2011 : 10:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
več imam sve, samo mi je sada ovo novo sa batmanom u HC malo skupo s obzirom da več imam u trejdu obaj floppy u hc je samo jedan floppy i script.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 28/01/2011 : 08:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
neopisivo me smorio planetary. zadnji trejd nisam ni procitao i verujem da nikad necu, jer me mrzi da se vracam na prva 3 radi podsecanja. kapiram da ima neceg zanimljivo kad se uklopi celina ali je trud ipak preveliki.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 28/01/2011 : 10:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

neopisivo me smorio planetary. zadnji trejd nisam ni procitao i verujem da nikad necu, jer me mrzi da se vracam na prva 3 radi podsecanja. kapiram da ima neceg zanimljivo kad se uklopi celina ali je trud ipak preveliki.


Da, kako priče idu dalje sve se više ponavljaju likovi i broba pretovi the Four je sve bitnija. Tako da se stvarno treba pročitati sve čim brže. No ja sam progutao drugi i treci album u dahu. Mislim da strip zbilja vrijedi truda, prepun je zanimljivih dijaloga i priča,.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 28/01/2011 : 11:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
kakav trud? kako neko može reč da je čitanje stripa težko i da se treba nešto žrtvovat. a osobito ovaj strip. svaki trejd se pročita u pola sata. nije da je to from hell ili nešto slično gde mora čovjek stvarno skoncentrirano čitat. tu su narativa, ilustracija i dialozi stvarno tekuči. a to da je izlazilo tako dugo što jest; nije da je to jedini strip koji je imao zakašnjenja. a ionako se čekalo samo na poslednji broj koji je nešto kao prolog (i odličan je tako da se ga isplatilo čekat).

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 28/01/2011 : 13:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

kakav trud?


trud zato sto mi je planetary dosadan. verujem da bi dobio celinu kad bi ga procitao do kraja ali mi je jednostavno dosadno da ga citam.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 28/01/2011 : 13:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
ako ti je dosadan, onda ti ne se mišljenje ne bi promenilo ni da si ga pročitao do kraja. mene je uhvatio od prvog preview-a jer mi je odlična dekonstrukcija pulp žanra (od superheroja, sci-fi, westerna, japanskih monstur filmova, hong kong akcionera i još tonu toga) i za moje pare bolja nego the league of extraordinary gentlemen (iako je i taj naslov perfektan).

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



629 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 26/10/2013 : 09:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message  Reply with Quote
The Planetary Omnibus
http://www.bookdepository.com/Planetary-Omnibus-Warren-Ellis/9781401242381

Zna li se, ima li neki domaći izdavač ovo u planu, makar i u daljoj budućnosti?
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 27/10/2013 : 15:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Jel netko čitao Black Summer od ovog autora ?

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000