forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Imam problem!:)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 30/01/2011 : 22:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
I treba mi pomoc
Ja se pravim da znam nesto oko racunara,a ustvari nemam pojma
Zadnja dva dana mi se pojavljuje ovo na compu i ne mogu da ga ugasim,jel postoji neko resenje ili da obaram sistem opet?


Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 31/01/2011 : 00:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
čekaj, tebi se ova poruka pojavljuje odmah nakon što ti se učita sistem?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 31/01/2011 : 22:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Da..
Valjda sam resio problem sa System Restore,ako se opet pojebe eto mene opet ovde:D

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 04/02/2011 : 19:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Ljudi opet problem!!!

Kako da izbrisem,uklonim jebeni System Tool 2011???


Jutros mi se pojavilo,ne mogu nista da pokrenem osim Mozile i to jedva!!

Ako moze hitno neka pomoc kako da unistim propast!?

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 04/02/2011 : 23:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Ubuduce koristi antivirus, i ne vidim neki u taskbaru?. Vidi da ga skines.. sa nekim.. ad-aware? HijackThis? Recimo? Neam pojma? Moz i da ubijes proces ali verujem da ce se on samo pojaviti opet?
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 05/02/2011 : 18:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
pa jednostavno: odi na control panel, zatim na "add or remove programs", pronađi taj program i obriši ga. so simple

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 05/02/2011 18:32:21
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/02/2013 : 13:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Imam ruter TL-WR340G
Kablovski (SBB) net radi normalno, ali vajrles ne.
Sta je problem?
Mobilni se nakaci na net, radi 5 minuta, pa stane (iako je nakacen). Ja se onda skinem, pokusam ponovo, nece.
Iskljucim modem iz struje, ristartujem, opet se nakacim i radi 5 minuta.
Sta, gde i kako treba da uradim da bi se ruter vratio u normalu?
Ovo traje vec 15-ak dana.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 03/02/2013 : 17:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Kakav sam ja debil bio

Jasko mozda je problem u telefonu?

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/02/2013 : 17:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Nije :D
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/02/2013 : 19:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pokusaj vratiti sistem unazad par dana... Ja sam tako rijesio slicnu situaciju.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/09/2013 : 11:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Da ne otvaram novu temu, postaviću ovdje pitanje.

Kako riješiti ovaj problem, računar prilično usporava i blokira:



Mislim da je ovo prouzrokovao cclenaer. Provjeravao sam Event Viewer, ima dosta grešaka i upozorenja. System Restore nije funkcionisao, Restoration incomplete.

Edited by - delboj on 01/09/2013 11:57:57
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/10/2013 : 16:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Imam problem. Odjednom ne vidim crvenu boju na kompjuteru. Nemam trenutno doma laptom da bih provjerio je li mozda u kablu problem...

Pri prestavljanja kabla iz monitora na TV, promjenile se boje - nema vise crvene (vidjeti dole). Prebacio sam nazad na monitor, restartao PC, nista.

Graficna?

Nesto trece?


Jedan od ovih... eee sto se vide na sliki, jeste "slomljen" do polovice, ali vec duze vremena. Isto tako sam posljednjih nekoliko tjedana imao problem kad bih ga startao, nekoliko vremena (nekoliko sekundi, pola minute?) je "migoljila" slika, pa se kasnije ustalila i radilo je kao prije.

http://bjc.uol.com.br/wp-content/uploads/2010/09/750px-Vga-cable.jpg



Edit: Izgleda da je bio kabal, kasnije se uz mrdanje vratila crvena, ali sada izgleda da je siva problem jer vuce na plavu. Nista, novi kabal.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 13/10/2013 19:13:16
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/10/2013 : 16:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Imam problem. Odjednom ne vidim crvenu boju na kompjuteru.



Ne bih znao,ali..
Meni bas nevezano za padajuci prozor sa kolorom GOM player u kojem gledam serije i filmove ima neku jarko crvenu pogotovo kod farova auta(straznja stop svijetla) a i kad je neka crvena boja u kadru jako se istice kao drek u punchu!
Probao sam sa onim filterima za boje,stalna je ...ne moze ne intezitet smanjiti....


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/10/2013 : 20:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Izgleda da je bio kabal, kasnije se uz mrdanje vratila crvena, ali sada izgleda da je siva problem jer vuce na plavu. Nista, novi kabal.


U tebe neki kameleonski kabel..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/02/2014 : 10:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Znas da se pre koji tjedan sve sredilo, odjednom radi normalno. :)







A sada mi treba pomoc u vezi Chroma, u Properties kod dodatnih stvari, u vezi fonta - "serifna pisava" na slovenskom, odnosno druga postavka je u pitanju, gledaj sliku - KOJI JE TU FONT PO DEFAULTU? Moze i za ostale, jer ne znam koja utice na URL.
Prije sam nesto testirao, ali ovaj Chrome ostavi posljednju izmenu mada je nisam potvrdio, samo sam sa ESC zatvorio taj prozorcic i mislio si da je nece ohraniti.
Izgleda da je bio Ariel, jer sada opet izgleda normalno.





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 27/02/2014 10:58:11
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/07/2014 : 00:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja problem i ajde mi pomozite, nije tesko ali sam zaboravila postupak jer mi se to sranje odavno nije desilo a nestrpljiva sam da cekam do jutra za pomoc, a vec sam potrosila brdo vremena sad da to rijesim.

Dakle, antivirus mi javio da je spremio u kavez neki oglasivacki softver i sve ok, međutim sve mi je nestalo i traka oznaka i one slikice kad otvorim chrom pa klikom odmah stizem i bookmarks i moje racunalo me ne prepoznaje, ni lozinke spremljene, nista.. moj laptop i ja smo stranci veceras..

A na mjestu trake oznaka, koje vise nema stoji prazno sve s oznakom Apps i nekim malim sranjem koje mi nudi da iz IE uvezem neka predlozena web mjesta..

Help.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/07/2014 : 01:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Mislim da informaticari spavaju.
U ovo doba budni su samo tehnicari, ali oni su trenutno zauzeti.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2014 : 08:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jucer navecer sam primjetio da se promjenio font, koristim Chrome.
Da li sam mozda ja nesto pritisnuo ili su nesto promjenili, pa ste i ostali primjetili? Ali ne vjerujem da sam bio ja, jer mi isto prikazuje i na poslu.


Sta imate vi ovdje? Pokusao sam promjeniti na Arial ili TNR ali nije kao prije ...





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 27/08/2014 : 13:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Jucer navecer sam primjetio da se promjenio font, koristim Chrome.
Da li sam mozda ja nesto pritisnuo ili su nesto promjenili, pa ste i ostali primjetili? Ali ne vjerujem da sam bio ja, jer mi isto prikazuje i na poslu.


Sta imate vi ovdje? Pokusao sam promjeniti na Arial ili TNR ali nije kao prije ...








Problem je ili u upgradeu forumskog enginea, ili je admin podešavao postavke. U svakom slučaju, ništa zabrinjavajuće...

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2014 : 13:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Znaci nije samo kod mene?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 27/08/2014 : 13:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Nije. Potpuno si normalan.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2014 : 13:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vec sam se zabrinuo da koja lampica ne radi ili da sam koji zicu krivo spojio pa sada ovaj zivac ide na onaj organ... ovaj, danke.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 06/10/2014 : 21:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Može li mi neko objasnit, naravno oni koji to koriste, koja je razlika između običnog e-maila i Windows Live Maila. Želim stupit u kontakt sa F1 Racing Magazine (UK) radi kupovine nekih slika u visokoj rezoluciji. To naravno iman u Windows 7-ci ali mi do sada nije trebalo i nisan ga aktivira, otvorija, pa san sad i to napravija. Ali odjednom primječujen stalno spominjanje nekog računa i potrebe da se na vrime podmiri, što meni sa slabijin financijskim mogućnostima ne dolazi u obzir da iman (nepotreban suvišni račun). Zato nisam ubacija kod, koji sam dobija prije dva dana, i aktivira svoj Live Mail dok ne dobiven jasan odgovor. Dakle vi koji to imate, ili (zaista) znate, javite mi. Hvala na odgovoru.
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2330 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 20/10/2014 : 02:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Probao li je iko ovo?

Ako da, vredi li?

Piši propalo!
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 05/11/2014 : 21:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
Od jutros ne uspevam da pristupim facebook nalogu. Pojavi se samo ono plavo zaglavlje a od sadrzaja nista. Eventualno preko one stavke notifications uspevam da doprem do kakve slike ako ju je neko lajkovao ali i slika se pojavi bez ikakvog teksta.
Da li je neko imao ovakav problem sa drustvenim mrezama i zna li kako da ga prevazidjem?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000