forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Šta mi se ne sviđa u mom omiljenom stripu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/02/2011 : 00:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Upola je taman dobar omer. 3/4 on a good day. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 24/02/2011 : 01:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ja se opet pitam da li je moguce da implantacija Kosua cak i u dobroj prici moze da bude produktivna?
Ali ako Djole kaze da ce biti ok, onda je u svakom slucaju ovo odlicna vest.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/02/2011 : 01:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ne, hoću da kažem da je i s Kosuom podnošljivo. Da je crtao Stano ili Kasertano (i da ima 10 strana manje, te da su dijalozi samo malko izbrušeniji), bilo bi veoma, veoma dobro.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/02/2011 : 00:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Zagor ne smrdi, kad zavrti sjekiru na kamenu ko Rahan da vidi kuda ga sudbina odnosi ako se okrene sjekira prema sjeveru uzme u ruksak AXE Alaska, a ako je prema jugu ili istoku onda AXE Africa, a Chico uzme AXE Chocolate Dark Temptation.
A nemaju zuljeve jer imaju potplate od jelenske koze...
Svi Bonelli imaju nesto svoje i tesko izdvojiti nesto posebno negativno,odrasli smo uz njih a sada smo malo stariji pa smo kriticni i snobovi pomalo tako i ja ne citam vise sve nego odabrano tako da sam malo vise i sire rasprostranjen po svijetu stripa,ali SBE je uvijek tu, i slazem se sa vecinom clanova oko pojedinih stvari oko nedostataka u scenarijima. Jakne,oziljci,ranjavanja,startanje Pipera i slicno...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 28/02/2011 00:19:32
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 19/07/2016 : 18:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Par jako interesantnih komentara, vredna tema...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 19/07/2016 : 18:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Aj, jbt, procitah skoro cijelu prvu stranicu dok ne skuzih da je iz 2011 godine. Tek kad nabasah na Ultrasa i Groficu Vargu i zacudih se odakle oni opet na forumu, tek tad vidjeh datum.
Ovo izvlacenje starih tema mi je suvisno.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/07/2016 : 19:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiv topic, ne smeta mi što je iz 2011. jer ga tada nisam ispratio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/07/2016 : 19:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I da, kod Zagora mi najviše smeta što drže u ekipi takve likove kao Cassarove, danas mi opet uništili užitak čitanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/07/2016 : 23:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Aj, jbt, procitah skoro cijelu prvu stranicu dok ne skuzih da je iz 2011 godine. Tek kad nabasah na Ultrasa i Groficu Vargu i zacudih se odakle oni opet na forumu, tek tad vidjeh datum.
Ovo izvlacenje starih tema mi je suvisno.

I ja...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000