forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Whatever Happened To The Caped Crusader
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 23/02/2011 : 00:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Evo, vidjeh da jos nitko nije otvarao temu za ovaj strip, a smatram da je vrijedan toga da prodiskuiramo o njemu, jer ipak je to Gaiman.

Dakle, zamolio bih sad da svi oni koji nisu citali jos ovaj strip, a planiraju ga u buducnosti citat, kliknu misem na "back" i odu sa ovog topica da nebi naletjeli na spoiler i tako si pokvarili dozivljaj citanja.

Da zapocnem: Jednog oblacnog petka (prije cetiri dana), poslije faksa sam odlucio prosetati do SNK-a i pogledati sta novog imaju. Tako ulazim ja unutra i prvo bacam pogled na na onu policu sa desne strane, izmedu svih stvari zapazam "U zoni sumraka" i "1602" (i pomisljam da si ovo moram nabavit jednog dana), nakon toga odlazim iza, tj. ravno i zapazam hrpu starih Dylana, izdanja Slobodne Dalmacije, i sav sretan pregledavam kojih sve ima (i uz to jos zapazam da ih je vecina po 10kn) i na malu hrpicu vec gomilam brojeve koji bi mogli zavrsiti u mojoj kolekciji. Nakon nekih 5 minuta prebiranja po Dylanima, okrecem se iza sebe i vec tradicionalno idem pogledati koje Batmane imaju i tako prolazim prstom lagano po hrbatima i citam naslove i zapne mi oko za nesto o cemu sam u zadnje vrijeme dosta cuo i sto mi je privuklo paznju (da, dobro pogadate dame i gospodo, bio je to Whatever Happened To The Caped Crusader). Naravno odmah to uzimam u ruke i vec u sekundi postajem svjestan da to moram kupiti i odabirem jos par DD-ova , odlazim do blagajne i kupujem. Izlazim iz SNK-a, stavljam slusalice u usi i slusajuci "Crno sunce" od Motusa i drzeci vrecicu u kojoj se nalazi Gaimanov Batman osjecam se kao da sam upravo osvojio cijeli svijet!

Da napokon prijedem na sam strip. Nakon zavrsetka citanja sam ostao skoro pa razocaran, nekako je sve jako brzo proslo (strip mislim) i imao sam osjecaj da je ostalo nedoreceno. Sljedecih pola sata sam potrosio na razmisljanje o stripu i poceo shvacati da ustvari sve ima smisla i da je Gaiman napisao jednu (po meni) jako dobru pricu. Na kraju je sve lijepo zaokruzio i sa tom ciklicnoscu (profesorica iz Hrvatskog iz srednje bi sad bila ponosna da vidi kako se koristim tom rijecju ) uspio postici da taj strip, koji ustvari treba biti i zadnji broj, moze slobodno kasnije imati nastavke, a da nema kontradiktornosti u prici. Sam kraj kad Bat-signal predaje malog Brucea u ruke majci je izvrstan. Sa tim nam je Gaiman htio slikovito prikazati kako Bruce prijelazi iz Batmana u tek rodenu bebu i da ce ponovno proci poprilican broj godina prije nego opet navuce to odijelo Batmana.

Price koje pricaju ostali likovi o Batmanovoj smrti su u najmanju ruku izvrsne. Prva od Catwoman onako na nekakav bizaran nacin romanticna, zatim Alfredova koja me je ostavila otvorenih usta i zabezeknuta izraza na licu.(Nesto slicno kao izraz lica na ovom momku http://www.index.hr/video/film.aspx?id=5487 ) U tom trenutku jos nisam shvatio da ce svi ostali likovi pricati price i da u istom trenutku niti jedna ne mora biti istinita i sve mogu biti istinite. Tako sam tu na kratko zastao i poceo razmisljati kako bi to bilo uzasno cudno, kad bi na kraju doznali da su "avanture" lika koji je izasao u nekoliko stotina brojeva u stvari samo jedana velika laz. Ta cinjenica je na mene ostavila velik utisak u pocetnom trenutku.
Ostale sve price su krace i uglavom prikazane onako kako ih likovi koji ih pricaju vide, tj. na nacin kako oni vide Batmana.

I jos prije nego zavrsim da se osvrnem na onog mladica koji se nudi da ce cuvati aute. To mi je isto genijalno izvedeno, Catwoman i Two-faceu nudi svoje "usluge" bez imalo straha i (da se tako izrazim) pardona. Za razliku od njih dvoje (macka i dvolicni) nadasve simpaticni i sarmantni Joker ne samo da prihvaca da mu mladic cuva njegov sarmantni auto nego jos i sam trazi to, a ovaj na rubu ocaja, u strahu za vlastiti zivot okrece glavu od Jokera i ne zeli cuvati njegov auto.

P.S. Nakon citanja ovog sto sam napisao, zapazio sam da puno zapazam (ocito mi je to jaca strana ), a i odmah bih se zahvalio i ispricao ljudima sto sam im sa svim ovim potrosio 5 minuta zivota, al eto, nalet inspiracije.

Sve je relativno (E = mc^2)

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/02/2011 : 00:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Samo naprid vilenjačenauči nas obićne smrtnike nečim novim.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/02/2011 : 01:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Sličan dojam je i na mene ostavija ovaj strip kad sam ga pročita Zapravo je najveća razlika između mene i tebe ta šta sam ja svoga kupija u Algoritma, a ti u SNK Al sve u svemu, najdraža mi je Alfredova priča i osim toga onaj momenat kad vidimo pravog Batmana kako priča sa majkom. Također mi je odlično kako se Batmanov kostim minja u svakoj priči, te ga Kubert crta po uzoru na neke druge starije crtače koji su ostavili utjecaja na liku, poput Boba Kanea i njegovog originalnog Batmana, onda dizajn Dicka Spranga i njegovog veselog Batmana, Kelley Jones i onaj kostim sa prevelikim ušima i sve.

Sve u svemu, već sam 2 puta bija recenzira ovaj strip na drugim topicima, al drago mi je da mogu iznit mišljenje još jednom

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/02/2011 : 01:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih reć da mi je općenito super ideja ovih Whatever Happened To...? priča, Alan Moore je također napravija odličnu stvar sa Supermanom dosta prije Gaimana i Batmana, a volija bi vidit još neke junake obrađene na ovaj način.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 23/02/2011 : 11:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Zaboravih reć da mi je općenito super ideja ovih Whatever Happened To...? priča, Alan Moore je također napravija odličnu stvar sa Supermanom dosta prije Gaimana i Batmana, a volija bi vidit još neke junake obrađene na ovaj način.



I Whatever Happened To The Man Of Tomorrow sam takoder nabavio u SNK-u, al to sam u pon , sam to jos nisam stigao procitat, nemam bas vremena sad radi faksa.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/02/2011 : 14:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Triba si nabavit onaj trejd "DC Universe: Stories of Alan Moore", tako bi definitivno bolje proša pošto je u njemu ta Superman priča i još 6-7 kratkih stripova šta je Moore napisa za DC, a sve su odlične. Uglavnon, ne virujen da ćeš se razočarat sa Whatever Happened Supermanom

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2011 : 16:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

quote:
Originally posted by Paka01

Zaboravih reć da mi je općenito super ideja ovih Whatever Happened To...? priča, Alan Moore je također napravija odličnu stvar sa Supermanom dosta prije Gaimana i Batmana, a volija bi vidit još neke junake obrađene na ovaj način.



I Whatever Happened To The Man Of Tomorrow sam takoder nabavio u SNK-u, al to sam u pon , sam to jos nisam stigao procitat, nemam bas vremena sad radi faksa.


Nemoj ni čitat...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 23/02/2011 : 17:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Felagund

quote:
Originally posted by Paka01

Zaboravih reć da mi je općenito super ideja ovih Whatever Happened To...? priča, Alan Moore je također napravija odličnu stvar sa Supermanom dosta prije Gaimana i Batmana, a volija bi vidit još neke junake obrađene na ovaj način.



I Whatever Happened To The Man Of Tomorrow sam takoder nabavio u SNK-u, al to sam u pon , sam to jos nisam stigao procitat, nemam bas vremena sad radi faksa.


Nemoj ni čitat...



Zasto, pa svi zivi hvale i velicaju taj strip.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/02/2011 : 19:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pročitaj svakako Strip je odličan i taman prave duljine. Da je duži, ne bi to bilo to.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 23/02/2011 : 19:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nemoj ni čitat...



+1

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/02/2011 : 19:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Šta se vas dvojici ne sviđa? Mislin, zanima me...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2011 : 21:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Šta se vas dvojici ne sviđa? Mislin, zanima me...


Evo ja sam tu napisao...
http://www.stripovi.com/recenzije/superman-su-tpb-1-whatever-happened-to-the-man-of-tomorrow/165/

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/02/2011 : 22:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Koliko si pre te priče čitao pre-crisis Supermena?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2011 : 22:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Koliko si pre te priče čitao pre-crisis Supermena?


Možda nešto, vjerovatno ništa. Dosadni su mi stariji stripovi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/02/2011 22:22:36
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/02/2011 : 00:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Meh, onda nije za tebe, nije interesantno kad pročitaš samo kraj jedne priče.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/02/2011 : 01:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Paka01

Šta se vas dvojici ne sviđa? Mislin, zanima me...


Evo ja sam tu napisao...
http://www.stripovi.com/recenzije/superman-su-tpb-1-whatever-happened-to-the-man-of-tomorrow/165/



Ne mogu se složit nikako sa ovime šta si napisa u komentaru Meni ova priča djeluje ko da je ispočetka bila zamišljena sa ciljem da bude pomalo naivna i tu Moore definitivno briljira. Ovo je kraj jedne ere, kraj jednog starog i naivnog, pomalo dječjeg Supermana i Moore piše njegovu posljednju avanturu točno u tom naivnom duhu. Poslije toga se ostavlja otvoren početak za novog i ozbiljnijeg Supermana, a doba naivnosti završava Tako sam ja to shvatija.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 24/02/2011 : 15:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se došao samo nadovezat na ovaj zanimljiv osvrt na strip.Iskreno nisam previše išao u detalje s njim jer sam ga čitao na skenu, ali dodao bi da je ovaj strip samo jedan mali djelič velike priče koju je Morrison napisao.
Točnije što se ovdje dogodilo malo je bolje objašnjeno u 701-702 i vezano je sa tom sagom.
Uglavnom bez previše spoilanja vezano je uz gubitak batmanova pamćenja To je ustvari Gaiman želio prikazat u ovome stripu što sa onim krajem samoga stripa jako dobro odrađuje.

A sad što se tiče Moorovog stripa o supermanu.To je samo jedan osvrt na srebrno doba superman i zaključene priče jer umalo nakon toga kreće prva velika kriza koja je izmijenila DC svije zauvijek.
Meni se priča svidjela i sam način kako i zašto je ona napisana.
Strpao je cilo srebrno razdoblje u taj strip i s time zaključio tu eru.

Edited by - provodina on 24/02/2011 16:02:28
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 24/02/2011 : 17:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
meni se od svega najvise svidio kraj... ukljucujuci i ono goodnight batmobile, boy wonder itd itd
al neke price su mi bile stvarno bezveze tako da od 1 do 10 dajem sesticu

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/02/2011 : 17:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Paka01

Šta se vas dvojici ne sviđa? Mislin, zanima me...


Evo ja sam tu napisao...
http://www.stripovi.com/recenzije/superman-su-tpb-1-whatever-happened-to-the-man-of-tomorrow/165/



Ne mogu se složit nikako sa ovime šta si napisa u komentaru Meni ova priča djeluje ko da je ispočetka bila zamišljena sa ciljem da bude pomalo naivna i tu Moore definitivno briljira. Ovo je kraj jedne ere, kraj jednog starog i naivnog, pomalo dječjeg Supermana i Moore piše njegovu posljednju avanturu točno u tom naivnom duhu. Poslije toga se ostavlja otvoren početak za novog i ozbiljnijeg Supermana, a doba naivnosti završava Tako sam ja to shvatija.


Pa ni ne moramo se slagat u svemu.
Nije to bogomdana istina već samo mojih 2 centa...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/02/2011 : 23:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Provodina i Billy, svaka cas napokon jos netko osim Paka01 da se javio u vezi ovog stripa, jer se ovaj topic skoro pretvorio u raspravu jel valja Moore-ov Superman il ne, a to nije bilo u prvotnom planu, mislim da se i po naslovu topica da to zakljuciti. :D
Cudi me sto je tako malo ljudi citalo ovaj strip, ipak je taj "Whatever happened to" koncept bio dosta spominjan i dosta se pricalo o njemu i vodile se svugdje rasprave je li Gaiman uspio napravit sa Batmanom, ono sto je Moore napravio sa Supermanom i je li taj broj dostojan da bude "zadnji broj Batmana". Po meni je, taj broj je definitivno to zasluzio i iako nisam citao do sad bas nest Batman stripova (tocnije, ovo mi je prvi Batman strip koji sam procitao, iako kad nadem vremena svakako cu Millerove dark knightove, Year one, Arkham Asylum) i prakticki ono sto znam o DC Universeu je uglavnom od crtica, pa mozda nisam kompetentan za ocjenjivati, ali meni je Gaimanov Batman izvrstan i definitivno zasluzuje (po meni) imat status i stajati uz bok sa Dark Knightovima, Year One, Killing Joke-om i ostalim "kultnim" Batmanima

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/02/2011 : 23:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
pa ako ih nisi procitao, sacekaj onda malo sa tim sudom :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 25/02/2011 : 00:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
to i ja mislim, ako nisi čitao ne sudi. ovaj gainmanov batman su u stvari dva floppy broja, u kojima jest upotrebio neke zanimljive ideje, ali jih je uvalio usred morrisonovog master plana za batmana. to što je gainman ovde htio učinit je morrison puno bolje odradio. a očito je da je radio tribute cijeloj batman sagi od golden age pa do sad sa meta rađanjem.
ako sam iskren je po mom mišljenju ovaj strip dobar više zbog crtača nego zbog priče. nemoj me pogrešno svatit, gainman je po mom mišljenju odličan pisac, ali kad dodju u pitanje super heroji nije baš najbolji.

da je dostojan "zadnji broj batmana"? po mom mišljenju ni u ludilu. jest dobra razbibriga i ima svojih momenata ali nije ni dobar superhero strip kamo li dostojan "zadnji broj".

nisam htio ništa ni napisat jer mi nije nešto posebno ovaj strip (kako si mogo i zaklučit) i ne volim baš svaku stvar kritizirat (jer nije tako loš, samo nije nešto za spominjat) ali da ne izpadne da nije baš tako malo ljudi čitalo ovaj strip :D

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 25/02/2011 : 11:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice ovoga da ne sudim ako jos nisam citao, tu ste vjerojatno u pravu, ali kao sto ste mogli zakljuciti, ovaj strip me se dojmio, pa sam zato to napisao :D
Sto se tice tvog misljenja, pa slobodno ga izneses, meni nije problem da drugi ljudi imaju suprotno misljenje od moga, ustvari radi toga i jesam otvorio topic da vidim sta drugi kazu kak im se (nije)svidio ovaj strip

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 25/02/2011 : 15:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
ma nije da mi se nije svidio ali da nije andy kubert crtao stvarno ne bi bio ništa posebno.
puno je bolji reprint a black and white world koji je je radio sa bisley-em i isto je u ovom HC.
a ostali reprinti bonus pričiča su meh.
za moja dva centa kažem da provieri morrisonov run na batmanu jer je nešto najbolje što je bilo napravljeno sa ovim likom. barem od batman and son dalje, jer onih par brojeva koje je odradio za resurrection of ras al ghoul možeš preskočit. arkham asylum je obavezan ali nije povezan sa ničim pa ga možeš čitat potpuno odvojeno :)
imaš i puno drugih odličnih naslova ali nije to topic pa ču skratit. imaš to u drugim topicima pa malo pogledaj.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/02/2011 : 17:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

puno je bolji reprint a black and white world koji je je radio sa bisley-em i isto je u ovom HC.


Meni je ovo npr. totalno loša priča i nije mi zanimljiva po ničemu Iz toga trejda mi je super ona o Poison Ivy naprimjer. Ah, različita mišljenja, nemoš ih ne volit

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 25/02/2011 : 22:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

je li taj broj dostojan da bude "zadnji broj Batmana". Po meni je, taj broj je definitivno to zasluzio i iako nisam citao do sad bas nest Batman stripova (tocnije, ovo mi je prvi


Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.51 seconds. Snitz Forums 2000