forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fala kurcu-PayPal dostupan i u Hrvatskoj!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 10/03/2011 : 17:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
PayPal dostupan i u Hrvatskoj!

Jedan od najpoznatijih servisa koji omogucava da se uplate i novcani prijenosi obavljaju u potpunosti preko interneta napokon je dostupan i u Hrvatskoj.



Premda su hrvatski korisnici i dosada imali mogucnost korištenja PayPala, ta mogucnost odnosila se iskljucivo na placanje. No, od danas je PayPal korisnicima iz Hrvatske omogucio i primanje uplata što je vijest koja ce zacjelo razveseliti sve one koji vode ili tek planiraju pokrenuti neki biznis putem interneta.

Kako biste mogli primati uplate trebat ce vam Visa kartica ili otvoren racun u nekoj od americkih banaka.

PayPal kakvog ga danas poznajemo nastao je u ožujku 2000. godine spajanjem Confinity i X.com –a kao alternativa tradicionalnim "papirnim" metodama kao što su cekovi i novcani ugovori.

Od 2002. godine ovaj servis je u vlasništvu eBaya.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/03/2011 : 17:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
ja ga stalno ovdje upotrebljavam, super je sada kad i kod vas ljudi imaju istu opciju

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39314 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/03/2011 : 18:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kakve su tu provizije oko uplata ili isplata??? I koje su banke americke???
Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
719 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 10/03/2011 : 19:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message
Blago vama! Srbija i Makedonija jedine nemaju jos u Evropi Pay Pal....
Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
719 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 10/03/2011 : 19:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

PayPal dostupan i u Hrvatskoj!

Jedan od najpoznatijih servisa koji omogucava da se uplate i novcani prijenosi obavljaju u potpunosti preko interneta napokon je dostupan i u Hrvatskoj.



Premda su hrvatski korisnici i dosada imali mogucnost korištenja PayPala, ta mogucnost odnosila se iskljucivo na placanje. No, od danas je PayPal korisnicima iz Hrvatske omogucio i primanje uplata što je vijest koja ce zacjelo razveseliti sve one koji vode ili tek planiraju pokrenuti neki biznis putem interneta.

Kako biste mogli primati uplate trebat ce vam Visa kartica ili otvoren racun u nekoj od americkih banaka.

PayPal kakvog ga danas poznajemo nastao je u ožujku 2000. godine spajanjem Confinity i X.com –a kao alternativa tradicionalnim "papirnim" metodama kao što su cekovi i novcani ugovori.

Od 2002. godine ovaj servis je u vlasništvu eBaya.




Koje Americke banke imas u Hrvatskoj?
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 10/03/2011 : 20:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Drugari, Kako biste mogli primati uplate trebat ce vam Visa kartica ili otvoren racun u nekoj od americkih banaka

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 10/03/2011 : 23:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39314 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/03/2011 : 23:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Pu... Kod nas kad se pojavi bice onda 7-17 business days i 50 USD
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 11/03/2011 : 00:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor





Svakako bolje od provjere ceka koja traje misec dana i još placaš neodredene cifre.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 11/03/2011 : 07:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
a obicna staromodna uplata na devizni racun...?

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 11/03/2011 : 09:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by edvin

a obicna staromodna uplata na devizni racun...?


S firmama s kojima ja radim to ne dolazi u obzir. Dvije su opcije, pay pal or check.
Cekovi su totalno sranje, placaš provjeru, evo sad zadnji put su mi je naplatili 220 kn a cekao sam zadnja tri ceka preko mjesec dana (samo provjera) plus vrijeme dok ti cek dode... tako da se radujem ovoj novoj opciji.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

asmojver
New Member



Croatia
101 Posts

Member since 31/08/2002

Posted - 12/03/2011 : 09:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send asmojver a Private Message
??????????????????????????????

Pa ja koristim paypall vec nekih cca. 3-4 godine i bio je dostupan u HR???!!!!

Kakve americke banke???!!!!

Ovako, prva kartica,kreditna, debitna, koju sam koristio za paypall je bila Diners, ali nju paypall prepoznaje kao mastercard ali samo za US tržište, u Europi ne funkcionira

I onda sam napravio istu takvu samo MasterCard, i to je to...

Svoje vremeno mogao si placati iz HR ali ti nisu mogli uplatiti lovu, a vec jedno 2 godine i to je moguce

Znaci, odeš lijepo u banku i napraviš si kreditnu karticu na koju stavi limit (american, master,... tako sam je napravio), odes na paypall, registriras se, oni ti za jedan US dolar naprave tu registraciju, koji ti poslije vrate, i to je to

Pred nekih cca. tri mjeseca bio je trenutni zastoj sa zaprimanjem novca putem paypalla, ali samo trenutni, JA KONTAKTIRAO paypall zbog cega, a oni neki kiks sa bazama, ali onda je opet proradilo
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 12/03/2011 : 12:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by asmojver

??????????????????????????????

Pa ja koristim paypall vec nekih cca. 3-4 godine i bio je dostupan u HR???!!!!

Kakve americke banke???!!!!

Ovako, prva kartica,kreditna, debitna, koju sam koristio za paypall je bila Diners, ali nju paypall prepoznaje kao mastercard ali samo za US tržište, u Europi ne funkcionira

I onda sam napravio istu takvu samo MasterCard, i to je to...

Svoje vremeno mogao si placati iz HR ali ti nisu mogli uplatiti lovu, a vec jedno 2 godine i to je moguce

Znaci, odeš lijepo u banku i napraviš si kreditnu karticu na koju stavi limit (american, master,... tako sam je napravio), odes na paypall, registriras se, oni ti za jedan US dolar naprave tu registraciju, koji ti poslije vrate, i to je to

Pred nekih cca. tri mjeseca bio je trenutni zastoj sa zaprimanjem novca putem paypalla, ali samo trenutni, JA KONTAKTIRAO paypall zbog cega, a oni neki kiks sa bazama, ali onda je opet proradilo



Ti si jedini rvat koji vec dvije godine prima uplate preko paypala,
http://www.tportal.hr/scitech/tehno/116056/Servis-PayPal-napokon-dostupan-u-Hrvatskoj.html

al ja,uvijek postoji iznimka
Go to Top of Page

asmojver
New Member



Croatia
101 Posts

Member since 31/08/2002

Posted - 12/03/2011 : 14:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send asmojver a Private Message
To šta je bilo na tportalu, je ono SVETINJA???!!!! Bilo je na internetu, bilo je na televiziji... PA???!!!!

najbolji primjer... citat novinara (nije baš doslovan)

Athletic Bilbao je jedini klub u kojem igraju samo Španjolci???!!! Molim, reci to nekom u Baskiji pa da vidimo...

Ili ti ga... bilo na internetu... cigare ce uskoro poskupjeti na 30kn!!! OZBILJNO... pa što cekaju

Da istina je ljudi vjeruju Popu, doktoru i televiziji...



Kako se ubacuje slika???!!!!

Edited by - asmojver on 12/03/2011 14:49:36
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39314 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/03/2011 : 14:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ides na www.tinypic.com i uploadujes, i onda uzmes link za forume i pasteujes ovde...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/03/2011 : 15:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by asmojver

To šta je bilo na tportalu, je ono SVETINJA???!!!! Bilo je na internetu, bilo je na televiziji... PA???!!!!

najbolji primjer... citat novinara (nije baš doslovan)

Athletic Bilbao je jedini klub u kojem igraju samo Španjolci???!!! Molim, reci to nekom u Baskiji pa da vidimo...

Ili ti ga... bilo na internetu... cigare ce uskoro poskupjeti na 30kn!!! OZBILJNO... pa što cekaju

Da istina je ljudi vjeruju Popu, doktoru i televiziji...



Kako se ubacuje slika???!!!!


Ja imam acc na paypalu vec 5-6 godina i NIJE se moglo primiti uplatu, niti je deponirati na svoj bankovni racun/karticu kao npr. ny moneybookers.com

Trouble will find me
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 12/03/2011 : 16:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by asmojver

To šta je bilo na tportalu, je ono SVETINJA???!!!! Bilo je na internetu, bilo je na televiziji... PA???!!!!

najbolji primjer... citat novinara (nije baš doslovan)

Athletic Bilbao je jedini klub u kojem igraju samo Španjolci???!!! Molim, reci to nekom u Baskiji pa da vidimo...

Ili ti ga... bilo na internetu... cigare ce uskoro poskupjeti na 30kn!!! OZBILJNO... pa što cekaju

Da istina je ljudi vjeruju Popu, doktoru i televiziji...



Kako se ubacuje slika???!!!!



Vidi,ja takodjer imam acc na paypalu negdje 3 ili 4god i nisam mogao primati uplate do sad a mislim da nisam jedini.
Kažem ti samo ono što znam,al kad to potvrdi telka,novine i internet portali da dosad nije bilo moguce primati uplate,što reci.
Oprosti što sam malo skeptican na tvoju pricu.

Što se tice Athletic Bilba,tu se radi o ovome:
Do danas je jedino Athletic ostao vjeran ovom stavu tako da u klubu mogu igrati samo igraci rodeni u Baskiji i/ili oni ciji su bliski preci baskijskoga podrijetla. Ipak su to pravilo ponešto ublažili u osamdesetim godinama 20. stoljeca kada je dopušteno da u klubu igraju igraci koji su nogometno odrastali u Baskiji.
Ako si na to mislio,i brate to je opce poznato.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 12/03/2011 : 17:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by no1
Što se tice Athletic Bilba,tu se radi o ovome:
Do danas je jedino Athletic ostao vjeran ovom stavu tako da u klubu mogu igrati samo igraci rodeni u Baskiji i/ili oni ciji su bliski preci baskijskoga podrijetla. Ipak su to pravilo ponešto ublažili u osamdesetim godinama 20. stoljeca kada je dopušteno da u klubu igraju igraci koji su nogometno odrastali u Baskiji.
Ako si na to mislio,i brate to je opce poznato.



naprotiv, on i aludira na to da ne igraju Španjolci vec iskljucivo Baski......

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 12/03/2011 17:25:42
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2011 : 18:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Pa ti Baski imaju spanski pasos, poslednji put kad sam proverio Baskija nije bila nezavisna drzava, tako da, ni tvrdnja da tu mogu igrati samo Spanci nije totalno kriva :D Uostalom, i Etxeberria i Guerrero i Mendieta su igrali za spansku reprezentaciju...no ovo je vec debo spam sa nase strane.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 12/03/2011 : 19:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message
Uz sve to, na Paypal se novac (kada se povlaci na karticu) može povuci samo na Visu. Ne i na Mastercard, Amex i slicno. Bez obzira na koju je državu registrovan nalog. Paypal je povlacenje novca na karticu omogucio tek 2.10.2007. Tada su na listi zemalja bile: Argentina, Brazil, Bugarska, Cile, Kipar, Estonija, Gibraltar, Island, Indonezija, Indija, Izrael, Italija, Letonija, Lihtenstajn, Litvanija, Luksemburg, Malezija, Malta, Filipini, Rumunija, San Marino, Slovacka, Slovenija, Turska, UAE, and Urugvaj.

Kasnije su dodavane druge drzave, relativno skoro recimo Bugarska i Rumunija, a evo sada i Hrvatska. Srbiji cak nije omoguceno ni placanje preko Paypala zbog nakaradnog deviznog zakona iz Titovog vremena.

Edited by - Mr.Brooks on 12/03/2011 19:11:19
Go to Top of Page

asmojver
New Member



Croatia
101 Posts

Member since 31/08/2002

Posted - 12/03/2011 : 19:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send asmojver a Private Message
Prilikom navodenja Athletic Bilbao, sugerirao sam na krive informacije koje bacaju novinari, TV i ostali mediji... culi ste svi sigurno blamaže sa argumentom bilo na netu...

ne mogu kopirati tablicu transakcije sa paypalla... kopira mi samo gomilu teksta...


Total amount:
€52.94 EUR
Fee amount:
€0.00 EUR
Net amount:
€52.94 EUR

Refund:
€52.94 EUR to MasterCard Card XXXX-XXXX-XXXX-pobrisao zadnja 4 broja kartice
This transaction will appear on your credit card statement as "PAYPAL *TWEETYJAZZ".


--------------------------------------------------------------------------------



Date:
Feb 6, 2010
Time:
14:10:13 PST
Status:
Completed

--------------------------------------------------------------------------------


Go to Top of Page

asmojver
New Member



Croatia
101 Posts

Member since 31/08/2002

Posted - 12/03/2011 : 19:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send asmojver a Private Message
EVO JOŠ MALO

From: Christian Luscher(c-lus@t-online.de)
To: Alen Smojver (asmojver@yahoo.com)
Amount: €24.00 EUR
Status: Paid
Date Requested: Dec 17, 2009
Subject: PayPal-Zahlungsanforderung von Christian Luscher
Go to Top of Page

YNWA
Average Member



Bosnia and Herzegovina
903 Posts

Member since 17/10/2002

Posted - 12/03/2011 : 21:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send YNWA a Private Message
A koje si prebivaliste stavio prilikom registracije? Mnogi iz BiH (i drugih susjednih drzava) stave Sloveniju pa primaju neke sitnije iznose, sve dok im Paypal ne zatrazi verifikaciju.
Go to Top of Page

asmojver
New Member



Croatia
101 Posts

Member since 31/08/2002

Posted - 13/03/2011 : 07:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send asmojver a Private Message
Ne znam, ali ne vjerujem jer prilikom registracije pita te podatke, a kad placaš putem paypalla stoji mi moji podaci (ime, adresa, broj telefona)
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/03/2011 : 11:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
ja sam svoj accaunt otvorio , nemam pojma na koju adresu, znam da je bila neka fora da se prijavis u neku drugu zemlju. Bile su mi uplacene pare 50 eura, jedino je problem sto ameri racunaju isto 1=e jednako 1Usd , prilikom placanja expanzija. Prodo sam kredite u igrici Anarchy online i kupio expanzije. Al je to jedno vreme bio biznis prodavati kredite u AO... O toga sam zaradio 150 eura. Da nje pala cena kredita u igrici mogao sam 50 eura mesecno zaradjivati ko od sale

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens

Edited by - masni on 13/03/2011 11:54:15
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 13/03/2011 : 12:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by asmojver

To šta je bilo na tportalu, je ono SVETINJA???!!!! Bilo je na internetu, bilo je na televiziji... PA???!!!!

najbolji primjer... citat novinara (nije baš doslovan)

Athletic Bilbao je jedini klub u kojem igraju samo Španjolci???!!! Molim, reci to nekom u Baskiji pa da vidimo...

Ili ti ga... bilo na internetu... cigare ce uskoro poskupjeti na 30kn!!! OZBILJNO... pa što cekaju

Da istina je ljudi vjeruju Popu, doktoru i televiziji...



Kako se ubacuje slika???!!!!



Sta se ljutiš, prika?! Cemu nadrkanost? Jel te ko uvrijedio?
Nije stvar di je objavljeno, vec da nisam mogao primati novac preko pay pala i nista drugo, nisu to price ni pricice nego onaj koji mi je trebao uplatiti jednostavno nije mogao... a sada može.
Kako ti možeš, e to je vec drugi problem, jer si jedini.
Samo sam htio podijeliti novu vijest s vama, jer ce mozda nekome koristiti.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000