forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra 197
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

velka031
Advanced Member



Croatia
16866 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/03/2011 : 21:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by nenno

kad sam ovo vidio na kioscima danas, sjetio sam se dana tamo 80-ih kad sam ovo kupio (u biti kupio mi stari) na kiosku......teško če to netko razumijeti, ali nostalgija čini čuda



Ma ja te razumijem. Baš sam danas ženi pričao kako sam kupovao Ludog Hakarama. ehh



Ma tko te ne razumije, ja još imam sve ZS epizode ove priče... Loša jest, ali neka je
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 12:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ovo nisam čitala. Von Axela sam čitala u onoj povratničkoj epizodi koju je izdala SD. Jedina Pezzinova epizoda koja je bila čitljiva je ona s boksanjem koja je izašla nakon terora sa šestog planeta. Nije spektakularna ali je bila dobra. Sierra Blanca je također njegova i to je bila katastrofa od epizode. Ovo mu je zadnja koju je napisao za Zagora. Gamba je uvijek nedobrodošao.
Pričekat ću onu zadnju pa ću viditi valja li.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/03/2011 : 13:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Von Axela sam čitala u onoj povratničkoj epizodi koju je izdala SD.


Je li to SD br.8 "Opsjednuti"


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 13:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
To je ta. I dobra je epizoda.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/03/2011 : 13:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Mislim da ovo nisam čitala. Von Axela sam čitala u onoj povratničkoj epizodi koju je izdala SD. Jedina Pezzinova epizoda koja je bila čitljiva je ona s boksanjem koja je izašla nakon terora sa šestog planeta. Nije spektakularna ali je bila dobra. Sierra Blanca je također njegova i to je bila katastrofa od epizode. Ovo mu je zadnja koju je napisao za Zagora. Gamba je uvijek nedobrodošao.
Pričekat ću onu zadnju pa ću viditi valja li.



Vidiš, meni je Sierra Blanca skroz dobra epizoda, a crtež čisto okej

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 13/03/2011 : 13:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Odlican period,budi secanja i mirise na stara dobra vremena kada sam vec mogao sam da kupujem stripove i kada sam prvi put do trafike isao sam sa stegnutim novcem u ruci.Gamba ovde nije los cak je i dobar,kasnije je mnogo mnogo losiji,sta ce covek prati trend kako sto vise Zagora uciniti neprepoznatljivim.Tada su se crtaci drzali stroge politike sto vise liceti na Ferrija i Donatellija jer jebiga Zagor po pravilu moze imati samo jedno lice,sto je i ispravno.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 13:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01
Vidiš, meni je Sierra Blanca skroz dobra epizoda, a crtež čisto okej

Stvar ukusa. Meni je bila jako neuvjerljiva zbog onih kanibala koji su postali kanibali u okruženju koje uopće nije bilo toliko surovo. Na toj planini ima šume i tekla je i rijeka onuda. Gdje ima zelenila i vode ima i životinja, gljiva, bobica. Temu je posudio od onog događaja u Andama pa je po meni trebao uzeti i surovost prirode koja je tamo bila. Eto, to me je odbilo u toj epizodi.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/03/2011 : 14:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Istina istina, al eto meni inače ne smetaju te neke nepodudarnosti, bar ne kod Zagora tako da mi je epizoda ispala vrlo dobra. Gambin crtež mi je čisto okej kako sam reka, on mi je većinom užasan jedino u Chico specijalcima, dok mi je u Sierri Blanci i onoj epizodi sa boksačem skroz dobar. Inače, sad mi je palo napamet kako volin kad nakon neke velike epizode (poput Užasa šestog planeta) dođe neka lagana chillout epizoda

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25851 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/03/2011 : 14:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nisu Ande nego ovo http://en.wikipedia.org/wiki/Donner_Party
Taj događaj je obrađen i u Ken Parkeru.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 14:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Nisam imala pojma o tom događaju. Kada netko kaže kanibalizam prvo mi padne na pamet događaj u Andama kao nešto što bi moglo opravdati taj čin.

@Paka - i meni je to super. Pa mora i Zagor malo odmoriti uz neke kradljivce kokoši. Ne može non stop voditi epske bitke. Ali ima ekipe koja je još nabrijana od odlične epizode koja je bila prije pa kukaju kakvo je sranje.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 13/03/2011 : 16:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Posle ove price Gamba je nacrtao jos samo "Covjeka-Munju" , te nakon 100 brojeva i "Prorokovog Sina"! Ma, super nesto...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4275 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 13/03/2011 : 17:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
crtao je gamba i glasnika noci
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 13/03/2011 : 19:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Sta ti je glasnik noci, koja je to epizoda?

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16866 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/03/2011 : 23:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Sta ti je glasnik noci, koja je to epizoda?



Da, stvarno, sad sam prošao sve ZS naslovnice iz tog perioda, rekoh si da nisam što zaboravio, stari se pomalo, ali nema ove epizode...
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 13/03/2011 : 23:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Mozda je mislio na Paranormusa, ali njega je crtao Pini Segna...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 14/03/2011 : 08:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
kupljeno , idemo dalje

feka
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4275 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 14/03/2011 : 08:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
moja greska..zaboravih da je segna crtao paranormusa...pa dobro..ostala je i jedna neobjavljena gambina epizoda...stoji u fioci vec 25 godina..bilo je govora da ce je ubaciti mozda kao neki maksi
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4206 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 14/03/2011 : 09:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Ah,Vatreno Oko...
Secam se da sam bio bolestan i poj'o se ziv sto nisam mogao da uzmem njegov nastavak Klopka za Zagora (kasnije nabavio ),ali je treci deo Pecina cudovista uzet na vreme

Uvek rado vidjeni traperi i Von Axel,a i Gamba mi je,za razliku od Chico serijala,ovde fino legao
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 14/03/2011 : 10:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message  Reply with Quote
Meni isto ok crtež, priča može proći... možda lagano jer podsvjesno da su to te stare epizode. Ali draže mi kada Gambe nema :) Ovaj period brojeva originala od 200 do 300 najbolje će mi naleći!!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7610 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 14/03/2011 : 12:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

moja greska..zaboravih da je segna crtao paranormusa...pa dobro..ostala je i jedna neobjavljena gambina epizoda...stoji u fioci vec 25 godina..bilo je govora da ce je ubaciti mozda kao neki maksi


znam da je bila priča da jedna epizoda koju je crtao Pini Segna stoji već duže vrijeme i čeka se na objavu,ako se ne varam možda već ove godine...
a nisam znao da i gamba ima tako jednu epizodu koja skuplja prašinu 20 i kusur godina...
možda da malo prekopaju po policama u Bonelliju,možda naću šta od donatellija ili bignotija
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/03/2011 : 16:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Dosadno
Hegel von Axel je bija bolji u Opsjednutima (SD br.8)

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/03/2011 : 17:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Meni je Gamba bolji od Donatelija 100%, a ova epizoda je meni jedna od najboljih Zagorovih.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/03/2011 : 17:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ajme, Gamba bolji od Donatelija.. Raspucine druze... :)))
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/03/2011 : 17:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ajme, Gamba bolji od Donatelija.. Raspucine druze... :)))




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/03/2011 : 17:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Gamba je bija dobar, samo me priča uspavala. Čita san nakon ručka možda je to razlog .

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000