forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 184 - Kraljevstvo strave
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 20/03/2011 : 00:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

VČ već izdao. Ništa posebno. Osrednja priča...



Meni je odlicna...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/03/2011 : 00:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

VČ već izdao. Ništa posebno. Osrednja priča...


Dvadeset ljudi koji su ostavili komentar misle suprotno, a da ne spominjem recenzenta. Naravno to ne znači da tvoje mišljenje ne vrijedi, nego znači da si heretik!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/03/2011 : 01:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ni meni se nije svidela bogznakoliko. Negde sam vec pisao da ovu pricu dosta vadi cinjenica da je ovo verovatno najbolji Ferri posle dugo-dugo, mnogo manje brljanja i nekako ostriji lik Zagora, pa je to valjda ubolo stare zagorologe u venu. Ja se nisam pokolebao, meni je prica vodnjikava, mada je odlicno pocelo i krenulo u razradu, ali prva trecina drzi, a posle je slabije i slabije, po meni barem.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 20/03/2011 : 14:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Trebali bi izaci u 4. mjesecu jer je u Klasiku "Sloboda Ili Smrt" pisalo da nova izdanja ovih edicija izlaze za dva mjeseca...


Ajde konačno!

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 20/03/2011 : 16:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Kod retuširanja naslovnice malo se izgubila atmosfera tajnovitosti. Nebo u pozadini u originalnoj naslovnici je malo drugačije. Isto tako gornja crta magle je drugačija. Pri dnu naslovnice takođe nisu iscrtane ove crne linijice ...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

Edited by - djukak on 20/03/2011 16:55:26
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/03/2011 : 17:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
da, vrlo uočljivo... mada ista stvar je i kod VČ izdanja.

nego, danas kupljen, štampa i otisak fenomenalni.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 20/03/2011 : 18:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
ludens je sranje. toliko.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4702 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 20/03/2011 : 18:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Znao sam da nešto nije bilo u redu s naslovnicom.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/03/2011 : 19:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Meni je baš ljepša i bolja ova prva varijanta. Sviđa mi se što je čišća od druge.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 20/03/2011 : 19:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Sad ovako kad ih gledam jednu do druge, puno mi je bolji original... Nije mi jasno zasto ovo moraju raditi i mijenjati...!?! :(
Go to Top of Page

Dirk23
Starting Member



52 Posts

Member since 25/02/2011

Posted - 20/03/2011 : 21:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dirk23 a Private Message  Reply with Quote
Problem je u tome, sta je taj ludens toliko stek, da stekaju cak i na boji.
Pogledajte almanahe, svi su isti, osim zadnjeg, koji je bljedunjav, kao i ove novije naslovnice, bitno da je lova tu, a nas ko jebe.
Da ne volim stripove, odjebao bi sve to odavno, jer nije problem platit, ali kada platim, zelim dobiti ono za sta sam platio, da kosta strip 8 kn, pa ajde, koliko para toliko muzike, ali ovako je jako neprofesionalno sa njihove strane.
Kada kupim strip, moram paziti kako ga citam, jer ako napravim onu crtu, bojim se da sve ne popuca, cak i curi moram govorit, kako da cita, i da pazi, pa mislim, jebes takve stripove i izdavaca.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/03/2011 : 21:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dirk23


Kada kupim strip, moram paziti kako ga citam, jer ako napravim onu crtu, bojim se da sve ne popuca, cak i curi moram govorit, kako da cita, i da pazi, pa mislim, jebes takve stripove i izdavaca.



Strip, ako se i raspadne u sto komada možeš zamijeniti, ali takvu curu (koja čita stripove) ne nalaziš svaki dan. :)
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 20/03/2011 : 21:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
@Dirk23 - Hehe na ovo s curom, znam točno kako ti je! Točno to! Potpisujem!

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...
Go to Top of Page

Dirk23
Starting Member



52 Posts

Member since 25/02/2011

Posted - 20/03/2011 : 21:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dirk23 a Private Message  Reply with Quote
A ona me i vratila u sve to, jer obavezno kada bi isli i italiju, nakupovala se tih topolina, i stalno cula moje zalopojke, kako sam nekada ja citao sve i svasta, ali vise nemam nista, i tjerala me da opet pocnem, i nabavio prvih dvadeset, nostalgija proradila, a ostalo je povijest, i zakacio nju na zagora i dylana, pogotovo chica.
Jest, da vecinom kupujem ja, makar, za neke posebne prigode, vec zna sta je ceka, ja narucim, ona na banku :)
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/03/2011 : 22:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I mene jebe ta crta koja se napravi ako i malo forsiraš sredinu... Zato mi je bolji VC, korice su puno bolje od Ludensovih, ali otisak... Da toliko ne volim Zagora i da imam malo više živaca za čekati Ludensa, već bi se davno ostavio toga... Međutim, kupio sam danas prvu Mister No debeljucu i za to izdanje imam samo pohvale, fenomenalno napravljeno, uvez, otisak, ma divota... Nije mi jasno zašto tako kiksaju sa Zagorom, valjda zato što ima nas fanatika koji ga kupimo bez obzira na sve... Kad se već toliko trude da imaju i te popratne tekstove i sve, zbog čega su mi osobno puno "topliji" od Ludensa, mogli bi se malo potruditi oko tako bitne stvari kao što je otisak...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/03/2011 : 22:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
A ona me i vratila u sve to... i tjerala me da opet pocnem, i nabavio prvih dvadeset, nostalgija proradila


Da sam na tvome mjestu odmah bi je ženio!

Inače, nostalgija je gadna stvar, u prošlosti sam se nekoliko puta ostavljao stripova, ali jednostavno nisam mogao izdržati bez njih.
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 20/03/2011 : 22:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Inače, nostalgija je gadna stvar, u prošlosti sam se nekoliko puta ostavljao stripova, ali jednostavno nisam mogao izdržati bez njih.


I svaki put kad se vratiš, sve više uživaš u tom povratku!

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 21/03/2011 : 08:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
gledajuci ovu naslovnicu od ludensa i uporedivsi sa veselim cetvrtkom vidim da je to ista naslovnica,drugacija od ove originalne..predpostavljam da su takvu verziju dobili od italijana..desavalo se vec to i ranije..slicne stvari mislim...tako da je ova zavrzlama sa naslovnicom zapravo delo italijana...ali dobro..bitno je da zagor tera dalje
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/05/2016 : 02:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Recenzija:

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-183-185-kraljevstvo-straha/1220/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000