forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 CROSSED ( + Paulo Coelho...DA ili NE)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/03/2011 : 14:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Za naslov topica... Ovo je jedan od najjacih ikad!!!!!!!!!!!! Ko poveze Crossed i Koelja taj je Bog!!!!!!!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 30/03/2011 : 15:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Posle ovoliko jednostranih konstatacija da je pennis sranje, osecam se skoro pa glupim sto sam se pomucio da procitam Crossed. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 30/03/2011 : 15:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
crossed pennis!?!?!
WTF?!?!?

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 30/03/2011 : 15:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Za naslov topica... Ovo je jedan od najjacih ikad!!!!!!!!!!!! Ko poveze Crossed i Koelja taj je Bog!!!!!!!



Morao sam....jednostavno sam morao
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 30/03/2011 : 15:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

quote:
Originally posted by manhunter
Crossed je sranje.



potvrđujem i dodajem

celokupni opus dotičnog (mislim na pennisa) je sranje




Je je je.....naravno da je.....naravno.....u pravu si.....da jesi.....
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 30/03/2011 : 15:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
znam

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 30/03/2011 : 15:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by noemis

quote:
Originally posted by manhunter
Crossed je sranje.



potvrđujem i dodajem

celokupni opus dotičnog (mislim na pennisa) je sranje




Je je je.....naravno da je.....naravno.....u pravu si.....da jesi.....



U biti sad sam ti malo prolistao postove i uopće mi se ne da ulaziti u tvoj ukus šta se tiče stripova.....pa da ti bude lakše:

"U pravu si, i znam da znaš da si u pravu"
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 30/03/2011 : 15:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
šta ti je pennisov odgoj.... samo bi negde ulazio

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 30/03/2011 : 15:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

šta ti je pennisov odgoj.... samo bi negde ulazio



E da također sam primjetio da ti se 90% postova svodi na korištenje jebenih riječi kojima vjerovatno pokušavaš stvoriti nekakvu sliku o sebi......(tako da bi ti Ennis trebao savršeno odgovarati....čudno, trebalo bi to Frojdovski analizirati (see what I did there)).....vjerovatno malo višu i bolju od ostalih.....ne znam al......sigurno ili studiraš ili si završio filozofiju........ja sam bio preko puta pa su mi takve riječi zaista prekomplicirane..

....a drugih 10 % se svodi na iznošenje bilo kakvog suprotnog mišljenja o postavljenoj temi valjda radi ulaska u ovakve rasprave koju upravo vodimo.....al dobro svako ima svoj fix

Edited by - www2 on 30/03/2011 15:57:58
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/03/2011 : 16:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Za one koji skeptično gledaju na ove stvari, preporučan Dylan Doga extra, broj Lov Na Vještice, posebno stranice 63 i 64

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/03/2011 : 16:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
u isti topik dovesti ennisa i coelha je hereza vrijedna plamena

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/03/2011 : 17:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ma, ne obraćajte pažnju na noemisa, taj filozofira (sere) na koji god topik da zađe.
Al' jaki su mi kontovi ovih što sipaju drvlje i kamenje po Koelju, a oduševljavaju se dogodovštinama takvog književnog (ups, stripovskog) klasika kao što je Zagor. Mislim OK, svako voli nešto, ali trtljati protiv opuštene beletristike kakva je 'Alhemičar' (koji se svidio i meni, a, na nesreću, nisam fudbaler), a okivati u zvijezde jeftine avanture Duha sa sjekirom - stvarno nema smisla.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/03/2011 : 19:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Swamp, ne znam na koga mislis ali licno ja nemam nista protiv Koelja, ne svidja mi se i to je to, ali mi zivce kida svaka susa koju pitas cita li ista picne "Alhemicar"... Moje misljenje je da je Koeljo trendi pisac i da nikad nece doci u rang sa velikanima ruskog klasicizma itd..
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 30/03/2011 : 19:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Moje misljenje je da je Koeljo trendi pisac i da nikad nece doci u rang sa velikanima ruskog klasicizma itd..


I to je uspeh. Otkako sam u srednjoj preminuo citajuci Anu Karenjinu, nemam prisne veze sa ruskim klasicima. Tupavi Levin koji kosi livadu preko 50 stranica. Nemam bre ja vremena za to palamudjenje :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 30/03/2011 : 19:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Alkemičara sam davno pročitao pa se ne sjećam koliko ima strana ali znam da je tanak i po broju strana i po dubini sadržaja i da sam ga pročitao za jedno popodne. Tako da mi baš nije jasno kako neko može čitati Alkemičara...kao da čita dubokoumno štivo na par tisuća strana.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/03/2011 : 20:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu
I to je uspeh. Otkako sam u srednjoj preminuo citajuci Anu Karenjinu, nemam prisne veze sa ruskim klasicima. Tupavi Levin koji kosi livadu preko 50 stranica. Nemam bre ja vremena za to palamudjenje :D



Ih da je 50, 100-ka kosenja... Mislio sam da nikad nece pokositi... Ja bih za to vreme Rusiju pokosio.. Ali Tihi Don?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/03/2011 : 20:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Swamp, ne znam na koga mislis ali licno ja nemam nista protiv Koelja, ne svidja mi se i to je to, ali mi zivce kida svaka susa koju pitas cita li ista picne "Alhemicar"... Moje misljenje je da je Koeljo trendi pisac i da nikad nece doci u rang sa velikanima ruskog klasicizma itd..


Nisam na tebe mislio, no sikiriki
Ima ih ovdje na forumu par koji vole 'isfilozofirati' koju, na njih sam mislio. Ti si jednostavno rekao 'ne sviđa mi se' i to je to, ne bi mi smetalo ni da neko to obrazloži nekim normalnim riječima, ali kad se pojave neki i svojom izjavom se 'popišaju' po nekima koji to vole da čitaju (ja isto nisam neki ljubitelj Koelja, ali priznajem da mi se 'Alhemičar' svidio kad sam ga pročitao), e jebiga, to kod mene izazove malo žešću reakciju. Ne volim bezobrazluk i nadmenost, kao 'ovi koji čitaju ovo su glupani bez imalo ukusa, to čitaju samo fudbaleri i manekenke...'.
Ima raznih iskompleksiranih ljudi.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 30/03/2011 : 20:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
To je onda izgleda mene išlo, ali isto nisam nigdje rekla da to čitaju samo manekenke, trebe s duplerica i nogometaši. Primjetila sam listajući žute novine da u svojim intervjuima to često navedu kao omiljenu knjigu.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/03/2011 : 20:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
eto, a zamisli sad da ja kazem sta ja mislim o ljudima koji citaju zute novine, pa haos bih napravio ovde

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/03/2011 : 20:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

To je onda izgleda mene išlo, ali isto nisam nigdje rekla da to čitaju samo manekenke, trebe s duplerica i nogometaši. Primjetila sam listajući žute novine da u svojim intervjuima to često navedu kao omiljenu knjigu.


Ma, to je najviše išlo onog filozofa, ali ni ti nisi baš pomogla tim svojim postom, bio je malo okrutniji od ovog što ovdje kažeš
Ja sad odoh u grad, pozdrav i neka topik živi
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 30/03/2011 : 21:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Fakat je to bila više šaljiva doskočica nego neka inkvizicija prema Coelhu i njegovim čitateljima.
quote:
Originally posted by Lord Vader89

eto, a zamisli sad da ja kazem sta ja mislim o ljudima koji citaju zute novine, pa haos bih napravio ovde


Slobodno ti kaži svoje mišljenje. Ja se ne sramim činjenice da me zanima šminka, roba, parfemi i sl. Kad god sam u frizera listam te glupe časopise. Ako ćeš ti zato imati ružno mišljenje o meni, imaj ga. A što ću ti ja...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 30/03/2011 : 21:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ja citam Kurir svako jutro. Online, naravno, nemam nameru da im jacam prodaju ovako. Razveseli me Stars rubrika uvek, pogotovo u poslednje vreme su me dirnuli hour-by-hour apdejtovi o psihickom stanu Natase Bekvalac i onog pijanog motorcikliste.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/03/2011 : 22:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Fakat je to bila više šaljiva doskočica nego neka inkvizicija prema Coelhu i njegovim čitateljima.
quote:
Originally posted by Lord Vader89

eto, a zamisli sad da ja kazem sta ja mislim o ljudima koji citaju zute novine, pa haos bih napravio ovde


Slobodno ti kaži svoje mišljenje. Ja se ne sramim činjenice da me zanima šminka, roba, parfemi i sl. Kad god sam u frizera listam te glupe časopise. Ako ćeš ti zato imati ružno mišljenje o meni, imaj ga. A što ću ti ja...



ma sta me briga, neka cita ko sta hoce :P

meni je u ovom trenutku vise intrigantno kako je u jednoj temi koja je plasirana u PDF "Stripovi" zavrsila na diskusiji o ukusima u knjizevnosti :D o.O

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/03/2011 : 22:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Alkemičara sam davno pročitao pa se ne sjećam koliko ima strana ali znam da je tanak i po broju strana i po dubini sadržaja i da sam ga pročitao za jedno popodne. Tako da mi baš nije jasno kako neko može čitati Alkemičara...kao da čita dubokoumno štivo na par tisuća strana.


i ja sam ga čitao ima tome 10-ak godina i nisam sebi mogao doći koliko mi je bio bezveze - toliko da nikad više ništa njegovo nisam uzeo u ruke

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 30/03/2011 : 23:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
uh... leleeeeee...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000