forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 I LOVE YU !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 122

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 13:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Fikus će odmoriti neko vreme, a vi ostali znate šta vam je činiti.





zašto?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 15:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Fikus će odmoriti neko vreme, a vi ostali znate šta vam je činiti.




ulizivat se moderatorima:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 13/06/2012 : 19:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote






Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 13/06/2012 : 19:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote





Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 13/06/2012 : 19:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote






Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 13/06/2012 : 19:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 13/06/2012 : 19:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 19:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
da je elvud pravi sada bi digao bunu jer je fikus izbacen:) elvude povedi narod:) ili ces samo druge tentat da odradjuju tvoj posao:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 20:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

da je elvud pravi sada bi digao bunu jer je fikus izbacen:) elvude povedi narod:) ili ces samo druge tentat da odradjuju tvoj posao:)



koji narod,.eba te narod ?
uostalon več san uputia službeni prosvjed

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 13/06/2012 : 20:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Sarajevski Marlboro,najbolja i najkvalitetnija cigareta na cijelom svijetu.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 20:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

da je elvud pravi sada bi digao bunu jer je fikus izbacen:) elvude povedi narod:) ili ces samo druge tentat da odradjuju tvoj posao:)



koji narod,.eba te narod ?
uostalon več san uputia službeni prosvjed


znam, znam:) navukao si fikusa da kaze ono sta se ti sam ne usudjujes:) kukavice:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 21:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

da je elvud pravi sada bi digao bunu jer je fikus izbacen:) elvude povedi narod:) ili ces samo druge tentat da odradjuju tvoj posao:)



koji narod,.eba te narod ?
uostalon več san uputia službeni prosvjed


znam, znam:) navukao si fikusa da kaze ono sta se ti sam ne usudjujes:) kukavice:)



o čem ti bulazniš? opet si popalia raznih tableta iz ambulante?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
hehe jel zelis stvarno da kazem:) e moj revolucionaru:) ps. odi salji mailove:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jel ti jasnije sta mislim nakon ovoga moga ps.? ili nisam uzeo dovoljno tableta? ako ne kuzis objasnit cu i ja bez tableta, koliko god me ti pokusavao izvrijedjati i diskreditirat.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
hajde elvude jos me jedino nisi proglasio narkomanom kada nisi znao sta odgovoriti:) vidim da si dobar sa moderatorima pa te nece izbaciti uprkos tome sto ti je najnormalnije da mene proglasavas psihijatrijskim slucajem ili tabletomanom:) eh kompleksi, kompleksi:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Hoćete li se smiriti ili ne? Čisto da znam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally psosted by manhunter

Hoćete li se smiriti ili ne? Čisto da znam.


ne, necu se smiriti jer mi je pun kurac da mi ovaj stalno sere i vrijedja me da bi trebao uzimati tablete(kao psihijatrijski sam slucaj) i to sve prolazi ok. a kada netko kaze prostu rijec drugome leti se van. ajde dosta tih gluposti i pocnite vise raditi svoj posao.
ps. elvude javi mi se na mail ako da ovo rascistimo jer ce me sada iobako izbaciti.
pps. manhuntere objasnit cu ti sta je fikusa nagnalo da dobije ban, a ovaj se sada pravi glup.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
dok jos nisam izletio: elvude budi faca i daj javno mail koji si poslao.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
(ne meni vec ovome koji je prije mene izbacen)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 21:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

hajde elvude jos me jedino nisi proglasio narkomanom kada nisi znao sta odgovoriti:) vidim da si dobar sa moderatorima pa te nece izbaciti uprkos tome sto ti je najnormalnije da mene proglasavas psihijatrijskim slucajem ili tabletomanom:) eh kompleksi, kompleksi:)




da,odličan. zato su me valjda non stop izbacivali.


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ne pravi se blesav jer to nisi.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 21:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

dok jos nisam izletio: elvude budi faca i daj javno mail koji si poslao.



ajde prestani serekat ,nikom ja nisan sla nikakve mejlove.
i pun mi je više kurac da mi TI ideš srat da ja nekoga ovde uvaljujen u sranja.
nisi prestaja moderatorima lizat čmar i držat in stranu i sad mene prozivaš zbog nekih svojih bolesnih umišljotina.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 21:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ne pravi se blesav jer to nisi.



a izgleda da ti jesi. i to prilično

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
budi faca i covjek i kazi javno.
ja ionako letim van
ps. ja sam za pravila ovoga foruma jer pratin ovaj forum dugo vremena i znam sta je to prije bilo.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 21:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

ne pravi se blesav jer to nisi.



a izgleda da ti jesi. i to prilično


dobar argument. ad hominem

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 122 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000