forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 I LOVE YU !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 122

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 17:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mamlaz

i sada bi ti netko trebao odgovoriti i uvuci se u raspravu sa tobom i zbog toga izletjeti. vrlo zlonamjerno od tebe krugeru.



ma u čemu sam ja bio zlonamjeran?’ raspravljamo o 9-om ubojici svijeta.



di si to čuo
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 04/05/2015 : 17:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jel potices raspravu. pun si mrznje i zlonamjeran si. vjerojatno tako i gradis svoju politicku karijeru. samo mrznjom prema drugima. jos niti jednom sta bi ti ucinio pozitivno za hrvatsku. samo mrznja i trolanje. malen si u dusi i iskreno te zalim.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 17:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
nemci, austrijanci, madžari, talijani, bugari

ustaše, četnici, belogardisti muslimanski eSeSovci, albanski fašisti

oni stvarno misle da je Tito zločinac jer ih je sve ponizio

ali štaš

svako ima pravo na svoje mišljenje
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/05/2015 : 17:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

jel potices raspravu. pun si mrznje i zlonamjeran si. vjerojatno tako i gradis svoju politicku karijeru. samo mrznjom prema drugima. jos niti jednom sta bi ti ucinio pozitivno za hrvatsku. samo mrznja i trolanje. malen si u dusi i iskreno te zalim.



želiš sarkazam!!

ok!!

nisam učinio baš mnogo za hrvatsku ... gle ... nisam.

što je tito učinio za hrvatsku: naravno nasilje, ubojstva, palež , pljačku i tako dalje, dakle u ni u čemu se ne mogu mjeriti s titom, ja to što je on učinio za hrvatsku nikad ne bi učinio, iako nisam baš možda dovoljno učinio za hrvatsku, a volio bih
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 17:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
tito se barem nije borio zbog penzije

već zbog ideala

krigeru, di si čuo tu glupost da je tito 9 zločinaca na skali zločina
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/05/2015 : 18:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ni mrtvom mu mira nedaju..dusebriznici .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 04/05/2015 : 18:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mamlaz

jel potices raspravu. pun si mrznje i zlonamjeran si. vjerojatno tako i gradis svoju politicku karijeru. samo mrznjom prema drugima. jos niti jednom sta bi ti ucinio pozitivno za hrvatsku. samo mrznja i trolanje. malen si u dusi i iskreno te zalim.



želiš sarkazam!!

ok!!

nisam učinio baš mnogo za hrvatsku ... gle ... nisam.

što je tito učinio za hrvatsku: naravno nasilje, ubojstva, palež , pljačku i tako dalje, dakle u ni u čemu se ne mogu mjeriti s titom, ja to što je on učinio za hrvatsku nikad ne bi učinio, iako nisam baš možda dovoljno učinio za hrvatsku, a volio bih


nisam sarkastican, ozbiljno mislim. evo opet o mrznji. daj nesto pozitivno kazi na ovom forumu. tipa bilo mi je super na odbojci u Vukovaru i odlicno sam se zabavio. jedva cekam sljedeci put. prestani i sebe i nas stalnim provokacijama , mrznjom provocirati.
ajde ako napises jedan pozitivan post koji nema veze sa provociranjem, mrznjom i slicnim dobijes cugu od mene kada se vidimo. ali pazi ocu pozitivan post koji nece nikoga negativno isprovocirati.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/05/2015 : 19:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da parafraziram današnje parole, Tito je bio i heroj i zločinac. Odgovoran i za Bleiburg i za Goli otok i za još koješta, ali i zaslužan za današnju Hrvatsku, ne samo zbog Istre, Rijeke i dijelova Dalmacije nego i za avnojevske granice za koje se ratovalo.

Kao i svaka velika povijesna ličnost bio je kontroverzan, a ono što znam jest da nikad nijedan naš političar ni prije ni poslije njega nije uživao međunarodni ugled pa ni karizmu kao on.

Niti neće, jer je Jugoslavija, pa time i Hrvatska, kakva god bila u njegovo vrijeme bila bitan europski i svjetski čimbenik, a danas smo mala bankarska kolonija i prirepak EU-a.


Ova galerija fotografija svjedoči o njegovu ugledu i značaju, svim tamnim mrljama unatoč:


http://www.e-novine.com/fotogalerija/fotogalerija-entertainment/49934-Bilo-asno-iveti-Titom.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 04/05/2015 19:34:55
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 04/05/2015 : 19:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote

Lijepi pozdrav generaciji 70 i 80


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 04/05/2015 19:06:38
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/05/2015 : 19:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Lijep tekst povodom 35. godišnjice smrti. Stvarno smo ostarili druže Stari...


http://www.e-novine.com/stav/47110-Dan-kada-otiao-drug-Tito.html









Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/05/2015 : 19:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Johnny, svaka čast na postu.

Tito je dvije bitne stvari bio velikan, u vanjskoj politici i borbi protiv fašizma ().
Hrvatska bi imala nakon rata velike probleme da nije bilo Tita s obzirom da smo se nalazili na gubitničkoj strani.

Ne idealiziram Tita iz razloga jer zločina stvarno jest bilo (Goli otok se ne može opravdati). A i priče da je tada bilo daleko bolje se mogu okačiti mačku o rep, to je previše subjektivan dojam.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 19:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/05/2015 : 19:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 04/05/2015 : 19:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jbt Kras pa ti si kepec:) mislio sam da si bar normalno visok:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 04/05/2015 : 19:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS





Pokaži onu sliku gdje si se u Madridu sliko...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/05/2015 : 19:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Danas u medijima:


http://www.jutarnji.hr/prije-35-godina-umro-je-josip-broz-tito-vratio-je-dalmaciju-hrvatskoj--pripojio-rijeku-i-istru--ali-i-nemilosrdno-proganjao-disidente/1342688/

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/380127/Da-nismo-imali-Tita-danas-ne-bi-bilo-Hrvatske.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 04/05/2015 : 19:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/380127/Da-nismo-imali-Tita-danas-ne-bi-bilo-Hrvatske.html



Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/05/2015 : 20:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Hajmo mir.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 04/05/2015 : 20:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Zar je vec proslo 35 godina...???
Zivio drug Tito!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/05/2015 : 20:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

jbt Kras pa ti si kepec:) mislio sam da si bar normalno visok:)




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 04/05/2015 : 22:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Hrvatska bi imala nakon rata velike probleme da nije bilo Tita s obzirom da smo se nalazili na gubitničkoj strani.




U pitanju je Jugoslavija i u pitanju je pobednička strana.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 04/05/2015 : 22:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Hrvatska bi imala nakon rata velike probleme da nije bilo Tita s obzirom da smo se nalazili na gubitničkoj strani.


Auva
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/05/2015 : 08:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska se 1945., kao federalna jedinica Jugoslavije, nalazila na pobjedničkoj strani. Čudi me, Tintone, da ti priznaješ nekakav legitimitet endehaziji. Imaš ovdje eksperte za međunarodno pravo koji će ti objasniti da griješiš.
Hrvatski partizani spasili su čast hrvatskog naroda, procentualno ih je bilo destak puta više od mahom kolaboracionistički orijentiranih Francuza, a 1945., prvi puta u povijesti, nakon tzv. razdoblja narodnih vladara, čitav prostor od Drave do mora unutar je hrvatske države (koja je prenijela dio izvornih ovlasti na federaciju, ali zbog toga nije bila manje država). Hrvatski partizani spasili su čast hrvatskog naroda, i zapravo, stvorili modernu hrvatsku državu, što priznaje čak i Ustav RH.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/05/2015 : 08:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote

Dosta o ustašama, partizanima i svemu drugome.
Slijedeći post na te teme rezultirati će udaljavanjem sa foruma.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 05/05/2015 08:46:34
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2015 : 16:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jasno mi je da riskiram ban, ali ne bih htio da neke stvari ostanu narazjašnjene pa ću rađe riskirati.

quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by tinton


Hrvatska bi imala nakon rata velike probleme da nije bilo Tita s obzirom da smo se nalazili na gubitničkoj strani.


Auva


quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by tinton

Hrvatska bi imala nakon rata velike probleme da nije bilo Tita s obzirom da smo se nalazili na gubitničkoj strani.




U pitanju je Jugoslavija i u pitanju je pobednička strana.



U pitanju su Jugoslavija i pobjednička strana upravo zahvaljujući Titu i partizanima. Da nije bilo Tita i partizanskog pokreta bili bi promatrani kao gubitnici, budući da je u rat ušla NDH.

quote:
Originally posted by VALTER

Hrvatska se 1945., kao federalna jedinica Jugoslavije, nalazila na pobjedničkoj strani.

Da, zahvaljujući Titu i partizanima.

Čudi me, Tintone, da ti priznaješ nekakav legitimitet endehaziji. Imaš ovdje eksperte za međunarodno pravo koji će ti objasniti da griješiš.

Ne priznajem ja nikakav legitimitet NDH, samo govorim o tome kako bi nas promatrali nakon rata da nije bilo partizanskog pokreta.

Hrvatski partizani spasili su čast hrvatskog naroda, procentualno ih je bilo destak puta više od mahom kolaboracionistički orijentiranih Francuza, a 1945., prvi puta u povijesti, nakon tzv. razdoblja narodnih vladara, čitav prostor od Drave do mora unutar je hrvatske države (koja je prenijela dio izvornih ovlasti na federaciju, ali zbog toga nije bila manje država). Hrvatski partizani spasili su čast hrvatskog naroda, i zapravo, stvorili modernu hrvatsku državu, što priznaje čak i Ustav RH.





Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 122 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000