forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član DARKO18 - aukcije BO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 26/04/2011 : 14:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
Ma jasno da uvijek ima takvih slučajeva, niti je ovo neki posebno dramatičan primjer niti je netko izgubio novac na tome. Od priče sa Darkom ovdje je interesantnije šta se dešavalo kasnije, odnosno sa bidovima člana minha iza kojih (kako je utvrdio Markos) stoji netko drugi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2011 : 15:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mystere

A ti si doma tako pričaj, jasno?


Ovo jasno zvuči kao prijetnja?
Iz tvojih odgovora se vidi da ne možeš normalno komunicirati na forumu već Darka posprdno tituliraš a meni prijetiš.
Doviđenja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 26/04/2011 : 15:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
Doviđenja i uživaj.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/05/2011 : 14:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Po svemu Darko nije ništa kriv.Stavio je cijenu i sam je rekao da je spreman platiti da je bio najbolji ponuditelj i sa time pokazuje ne samo poštenje nego i ponašanje pravog gospodina.Ovi koju su namjerno dizali cijene...što reći mislim da svatko ima svoj stav za takve osobe,nema tu posebnih riječi.
Također mislim da neki duguju u najmanju ruku ispriku Darku ovdje javno.
Kad se pogleda što je čovjek kupio i što prodao,ne treba bit pametan da se može pretpostavit da je čovjek pošten.
Go to Top of Page

igormb
Starting Member

Slovenia
13 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 09/11/2014 : 22:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send igormb a Private Message  Reply with Quote
saraivo, kad tad prorade geni.
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 22/11/2014 : 23:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
Uvijek me mučio sistem aukcija. Zašto sistem nije drugačiji? Ovako:
1. Prodavač stavi početnu cijenu npr. 200 kn
2. netko ponudi 250 kn. To se vidi i ako netko želi dati više ponudi 251 kn i tako dalje.

Tako to funkcionira na javnim aukcijama.
Možda mi je nešto promaklo i siguran sam da je Marko izabrao ovaj sistem s razlogom.
Jednostavno me zanima loša strana mojeg prijedloga. lp svima
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/11/2014 : 23:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobar je ovaj trenutni sistem jer kada ponudiš 250 kn a nema drugih ponuda ti ćeš taj strip kupiti za 200 kn i automatski uštedjeti.
Nitko ne zna koliko si ponudio i tko želi pobiti tvoju cifru mora se dobro isprsiti i ne može kalkulirati sa čekanjem do zadnjih sekundi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/11/2014 : 00:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by renda

Uvijek me mučio sistem aukcija. Zašto sistem nije drugačiji? Ovako:
1. Prodavač stavi početnu cijenu npr. 200 kn
2. netko ponudi 250 kn. To se vidi i ako netko želi dati više ponudi 251 kn i tako dalje.

Tako to funkcionira na javnim aukcijama.
Možda mi je nešto promaklo i siguran sam da je Marko izabrao ovaj sistem s razlogom.
Jednostavno me zanima loša strana mojeg prijedloga. lp svima



Misliš da svatko ima vremena dežurati, pratiti ponude i stavljati iste u svakom trenutku? Osim toga, upravo to nadbidavanje u zadnjim sekundama, a da se ne zna koliko je trenutno najveća ponuda i jest mnogima najveći izazov.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000