forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Igra prijestolja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 94

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 23/05/2016 : 00:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by ivan_micic

šta kažete na kraj 5. epizode :) ?



Ništa, jer ne podržavam ubrzano piratstvo



lame, ti si pošteni gusar ja nisam moga čekati



Nije lako, ali znam da će sutra u vrhunskoj rezoluciji i prijevodom biti puno veći gušt

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/05/2016 : 11:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
hold the door
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/05/2016 : 14:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

hold the door


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/05/2016 : 14:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
game of thrones goes walking dead

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/05/2016 : 20:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

game of thrones goes walking dead



Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24647 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/05/2016 : 21:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Najzad jedna nedosadna epizoda. I taman ću da se zagrejem, i već će biti kraj sezone...

A Hold the door je jedan od ONIH momenata!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 23/05/2016 : 21:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Najbolja epizoda sezone, a meni medju 5 najboljih uopće u GoT-u.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/05/2016 : 21:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ova epizoda:hodor je predobar,sve ostalo je tako tako.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 23/05/2016 : 23:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Otkad je kinslaying toliko prihvaćen u Westerosu ? Prvo mutave Sand Snakes, pa Roose-Ramsay pa Balon-Euron... uzas...

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/05/2016 : 11:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

hold the door




sjajna epizoda

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 24/05/2016 : 11:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Da, izvrsna scena. Ima neku jaku energiju..
Ali bih volio da mi netko pojasni tu situaciju gdje bi očito događaj iz prošlosti trebao narušiti prostor-vremenski kontinuum.
Kako je moguće da ono što se događa sada, utječe na događaje iz prošlosti?!? Jel to neka metafizička Marty i Doc spika ili samo obična umjetnička sloboda?
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 24/05/2016 : 11:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
I još mi je nešto sad palo na pamet.

SPOILER ALERT!

Nije li Brann onda svjesno žrtvovao Hodora, ušavši u njegov um i upravljavši njime kako bi zadržao vrata i spasio svoje dupe?!
To je ko spika iz Walking Dead, ono kad je Shane žrtvovao Otisa i spasio svoju guzicu. Samo kaje ovdje Brann ispao neki heroj, a Shane pizda ;-)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/05/2016 : 11:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Ali bih volio da mi netko pojasni tu situaciju gdje bi očito događaj iz prošlosti trebao narušiti prostor-vremenski kontinuum.
Kako je moguće da ono što se događa sada, utječe na događaje iz prošlosti?!? Jel to neka metafizička Marty i Doc spika ili samo obična umjetnička sloboda?



SPOILER!

Stvar je u tome da ono što su Bran i Three-eyed raven proživljavali nisu bile vizije. Oni zapravo imaju sposobnost da svoju svijest prebace u drugo vrijeme i drugi prostor.

Međutim, to što nisu tjelesno prisutni u drugom vremenu i na drugim lokacijama, ne znači da nemaju ikakvu mogućnost interakcije s tamošnjim osobama i okolinom.

To objašnjava zašto je mladi Ned Stark zastao na Tower of Joy, kada ga je Bran dozvao. To objašnjava zašto je Night King mogao "vidjeti" i "dodirnuti" Brana u sadašnjosti. I naravno, to objašnjava zašto je Bran mogao wargati u Wylisa/Hodora u prošlosti. Kao što smo vidjeli, to je imalo dalekosežne posljedice.

Također, ono što smo saznali jest da se Branovo warganje u Wylisa zapravo već dogodilo, on je već bio utjecao na prošlost, prije nego što se uopće rodio.

Kao što je i sam Three-eyed raven rekao: We watch, we listen, and we remember. The past is already written. The ink is dry.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 24/05/2016 11:55:17
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24647 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/05/2016 : 12:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ovo jeste time paradox, samo što se pravimo da ga ne primećujemo. :)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 24/05/2016 : 12:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Vjeko1980

Ali bih volio da mi netko pojasni tu situaciju gdje bi očito događaj iz prošlosti trebao narušiti prostor-vremenski kontinuum.
Kako je moguće da ono što se događa sada, utječe na događaje iz prošlosti?!? Jel to neka metafizička Marty i Doc spika ili samo obična umjetnička sloboda?



SPOILER!





SPOILER!!!

Sve osim ovog zadebljanog dijela mi je jasno. Taj dio mi je prilično "mršav" u objašnjenju. Hodor je ostao jadan i ograničen zbog nečega što mu je napravio Brann koji u to doba nije ni postojao. Znači da je sve povezano u nekoj nelogičnoj prostor-vremenskoj petlji. Ili jednostavno moj mali mozgić to ne može shvatiti. Bit će da je to posrijedi

Edited by - Vjeko1980 on 24/05/2016 13:06:02
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/05/2016 : 12:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Oj, briši ovaj citat, vidi se spoiler.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 24/05/2016 : 13:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Evo jesam. Doduše piše SPOILER, pa bi trebalo bit dovoljno upozorenje onima koji ne žele pročitati ;-)
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



334 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 24/05/2016 : 15:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message  Reply with Quote
Mozda je Hodor imao neku jezivu viziju iz buducnosti i to je uticalo na njega. Bren ne bi trebaolo da moze da utice na proslost, bar ne jos uvek :)

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 24/05/2016 : 15:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 24/05/2016 : 18:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
hodor je žrtva back to future sindroma.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 24/05/2016 : 20:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Hejteri će hejtati, ali meni je ovo zasad jedna od najboljih sezona, a peta epizoda je vrhunska.
Malo mi je slabo objašnjenje kako su white walkeri blesavo nastali, ali zato je sve ostalo odlično, uključujući fantastični vremenski paradoks koji ne bi očekivao u ovoj seriji te moćnu i emocionalnu zadnju scenu, najtužniju dosad uz malu Shireen.
Čak je i Aryjina priča napokon dobila mali pomak i nadam se da će otići u tom smijeru. Ipak je ona sjevernjakinja, a znamo da 'north remembers'.
A k tome su mi i dosadni Greyjoyi po prvi puta bili zanimljivi i zabavni.
Ma i Daenerysina i Jorahova kratka scena mi je bila dobra.
Odlična epizoda!

Edited by - Windwalker on 24/05/2016 20:51:27
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/05/2016 : 00:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Hejteri će hejtati, ali meni je ovo zasad jedna od najboljih sezona, a peta epizoda je vrhunska.
Malo mi je slabo objašnjenje kako su white walkeri blesavo nastali, ali zato je sve ostalo odlično, uključujući fantastični vremenski paradoks koji ne bi očekivao u ovoj seriji te moćnu i emocionalnu zadnju scenu, najtužniju dosad uz malu Shireen.
Čak je i Aryjina priča napokon dobila mali pomak i nadam se da će otići u tom smijeru. Ipak je ona sjevernjakinja, a znamo da 'north remembers'.
A k tome su mi i dosadni Greyjoyi po prvi puta bili zanimljivi i zabavni.
Ma i Daenerysina i Jorahova kratka scena mi je bila dobra.
Odlična epizoda!



a bradavice na kiti nisi spomenuo
mene zanima kako se zove ona mačka što je glumila sansu u onoj predstavi
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 25/05/2016 : 00:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
ma skoro svi Starki rade neke "preskoke" - Jon mrtav a živ, Bran postao top shit warg sa predispozicijom za novog Three-eyed-Raven, Sansa postaje vrsni spletkaroš (i još če svima xebat familije), Aryu čeka valjda još neki test u House of Black and White a posle vendetta, još da se pojave Benjen i Catelyn....pa ajde svi na osvjetnički pohod. Fali Rickon!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/05/2016 : 05:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

mene zanima kako se zove ona mačka što je glumila sansu u onoj predstavi


Eline Powell.

http://www.imdb.com/name/nm4730958/

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/05/2016 : 12:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

ma skoro svi Starki rade neke "preskoke" - Jon mrtav a živ, Bran postao top shit warg sa predispozicijom za novog Three-eyed-Raven, Sansa postaje vrsni spletkaroš (i još če svima xebat familije), Aryu čeka valjda još neki test u House of Black and White a posle vendetta, još da se pojave Benjen i Catelyn....pa ajde svi na osvjetnički pohod. Fali Rickon!


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 94 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000