forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Igra prijestolja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 94

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 31/07/2017 : 21:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Dobar deo danas. Rat je poceo uglavnon, vise necu reci.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/07/2017 : 21:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, ove sezone baš guštam u tim početnim epizodama. Stvarno su odlučili razriješiti stvari, a ne prelijevati iz šupljeg u prazno. U svakoj epizodi se nešto jako dogodi.
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1196 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 31/07/2017 : 22:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Da, dobar deo. Euron ima teleport flotu, jednom je na jednoj strani Westerosa a za tren na drugoj strani.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 31/07/2017 22:03:04
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/07/2017 : 22:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
koliko ova sezona ima epizoda 7,8 sigurno negdje piše a ne da mi se niti tražiti niti čitati postove prije zbog spojlera,a pošto čekam kraj sezone da pogledam sve iz komada :-)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/07/2017 : 22:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Odlicna epizoda. Lanisteri pokazali da ih ne treba jos otpisati. Previse je lako to Kalisi zamislila...Bice svasta.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/07/2017 : 22:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

a ne da mi se niti tražiti niti čitati postove prije zbog spojlera,a pošto čekam kraj sezone da pogledam sve iz komada :-)



Riskiraš puno sa tim čekanjem. GoT spoileri su posvuda. Na kraju će ti neki news portal u naslovu spojlat sve: "XY, vladar Westerosa, i njegova djevojka na plaži ekskluzivno na indexu!". Bolje ti je da gledaš redovno. ;)

Edited by - nagor on 31/07/2017 22:47:47
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/07/2017 : 22:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by tihomirduras

a ne da mi se niti tražiti niti čitati postove prije zbog spojlera,a pošto čekam kraj sezone da pogledam sve iz komada :-)



Riskiraš puno sa tim čekanjem. GoT spoileri su posvuda. Na kraju će ti neki news portal u naslovu spojlat sve: "XY, vladar Westerosa, i njegova djevojka na plaži ekskluzivno na indexu!". Bolje ti je da gledaš redovno. ;)



uskoro na godišnji a onda odmor od ˝civilizacije˝ tako da tamo nema straha od spojlanja, a dok se vratim s godišnjeg taman bi to trebalo biti gotovo, i onda čekanje TWD a to mi je malo teže pričekati kraj polusezone
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/07/2017 : 23:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Sedam ih bude.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/08/2017 : 08:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ove tri epizode su teško razočaranje.
Nema nikakve napetosti, misterije. Kako je krenulo, Daenerys će izgubiti i vojsku i zmajeve, a i sve ostale vojske će pretrpeti velike udarce.

Jon je u ove tri epizode bezličan, a priče o Branu i Šetačima su se razvukle do nepotrebnosti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/08/2017 : 11:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ove tri epizode su teško razočaranje.
Nema nikakve napetosti, misterije. Kako je krenulo, Daenerys će izgubiti i vojsku i zmajeve, a i sve ostale vojske će pretrpeti velike udarce.

Jon je u ove tri epizode bezličan, a priče o Branu i Šetačima su se razvukle do nepotrebnosti.




Meni su epizode odlične. Za razliku od prijašnjih sezona kad san često ima osjećaj da se dragocjene minute troše na nepotrebne i nezanimljive ljude, sad se konstantno nešto dešava. A i nema više vrimena za nekakve nove misterije. Misterija ima dovoljno, triba ih počet rješavat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 01/08/2017 : 20:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
prednji spojler od golfa dvojke:

meni nije jasno kak se bran pojavio u winterfellu, a bio je na zidu.. i to prije arye.. a i ne znam zašto hound ne dobiva više minutaže i koja će uopće njegova uloga bit...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/08/2017 : 21:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Ove tri epizode su teško razočaranje.
Nema nikakve napetosti, misterije. Kako je krenulo, Daenerys će izgubiti i vojsku i zmajeve, a i sve ostale vojske će pretrpeti velike udarce.

Jon je u ove tri epizode bezličan, a priče o Branu i Šetačima su se razvukle do nepotrebnosti.




Meni su epizode odlične. Za razliku od prijašnjih sezona kad san često ima osjećaj da se dragocjene minute troše na nepotrebne i nezanimljive ljude, sad se konstantno nešto dešava. A i nema više vrimena za nekakve nove misterije. Misterija ima dovoljno, triba ih počet rješavat.


Tocno to.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/08/2017 : 21:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Ove tri epizode su teško razočaranje.
Nema nikakve napetosti, misterije. Kako je krenulo, Daenerys će izgubiti i vojsku i zmajeve, a i sve ostale vojske će pretrpeti velike udarce.

Jon je u ove tri epizode bezličan, a priče o Branu i Šetačima su se razvukle do nepotrebnosti.




Meni su epizode odlične. Za razliku od prijašnjih sezona kad san često ima osjećaj da se dragocjene minute troše na nepotrebne i nezanimljive ljude, sad se konstantno nešto dešava. A i nema više vrimena za nekakve nove misterije. Misterija ima dovoljno, triba ih počet rješavat.


Tocno to.


Odlučili su stvari privesti kraju. Najbolja sezona do sada najbolje serije ikada. Radije gledam reprizu ove serije nego bilo šta drugo po prvi put.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/08/2017 : 00:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

meni nije jasno kak se bran pojavio u winterfellu, a bio je na zidu.. i to prije arye..


Događaji u seriji nisu prezentirani kronološki. Scene s Aryom ne događaju se u isto vrijeme kao i scene s Branom.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/08/2017 : 09:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Ove tri epizode su teško razočaranje.
Nema nikakve napetosti, misterije. Kako je krenulo, Daenerys će izgubiti i vojsku i zmajeve, a i sve ostale vojske će pretrpeti velike udarce.

Jon je u ove tri epizode bezličan, a priče o Branu i Šetačima su se razvukle do nepotrebnosti.




Meni su epizode odlične. Za razliku od prijašnjih sezona kad san često ima osjećaj da se dragocjene minute troše na nepotrebne i nezanimljive ljude, sad se konstantno nešto dešava. A i nema više vrimena za nekakve nove misterije. Misterija ima dovoljno, triba ih počet rješavat.




Ne mislim šta se dešava, već kako.
Susret Daenerys i Jona, na primer, je mlako odrađen.
Šetači kao da ne postoje stvarno, nema osećaja opasnosti od njih. Čini mi se da će u poslednjoj epizodi stići do zida i reći "Jebote, koliki zid" i vratiti se nazad.

Nekako je drugačija atmosfera u ovoj sezoni. Da li je do kostima, kamere, režisera ne znam. Ali je drugačije.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/08/2017 : 09:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ima Hunter pravo, susret izmedju Kalisi i Jona su mogli bolje izvesti. Jon neubjedljiv kao kralj. Scene borbe su podsjecale na trailer/redjanje slika, mada su to tako izveli iz finansijskih razloga.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/08/2017 : 11:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Jon neubjedljiv kao kralj.


Po mom mišljenju, u tome i jest poanta.

On je možda izabran za kralja, ali on to ne želi biti.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/08/2017 : 11:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Da ne zeli biti kralj, ne bi ni bio. Nesiguran je da li je dorastao toj funkciji, mislim da je to sve.
Ono sto on ne zeli je rat, osvajanje i slicno.

Nego kada vec njega spominjemo. Po trenutnim informacijama on je Targaryen, isto kao i Kalisi.
Ja sve nesto mislim da ce se ipak nekako ispostaviti da je on sin kralja Roberta, a ne produkt silovanja i da ce na kraju zavrsiti sa Kalisi.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/08/2017 : 17:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Da ne zeli biti kralj, ne bi ni bio. Nesiguran je da li je dorastao toj funkciji, mislim da je to sve.
Ono sto on ne zeli je rat, osvajanje i slicno.

Nego kada vec njega spominjemo. Po trenutnim informacijama on je Targaryen, isto kao i Kalisi.
Ja sve nesto mislim da ce se ipak nekako ispostaviti da je on sin kralja Roberta, a ne produkt silovanja i da ce na kraju zavrsiti sa Kalisi.


Za silovanje sam siguran da nije. Rhaegar nije bio u tom fazonu. Po onom što sam usput pokupio, Jon je nekako nalik po naravi na Rhaegara.
A Daeneris mu je onda po tome tetka.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/08/2017 : 18:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Vjeko1980

meni nije jasno kak se bran pojavio u winterfellu, a bio je na zidu.. i to prije arye..


Događaji u seriji nisu prezentirani kronološki. Scene s Aryom ne događaju se u isto vrijeme kao i scene s Branom.



Događaji jesu kronološki jer vrijeme teče linearno. Ono što nije isto je fluidnost vremena za određene likove. Možemo li biti sigurni koliko je zapravo vremena Arya provela u Braavosu? No, ta razlika u vremenskom protoku postala je čak i karikaturalan element serije u njenim zadnjim sezonama, no, što je, tu je.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/08/2017 : 18:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Inače, sve više mi se čini kako će kraj serije doista biti Jon vs Daenerys. White Walkeri nisu finalni boss ove priče - ljudi jesu, monarhija jest. Pjesma leda i vatre priča je o postanku zlikovca - Daenerys, koja je utjelovljenje filozofije "put do pakla popločan je dobrim namjerama". Azor Ahai nikad nije ni bio bitan, bio to Jon il Daenerys, il oboje. Otkad su onomad Prvi ljudi osvojili Westeros i natjerali Children of Forest da kreiraju WW-ove, priroda je narušena. Jedina šansa da priča ima smislen kraj jest da pobjednik i istinski Azor Ahai bude onaj koji vlast ni ne želi - Jon Snow, koji će srušiti Željezno prijestolje i oformiti demokraciju.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/08/2017 : 18:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Jedina šansa da priča ima smislen kraj jest da pobjednik i istinski Azor Ahai bude onaj koji vlast ni ne želi - Jon Snow, koji će srušiti Željezno prijestolje i oformiti demokraciju.


ili komunizam...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 04/08/2017 : 13:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by vice

Jedina šansa da priča ima smislen kraj jest da pobjednik i istinski Azor Ahai bude onaj koji vlast ni ne želi - Jon Snow, koji će srušiti Željezno prijestolje i oformiti demokraciju.


ili komunizam...



Stvarno si kralj

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/08/2017 : 13:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by vice

Jedina šansa da priča ima smislen kraj jest da pobjednik i istinski Azor Ahai bude onaj koji vlast ni ne želi - Jon Snow, koji će srušiti Željezno prijestolje i oformiti demokraciju.


ili komunizam...


Idealno.
A na čelu svakog od 7 kraljevstva po jedan od 7 sekretara SKOJa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 04/08/2017 13:10:25
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/08/2017 : 16:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Možda onda ipak bolje da white walkers pobijede.
Go to Top of Page
Page: of 94 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000