forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Igra prijestolja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 94

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/08/2017 : 22:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Dobra se ekipa okupila.


Sve super naravno, ali...
Osjeti li netko nedostatak književne podloge u dijalozima? Također, stvari se u odnosu na ono ranije dešavaju brzinom svjetlosti kao da su odlučili seriju (pre)brzo privesti kraju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/08/2017 : 22:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Kako da ne... Nesdostatak književnog predloška je tužan. Događaji su ili predvidljivi ili besmisleni, likovi u jednoj epizodi pređu cijeli kontinent, što ne bi bio problem da je tako rađeno i do sada. Neke se stvari forsiraju bez razloga, da ne spojlerišem. Najgore je što ne vidim da ćemo išta saznati o Tuđinima, ostaće klasični negativci koji su, eto prosto, zli. Miljama daleko od prethodnih sezona, ali i dalje dobro izgleda i i dalje je ovo jedini nastavak priče koji zasad postoji, pa se nestrpljivo čeka svaki ponedeljak ujutro.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/08/2017 : 22:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ova sezona je brža od ostalih i to mi se zapravo sviđa.
Bit će zabavne zadnje dvije epizode.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/08/2017 : 08:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Madre de dios, u kakav se bullshit pretvara ova serija...

Mislim, sve je to super, još malo pa će kraj, serija čije su prbe dve sezone postavile granice je sad na nivou Tudorovih, a ako se nastavi ovako će doći i do Xene.

SPOILERI!

Jamie pokuša da ubije Daenerys ispred zmajevog nosa, ovaj ga gurne u jezero i...obojica izranjaju na drugoj strani jezera (zato što se pod oklopom najbolje pliva), niko ih ne traži, ništa?

Kakav je ono shit sa maženjem zmaja? Zašto se ona uopšte pojavila sa zmajem ispred Jona?

Ispade da ništa lakše nije nego ući u Kings Landing i ući u dvorac. Nigde straže, a Bron bi mogao da nekog uvede i do kraljičinih odaja, na primer... Naravno, baš tu gde je najlakše ući će se u povratku pojaviti dva stražara. Zašto??? Zbog napetosti? Da li je bilo ko pomislio da će ona dva debila nekome predstavljati problem?

To što Šetače niko ne vidi kao opasnost, nije ni čudo. Oni jadnici već dobre tri godine marširaju ka Zidu, i nikako da stignu. Iako su Severnjaci koje je Jon spasio, a koji su tik ispred Šetača pobegli, stigli iza Zida još pre dve sezone.

I onda vrhunac gluposti, umesto da dokrajče Lannistere, oni idu na sever da uhvate Šetača. Jednog? I rizikuju gubitak najboljih ljudi? Da bi ubedili Cercei šta i zašto?


One fake news da je kraljica trudna ne komentarišem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 15/08/2017 08:05:02
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/08/2017 : 15:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Kao što rekoh, ova sezona djeluje kao jedan prosječno napisan fan fiction a ne kao adaptacija (ili barem ekstenzija adaptacije) jednog originalnog fantasy djela.

No, čeka se s uzbuđenjem svaka nova epizoda čisto jer...

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/08/2017 : 16:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
SPOJLER!


Meni se, jos od prve epizode ove sezone, cini da ce Dzejmi da presudi sestri isto kao Aerisu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 15/08/2017 16:47:15
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/08/2017 : 17:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kako može da bude spojler nešto što predpostavljaš?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/08/2017 : 17:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Mudro zboris
Htedoh da napisem posle
Serseine pretnje da je ne izda ponovo, jos vise sam ubedjen u takav ishod.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 15/08/2017 17:48:32
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/08/2017 : 17:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A to.
Kako je krenulo, najrealnija opcija je da se Cercei i Daenerys malo rvaju u blatu i tako odrede kraljicu. Za to vreme Jamie i Jon smišljaju swinger incest party.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 15/08/2017 : 18:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Zašto mnogi potenciraju neku moguću romansu između Johna i Daenerys kada za sada nema neke naznake da se priča razvija u tom pravcu (možda i bude,ali za sada nema nekih naznaka) ?
Štaviše, u ovoj poslednjoj epizodi mogli smo da vidimo naznake zagrejanosti između Daenerys i Mormonta.U svakom slučaju za sada je enigma šta će biti po tom pitanju.
Inače, blagonaklon odnos zmaja prema Johnu bi valjda treba da potvrdi njegovo Targarjansko poreklo, ali opet čudi me što Daenerys na to nije obratila pažnju.
U ovoj epizodi smo mogli da čujemo i da je brak Regara Targarjena bio poništen i da se on tajno venčao sa nekom drugom.Da li je moguće da je u pitanju bila Lyanna Stark?Ako je bila ona, da li se udala pod prisilom, ucenom ili priča o tome da ju je Regar uzeo na silu ipak nije tačna?Baš me zanima šta je u pitanju.Ako je to tačno, John onda ima zakonito pravo na presto, a ne Daenerys.

Takođe sada dolazi u preostale dve epizode na red ono dešavanje iza zida koje smo mogli da vidimo u traileru pred najavu sezone.

Sentenca - "When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives" - po meni znači da će sedmorica izabranih da sretnu Bendžena Starka i da će se ovaj žrtvovati da bi oni mogli da se vrate nazad sa ispunjenim ciljem.On je ostao i dalje iza zida nakon što je Brana ispratio.Opet, možda se i varam, ali neko će svakako morati da strada.

Edited by - maelstrom on 15/08/2017 18:59:44
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2017 : 20:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ja sam još onomad rekao da je završavanje serije bez da su knjige napisane skrnavljenje. Na žalost, moralo se ovako. Održati ekipu na okupu još 10 godina nije moguće.
Sada imamo zbrzanu seriju, počinju da se vide nedostatci u scenariju, a također bi nam moglo upropastiti čitanje knjiga jednog dana u budućnosti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/08/2017 20:31:02
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/08/2017 : 20:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Zašto mnogi potenciraju neku moguću romansu između Johna i Daenerys kada za sada nema neke naznake da se priča razvija u tom pravcu (možda i bude,ali za sada nema nekih naznaka) ?
Štaviše, u ovoj poslednjoj epizodi mogli smo da vidimo naznake zagrejanosti između Daenerys i Mormonta.U svakom slučaju za sada je enigma šta će biti po tom pitanju.
Inače, blagonaklon odnos zmaja prema Johnu bi valjda treba da potvrdi njegovo Targarjansko poreklo, ali opet čudi me što Daenerys na to nije obratila pažnju.
U ovoj epizodi smo mogli da čujemo i da je brak Regara Targarjena bio poništen i da se on tajno venčao sa nekom drugom.Da li je moguće da je u pitanju bila Lyanna Stark?Ako je bila ona, da li se udala pod prisilom, ucenom ili priča o tome da ju je Regar uzeo na silu ipak nije tačna?Baš me zanima šta je u pitanju.Ako je to tačno, John onda ima zakonito pravo na presto, a ne Daenerys.

Takođe sada dolazi u preostale dve epizode na red ono dešavanje iza zida koje smo mogli da vidimo u traileru pred najavu sezone.

Sentenca - "When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives" - po meni znači da će sedmorica izabranih da sretnu Bendžena Starka i da će se ovaj žrtvovati da bi oni mogli da se vrate nazad sa ispunjenim ciljem.On je ostao i dalje iza zida nakon što je Brana ispratio.Opet, možda se i varam, ali neko će svakako morati da strada.



Po meni ima nekoliko naznaka o nadolazećoj romansi između Jona i Daenerys, dovoljno je samo pratiti kako ga gleda. Također, reagirala je prilično iznenađeno na odobravanje Drogona da ga Jon pomazi.

Rhaegar i Lyanna su doista bili zaljubljeni, mislim da je očito kako je Robert bio u krivu.

Što se tog anuliranja Rhaegarovog braka tiče, mislim da idu u smjeru legitimizacije Jona kao Targaryena i time zakonitog nasljednika Željeznog prijestolja - u svakom slučaju onog koji ima veće pravo od Daenerys. Tu njihova potencijalna ljubavna veza tek dolazi na test - ne samo što prakticiraju incest već su direktni rivali. Druga je stvar pak, želi li Jon uopće vlast.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 15/08/2017 20:57:20
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 15/08/2017 : 22:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice
Po meni ima nekoliko naznaka o nadolazećoj romansi između Jona i Daenerys, dovoljno je samo pratiti kako ga gleda. Također, reagirala je prilično iznenađeno na odobravanje Drogona da ga Jon pomazi.

Rhaegar i Lyanna su doista bili zaljubljeni, mislim da je očito kako je Robert bio u krivu.

Što se tog anuliranja Rhaegarovog braka tiče, mislim da idu u smjeru legitimizacije Jona kao Targaryena i time zakonitog nasljednika Željeznog prijestolja - u svakom slučaju onog koji ima veće pravo od Daenerys. Tu njihova potencijalna ljubavna veza tek dolazi na test - ne samo što prakticiraju incest već su direktni rivali. Druga je stvar pak, želi li Jon uopće vlast.




Moguć je i ljubavni trougao između Johna, Daenerys i Joraha.U svakom slučaju neke dalje naznake ćemo dobiti verovatno već u narednoj epizodi kada pre okršaja sa vojskom mrtvih očekujem dobar dijalog između Johna i Joraha.
Moguće je da će cela epizoda biti posvećena dešavanjima iza zida ili barem veliki deo nje.
A s obzirom na to da smo u traileru za ovu sezonu videli Johnovu družinu opkoljenu vojskom mrtvih, jedini spas može da im dođe od Benjena Starka, verovatno u sličnom stilu kako je spasio Brana, jureći na konju, koristeći one neke kanape, žice, šta li je već.No, to će biti i njegov kraj verovatno.

Ovo za Rhaegara i Lyannu je zaista verovatno jer zašto bi inače Lyanna tražila od brata da čuva tajnu o njenom detetu (strah od Roberta)?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/08/2017 : 23:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Doista ne bih želio vidjeti ljubavni trokut u seriji ovakvog tipa. :D Jorah će do kraja ostati "paćenik", jbg.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/08/2017 : 16:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Šesta prilično intenzivna :)

Pretjerali su u nekoliko navrata, i opet prelaze ogromne prostore brzinom svjetlosti, ali dobro.

Kraj očekivan :)

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/08/2017 : 16:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ima li prevod za pirata?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/08/2017 : 17:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Ne da znam. Mada engelski možeš valjda naći.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/08/2017 : 17:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ima, ima engleski, no problem.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/08/2017 : 17:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Ima li prevod za pirata?



BS Player automatski traži titlove na jeziku koji odrediš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1195 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 17/08/2017 : 11:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Madre de dios, u kakav se bullshit pretvara ova serija...

Mislim, sve je to super, još malo pa će kraj, serija čije su prbe dve sezone postavile granice je sad na nivou Tudorovih, a ako se nastavi ovako će doći i do Xene.

SPOILERI!

Jamie pokuša da ubije Daenerys ispred zmajevog nosa, ovaj ga gurne u jezero i...obojica izranjaju na drugoj strani jezera (zato što se pod oklopom najbolje pliva), niko ih ne traži, ništa?

Kakav je ono shit sa maženjem zmaja? Zašto se ona uopšte pojavila sa zmajem ispred Jona?

Ispade da ništa lakše nije nego ući u Kings Landing i ući u dvorac. Nigde straže, a Bron bi mogao da nekog uvede i do kraljičinih odaja, na primer... Naravno, baš tu gde je najlakše ući će se u povratku pojaviti dva stražara. Zašto??? Zbog napetosti? Da li je bilo ko pomislio da će ona dva debila nekome predstavljati problem?

To što Šetače niko ne vidi kao opasnost, nije ni čudo. Oni jadnici već dobre tri godine marširaju ka Zidu, i nikako da stignu. Iako su Severnjaci koje je Jon spasio, a koji su tik ispred Šetača pobegli, stigli iza Zida još pre dve sezone.

I onda vrhunac gluposti, umesto da dokrajče Lannistere, oni idu na sever da uhvate Šetača. Jednog? I rizikuju gubitak najboljih ljudi? Da bi ubedili Cercei šta i zašto?


One fake news da je kraljica trudna ne komentarišem.




Odlični komentari. Pogledajte kako daleko je Hardhome od zida, po standardu brzine kretanja koji važi za neke mogli bi biti u istoj epizodi kod zida.

Neka dodam koplja Lannistera od dva metra koja ne bih zaustavljala ništa jer su bila standardna koplja od 3-3.5 metra (i švajcarska ili makedonska oko 5.5).

Serija je sve gluplja i gluplja. Svi su se zapleli i mnogo njih će stradati, nema dodatnih novih storija i nema izlaza. Dojadilo mi je Deus ex machina pisanje kao što je zmaj koji doleti i niko mu ne može ništa. Može li par tigar tenkova sledeči put protiv glupavih Dothraka?

Dothraki se šetkaju Westerosom koji nije stepa i prepun zamaka i nema nikakvih konflikta sa stanovništvom. Zbilja?

Izgubili smo cele zemlje: u Reachu je samo debeli Samwell, Dorn se potopio u more, isto sav istok, rečne zemlje su nestale (gde je Edmure?), Dol isto jer je Littlefinger na severu a najbolje od svega je, da kad neko pokolje hrpu ljudi nema nikakvih zamjera od nikoga: ovi ljudi u seriji nestanu kao da jih nikada nije bilo. Cersei ubije sa eksplozijom pola aristokracije i u sledećom kadru puna dvorana aristokrata kleči na koljenima. Khaleesi spali deset khalova i nikakve osvete za njih od njihovih familija i drugova, ništa.

Knjige su bile puno bolje i u tom vidu, ljudi su ostavili trag. Kad bi ovi glupaci scenaristi ubili Eddarda, u sledečem kadru došla bi se njegova djeca so Robbom na čelu pokloniti ubicama njihovog oca.

Prognoziram pobjednike:
-Jon kralj Westerosa
-Samwell lord prvo Tarlyja i onda Reacha
-Theon lord željeznih otoka
-Sansa šefica severa

Sigurni mrtvaci su po mome Euron, Cersei, kralj zombija, Littlefinger, Melisandra, eunuh, Jorah, jedan od Jaime-Tyrion braće (ili će biti prognat, drugi će biti šef Lannistera na kraju). Ne znam tačno šta prognozirati za Daenerys ali prognoziram, da neće biti kraljica pobjednica.

Pobjedit će oni koji ništa ne očekuju.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/08/2017 : 13:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Caleb

Ima li prevod za pirata?



BS Player automatski traži titlove na jeziku koji odrediš.



Hvala, mada ne koristim BS plejer, ali dobro je znati.

SPOJLER

Pirat je dobar, pun neizvesnosti, ali i istovremenp naivan. Mislim, dva dana cekaju zmajeve na onom jezeru, a voda nikako da zamrzne.
Fali dubina u seriji, vidi se izostanak knjige kao podloge.. sada su epizode, uglavnom, sacinje od dve-tri price (Zid, Zimovrel, Lanisteri), sa sturim dijalozima. Fale sporedni likovi... konacno se pojavio Pas. I dalje Arja i on dominiraju serijom.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 17/08/2017 13:11:50
Go to Top of Page

RightHandofDoom
Starting Member

14 Posts

Member since 09/12/2014

Posted - 17/08/2017 : 14:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send RightHandofDoom a Private Message  Reply with Quote
Evo jedno spoiler free pitanje:
Ako gavran preleti određenu duljinu za manje od jednog dana, a zmajevi istu duljinu prelete 8 puta brže, koliko je velika rupa u priči?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/08/2017 : 21:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Šesta prilično intenzivna :)

Pretjerali su u nekoliko navrata, i opet prelaze ogromne prostore brzinom svjetlosti, ali dobro.

Kraj očekivan :)


Otkud epizoda 6 samo 2 dana nakon epizode 5. Zar ne idu jedna tjedno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/08/2017 : 22:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Španski HBO slučajno pustio epizodu :)

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/08/2017 : 00:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Na žalost serija je otišla k vragu.
U jednoj epizodi desi se više nego ranije u cijeloj sezoni, stvar je žestoko zbrzana. Netko je rekao da ovo treba završit i to pod hitno.
Svi se teleportuju u trenutku tamo gdje žele biti. Za put koji je ranije trajao 3 sezone, sada treba treptaj oka, pomoć uvijek stiže u zadnji čas onima kojima treba, umiru oni s kojima više ne znamo što bi. Sve postaje predvidljivo (bez pravih iznenađenja kao ranije), djeluje scenaristički jeftino i vrijeđa inteligenciju gledatelja. Da li će ovaj zbrzani kraj inače vrhunske serije pokvariti i čitanje knjiga svojim pravim (ali loše odrađenim) ili čak lažnim krajem priče, vidjet ćemo. Iskreno se nadam da mi ovaj sjeban kraj serije neće upropastiti i čitanje fenomenalnih knjiga tj. da neće djelovati na knjige na neki način. Ne znam da li se ovako nešto ikada desilo ranije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/08/2017 00:40:37
Go to Top of Page
Page: of 94 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000