forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Igra prijestolja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 94

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/08/2017 : 17:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Dosta bolje finale od prethodne epizode, mada to nije bilo teško. Odmah to bolje izgleda čim se priča odvija laganije.

SPOJLERI



Bilo je nekoliko odličnih scena razgovora među likovima (Bron-Džejmi Sersei-Tirion između ostalih), vidjesmo Regara, Lijenu i Egona, plus onaj epski kraj sezone, iako i više nego očekivan.

P.S. Drago mi je što se Starkovi ipak drže zajedno.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 28/08/2017 17:36:16
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1195 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 28/08/2017 : 21:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Dobar poslednji deo, bolji od prošlih. Prijatno sam iznenađen.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/08/2017 : 22:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Dosta bolje finale od prethodne epizode, mada to nije bilo teško. Odmah to bolje izgleda čim se priča odvija laganije.


Slažem se. Laganija i scenaristički razrađenija epizoda i odmah je to puno puno bolje. Sve uglavnom očekivano (sa jednim krasnim iznenađenjem), ali opet odlično odrađeno. Ogroman skok u kvaliteti u odnosu na prethodne dvije dosta slabo odrađene epizode...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/08/2017 22:13:54
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/08/2017 : 11:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Premalo mrtvih za kraj, ali sve skupa dobro finale sezone.
Najugodnije iznenađenje mi je Sansa. I dobro su ovo sa Starkovima zapleli. Cilo vrime se dvi sestre gledaju nekako hladno i neprijateljski, kad ono u kombinaciji s braton sjebale najvećeg manipulatora. Stvarno su zajebani Starkovi kad su skupa.
Hound mi je najjači lik u seriji.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/08/2017 : 12:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Kakvo finale! Ludnica!

Spojleri!

Epizoda od 1h20min, mirna... Dvije sestre fenomenalne! Jon i Daenerys očekivano i tu će biti jako zanimljivo iduću sezonu, kada saznaju tko je Jon Snow ustvari. Jon sigurno neće htjeti prijestolje, a zmajevka će mu ga na kraju još i dati?! Mogu i vladati zajedno. Što se incesta tiče šteta je učinjena i ne može biti puno gore. Osim ako narod ne sazna cijelu istinu. Kako li će Jona primiti vrlo konzervativni sjevernjaci kada se pojavi sa novom ekipom?! Još kad saznaju da se je poklonio plavuši?! Ali ako je nekako preživio pakt sa divljacima, preživjet će i ovo. Drago mi je da se je Samwell vratio na sjever i njegovo znanje u kombinaciji sa Branovim vizijama otkriva puno toga. Volio bih i da Theon spasi sestru i da se zajedno vrate kući. Što neće biti problem ako prežive, jer nema šanse da Euron preživi do samog kraja. Cersei standardno opasna kuja, izgleda da voli braću više nego što bi htjela. Ili možda opet glumi?! Čudno mi je da na onom sastanku nije nešto pokušala,jer su joj svi protivnici bili tamo u krugu 10 metara kvadratnih. Jaime se, što se tiče dobrote i poštenja, pretvara u Lanisterskog Jon Snowa! Je li moguće da je sam krenuo na sjever?! Živi mrtvaci stigli do zida i to u velikom stilu. Padalo mi je na pamet u šali da će njihov zmaj rigati led, ali ona ledena vatra izgleda destruktivnija od vatre kraljičinih zmajena! Dva protiv jednog, izgleda da će biti ravnopravni! Nesvrstani je spomenuo Hounda kao najjačeg lika u seriji?! I meni je sve bolji i bolji iz epizode u epizodu. Ne jebe živu silu i boli ga k. za sve. Do ove epizode mi je možda Bronn bio simpatičniji, zbog svog stava i sarkazma, ali eto Hounda ispred. Kad smo već kod Bronna, baš me zanima što će napraviti?! Hoće li sa Jaimijem na put ili?! A Brienne?! Pretpostavljam da će se vratiti na sjever. Ludi Euron je otišao po vojsku, dobro je odglumio strah. A ako stvarno misli da će se uvući u krevet kod Cersei onda stvarno nije normalan! Usprkos tome što je otišao po ogromnu vojsku plaćenika i što joj je izgleda odan, ima brodove, svoju vojsku, bojim se da ga na kraju ne čeka ništa dobro. Ostat će on na kraju i bez nevjeste i bez života.

Na kraju ono što mi je žao da nije bilo u ovoj sezoni je dvoboj Jona Snowa sa nekim od neokaljanih, možda Sivim crvom ili najboljim među Dothrakijima. Ne mislim na pravi dvoboj, već na malo jači trening pred publikom. Šteta što ga kraljica nije tražila da se malo dokaže koliko je sposoban. Snow je postao kralj, ali je i vrhunski ratnik i pokazivanje svih svojih vještina bilo bi još upečatljivije kod Daenerys, a ovako je kod nje u gostima samo šetao oko dvorca kao stari deda. Šteta, moglo je biti zabavno.

Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/08/2017 : 11:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Zadnja epizoda odlična.
Urlao sam kad su Starkovi roknuli Baelisha!
Popelo se na vrh glave ono njegovo šaputanje i mumljanje!
Kongres u Dragon pitu je odlično složen.
Mislio sam da će Cersei koknuti Jameia.

Ako je Zid pao, što je s Noćnom stražom?
Vežu li ih i dalje zavjeti ili Straža više ne postoji?
Sigurno će se boriti protiv zombija.
Recimo da ljudi uspiju i poraze Night Kinga.
U tom slučaju Straža postaje besmislena jer s Divljacima su u miru, zombiji potaracani, a Zid srušen.

Ako Straža prestane postojati, onda je Sam Tarly zakoniti nasljednik svoje kuće.
Znači da može preuzeti Hornhill i imati djecu, tako da kuća Tarly nije propala u 2. epizodi.

Jon: "Evo me tetka da te malo vidim"
Dany: "Što čekaš, junačino?"

Taj incestuozni dio je bljak, serija je podvalom navukla gledatelje da navijaju za rodoskvrnuće (htio sam napisati "prčenje tetke", ali nisam).
Što će biti između njih dvoje kada se utvrdi da Jon ima jači claim na tron?

Ne vidim način za zaustaviti zombije osim divljom vatrom ili zmajevima.
Posebno sad kad imaju Ice dragona.
Čini li mi se ili je plava vatra moćnija od crvene?

Bit će zanimljiva 8. sezona.
Možda se uđe u teoriju da je Bran zapravo Night King, iako sumnjam jer je premalo vremena za tako složen arc.
Nagađa se da će Dany rodit Jonu sina i umrijeti pri porodu.
Ako se pojavi Golden company, onda ostali nemaju šanse protiv Cersei.

Ludilo! Tko će isčekat do 2019. godine?

Valjda će i GRRM konačno napisati taj Winds of Winter pa da imamo što za žvakati do nove sezone?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 30/08/2017 11:26:32
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 30/08/2017 : 13:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Zadnja epizoda odlična.
Urlao sam kad su Starkovi roknuli Baelisha!
Popelo se na vrh glave ono njegovo šaputanje i mumljanje!
Kongres u Dragon pitu je odlično složen.
Mislio sam da će Cersei koknuti Jameia.

Ako je Zid pao, što je s Noćnom stražom?
Vežu li ih i dalje zavjeti ili Straža više ne postoji?
Sigurno će se boriti protiv zombija.
Recimo da ljudi uspiju i poraze Night Kinga.
U tom slučaju Straža postaje besmislena jer s Divljacima su u miru, zombiji potaracani, a Zid srušen.

Ako Straža prestane postojati, onda je Sam Tarly zakoniti nasljednik svoje kuće.
Znači da može preuzeti Hornhill i imati djecu, tako da kuća Tarly nije propala u 2. epizodi.

Jon: "Evo me tetka da te malo vidim"
Dany: "Što čekaš, junačino?"

Taj incestuozni dio je bljak, serija je podvalom navukla gledatelje da navijaju za rodoskvrnuće (htio sam napisati "prčenje tetke", ali nisam).
Što će biti između njih dvoje kada se utvrdi da Jon ima jači claim na tron?

Ne vidim način za zaustaviti zombije osim divljom vatrom ili zmajevima.
Posebno sad kad imaju Ice dragona.
Čini li mi se ili je plava vatra moćnija od crvene?

Bit će zanimljiva 8. sezona.
Možda se uđe u teoriju da je Bran zapravo Night King, iako sumnjam jer je premalo vremena za tako složen arc.
Nagađa se da će Dany rodit Jonu sina i umrijeti pri porodu.
Ako se pojavi Golden company, onda ostali nemaju šanse protiv Cersei.

Ludilo! Tko će isčekat do 2019. godine?

Valjda će i GRRM konačno napisati taj Winds of Winter pa da imamo što za žvakati do nove sezone?



Sreća pa nisi

Glede divlje vatre, nisu li zalihe toga potrošene?

A zombije će valjda porokat tako što roknu Lich ovaj Night Kinga...


https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/08/2017 : 13:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Nesvrstani je spomenuo Hounda kao najjačeg lika u seriji?! I meni je sve bolji i bolji iz epizode u epizodu. Ne jebe živu silu i boli ga k. za sve. Do ove epizode mi je možda Bronn bio simpatičniji, zbog svog stava i sarkazma, ali eto Hounda ispred.





I meni je Bronn odličan.
Uz Hounda su mi on i Tormund najdraži.
Tormudova opsesija s Brienne mi je zakon.
Meni važnije pitanja od pobjede u ratu je oće li Brienne popustit pred njegovin neodoljivim šarmom.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/08/2017 : 13:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by Amos

Zadnja epizoda odlična.
Urlao sam kad su Starkovi roknuli Baelisha!
Popelo se na vrh glave ono njegovo šaputanje i mumljanje!
Kongres u Dragon pitu je odlično složen.
Mislio sam da će Cersei koknuti Jameia.

Ako je Zid pao, što je s Noćnom stražom?
Vežu li ih i dalje zavjeti ili Straža više ne postoji?
Sigurno će se boriti protiv zombija.
Recimo da ljudi uspiju i poraze Night Kinga.
U tom slučaju Straža postaje besmislena jer s Divljacima su u miru, zombiji potaracani, a Zid srušen.

Ako Straža prestane postojati, onda je Sam Tarly zakoniti nasljednik svoje kuće.
Znači da može preuzeti Hornhill i imati djecu, tako da kuća Tarly nije propala u 2. epizodi.

Jon: "Evo me tetka da te malo vidim"
Dany: "Što čekaš, junačino?"

Taj incestuozni dio je bljak, serija je podvalom navukla gledatelje da navijaju za rodoskvrnuće (htio sam napisati "prčenje tetke", ali nisam).
Što će biti između njih dvoje kada se utvrdi da Jon ima jači claim na tron?

Ne vidim način za zaustaviti zombije osim divljom vatrom ili zmajevima.
Posebno sad kad imaju Ice dragona.
Čini li mi se ili je plava vatra moćnija od crvene?

Bit će zanimljiva 8. sezona.
Možda se uđe u teoriju da je Bran zapravo Night King, iako sumnjam jer je premalo vremena za tako složen arc.
Nagađa se da će Dany rodit Jonu sina i umrijeti pri porodu.
Ako se pojavi Golden company, onda ostali nemaju šanse protiv Cersei.

Ludilo! Tko će isčekat do 2019. godine?

Valjda će i GRRM konačno napisati taj Winds of Winter pa da imamo što za žvakati do nove sezone?



Sreća pa nisi

Glede divlje vatre, nisu li zalihe toga potrošene?

A zombije će valjda porokat tako što roknu Lich ovaj Night Kinga...






Zaboravio sam stavit smajlija na kraju te zagrade.

Što se tiče divlje vatre, Mad King ju je proizvodio u velikim količinama tako da je mogao cijeli grad dignuti u zrak i te zalihe su ostale iza njega.
Napravljena je i nova količina za vrijeme priprema kod bitke na Crnovodi.

Jedan dio zaliha je potrošen na Crnovodi, a drugi za miniranje Septe Baelora, međutim nekako sam dojma da bi trebalo biti još i da je to Cersein as u rukavu ako krene po zlu za nju.
Posebno zato jer u King's Landingu još uvijek žive piromanti koji bi mogli izraditi nove količine kad god zatreba.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 30/08/2017 13:33:23
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/08/2017 : 14:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Ne vidim način za zaustaviti zombije osim divljom vatrom ili zmajevima.
Posebno sad kad imaju Ice dragona.


Ukoliko Jon uspije da ubije Night Kinga, svi zombiji ce automatski odapeti, ukljucujuci i zmaja. Sjeti se sta je bilo nedavno u sestoj epizodi ove zadnje sezone. Pretpostavljam da ce se tako nesto i desiti.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 30/08/2017 : 14:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dcopic

Nesvrstani je spomenuo Hounda kao najjačeg lika u seriji?! I meni je sve bolji i bolji iz epizode u epizodu. Ne jebe živu silu i boli ga k. za sve. Do ove epizode mi je možda Bronn bio simpatičniji, zbog svog stava i sarkazma, ali eto Hounda ispred.





I meni je Bronn odličan.
Uz Hounda su mi on i Tormund najdraži.
Tormudova opsesija s Brienne mi je zakon.
Meni važnije pitanja od pobjede u ratu je oće li Brienne popustit pred njegovin neodoljivim šarmom.



Slažem se za Tormunda, simpatičan tip, prava legenda i još da završi sa Brienne u vezi?! Kakva bi to sapunica bila! Cool! Ali ona je prefina dama za njega.

Dobar mi je i onaj tip što ima povez preko oka. Šteta što nije glumio u više epizoda. Glumac Richard Dormer. Odličan mi je bio u seriji Fortitude.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/08/2017 : 14:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dcopic

Nesvrstani je spomenuo Hounda kao najjačeg lika u seriji?! I meni je sve bolji i bolji iz epizode u epizodu. Ne jebe živu silu i boli ga k. za sve. Do ove epizode mi je možda Bronn bio simpatičniji, zbog svog stava i sarkazma, ali eto Hounda ispred.





I meni je Bronn odličan.
Uz Hounda su mi on i Tormund najdraži.
Tormudova opsesija s Brienne mi je zakon.
Meni važnije pitanja od pobjede u ratu je oće li Brienne popustit pred njegovin neodoljivim šarmom.



Slažem se za Tormunda, simpatičan tip, prava legenda i još da završi sa Brienne u vezi?! Kakva bi to sapunica bila! Cool! Ali ona je prefina dama za njega.

Dobar mi je i onaj tip što ima povez preko oka. Šteta što nije glumio u više epizoda. Glumac Richard Dormer. Odličan mi je bio u seriji Fortitude.



ma dajte, pa brienne se pali na jamiea, a i on malo na nju, ali neće priznat
ja navijam da ga ona spasi u zadnjoj epizodi i onda ga povali ko da je zadnja sezona
kakvi crni tormundi, dajte se skulirajte

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/08/2017 : 15:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dcopic

Nesvrstani je spomenuo Hounda kao najjačeg lika u seriji?! I meni je sve bolji i bolji iz epizode u epizodu. Ne jebe živu silu i boli ga k. za sve. Do ove epizode mi je možda Bronn bio simpatičniji, zbog svog stava i sarkazma, ali eto Hounda ispred.





I meni je Bronn odličan.
Uz Hounda su mi on i Tormund najdraži.
Tormudova opsesija s Brienne mi je zakon.
Meni važnije pitanja od pobjede u ratu je oće li Brienne popustit pred njegovin neodoljivim šarmom.



Slažem se za Tormunda, simpatičan tip, prava legenda i još da završi sa Brienne u vezi?! Kakva bi to sapunica bila! Cool! Ali ona je prefina dama za njega.

Dobar mi je i onaj tip što ima povez preko oka. Šteta što nije glumio u više epizoda. Glumac Richard Dormer. Odličan mi je bio u seriji Fortitude.



ma dajte, pa brienne se pali na jamiea, a i on malo na nju, ali neće priznat
ja navijam da ga ona spasi u zadnjoj epizodi i onda ga povali ko da je zadnja sezona
kakvi crni tormundi, dajte se skulirajte



Baš si neiskusan.
Brienne je fina i pristojna, baš zato je ovaj divljak i privlači.
Ona misli da joj se Jaimie sviđa, ali u stvari nema pojma.
Baš ka šta između tetke i malog nema nikakve kemije kad ih vidiš, ovo dvoje su baš par za prste polizat.
Kako se samo Tormund ozari svaki put kad je vidi
Skuvat će on nju do kraja 100%.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/08/2017 : 15:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


https://9gag.com/gag/a05471L
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/08/2017 : 15:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Naletio sam na par zanimljivih teorija o sudbini Cersei.

Cersei preživljava rat, ali rađa dijete patuljasta rasta.

Cersei ubija jedan od braće. Dramatičnije bi bilo da je to Jamie iako je "little brother" u biti Tyrion.

http://awoiaf.westeros.org/index.php/Valonqar/Theories
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 30/08/2017 : 16:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Cersei preživljava rat, ali rađa dijete patuljasta rasta.




E to sam i ja pomislio da bi bilo zakon da se dogodi.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/08/2017 : 16:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Amos

Ne vidim način za zaustaviti zombije osim divljom vatrom ili zmajevima.
Posebno sad kad imaju Ice dragona.


Ukoliko Jon uspije da ubije Night Kinga, svi zombiji ce automatski odapeti, ukljucujuci i zmaja. Sjeti se sta je bilo nedavno u sestoj epizodi ove zadnje sezone. Pretpostavljam da ce se tako nesto i desiti.



Svakako, ubiti Night Kinga je konačno rješenje, međutim Jon sigurno neće odmah doći u priliku da ga napadne, a za to vrijeme se treba boriti.
Vatra je najučinkovitije sredstvo za masovno ubijanje.
Dragon glass samo koplja i strijele što je u borbi s ovakvom masom protivnika problem.

Pitanje je i hoće li Jamei ići sam na Sjever ili otići u Casterly Rock i pozvati vazale sa sobom?
To bi bila izravna pobuna protiv krune i totalni kraj sa Cersei.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/08/2017 : 16:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Osim tog Ice zmaja, ti ledeni zombiji ni nisu toliko opasni niti su dobri borci. Dobra motivirana vojska naoružana oružjem iz dragonglassa ne bi smjela imati većih problema.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 30/08/2017 : 23:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Hound mi je najjači lik u seriji.




+1

+ Tormund + Bron.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/08/2017 : 23:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Osim tog Ice zmaja, ti ledeni zombiji ni nisu toliko opasni niti su dobri borci. Dobra motivirana vojska naoružana oružjem iz dragonglassa ne bi smjela imati većih problema.



Nisu, ali ih je puno i šef im može dignuti svakog poginulog čovjeka za svoju vojsku.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/09/2017 : 00:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dcopic

Nesvrstani je spomenuo Hounda kao najjačeg lika u seriji?! I meni je sve bolji i bolji iz epizode u epizodu. Ne jebe živu silu i boli ga k. za sve. Do ove epizode mi je možda Bronn bio simpatičniji, zbog svog stava i sarkazma, ali eto Hounda ispred.





I meni je Bronn odličan.
Uz Hounda su mi on i Tormund najdraži.
Tormudova opsesija s Brienne mi je zakon.
Meni važnije pitanja od pobjede u ratu je oće li Brienne popustit pred njegovin neodoljivim šarmom.



Slažem se za Tormunda, simpatičan tip, prava legenda i još da završi sa Brienne u vezi?! Kakva bi to sapunica bila! Cool! Ali ona je prefina dama za njega.

Dobar mi je i onaj tip što ima povez preko oka. Šteta što nije glumio u više epizoda. Glumac Richard Dormer. Odličan mi je bio u seriji Fortitude.



ma dajte, pa brienne se pali na jamiea, a i on malo na nju, ali neće priznat
ja navijam da ga ona spasi u zadnjoj epizodi i onda ga povali ko da je zadnja sezona
kakvi crni tormundi, dajte se skulirajte



Baš si neiskusan.
Brienne je fina i pristojna, baš zato je ovaj divljak i privlači.
Ona misli da joj se Jaimie sviđa, ali u stvari nema pojma.
Baš ka šta između tetke i malog nema nikakve kemije kad ih vidiš, ovo dvoje su baš par za prste polizat.
Kako se samo Tormund ozari svaki put kad je vidi
Skuvat će on nju do kraja 100%.



preksinoć pogledao zadnju epizodu
jesi ti siguran da je tormund preživio rušenje zida
ako je, svaka mu čast, zaslužio je da ju skuva

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 02/09/2017 : 00:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno.
Pa lijepo se vidjelo se da su on i (ne znam mu sad ime) taman pretrčali na dio koji se nije srušio;
osim toga, bitni likovi nikad ne nastradaju van kadra.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 02/09/2017 : 00:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Apsolutno.
Pa lijepo se vidjelo se da su on i (ne znam mu sad ime) taman pretrčali na dio koji se nije srušio;
osim toga, bitni likovi nikad ne nastradaju van kadra.



Stannis

Edited by - Wolfman on 02/09/2017 00:55:12
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/09/2017 : 01:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by fler

Apsolutno.
Pa lijepo se vidjelo se da su on i (ne znam mu sad ime) taman pretrčali na dio koji se nije srušio;
osim toga, bitni likovi nikad ne nastradaju van kadra.



Stannis



Teško da se to može klasificirati kao van kadra. Jedino što je van kadra je čin dekapitacije. Sve do zamaha je on screen.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 02/09/2017 : 10:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Da, na to sam mislio - radnja se odvijala tako da smo bili sigurni da je to to, bez da vidimo samu smrt;
na kraju krajeva, isto je bilo i s Nedom ili npr. Olennom koja je popila otrov.

U Tormundovu slučaju toga naprosto nije bilo, odnosno zadnje što vidimo je da njih dvojica stoje na strani koja nije pala
i nema nikakve naznake da im se nešto desilo van kadra.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page
Page: of 94 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000