forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Igra prijestolja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 82

Windwalker
Advanced Member

Croatia
4173 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/11/2018 :  12:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Bilo je i vrijeme da fantasy krene zapravo i uživa u slavi koju zaslužuje.
Samo se nadam da će biti kvalitetne serije.
Witcher, Conan i LOTR su mi vrh isčekivanih.
Ostale su mi nepoznate, ali sigurno me zanimaju.
Go to Top of Page

vice
Advanced Member

5184 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/11/2018 :  14:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Jedno vrime san bija u điru fantasyja (ali slabo u ostatku spekulativne fikcije, izuzev horrora), ali krimi/triler/misterija su mi preuzeli tron i danas su na vrhu osobnih preferencija (pa tako i pisalačkih).

Međutim, pozdravljam svaki sf (speculative fiction, ne samo science fiction) projekt, pa tako i ove. :)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 05/11/2018 14:06:06
Go to Top of Page

fandango
Junior Member

354 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 06/11/2018 :  10:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Meni su isto te tri serije najnapetije, a svidja mi se sto najavljuju da ce se u Conanu drzati narativa iz Howardovih prica i u biti ih ekranizirati. Bio bi red da poprave Conana nakon one krs serije i filma s Momoom. Sto se LOTR tice, tu sam malo razocaran da serija biti o Aragornu, pogotovo kad ima toliko mnogo mitologije u recimo Sillmarilionu i Povijesti Medjuzemlja. Al dobro, ako im ovo uspije, vjerojatno ce i ostalo kasnije doc na red.

Kod mene je obratno, vice, ja sam poceo sa SF-om, fantasy doduse na kapaljku jer ni ko zeljko ne volim dok je pedeset knjiga u seriji, a nisam binge-citac, dok su mi krimici druga, ali postojana ljubav. Doduse, trenutno zbog posla citam puno nebeletristike, to mi pojede glavninu vremena.
Go to Top of Page

Wolfman
Junior Member

Croatia
305 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 06/11/2018 :  11:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Bilo je i vrijeme da fantasy krene zapravo i uživa u slavi koju zaslužuje.
Samo se nadam da će biti kvalitetne serije.
Witcher, Conan i LOTR su mi vrh isčekivanih.
Ostale su mi nepoznate, ali sigurno me zanimaju.

Za Witchera sam skeptičan kad vidim pojedine izjave osobe zadužene za razvoj serije

https://twitter.com/hailzor/status/1058739380100055042
Go to Top of Page
Page: of 82 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000