forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Igra prijestolja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 93

sonor
stripovi.com suradnik

Vatican City
3539 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 28/05/2019 :  21:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by jaki

Pa tvoj je dječji jer si imao potrebu u detalje objasniti što tebi ne valja.Moga si samo staviti meni nije i bok.
I sad bi ja triba nabrajat zašto je meni bolje i onda neko treći opet sa svojom pričom...
Ja nemam problem kad se neko ne slaže s menom ali čini mi se da ti imaš namjeru dokazati da si u pravu?

Zar imaš one ženske dan u mjesecu?
Čojek je kulturno i zanimljivo napisao što mu ne paše
Ak se ne slažeš napiši zašto ili ignoriraj, ne moraš se odmah osjetiti prozvanim

Nisan znan da je UNPROFOR jos na ovim prostorima 😁

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member

Croatia
1553 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 30/05/2019 :  14:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Eto baš čitam članke... Izgleda da ćemo ipak dočekati i Prequel. I prije nego što sam mislio da će se dogoditi. 😊

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member

Croatia
11466 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/06/2019 :  19:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ovako je to Martin zamišljao kad je pisao knjige.

https://www.vanityfair.com/culture/2016/09/game-of-thrones-illustrated-edition-images

Edited by - nagor on 06/06/2019 19:10:00
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member

3118 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/06/2019 :  13:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member

Croatia
1553 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 17/06/2019 :  00:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Sve mora nešto značiti, sve mora imati nekakvo razumno objašnjenje. Treba ukalupiti ljude, okolnosti itd.
koliko vidim, ljudi su najviše time razočarani a onda... "nelogičnostima".
Osobno ne dijelim takvo razmišljanje, uživao sam praktički od početka do kraja, jedini šok u seriji sam doživio kad je Robb Stark umro, ali onda sam shvatio kako stvari stoje i seriju počeo pratiti na način da prvenstveno kritički gledam na karakter ljudske vrste. I to mi je bio puni pogodak jer smatram da je serija jako dobro emulirala tu trulež.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page
Page: of 93 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000