forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip knjižara u Trstu?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/05/2011 : 10:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ima li je? Jer idem tamo u sedmom mjesecu pa bih želio pokupiti neke stripove.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 06/05/2011 : 10:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Ima li je? Jer idem tamo u sedmom mjesecu pa bih želio pokupiti neke stripove.



http://www.nonsololibri.ts.it/

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/05/2011 : 11:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Hvala.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 06/05/2011 : 15:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
Imaš još i Neopolis striparnicu. Nažalost, ne znam adresu, ja mislim da je Via del Rosario. Uglavnom, ako znaš gdje je questura, to ti je odmah kraj nje.
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 06/05/2011 : 16:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
nonsololibri možeš zaboravit,zatvara se krajem ovog mjeseca,ako možeš otić do onda super zato jer su ti popusti po 50 %.a u neopolisu možeš nać nešto,ako te zanima ,zagora imaju jednog jedinog,ja samo provjerio pred tjedan dana)),adresa Piazza Vecchia, 5
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/05/2011 : 16:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spiritoconlascure

nonsololibri možeš zaboravit,zatvara se krajem ovog mjeseca,ako možeš otić do onda super zato jer su ti popusti po 50 %.a u neopolisu možeš nać nešto,ako te zanima ,zagora imaju jednog jedinog,ja samo provjerio pred tjedan dana)),adresa Piazza Vecchia, 5



a ježi ga! baš sam si mislio još koji put potegnut do trsta baš zbog njih a sada trenutno nemam love......

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 06/05/2011 : 17:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
a čuj,zatvaraju zato jer nih je 4(koji vode strip-knjižaru)a najmlađi od njih ima 70 god a najstariji 79,nije ni čudo šta im je dosta stripova,vode tu strip-knjižaru 30 god.(ako sam ja dobro skužio).inače,njihove stripove(dok ne isprazne zalihe)će se moćik naručiti u viale 20. settembre br. 5(ako se ne varam)
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/05/2011 : 19:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
A gdje bih mogao po prihvatljivoj cijeni nabaviti Bonellijeve stripove? Na kioscima kod njih ih valjda naravno ima?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 06/05/2011 : 19:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
probaj u drugim gradovima a ne u trstu....u drugim gradovima ima vise striparnica i bolja je ponuda
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 06/05/2011 : 19:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
misliš na tal. jeziku?dal znaš talijanski?na njihovim kioscima ćeš uvijek nać texa i još par junaka,i redovnog zagora(ako imaš sreće),specijale i raccolte nema šanse da nađeš,maxije još manje.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/05/2011 : 19:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

probaj u drugim gradovima a ne u trstu....u drugim gradovima ima vise striparnica i bolja je ponuda


Problem je u tome što nemam vremena... Cilj mi je otići, kupiti stripove i vratiti se... Jer kasnije imam puno posla...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 06/05/2011 : 19:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

probaj u drugim gradovima a ne u trstu....u drugim gradovima ima vise striparnica i bolja je ponuda


to je istina,u milanu ima 30-ak striparnica,ali ko će do milana?ja sam bio jednom i potrošio hrpu para,još se može ići u rim,ali i on je daleko.padova?to je jedino još prihvatljivo.koliko ja znam sad je tamo i neki strip-festival.još ima i venecija ali neznam kakvo je tamo stanje sa striparnicama
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/05/2011 : 19:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spiritoconlascure

quote:
Originally posted by dzoni

probaj u drugim gradovima a ne u trstu....u drugim gradovima ima vise striparnica i bolja je ponuda


to je istina,u milanu ima 30-ak striparnica,ali ko će do milana?ja sam bio jednom i potrošio hrpu para,još se može ići u rim,ali i on je daleko.padova?to je jedino još prihvatljivo.koliko ja znam sad je tamo i neki strip-festival.još ima i venecija ali neznam kakvo je tamo stanje sa striparnicama



U Veneciji sam jedva našao redovnog Zagora
Tamo su zaokupljeni prodajom drangulija turistima...
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 06/05/2011 : 20:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ideš iz Splita navečer trajekton u Anconu. mislin da dolazi oko 7 ujutro.
vlak kreće u 8.20 za Romu,tamo si u 12.23.
taj najduže vozi.al ovog prije u 7.17 ćeš teško uvatit.
uglavnom ima ti desetak polazaka dnevno pa kombiniraj



i na kraju ti cijena dođe ista kao i za milano,a milano je bolji što se stripova tiče,s tim da on mora još i doć do splita od virovitice(?),a to baš i nije blizu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2011 : 21:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
kako dođe ista? znaš li ti koliko ima od ST do Milana?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 06/05/2011 : 21:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
za split još mogu i skužit da je bolje,ali od virovitice mu se nikako ne isplati
Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 06/05/2011 : 21:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by spiritoconlascure

quote:
Originally posted by dzoni

probaj u drugim gradovima a ne u trstu....u drugim gradovima ima vise striparnica i bolja je ponuda


to je istina,u milanu ima 30-ak striparnica,ali ko će do milana?ja sam bio jednom i potrošio hrpu para,još se može ići u rim,ali i on je daleko.padova?to je jedino još prihvatljivo.koliko ja znam sad je tamo i neki strip-festival.još ima i venecija ali neznam kakvo je tamo stanje sa striparnicama



U Veneciji sam jedva našao redovnog Zagora
Tamo su zaokupljeni prodajom drangulija turistima...



Nekih 30 minuta vožnje od Venezie nalazi se grad Mestre. Ne znam točno koliko ima striparnica tamo, ali jednom sam bio u jednoj i imali su hrpu toga - sve Bonellijeve, mange, američke, DVD-ove. Ako možda otkrijem adresu vam javim.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/05/2011 : 21:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Ajde da pitam
Može li mi netko navest neke striparnice u Rimu, Bariju i Anconi, ako me put nanese .

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/05/2011 : 21:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Al planiraš ić uskoro?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/05/2011 : 22:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Al planiraš ić uskoro?


Možda pred kraj godine
Sramotno, triba cca 8 uri do Ancone , a ja još nisan bija

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 06/05/2011 : 22:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
evo moj 100-ti post!evo ti link za popis svikh talijanskih strip-knjižara:http://www.uomoragno.org/fumetterie/fumetterie.htm
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/05/2011 : 22:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Hvala

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

predsjednik
Starting Member



Italy
15 Posts

Member since 22/07/2006

Posted - 07/05/2011 : 15:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send predsjednik a Private Message  Reply with Quote
zanima me u milanu ako neko zna tacno da mi kaze koje su striparnice nabolje jer ih ima preko 30 pa me zanimaju one sa najvecim izborom stripova pogotovo dylan doga?
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 07/05/2011 : 15:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by predsjednik

zanima me u milanu ako neko zna tacno da mi kaze koje su striparnice nabolje jer ih ima preko 30 pa me zanimaju one sa najvecim izborom stripova pogotovo dylan doga?


heh ,ja sam bio u milanu,meni je super striparnica avalon,stvarno je super opremljena.adresu ćeš naći na onoj stranici čiji sam link dao gore.onda imaš i paperi & cryptonite,ta mi je isto super
Go to Top of Page

predsjednik
Starting Member



Italy
15 Posts

Member since 22/07/2006

Posted - 07/05/2011 : 17:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send predsjednik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spiritoconlascure

quote:
Originally posted by predsjednik

zanima me u milanu ako neko zna tacno da mi kaze koje su striparnice nabolje jer ih ima preko 30 pa me zanimaju one sa najvecim izborom stripova pogotovo dylan doga?


heh ,ja sam bio u milanu,meni je super striparnica avalon,stvarno je super opremljena.adresu ćeš naći na onoj stranici čiji sam link dao gore.onda imaš i paperi & cryptonite,ta mi je isto super


super hvala ti puno
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/05/2011 : 18:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen



Nekih 30 minuta vožnje od Venezie nalazi se grad Mestre. Ne znam točno koliko ima striparnica tamo, ali jednom sam bio u jednoj i imali su hrpu toga - sve Bonellijeve, mange, američke, DVD-ove. Ako možda otkrijem adresu vam javim.



Mestre su 15 minuta busem, 10 minuta kolima od Pjacale Roma u Veneciji. a tu je u centru striparnica Supergulp, sa solidnim izborom Bonelija i malko jacim cenama.

Tako da, ko ide u Veneciju, toplo preporucujem odsedanje u Mestre (u hotelu Vivit, recimo), pa dok lepsha polovina obilazi trzni centa La Barca - pravac Supergulp.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000