forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 19/05/2011 : 01:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by velka031

I ja sam koma za te programe, odustao sam na trećem koraku, ne da mi se više, ionako je samo papir ono pravo.




Pa jgb nisu svi ljudi vicni radu na racunaru,tako da ako se moze,zasto ne pomoci



Skines bilo koji winrar i instaliras,kad to uradis desni klik na ovaj program za strip sto si skinuo i EXTRACT,dobit ces folder i otvori ga nadji ikonu narandzastu pise ti mislim MMCE WIN32,orvorit ce ti se prozor gore lijevo ti pise FILE tu kliknes nadjes ovaj strip od kit telera koji si skinuo i OPEN to je sve...



Hvala,inače ja sam glup za takve stvari. Bio je kod mene rođak (bratranec) i on mi je sve to skinuo kako treba, tako da ču se sutra baciti na čitanje!!!!!!!!!
Inače hvala ti puno na trudu da mi objasniš....nadam se da če to biti koristno i za ostale koji nisu vješti sa takvim stvarima (skidanje programa,download,....)
Nadam se da če što više ljudi pogledati taj strip preko interneta pa da možemo komentirati!!!!
KIT TELLER PONOVO JAŠE!!!!!!!!!!!!Yiiihaaaaaaaaaa


Nemam potpis...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/05/2011 : 20:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam pročitao POVRATAK RENDŽERA!!!! Zar nitko drugi nije pročitao!???

Evo mojih ocjena:

PLUS:
-lijepo je vidjeti odrasle Klaretu i Kita
-lijepo je vidjeti pustolovinu gdje nastupaju ZAJEDNO!!! Kit,Klareta,Frenky,Brandy,Ibrahim,Ani,Cin Lao u istoj pustolovini!
-dosta akcije,pucnjava na sve strane, zanimljiva priča (Ova priča me nekako podsječa, da bi bila više primjerna za lik Teksa Vilera - ono pokvaren gradonačelnik,banda koja krade stoku,...)
-zanimljivo je vidjeti naše likove u civilnim odjelima
-sve u svemu priča dostojna Specialca

MINUS:
-šteta što nisu pokazali i Rozu Morning, Zubatog Billa, Komandanta, Narednika O'Haru. Znam da bi bilo previše da i ove uključe u priču ali bar da su ih pokazali na početku recimo u dve,tri slike na ranču ili nešto....ili ih bar spomenuli....Za Narednika O'Haru se uopšte ne zna gdje je nestao....nisu ga crtali več duže vreme,....šteta isto tako da nisu spomenuli Mosesa Telera,nekako ne mogu vjerovati da nije sa njima bar na ranču uz Rozu Morning npr....
-pre dugo čekamo, da se pojave naši junaci,....ipak je to priča o njima i oni se pojave dosta kasno....simpatičan je taj početak u pozorištu ali ipak mislim da bi bilo bolje da su počeli na ranču kako se kit,Frenky,Cin Lao,Klareta,....opraštaju od od Roze,Komandanta,...i krenu na put,....tako bismo ih vidjeli sve zajedno,vidjeli bismo njihov ranč,....

Pitanje za znalce, da li su kasnije napravili još neki strip o Kitu Teleru? Mislim, šta je onaj strip izdan kod Mercuryja ČAROBNJAK ZOLTAN? Jel to reprint neki ili.....
Inače dobra ideja da nakon završetka serijala 1985 godine naprave taj specialac i "ožive" našeg rendžera bar na kratko posle 7 godina, ali je isto tako tužno da je prošlo več 19 godina od tog specialca i nisu napravili ništa više. Da su izdali bar još nešto, šta ja znam, bar svakih 10 godina neki strip sličan ovome, specialac neki....Ne mora da se vrati u rendžere,nego nešto kao ova priča,recimo iz života na ranču,možda neki indijanci svejedno napadnu ranč,otimaju Klaretu ili nekoga, ili sukob sa nekim stočarima, sa nekima koji tragaju za zlatom,....mislim mogli smo se naviknuti i na Kita Telera bez da je rendžer.
Bilo bi dobro kada bi opet napravili neki specialac.....nekako mi je žao, da je stvarno završeno a imam utisak da je žao i Boneliju i svima,...pa mi nije jasno zašto stvarno svakih nekoliko godina ne izbace neki specialac....bar jedan na 10 godina, a bit če 20 godina kako je napravljen ovaj specialac.....

Možda,samo možda, ako bi dosta ljudi pisalo Bonelli stafu i zamolilo ih da nacrtaju još samo jedan special, mislite, da bi oni to napravili????
Recimo da napravimo neku facebook grupu i da se ljudi iz Italije,Hrvatske,Srbije,Slovenije,....jave tamo i daju svoj glas podrške ili da sakupimo neke podpise i pošaljemo Bonelliju,.....znam da se hvatam za grančice ali bilo bi dobro vidjeti priču, specialac kako Klareta i Kit imaju dijete, kojeg odgajaju i Roza,Moses Teler,Komandant,Cin Lao,...i to dijete im netko (možda neki stari kitov neprijatelj) otme p aonda idu da ga spasavaju,....ili bilo šta......

Siguran sam da ako bi se udružili svi Kit Teller fanovi (pogotovo iz Italije!) mi bismo uspjeli izvuči da naprave bar jedan specialac......
Pogledajte šta se sve može napraviti ako se vjeruje u to!???
Prije godinu dana sam gnjavio izdavače da napokon netko izda ovaj specialac, nisam uspio ali pronašli su se Atilla,D.J. i ekipa koji su preveli ovaj specialac i stavili ga ovdje pa da ga možete svi besplatno pročitati. Iako nemam ja ni trunke zasluge za tako nešto ipak sam najsretniji od svih koji ste ili čete pročitati ovaj specialac.JOŠ JEDNOM SVAKA ČAST SVIMA NA RADU!
Sada kada sam ga pročitao ipak sam nekako emotivno ispraznjen, jer sada znam da više nema ništa od maloga rendžera( imam još uvijek da pročitam onu kratku priču i onaj tekst!!!!) ali kada i to pročitam onda če stvarno biti gotovo...ali ne može biti gotovo SVIH MI KOCKARNICA KANZASA!!!!!!!!!!
Ajde da se ujedinimo i izvučemo od Bonelly stafa još jedan specialac!!!!!!!!!!!!
A imamo i još neke neobjavljene priče od Kita Teler akao ona sa križevima,pa onaj broj 100 u BOJI......Ima još i KIT TELLER ČE OPET JAHATI!!!!!!!!!!!!!!!

Naprijed rendžeri (ups, RANČERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ;-)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/05/2011 : 21:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da imas nekoliko dobrih pitanja i komentara 1Euro...
Poslije ovoga je objavljen jos jedino Carobnjak Zoltan, 2006. Po onome sto sam vidio ne radi se o epizodi koja kronoloski prati sagu. Mozda je i stara prica samo sto je ostala neobjavljena. I to cemo jednom srediti. Za sad je jos nisam kupio, ALI sto se mene tice ona knjiga koju smo nedavno zavrsili nije posljednje od Kit Tellera sto cemo napraviti
Mislim da bi u Bonelliju i objavili neki specijalac kad bi mislili da ima dosta zainteresiranih, ali sto vrijeme dalje ide to su vjerovatno manje sanse.
Mozda okupiti ljude putem Facebooka i nije losa ideja, kad se stvaraju politicke revolucije, zasto se ne bi moglo izboriti i jedno specijalno izdanje

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/05/2011 : 22:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Zadnja dva tjedna malo sam razgledao po eBaju i potpuno sam ocaran Luigi Corteggijevim naslovnicama Malog Rendera! Ma kakav Villa, kakav Ferri, meni je ovo bolje. Evo ih nekoliko:











www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/05/2011 : 22:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Uzmes njegove boje pa uzmes boje ovih diletanata sto bojaju nove Zagore pa ti ne ostaje drugo nego zaplakati ili mozda igrati rkljus ili ipak za zdravlje najbolje ovo !

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/05/2011 : 23:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Donatellijeve naslovnice su od ovoga za dvije klase bolje
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/05/2011 : 00:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Razumijem KW, a nisi ni jedini koji tako misli! Donatellijeve su realisticnije, ali ove su mi nekako vise ekspresivnije, kao nekakve slike, uvijek je nekakva specijalna atmosfera... sta ja znam, bas su mi po ukusu.
Jedino mi je zao sto je Corteggi crtao sam 40ak Kitovih naslovnica.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 20/05/2011 : 07:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Donatellijeve naslovnice su od ovoga za dvije klase bolje


Gde mogu da de vide?

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/05/2011 : 08:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by King Warrior

Donatellijeve naslovnice su od ovoga za dvije klase bolje


Gde mogu da de vide?


Imas ih ovdje na sajtu. Ove 53 sto ih je dosad izdao Van Gogh su sve Donatellijve. On je crtao prvih 145, od 146-186 Corteggi, od 187-255 Gamba.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Name=&Heroes=KT&What=HR&Publisher=VG&ITPublisher=All&Author=All&list=off&sort=Publisher%2CNum%2CHero&cnt=20&submit=Tra%9Ei

Imas na siteu i svih 255 originalnih talijanskih, ali su slike losije kvalitete pa sam ih ja sebi skinuo sa ovoga sajta: http://www.fumetto-online.it/it/ricerca.php?vall=0&EDITORE=&TITOLO=piccolo ranger&txtDis=&txtSce=&x=23&y=13

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/05/2011 : 09:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Moram priznati da imas nekoliko dobrih pitanja i komentara 1Euro...
Poslije ovoga je objavljen jos jedino Carobnjak Zoltan, 2006. Po onome sto sam vidio ne radi se o epizodi koja kronoloski prati sagu. Mozda je i stara prica samo sto je ostala neobjavljena. I to cemo jednom srediti. Za sad je jos nisam kupio, ALI sto se mene tice ona knjiga koju smo nedavno zavrsili nije posljednje od Kit Tellera sto cemo napraviti
Mislim da bi u Bonelliju i objavili neki specijalac kad bi mislili da ima dosta zainteresiranih, ali sto vrijeme dalje ide to su vjerovatno manje sanse.
Mozda okupiti ljude putem Facebooka i nije losa ideja, kad se stvaraju politicke revolucije, zasto se ne bi moglo izboriti i jedno specijalno izdanje




TTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/05/2011 : 10:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Moram priznati da imas nekoliko dobrih pitanja i komentara 1Euro...
Poslije ovoga je objavljen jos jedino Carobnjak Zoltan, 2006. Po onome sto sam vidio ne radi se o epizodi koja kronoloski prati sagu. Mozda je i stara prica samo sto je ostala neobjavljena. I to cemo jednom srediti. Za sad je jos nisam kupio, ALI sto se mene tice ona knjiga koju smo nedavno zavrsili nije posljednje od Kit Tellera sto cemo napraviti
Mislim da bi u Bonelliju i objavili neki specijalac kad bi mislili da ima dosta zainteresiranih, ali sto vrijeme dalje ide to su vjerovatno manje sanse.
Mozda okupiti ljude putem Facebooka i nije losa ideja, kad se stvaraju politicke revolucije, zasto se ne bi moglo izboriti i jedno specijalno izdanje




Pa da, sasvim se slažem!
Pogledajmo malo širu sliku. Mi na ovom forumu imamo ljude kao što su Markos,Colt, dosta ljudi se još uvijek druži sa Gastonom, Dadom,....to su svi ljudi koji poslovno surađivaju sa Bobelli firmom (plačaju prava za njihove stripove koje kasnije štampaju,...). Znači ipak su to ljudi koji mogu da uđu na sastanak kod Bonelija,Buratinija,....koji idu kasnije na pivo sa njima,koji se tapštaju po ramenima,....ako mi otvorimo neku facebook grupu, kontaktiramo ljude na svim forumima (Italija,POGOTOVO ITALIJA!!!!, darkwood,stripovi.com,striparna.com,......)da stave svoj podpis,...onda bi netko od gore spomenutih mogao da te podpise odnese Boneliju. Pa na kraju krajeva ih može odneti svatko ali eto, ipak se ovdje radi o ljudima koji vjerovatno mogu doči kada god zažele i pustit če ih unutra, dok bi se ja vjerovatno trebao "ušunjati".
Kako doči do tih podpisa, ima dosta načina:
-Facebook
-ostale stranice gdje ima dosta ljudi
-striparnice (isto i striparnice u Italiji)
-strip skupovi
-a možemo organizirati i neko okupljanje bez pompa, ništa slično kao Mafest (sa majicama,tribinama,gostima,....) nego zakažemo termin i mesto, svatki donese sa sobom gajbu piva,netko donese roštilj i fudbal loptu i imamo piknik,i svaki se može i podpisati...

Mislim treba biti maštovit i vjerovati u to i može se svašta dogoditi.
Ako je prošlo 19 godina od tog specialca,sledeče godine če biti 20 godina i eto prilike d asledeče godine izdaju SPECIALAC,ili MAXI ili barem ALMANAH od Kita Tellera (kronološki naravno!) znači da nije reprint ili neka neobjavljena priča(neobjavljena priča može samo kao dodatak recimo), nego mora da bude kronološki, znači Kit Teller kao rančer,oženjen Klaretom,vjerovatno imaju djete ili djecu,....
Pa imaju kod Bonelija godinu i više vremena da polako pripreme scenarij,nacrtaju,...ako ne može crtati Gamba, može netko drugi samo da ima sličan stil crtanja.....mislim da ne "eksperimentira" previše.
Neka nam kažu koliko primjeraka trebaju prodati da bi im se isplatilo pa čemo onda pronači te ljude, tako da i Boneli ne ide u minus sa tim izdanjem.
Ja im mogu ponuditi da ču iči pješke od sjevera Italije do Sicilije i ljudima uz put prodavati strip ili davati letake gdje ga mogu kupiti!!!!
Ako pokažemo ovaj interes,ovu želju,ovu energiju Boneliju ja sam siguran da če nas saslušati i bar razmisliti mogučnost da nakon 20 godina Kita Telera opet "postavi u sedlo"!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/05/2011 : 15:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Razumijem KW, a nisi ni jedini koji tako misli! Donatellijeve su realisticnije, ali ove su mi nekako vise ekspresivnije, kao nekakve slike, uvijek je nekakva specijalna atmosfera... sta ja znam, bas su mi po ukusu.
Jedino mi je zao sto je Corteggi crtao sam 40ak Kitovih naslovnica.


Nisam uopce znao da su Donatellijeve,citao prva dva od V.Ghoga ,ali prestao zbog ruznih naslovnica,nisu bile originalne(nije vizuelno zgodno za kolekciju),pa..razmisljam ponovo da ih skupim polako..
Meni je Cedroni osobno bio bas za Western ok, crtao Kapetana Mikija naslovnice i dosta epizoda..


Malo sam se zeznuo ovo je mozda od Bignottija,nemogu sada naci naslovnice na kompu..ali crtao epizode ( mislim) Sedmorica otpadnika,Crni guster,Sakinini ratnici itd...


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 20/05/2011 15:15:19
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/05/2011 : 16:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Lijepo su napravili ovaj specialac i knjižicu, ali ja se još uvijek nadam da če nakon 20 godina opet napraviti jedan special ili maxy ili bar Almanah....(pa neka bude poslednji ali bar još jeddan!!!!)

Možda bi bilo najbolje, da netko tko zna Italijanski jezik, da pošalje pismo u firmu Bonelli.
Možemo ga zajedno sastaviti pa neka ga netko prevede na Italijanski i pošalje. Možemo poslati i email ali mislim da je email bez veze, bolje pismo!
Lijepo bi ih podsjetili da če godine 2012 biti 20 godina od njihovog poslednjeg stripa o Malom Rendžeru i 31 godina od kada je umro Andrea Lavezollo (tvorac maloga renđera) pa bi ih pitali da li namjeravaju izdati bar još jedan specialac,Maxy ili bar Almanah o malome renđeru. Neka se nastavi kronološki, znači Kit Teller i njegovi prijatelji kao rančeri, ako imaju neku neobjavljenu priču ili neku kratku priču,...može staviti kao dodatak....Ako im trebaju ideje, možemo ih napisati fanovi pa možda neku uvaže,...
Sve u svemu najprije predlažem lijepo uljudno pismo, gdje ih pitamo da li razmišljaju za neki specialac sljedeče godine?
Onda sačekamo na njihov odgovor.
Ako bude odgovor DA onda super!!!!!!!!!
Ako bude NE, onda ćemo im opet pisati i pitati ih koliko stripova recimo bi trebali prodati, da bi im se isplatilo da napišu još jedan specialac, ili koliko novca košta jedan takav projekat?
I kada nam kažu mi čemo se tada pokušati "prebrojiti", kontaktirat čemo striparnice,forume,italijanske forume i striparnice,napraviti facebook grupu, možda organiziramo neki koncerat za podršku tog specialca, gdje če dio prihoda od ulaznica iči za taj specialac,....imamo dosta mogučnosti šta i kako da sakupimo ili ljude ili novac,....
Što se tiče koncerta; pa lijepo potražimo neke glasbene grupe kojima organiziramo koncerat, ljudi ionako če doči na koncert a umjesto ulaznice od npr 10 eura čemo dati ulaznicu 15 eura i 5 eura od svake ulaznice ide za Kita Telera...
Ili ako če nam reči da se strip treba prodati o toliko i toliko primjeraka, mi čemo sakupljati podpise....
Neka nam kažu šta i kako a mi čemo onda dalje diskutovati.

Onda, tko zna bar malo Italijanski da napišemo pismo?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/12/2011 : 20:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo i najave za najnoviju ediciju Attiline i nase nove Zlatne serije. (1Euro prvo sjedni pa nastavi citati dalje )
Najbolje epizode Kita Telera!

Prvi broj ce biti neobjavljena epizoda Crni Zmaj (poznatija kao "epizoda s krizevima" )
Drugi broj, Putovanje u praistoriju.
Treci broj, takoder neobjavljena epizoda Kineska cetvrt itd.
Usporedno kao posebno izdanje objavit cemo i broj 100 Izgubljena dolina u boji. Dnevnik ga je naravno objavio crno bijelog. Naravno objavit cemo i preostalu kratku epizodu iz regularne serije Usamljenik iz Pekosa.
Znamo da slika govori puno vise od rijeci tako da, "take it away Attila":


www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2011 : 20:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ili se meni cini ili pomalo zanemariste Zagija, tj. NEZS
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 07/12/2011 : 20:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
Nismo zanemarili, nego malo usporili. Za nedelju dana cemo zavrsiti Nepoznati Svet.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 07/12/2011 : 20:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Logo


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2011 : 20:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
izgleda jebeno, nema sta
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/12/2011 : 20:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Logo



Logo, stvarno ubija! Attila nije normalan!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/12/2011 : 21:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
mene je strefio mali srčni udar,,,,,
previše je to.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/12/2011 : 21:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
lijepa vam je kolekcija Kita, nema sta!
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2011 : 21:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

lijepa vam je kolekcija Kita, nema sta!
;)


Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 07/12/2011 : 21:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Logo



Hvala ti druze! Evo slike koju sam koristio da nacrtam siluetu kita:

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2011 : 21:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

quote:
Originally posted by elfak nish

Logo



Hvala ti druze! Evo slike koju sam koristio da nacrtam siluetu kita:




a i ti stvarno neka avetinja, kako od takve slike napravi ovako jeben logo. Umjetnik, nema sta
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/12/2011 : 21:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

quote:
Originally posted by elfak nish

Logo



Hvala ti druze! Evo slike koju sam koristio da nacrtam siluetu kita:




Jbg, ja kad crtam siluetu kita, totalno je drugacija od ove tvoje.


ok, prestacu s ovim 'punovima'. sorry.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000