forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/07/2018 : 20:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mladjo

Euro - ha tak su se na kraju položile ocjene kaj da ti velim:))

Idemo dalje


Jastreb na nišanu/Prerijska lisica/Banda Roki Kila/U utrobi zveri/Brat Jastreba (LMS 515/516/523/524/525)
U ovoj epizodi najviše iskače karakterizacija pojedinih likova. U prvom redu tu mislim na Jastreba koji je dosta dobro prezentiran i, iako je to daleko od nekog iznimno kvalitetnog profila ipak je, kada se uzmu u obzir okviri ovog stripa, riječ o negativcu koji ima dobru podlogu. Riječ je o luđaku i psihopati koji zapravo nema nikakvih osjećaja prema nikome, odnosno jedini porivi koje ima su oni krajnje egoistični. Odličan negativac. Ne znam da li je nešto objavljeno o njegovoj prošlosti (priča počinje njegovim bijegom iz zatvora) te da li se, s obzirom na to kako je završio, još koji put vratio (ovako napamet stvarno ne znam) ali ako nije to bi stvarno bilo šteta. Inače, negdje sam pročitao da se Jastreb smatra za najvećeg neprijatelja u ovom serijalu što bi, ako je istina, značilo da se pojavio nevjerojatno kasno jer navikli smo da se glavni negativci, ako već ne u prvom broju, pojavljuju u najranijim fazama serijala. Ali dobro, bolje ikad nego nikad:))
Kit je ovdje isto dobro prezentiran, a tu prvenstveno mislim na tjeskobu koja ga muči zbog Klarete. Oni novi momci po koje idu na stanicu kao sidecickovi su isto ok- jel' se pojavljuju još kasnije?
Sve u svemu - dobra epizoda. Vjerojatno i najduža u serijalu.
Scenarij:6/10
Crtež:5/10





Jastreb se ne pojavljuje više, što je stvarno šteta. Meni sigurno u top deset epizoda! Možda čak u top 5!



Šteta jer em je kvalitetan negativac em je ostala otvorena mogućnost njegova povratka.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/07/2018 : 22:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Jastreb je krasna epizoda...slag na Tellerov opus..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/08/2018 : 22:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Crna magija/Snage zla (LMS 633/634)
Zombiji kod Malog rendžera? Može! Eh još da na početku piše Fantastična priča...Nego zašto je to uopće pisalo? Da ne bi netko od klinaca pomislio da je ta "fantastična" radnja stvarno moguća? Ne bih se čudio da je to bio razlog:))
Sve u svemu, ovdje treba spomenuti atmosferu koja je u nekim dijelovima stripa dosta dobro pogođena. Ono što nije kvalitetno je nekoliko stvarno naivnih scenarističkih rješenja. Ali strip je zabavan i ima zombije. Što više treba tražiti?:))
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

Malo atmosfere



Mag Kevatanka/Bes Vudoga (LMS 573/574)
Dobra podloga ali šteka se na realizaciji. Ipak, čitljivo, makar su neke stvari trebale biti puno bolje. Jel' se ovi Vudozi još negdje pojavljuju?
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/08/2018 : 19:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kubaj Kan/Zatočenici Kubaj Kana (LMS 463/464)
Ovo je stvarno mogla biti iznadprosječna Tellerova epizoda (imamo i odlični aljaskanski okoliš kao i kvalitetnog neprijatelja) ali opet se pojavljuje nekoliko ozbiljnih banalnosti koje kvare radnju. Npr. Kita vodi stražar koji će mu zaključati noge sa lancem. Kit ga napadne i u trenutku kada ključ padne na pod Kit stane na njega. Tako ostane otisak pomoću kojega onda Kit napravi drveni ključ(!) od komada drveta za kojeg je privezan njegov lanac, a pomoću noža koje mu je Ani četiri pištolja bez problema prokrijumčarila. I onda s tim drvenim ključem on otključa katanac. Ma daaajjj... To me potsjetilo na onu scenu iz Escape plana sa određivanjem položaja pomoću, čega ono, kemijske i naočala? Jao, jao...
Ima toga još i uglvanom to kvari konačnu ocjenu što je šteta jer, kao što sam rekao, ovo je stvarno mogla biti epizoda koja odskače od ostalih.
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

Ukleta magija/Sablasni ubica (LMS 533/534)
I eto nama Markusa opet! Markus je pobjegao iz zatvora isto kao i Zagor iz Hellgatea i sada sprema nove spačke. Inače na kraju Markus bježi i sad da pitam znalce - nisam čitao sve epizode Malog rendžera pa ako mi netko može reći gdje se dešava završni obračun sa njim?
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

P.S. Ne stavljam nigdje Spoiler allert jer mislim da ste svi ionako već čitali sve te epizode :))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/08/2018 : 19:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Mladjo: Super mi je ovo što radiš, ali se ne slažem s ocjenama! Dajući svim epizodama iste ocjene ispada da je serijal sranje i kao podcjenjivanje. Ima tu katastrofalnih, ali i odličnih epizoda, a nije sve srednja žalost.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/08/2018 : 19:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Rekao sam da je subjektivni dojam puno bolji od objektivnog, a ocjene koje stavljam su objektivne

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/08/2018 : 19:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A osim toga, da mi se ne sviđa, ne bih ga čitao

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/08/2018 : 21:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote



#234/235: Nož mržnje (Pašnjaci mržnje) - 81+81=162 str. (LMS 599/600)

Scenarij: Giorgio Pezzin
Crtež: Francesco Gamba
Naslovnica: Francesco Gamba

Kit i Frankie su na zadatku smirivanja uzavrelih strasti između stočara oko podjele otete indijanske zemlje negdje na Divljem zapadu. Dolaskom u grad već uviđaju da su počeli prvi oružani sukobi. Zadatak primirivanja stanja i organiziranja pravedne podjele se čini jako težak, a situaciju dodatno komplicira povratak kažnjenika nakon odsluženja petnaestogodišnje kazne za ubojstvo tada najbogatijeg stočara. Normalno, bivši kažnjenik tvrdi da nije kriv i zarekao se na osvetu svim ostalim stočarima koji su bili u poroti i osudili ga. Nakon njegova dolaska, jedan po jedan, bivaju nađeni ubijeni, a glavni sumnjivac ima neoborive alibije. Prijeti mu linč od strane bivših suparnika, a sada ujedinjenih stočara. Našim junacima i šerifu se situacija sve više komplicira...

Jedna standardna priča s Divljeg zapada koja neće nikoga impresionirati. Prije sam bio jako skeptičan prema Pezzinu i po sposobnosti uspoređivao sam ga s Canziom, ali (na moju veliku sreću) čovjek me je pozitivno iznenadio i neusporedivo je bolji scenarist od gore spomenutog nesretnika. Ovdje, ovu nimalo atraktivnu priču s podosta naivnim preokretom na kraju, vodi na prilično zanimljiv način. Niti u jednom trenutku nije dosadna i jako je tečna i laka za čitanje.

Gamba je strahovito napredovao u odnosu na početne epizode. Ovdje je skoro neprepoznatljiv, a dinamika crteža je na zavidnoj razini. Mislim da su mu radovi u ovom razdoblju Malog rendžera vrhunac. Prošli put me iznenadio jezovitom atmosferom u rangu Donatellija (#230/231: Teror u dolini (LMS 580/581)), a ovdje klasičnim vesternom.

Dnevnik je opet izmišljao toplu vodu s naslovnicama. Prvoj ne znam autora, a drugu, Gambinu, su uzeli od originalnog broja 193 i nema ama baš nikakve poveznice s pričom. Istina, nemaju puno veze s radnjom ni dvije originalne, koje je Dnevnik, iz samo njima znanih razloga objavio u brojevima: 643(prva) i 676(druga).
Postoji još jedna i to solidna, odbačena iz nejasnih razloga, a baš se direktno odnosi na radnju.
Evo i slika:



Šteta pa nećemo doživjeti objavljivanje s atraktivnim originalnim naslovnicama u našim krajevima. Van Gogh je bio zadnja nada!

(priča: 5,  scenarij: 7, crtež: 8, naslovnice: 4) - 64%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 07/08/2018 21:23:08
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/08/2018 : 21:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda Van Gogh ubrza tempo... a možda se i ljudski život drastično produži.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/08/2018 : 19:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Velika trka/Markus (LMS 484/485)
Markus je odličan negativac i ponavljam pitanje od prije - u kojoj epizodi je finalni obračun sa njim odnosno da li ta epizoda uopće postoji? Znači, tražim epizodu poslije drugog okršaja (Ukleta magija/Sablasni ubica, LMS 533/534). Ja se ne sjećam da sam ju ikada čitao, a stvarno bi bilo bez veze da se serijal završio, a da se Kit nije obračunao sa njim.
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

Dezmondova moć/Mračne sile (LMS 490/491)
Možda ste primijetili da kod sadašnjeg čitanja priča dajem prednost pričama koje imaju SF/horror elemente u sebi, pa sam tako uzeo i ovu priču (nisam je dosad čitao).
Međutim, ovdje nikakvih mračnih sila nema! Ni magije, ni horrora, ma ničega. Zašto su onda u Dnevniku strip broj dva preveli kao Mračne sile to valjda oni samo znaju.
Ali dobro, nije mi žao što sam pročitao ovu epizodu zato što em je ok em upoznajemo kvalitetnog negativca - moćnog Dezmonda, čovjeka koji misli da može sa novcem kupiti sve. E, Kita Telera ne može:))
Rasplet je brutalno naivan, tu se scenarista morao malo više potruditi jer smo ovako dobili nerealan kraj ali epizodi na kraju dajem prolaznu ocjenu s tim da je (ponovo naglašavam) Dezmond dosta dobro smišljen i bilo je tu materijala i za puno dužu epizodu.
Scenarij:5/10
Crtež:5/10


Gusar Crnobradi/Brodolomnici/Na dnu mora (LMS 549/550/551)
Što se tiče epizoda o kojima ovdje pišem, njih sam ili čitao zadnji put prije više od 20 godina (tam negdje 95/96) ili ih nisam čitao uopće pa je baš zanimljivo uspoređivati dojmove (ako se onih od prije uopće i sjećam, je li:))
Što se tiče dojmova kod (ponovnog) čitanja ovih zadnjih 30-ak epizoda, moram pohvaliti negativce. Uopće nisu loše smišljeni. Kubaj Kan, Jastreb, Crnobradi, Dezmond, Markus...Fakat fina plejada bed gajeva i šteta što Kit (nemojte me sad tući molim vas!:)) nije bio malo ozbiljnije rađen strip, pa da ova skupina zločestih momaka (da spomenem samo one koje sam sad pročitao) dobije bolju razradu.
Crnobradi je dosta dobro zamišljen negativac i, kada tome pridodamo twist na kraju, mora se reći da je ideja dosta dobra. E sad, pitanje za znalce - s obzirom da na kraju Crni nije otegnuo papke, da li se još negdje pojavljuje?
Inače, ovu epizodu su crtali Montanari & Grasani! Njih obožavam na Dylan Dogu. Ovdje ipak nisu na toj razini ali crtež se odmah prepoznaje. Momci, bolje vam leži DD ali ni ovdje niste bili za odbaciti:))
Epizoda je dobra, dinamična, sa kvalitetnim negativcem (ponavljam pitanje još jednom - da li se Crnobradi još negdje pojavljuje?) i iako strip nije u rangu Zagorove "Kapetan Zmija" epizode, ostavlja na kraju dobar dojam sa solidno razrađenom "morskom" atmosferom.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/08/2018 : 17:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Otmica devojke/Utvara/Strašna tajna (LMS 590/591/592)
Još jedna ok epizoda iako ima jednu stvarno čudnu situaciju u radnji. (SPOILER) U jednom trenutku radnja odlazi u potpuno drugom smjeru i cijelo vrijeme sam mislio da će se ta dva toka spojiti. Na kraju se donekle spajaju ali opet je veliki dio radnje odvojen, kao priča u priči. Svašta. (SP OFF)
Ima nadnaravnoga ali moglo ga je biti i više s tim da još niti jedna epizoda nije dosegla atmosferu kakva je u "Snagama zla"
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

Teror u dolini/Uzbuna u dvorcu (LMS 580/581)
Hagot kod Malog rendžera! Ovo mi je jedna od najdražih rendžerovih epizoda. Epizoda nije loša, negativac je dosta dobar (opet!), atmosfera je tak - tak (moglo se to puno bolje napraviti) ali kada se sve zbroji imamo jednu čist ok nadnaravnu priču.
Šteta kaj se Baron i njegov posilni, grbavac Giork, poslije više ne pojavljuju u serijalu.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/08/2018 : 17:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bravo Mladjo na trudu...mogo si i malo bolje ocjenivat ali bit ce bolje...komplimenti da si se prihvatio tellera.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/09/2018 : 16:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Šta je sa Van Gogh izdanjima? Jel ide dalje ili je finito?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2018 : 17:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Oni kažu da ide dalje i da će nova tura izaći u 4. mjesecu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/09/2018 : 19:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Koje godine?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2018 : 21:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Toliko precizni ipak nisu bili, ipak nas moraju malo držati u neizvjesnosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/09/2018 : 20:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Banda petorice, br. 49/50/51 - 40+96+78=214 str.

Priča se događa dok je Kit još bio narednik, a rendžeri u staroj utvrdi!
Na početku imamo bijeg kažnjenika iz zatvora koji postaju ozloglašena Banda petorice. Dalje dobivamo uvid u njihove razbojničke pothvate, izdaju jednog od njih i pokušaj ubojstva trovanjem ostale četvorice. Normalno, izdajnik je cijeli plijen odnio sa sobom. Kit i Frankie su na putu za neki od izmišljenih gradova gdje bi trebali svjedočiti na suđenju. Putem nabasaju na dvojicu koji pokušavaju zakopati žrtvu u šumi. U okršaju dvojica bježe, ali žrtva je još živa ima iskaznicu federalnog agenta. Tko je taj čovjek i tko su razbojnici? Kakve veze ima Banda petorice s tim? U obližnjem gradiću šerif im je sumnjiv. Naši junaci se ne miču iz gradića dok sve ne otkriju!

Jedna pravocrtna i predvidljiva priča. Početak je dobar, ali kako se radnja razvija, postaje sve lošije i lošije, dok je zadnjih sedamdesetak stranica ubitačno. Mislim da je tu opet upao rođak Pietro pomagati pri crtanju, jer pri kraju priče ima dosta jako loše nacrtanih stranica (br. 51).


Spock, napokon se ja uhvatio M.Rendžera i pročitao ovu priču mislim ako se ne varam, kolega Dwayne je taman tu stao sa čitanjem.

Ne znam, meni se baš svidjela priča možda najnaivniji onaj dio kad je Kita od sigurne smrti spasila zvijezda koju je bio stavio u džep. Inače, svidio mi se tok priče, pripovijedanje, kako se malo vratimo u prošlost, saznamo kako se koji bandit snalazio nakon što su pobjegli iz zatvora, pa vraćanje u sadašnjost.

Nije mi jasno kako i zašto se autor odlučio za ovu priču dok je Kit još bio u staroj utvrdi, narednik. Mislim da sljedeća priča se vraća na "staro", u sadašnjost rekli bismo, kad je Kit kapetan.

LU 25. Banda petorice/Otrov
LU 26. Rendžeri u zasjedi

LU 25 i 26 (61-196 i 5-82) > br. 49/50/51



Zanimljivosti:
- scenarij: Andrea Lavezzolo; crtež: Francesco Gamba
- izašlo u veljači i ožujku 1968. godine
- ova epizoda "Banda petorice" se događa prije preseljenja u novu utvrdu, te u vrijeme kada je Kit još bio narednik, sa starom odorom sa resicama
- u LMS-u, to su epizode LMS 142: Zloglasna petorka i LMS 143: Kobna koliba

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 13/09/2018 20:14:27
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/09/2018 : 20:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP: Jednostavno, imali su već napisanu i nacrtanu epizodu, pa su je samo ubacili. Još je rođak Pietro uletio i dvomjesečna plaća osigurana.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/09/2018 : 20:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, jednostavno objašnjenje
Nekako sam primjetio da mi je ispočetka bio dobar crtež, kako da kažem, moderniji, a poslije toga nekako kao da smo se vratili na sam početak. A i otisak LU nije baš najbolji. Kao da je prejak.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 13/09/2018 20:34:08
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/09/2018 : 20:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Aha, jednostavno objašnjenje
Nekako sam primjetio da mi je ispočetka bio dobar crtež, kako da kažem, moderniji, a poslije toga nekako kao da smo se vratili na sam početak. A i otisak LU nije baš najbolji. Kao da je prejak.




Eto još jedna potvrda da je Gamba aktivirao rođaka Pietra. Mogao bi taj podatak ubaciti u svoj popis s upitnikom.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/09/2018 : 22:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ubacio sad

Jel znaš da li se pojavio danas na kioscima ovaj najnoviji broj 28?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 13/09/2018 : 22:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, sjajan posao sa ovom MR hronologijom.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 13/09/2018 : 23:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ubacio sad

Jel znaš da li se pojavio danas na kioscima ovaj najnoviji broj 28?



Pojavio, pojavio. I kupio. Navrle uspomene. Druga epizoda "Old Nick", a u najavi broja 29 "Zakon linča"! Zanimljivo, u LMS izdanju su naslovi ovih dviju epizoda u drukčijem redoslijedu. Prvi je izašao naslov "Zakon linča" pa onda "Old Nick". Naravno, sadržaj je išao kronološki, to je sve jedna epizoda, ali što je to značilo Dnevniku, zamijeniti naslove!?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/09/2018 : 07:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ubacio sad

Jel znaš da li se pojavio danas na kioscima ovaj najnoviji broj 28?



Odlično!

Pa kako ne bih znao? Još jučer kupio!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/09/2018 : 12:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

ReemCP, sjajan posao sa ovom MR hronologijom.


Hvala ti uskoro planiram čitat i Klasik Texa, pa razmišljam da sličnu takvu temu napravim i za njega

quote:
Originally posted by mogorovic

Druga epizoda "Old Nick", a u najavi broja 29 "Zakon linča"! Zanimljivo, u LMS izdanju su naslovi ovih dviju epizoda u drukčijem redoslijedu. Prvi je izašao naslov "Zakon linča" pa onda "Old Nick". Naravno, sadržaj je išao kronološki, to je sve jedna epizoda, ali što je to značilo Dnevniku, zamijeniti naslove!?


E dobro si ovo napomenuo, jer baš sam sinoć gledao popis od Morskog i nije mi bilo jasno kad sam uspoređivao naslove sa izdanjem Van Gogha svakako ću kad dođem do toga sa čitanjem, ubaciti u zanimljivosti da su pomiješali naslove, a sadržaj ide kronološki dobro

Mislim da je u popisu i greška sa ovim "Šerif se predaje" naslovom, mislim da nije stavljena ta ep na odgovarajuće mjesto u tablici. Pa ću još kad provjerim neke ep, kontaktirat Morskog da to ispravi.



quote:
Originally posted by mogorovic

Pojavio, pojavio. I kupio. Navrle uspomene.


quote:
Originally posted by Spock

Pa kako ne bih znao? Još jučer kupio!


Super bio sam u srijedu u gradu, pa mi je žena rekla da možda sutradan (četvrtak) dođe, pa reko da pitam jel došao. Vjerojatno onda idući tjedan budem opet išao u grad pa si kupim.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000