forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/11/2019 : 15:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Mislio sam da će sada objaviti recenziju za "Skrivenu dolinu", ali valjda će jednom i ona konačno ugledati svjetlo dana. To mi je zadnja od recenzija što sam ih još prošle godine slao Deeju.

Ko će se sjetit svega ali doći će i ona na red.
Inače, baš je bilo odlično što si poslao veliku rezoluciju naslovnice Avanturista jer obično moram trošiti vrijeme tražeći po internetu iole pristojan sken za cover sliku recenzije.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/11/2019 : 15:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Da, jedna jaaaako loša epizoda.

Mislio sam da će sada objaviti recenziju za "Skrivenu dolinu", ali valjda će jednom i ona konačno ugledati svjetlo dana. To mi je zadnja od recenzija što sam ih još prošle godine slao Deeju.

Polako - nadoć će!, rekli bi stari iz mog kraja.


Istina, starima inače sporije nadolazi i treba vremena da uhvate radnu temperaturu.
quote:
Bit će recenzija! Polako, ali sigurno!

Sada sam gledao i prvih 40-ak brojeva serijala je dosta slabo pokriven recenzijama, ali nakon toga se uključuje Reem i stvari se popravljaju. Da nema tog momka morali bi ga nekako izmisliti, samo se nadam da neće izgubiti volju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/11/2019 : 17:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Mislio sam da će sada objaviti recenziju za "Skrivenu dolinu", ali valjda će jednom i ona konačno ugledati svjetlo dana. To mi je zadnja od recenzija što sam ih još prošle godine slao Deeju.

Ko će se sjetit svega ali doći će i ona na red.
Inače, baš je bilo odlično što si poslao veliku rezoluciju naslovnice Avanturista jer obično moram trošiti vrijeme tražeći po internetu iole pristojan sken za cover sliku recenzije.



Samo polako!

Vezano za naslovnicu, znao sam da ti Dnevnikova zbog rezolucije neće valjati, pa
sam je uspio naći u odličnoj rezoluciji, ali nekad je to skoro nemoguća misija, kao za ovu zadnju Nathanovu recenziju koju pišem, iako mislim da sam i tu našao neku koja bi mogla odgovarati.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 24/11/2019 17:07:55
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/11/2019 : 17:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
Sada sam gledao i prvih 40-ak brojeva serijala je dosta slabo pokriven recenzijama, ali nakon toga se uključuje Reem i stvari se popravljaju. Da nema tog momka morali bi ga nekako izmisliti, samo se nadam da neće izgubiti volju.



Stao je s recenzijama zadnjih par tjedana. Iako ostavlja komentare na pročitane stripove, slabo ga ima na sajtu u odnosu na ranije.
Nadam se da je samo pomankanje vremena u pitanju, a ne zasićenje.

Brzo će nam Reem odgovoriti i poštedjeti nas strahovanja.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/11/2019 : 15:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala na komplimentu

Aha, nastavit će se dalje sa recenzijama, zasad sam malo stao jer sam smatrao da bi bilo pametno uzeti malo predaha i malo čitati druge stripove. Upravo da ne dođe do zasićenja, a i da se ne "ponavljam". Pa ćemo se opet vratiti Kitu Rezervirao sam jednu recenziju prije nekog vremena (KT VG 054 / LU 27b / LMS 151 Manituovo oko) koja je nekih 90% gotova. Ali mi je Spock dobro sugerirao za tu priču da postoji jedna prije nje, gdje smo imali nekakav sličan slučaj, pa bi htio prije konačnog slanja recenzije malo još "proučiti" tu otprije i probati nekako to uklopiti u ovu recenziju. Spock je dosta detaljan i pedantan i to mi se dopada kod njega, tako da volim s njim popričati prije onog konačnog slanja recenzije da vidimo da li se tu da uraditi još ponešto i dodati što bi recenziju učinilo boljom

Ima i tih prvih, početnih, naivnih epizoda koje nisu toliko loše, pa je nekako cilj da se i one odrade. Kad su odradili Zagora sve te početne ep, što ne bi i Kit imao sličan tretman

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/11/2019 15:18:00
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 30/11/2019 : 20:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Nova Reemova recenzija našeg Malog rendžera!

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lms-170-jo-craigton-mnogoliki/2322/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/11/2019 : 22:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično Solar je stvarno "čovjek-stroj", neumoran Ako sam dobro prebrojao, čak 4 Kit recenzije ovaj mjesec objavljene

quote:
Originally posted by Spock

@Reem: Pa nisam ja to sastavljao, nego samo kopirao (iako je teško to prebaciti u forumski format, a da bude pregledno).

Evo link:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-custom-stat&Hero=KT&Sort=2&SortOrder=DESC&Num=0&submit=Tra%9Ei

Evo, ona tablica koju sam kopirao je već kriva.
Avanturisti su pali na 13. mjesto.



Aha, nisam baš proučavao opcije na sajtu, super da se mogu te stvari vidjeti

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/12/2019 : 20:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Reemova recenzija je iduća epizoda koju imam za čitati budući da sam ovog popodneva čitao...

Crvena Sjena / Opsada (LU 33 i 34, str. 128-196 i 5-54)
P: 4, S: 3, C: 7, N: -


Iako su brojna indijanska plemena sklopila sporazume s "velikim bijelim poglavicom" iz Washingtona, kojima su im ionako smanjena prava, ambicije bijelaca na Divljem Zapadu su ogromne. Tako je jedno pleme izloženo ucjeni razbojnika da u roku od tri dana napusti teritorij na kojem se nalazi. Pošto to odbije učiniti poglavica šalje jednog ratnika prema najbližoj vojnoj utvrdi da bi o svemu upoznali vojnike. Ipak, razbojnici su ovaj potez predvidjeli te odlučili "skratiti rok" i odmah poduzeti najokrutniji potez: napraviti pokolj. Pokolj je okrutan ali ga preživi Crvena Sjena, poglavičin sin koji odlučuje samostalnim akcijama osvetiti svoje pleme ali potom i okupiti brojne istomišljenike i vratiti teritorije na kojima su Indijanci nekad obitavali. Jedna od meta je i utvrda na kojoj borave naši rendžeri koji su na vrijeme upoznati sa ludom misijom Crvene Sjene.

U zadnje vrijeme me slučajno dopalo da mi u raznim serijalima (prije svih, Ken Parker) pod ruke dolaze epizode u kojima su tematika krvavi sukobi bijelaca i Indijanaca tako da mi je malo to dosadilo a scenaristički je predvidljivo. Indijanci će nastradati ali to je gorka pobjeda bijelaca, u ovom slučaju rendžera koji su prisiljeni ući u rat, zapravo braniti se jer je sve domino-efekt.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 05/12/2019 09:49:01
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/12/2019 : 00:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
I ti Dwayne super napreduješ sa čitanjem Kita, već si počeo sa LU 34 Ja još nisam kupio LU 35, a ova recenzija što je izašla sad friško je upravo jedna kratka epizoda od 57 stranica koja je cijela stala u LU 34. Nije epizoda od onih da je bitna za serijal i prilično je kratka, pa je na neki način bio i izazov nešto "pametno" napisati o njoj. Nadam se da će ti se svidjeti priča donekle, a i recenzija

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/12/2019 : 07:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

I ti Dwayne super napreduješ sa čitanjem Kita, već si počeo sa LU 34 Ja još nisam kupio LU 35, a ova recenzija što je izašla sad friško je upravo jedna kratka epizoda od 57 stranica koja je cijela stala u LU 34. Nije epizoda od onih da je bitna za serijal i prilično je kratka, pa je na neki način bio i izazov nešto "pametno" napisati o njoj. Nadam se da će ti se svidjeti priča donekle, a i recenzija



I ja sam pozitivno iznenađen da manje-više guram paralelno s izdanjem, čitam još dosta toga (gdje ima smisla ostavim komentar; uz dužno poštovanje, ne i na Kapetana Mikija) ali najtužnije što nikako krenuti s Zagorovom JA odisejom, Mister No-om i Julijom. Nešto od toga moram početi uskoro, u zadnja dva tjedna ove i početkom nove godine kad zbog blagdana praktički imam mali raspust na poslu.

loading...
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/12/2019 : 08:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je što pratiš korak Dwayne i komentiraš na recenzijama.

Reem: Ova recenzija je baš u skladu s pričom - simpatična. Samo naprijed!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/12/2019 : 23:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Dwayne - slična situacija je i kod mene, u pitanju su Tex i Dampyr, govorim sebi da ću početi s njima, pa nikako Uvijek nešto drugo dobije prednost.

@Spock - hvala Pročitao sam i onu priču o kojoj smo ranije pričali, sa "lažnim" vojnicima, pa malo nadogradio onu recenziju (Manituovo oko) koja je već duže vremena rezervirana.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/12/2019 : 10:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Mislio sam da će sada objaviti recenziju za "Skrivenu dolinu", ali valjda će jednom i ona konačno ugledati svjetlo dana. To mi je zadnja od recenzija što sam ih još prošle godine slao Deeju.

Polako - nadoć će!, rekli bi stari iz mog kraja.

Tko čeka, taj dočeka

quote:
Originally posted by solar

Novi Kit Teller:

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lms-178-skrivena-dolina/2328/



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/12/2019 : 11:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Konačno je nadošao, samo se nadam da više nitko neće slati recenzije Dee Cayu, toliko je spor da bi bio idealan jedino za slanje smrti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/12/2019 : 13:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Odlično! Hvala na komplimentu u svom komentaru Reem!

Ovdje očekujem komentar i od Krugera, jer smo davno pričali o ovoj epizodi.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/12/2019 : 14:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Meni je ta priča ostala u pozitivnom svjetlu. Morao bih je ponovo pročitati i vidjeti koliko bi ti nedostatci sada utjecali na sveukupan dojam. Mislim da ne bi previše.
Bignoti je odličan.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/12/2019 : 11:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Priča je odlično , dobro je odrađena tema života i smrti odnosno vječnog života i mladosti .
Naslovnica LMS je još i najbolja , jer vjernije i ljepše ocrtava sadržaj stripa .
Onaj zakukuljeni na Ludensovoj naslovnici mi liči na spomenik Grgura Ninskoga u Splitu
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/12/2019 : 12:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Konačno je nadošao, samo se nadam da više nitko neće slati recenzije Dee Cayu, toliko je spor da bi bio idealan jedino za slanje smrti.

Morali bi živjeti dugo kao one kornjače

Dodsferd, kakvo je kod tebe stanje što se tiče čitanja Kit Tellera? Ne sjećam se jesam li te pitao to. Jesi li od onih koji čeka možda na "bolje" epizode? Pitam jer ne mogu naći nigdje tvojih komentara, a čitanje tvojih osvrta mi predstavlja posebni gušt

quote:
Originally posted by Spock

Odlično! Hvala na komplimentu u svom komentaru Reem!

Fora Spock što sad imamo čak 4 recenzije povezane u nizu Treba dalje "popunjavati" rupe.



-
-


A i lagano nam se formira top 25 epizoda izborom forumaša Sad imamo top 18: https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-custom-stat&Hero=KT&Sort=2&SortOrder=DESC&Num=0&submit=Tra%9Ei

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Priča je odlično , dobro je odrađena tema života i smrti odnosno vječnog života i mladosti .
Naslovnica LMS je još i najbolja , jer vjernije i ljepše ocrtava sadržaj stripa .
Onaj zakukuljeni na Ludensovoj naslovnici mi liči na spomenik Grgura Ninskoga u Splitu

I sad dragi moj Rakosi, brzo tamo na recenziju: https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lms-178-skrivena-dolina/2328/ ..samo se prijaviš kao ovdje na forumu, kopiraš taj komentar i zaljepiš ispod Nije ni minuta posla, a na neki način nagradimo našeg recenzenta koji si je odvojio vremena i truda da napiše nešto o toj epizodi Kako bi rekao naš forumaš Teller, učini to za moju ljubav

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/12/2019 : 12:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Bravo Reem!! Tako je!

@Rakosi: Učini to i za moju ljubav!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/12/2019 : 14:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Potrudit ću se , ma u stisci sam s vremenom , nastojim pročitat komentare i novosti .

Izuzetno mi je drago da ste aktivni , volim pogledat Vaše tekstove

Edited by - RAKOSI4 on 05/12/2019 14:39:19
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/12/2019 : 14:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Komentar napisan
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/12/2019 : 15:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Priča je odlično , dobro je odrađena tema života i smrti odnosno vječnog života i mladosti .
Naslovnica LMS je još i najbolja , jer vjernije i ljepše ocrtava sadržaj stripa .
Onaj zakukuljeni na Ludensovoj naslovnici mi liči na spomenik Grgura Ninskoga u Splitu




Vangogova nekako najviše odudara, a Ludensova je efektna, meni je dobra, iako malo mračna. LMSova nekako blijeda.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/12/2019 : 15:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja sam ostavio komentar.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/12/2019 : 16:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Priča je odlično , dobro je odrađena tema života i smrti odnosno vječnog života i mladosti .
Naslovnica LMS je još i najbolja , jer vjernije i ljepše ocrtava sadržaj stripa .
Onaj zakukuljeni na Ludensovoj naslovnici mi liči na spomenik Grgura Ninskoga u Splitu




Vangogova nekako najviše odudara, a Ludensova je efektna, meni je dobra, iako malo mračna. LMSova nekako blijeda.



Istina u ovoj priči Vangoghova odudara , inače dosta LMS iz tog vemena su bile blijede .

Edited by - RAKOSI4 on 05/12/2019 16:29:37
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/12/2019 : 16:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Dodsferd, kakvo je kod tebe stanje što se tiče čitanja Kit Tellera? Ne sjećam se jesam li te pitao to. Jesi li od onih koji čeka možda na "bolje" epizode? Pitam jer ne mogu naći nigdje tvojih komentara, a čitanje tvojih osvrta mi predstavlja posebni gušt


Prije 10-ak godina sam pročitao prva 34 broja od Van Gogha, ali mi je ostala u sjećanju samo ona priča Zeleni pakao jer se radnja odvijala u zatvoru.
Sada čekam da se Ludens izdanje spoji s HC Van Gogh bibliotekom kako bih ponovo krenuo ispočetka na malo duže staze, a to bi moglo biti za nekih godinu dana.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000