forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 93

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2012 : 01:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Pogledaj svoj post u kome si popljuvao sve nsše fudbalere zbog jednog poraza. E takvi smo mi.


Nisam ih ja popljuvao, cak sam ih pohvalio za borbenost, ne moze ih covjek ubiti jer ne znaju.
Dali su maksimum, sve ok, ali to nije dovoljno za ovu reprezentaciju koja nikad nije bila losija.
Sto se tice rezultata, nije to jedan poraz, tu su i nedavne utakmice sa Skotskom i Irskom, njih su morali dobiti ako misle da ih bilo ko shvati ozbiljno.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/10/2012 : 10:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

Belgija drugorazredni tim,e svasta.


Ma jok, oni su ti rame uz rame sa Spanijom. Vala bas svasta.


A mi smo evropski Brazilci a Hulk Mudrinski je u nemilosti selektora.Vidic i Stankovic su krv dali za reprezentaciju,ne?
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5353 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2012 : 10:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Odigrali smo borbeno i hrabro...trcalo se dosta,videla se zelja...pokusavali smo bez faula da im uzmemo loptu...treba vremena ovoj reprezentaciji i podrska...sta je trebalo da igraju stari i da rezultat bude 0:0
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2012 : 10:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

Belgija drugorazredni tim,e svasta.


Ma jok, oni su ti rame uz rame sa Spanijom. Vala bas svasta.


A mi smo evropski Brazilci a Hulk Mudrinski je u nemilosti selektora.Vidic i Stankovic su krv dali za reprezentaciju,ne?


O cemu ti to sad?
Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 13/10/2012 : 11:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message  Reply with Quote
Sinoc padala kisa kao nikad, svi smo pokisli, na Istok nisu dali da se unesu kisobrani, cak ni novine, nismo mogli ni da sedimo ni da stojimo.
Izgubili, plus haos u saobracaju posle utakmice, sve ukupno gledano prava katastrofa!
Ali ipak nije mi zao! Kao sto sam u septembru napisao, ove momke treba podrzati! Igramo dosta brzo, ne davi se lopta, stvaraju se prilike, jbg realno sinoc je nedostajalo i srece!
Tadic, Markovic, Nastasic nesumnjivo buducnost naseg fudbala.
Nedostaje nam gol igrac, mozda treba probati sa Mudrinskim na nekoj prijateljskoj utakmici pa da se vidi koliko realno moze, gledam sinoc Scepovica kada je usao, nije to sto nam treba, lose se krece bez lopte, slab je u duelu.
Takodje, mislim da Brkic treba da bude trajno resenje na golu, primio je sinoc tri komada ali uliva sigirnost.
Samo nikako mi ne ide u glavu zbog cega onaj Mijailovic igra, decko nema blage veze, opasan je jedino za nas gol, cinilo mi se u nekim trenucima da Ivanovic i Bisevac namerno nece da mu daju loptu, po meni nema za njega mesta ni u Zvezdi.
Cestitke komsijama na bitnoj pobedi ali mislim da u nasoj grupi Belgiji pripada prvo mesto. Sinoc nista posebno nisu igrali a ipak ubedljiva pobeda, cini mi se da je ova ekipa medju prvih 5-6 u Evropi!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/10/2012 : 11:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Imrahil

Pogledaj svoj post u kome si popljuvao sve nsše fudbalere zbog jednog poraza. E takvi smo mi.


Nisam ih ja popljuvao, cak sam ih pohvalio za borbenost, ne moze ih covjek ubiti jer ne znaju.
Dali su maksimum, sve ok, ali to nije dovoljno za ovu reprezentaciju koja nikad nije bila losija.
Sto se tice rezultata, nije to jedan poraz, tu su i nedavne utakmice sa Skotskom i Irskom, njih su morali dobiti ako misle da ih bilo ko shvati ozbiljno.



A da prihvatimo realnost da smo slabi? Mada mi smo to trebali da prihvatimo odavno, ali valjda ljudi očekuju i dalje da budemo evropski Brazilci.

Trudili su se, nije išlo. Hvala im makar za trud. Imali smo bolje reprezentacije, pa ih je boleo kurac da potrče na terenu.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2012 : 11:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Prije godinu dana Belgija bi ove utakmice protiv Hrvatske i Srbije gubila sa 4-1. Sada se tim uhodao, konacno igraju mudro, ne trce ko ludi prvih 30 minuta, da bi zadnjih 60 minuta popusili na counteru. A mogli bi rame uz ramu s Spanijom, barem na papiru, zasto da ne. Svjetski igraci, dosta njih igra u Premier League, da ne nabrajam.

Ovaj tim Srbije (u prvom poluvremenu) = Belgija prosle godine, 5 x 100%-sansi/mecu, 0 golova :-))).


"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 13/10/2012 : 11:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cercil



Samo nikako mi ne ide u glavu zbog cega onaj Mijailovic igra, decko nema blage veze, opasan je jedino za nas gol, cinilo mi se u nekim trenucima da Ivanovic i Bisevac namerno nece da mu daju loptu, po meni nema za njega mesta ni u Zvezdi.




Navodno su ga prodali u Italiju, tako da više nećemo morati da ga gledamo

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/10/2012 : 11:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

Belgija drugorazredni tim,e svasta.


Ma jok, oni su ti rame uz rame sa Spanijom. Vala bas svasta.


A mi smo evropski Brazilci a Hulk Mudrinski je u nemilosti selektora.Vidic i Stankovic su krv dali za reprezentaciju,ne?


O cemu ti to sad?


Dobro kaze ona reklama,mi imamo najvise strucnjaka po glavi stanovnika.
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 13/10/2012 : 11:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
Belgija je stvarno qrac od tima. To što mi ne možemo dati gol i što nemamo golgetera, i što ne damo šansu nesrećniku Panteli koji bi još možda i tresao mreže, to je drugo...

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2012 : 11:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

A da prihvatimo realnost da smo slabi? Mada mi smo to trebali da prihvatimo odavno, ali valjda ljudi očekuju i dalje da budemo evropski Brazilci.

Trudili su se, nije išlo. Hvala im makar za trud. Imali smo bolje reprezentacije, pa ih je boleo kurac da potrče na terenu.


Da, upravo o tome raspravljam sinoc sa jednim prijateljem.
Dok su znali nisu se trudili, sada kada je tim ogranicen ovi novi momci se trude.
Realnost jeste da su slabi, zato treba POKUSATI nesto uraditi po tom pitanju.
Dvije osnovne stvari su isprobati neke druge igrace i naci taktiku koja bi odgovarala igri ovog tima.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2012 : 11:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

Belgija drugorazredni tim,e svasta.


Ma jok, oni su ti rame uz rame sa Spanijom. Vala bas svasta.


A mi smo evropski Brazilci a Hulk Mudrinski je u nemilosti selektora.Vidic i Stankovic su krv dali za reprezentaciju,ne?


O cemu ti to sad?


Dobro kaze ona reklama,mi imamo najvise strucnjaka po glavi stanovnika.


Cuj, ako zelis da se svadjas na pravdi boga mozemo do svastare ili preko PM, ali mozda bi bilo bolje da nadjes neku drugu temu.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/10/2012 : 11:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -jeremija-

Belgija je stvarno qrac od tima. To što mi ne možemo dati gol i što nemamo golgetera, i što ne damo šansu nesrećniku Panteli koji bi još možda i tresao mreže, to je drugo...



Ja sam to rekao odavno, bez Pantelića nemamo čemu da se nadamo.
Pod hitno šutnuti Tošića, Markovića i naravno Šćepovića...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/10/2012 : 12:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

Belgija drugorazredni tim,e svasta.


Ma jok, oni su ti rame uz rame sa Spanijom. Vala bas svasta.


A mi smo evropski Brazilci a Hulk Mudrinski je u nemilosti selektora.Vidic i Stankovic su krv dali za reprezentaciju,ne?


O cemu ti to sad?


Dobro kaze ona reklama,mi imamo najvise strucnjaka po glavi stanovnika.


Cuj, ako zelis da se svadjas na pravdi boga mozemo do svastare ili preko PM, ali mozda bi bilo bolje da nadjes neku drugu temu.


Ako ti je to zelja-nije problem.Nisi realan,toliko.Ne daju mi se kucati kilometarski postovi.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/10/2012 : 12:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ekipa se trudila, odigrala solidno, ali nema napadaca ni za lek. Zavrsnica nula, pritom sadasnji napadaci nisu fizicki u prici da se nose sa evropskim kalibrima. Golovi primljeni olako, 0-3 je ipak preteska kazna.

Vidic je pokazao svoj nivo zalaganja za nacionalni tim, ne fali mi.

Belgija drugorazredna, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeste.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 13/10/2012 : 12:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Dragane,da li treba odstraniti sve igrače koji su igrali ili igraju za Partizan.Po meni Marković je sinoć odigrao sjajno kao i Tadić.Naravno po tebi Mijailović treba da igra.Po tradiciji, jako si realan!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/10/2012 : 12:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
golova ni za lek a Pantelić i Žigić nemaju mjesta u repki...bravo Sliniša!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/10/2012 : 12:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Dobro kaze ona reklama,mi imamo najvise strucnjaka po glavi stanovnika.



garant reklama za neko pivo, kao i kod nas

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/10/2012 : 12:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

golova ni za lek a Pantelić i Žigić nemaju mjesta u repki...bravo Sliniša!



Bravo, ovim je sve rečeno...Siniša forsira igrače koji moraju da igraju, da bi se prodali, menadžeri mu sastavljaju tim, bruka i sramota...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/10/2012 : 12:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by wele

Dobro kaze ona reklama,mi imamo najvise strucnjaka po glavi stanovnika.



garant reklama za neko pivo, kao i kod nas


Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/10/2012 : 12:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Markovic odigrao OK, al cini mi se da nema sanse da izvucemo neku vajdu iz njega konkretnu ako bude igrao u paru sa ostalim komarcima. Treba mu neki Zigic da ga usmeri. Pantelic je gotov, mislim da nema u njemu gasa za repku+klub, ali Zigic bi sigurno mogao jos godinu-dve. Uostalom, svi sto se protive Zigicu su verovatno hteli savu majmuna do njegove 39. godine, svejedno sto ni sa 29 nije mogao da se krece, al dobro.

Mijailovic, jasno je zasto igra, al dobro, kad su groari preko reprezentacije prodavali Racu, mozemo i mi da se ogrebemo malo :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/10/2012 : 12:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Tribali ste vodit 2:0 nakon prvih po ure..ovako ispada da vas je Belgija razbila..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 13/10/2012 : 13:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Cemu se nadati od Liam-sport reprezentacije.Falji je odavno glavni u svim nasim klubovima a sad se konacno uvalio i u reprezentaciju.Mijailovic,Markovic,Scepovic...Covek odigrao dva puta po 15 minuta u Partizanu i odmah u repku,ma daj.Mada i on je bolji nego da gledam Pantelu i Zigaru.Markovic je bio solidan ali slaba vajda.Mijailovic nema mesta ni u Zvezdi a kamoli u reprezentaciji.Lola splavar bi bolje igrao od njega garantujem.Zalaganje im se ne moze osporiti i na tome svaka cast.Publika

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/10/2012 : 13:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Na kraju ispade da je Belgija dobila rutinski, a prema izvještaju koji odgledah dobar dio utakmice Srbija bolja. Šteta. Đe su vam Jovanović i Sulejmani? Zove li ih Mihajlović uopšte?
I vidim da neki potcjenjuju Belgiju. To je jedna od najperspektivnijih ekipa u Evropu i tek treba da pokaže pravu vrijednost.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 13/10/2012 : 13:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by wele

Belgija drugorazredni tim,e svasta.


Ma jok, oni su ti rame uz rame sa Spanijom. Vala bas svasta.


A mi smo evropski Brazilci a Hulk Mudrinski je u nemilosti selektora.Vidic i Stankovic su krv dali za reprezentaciju,ne?


O cemu ti to sad?


Belgija jeste sasvim prosečna reprezentacija.Jedino što je naša ekipa i za takve suviše slaba... Trenutna ekipa je strašno limitirana,i sa ovakvim igračkim kadrom nemamo šta da tražimo protiv iole ozbiljnijeg protivnika.
Go to Top of Page
Page: of 93 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000