forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 88

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/06/2018 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Srbija do Negotina!!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/06/2018 : 22:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Nebeski narod izgubio jos jedan boj na Kosovu, ovog puta na sportskom tlu.


Odmah si me podsjetio na ovog lika. https://youtu.be/MWh-DAha9s0?t=222

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/06/2018 : 23:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Caleb

Nebeski narod izgubio jos jedan boj na Kosovu, ovog puta na sportskom tlu.


Odmah si me podsjetio na ovog lika. https://youtu.be/MWh-DAha9s0?t=222


Ovaj ozbiljan, jadan.
Starosedelac.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/06/2018 : 00:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
https://twitter.com/haarppp/status/1010627146149187585

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/06/2018 : 09:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Caleb

Nebeski narod izgubio jos jedan boj na Kosovu, ovog puta na sportskom tlu.


Odmah si me podsjetio na ovog lika. https://youtu.be/MWh-DAha9s0?t=222


Ovaj ozbiljan, jadan.
Starosedelac.



Nevjerovatno. Taj tip je moja generacija, išao je u paralelno odjeljenje. Bolje da dalje ništa ne pričam o njemu.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/06/2018 : 10:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Zaista me ne zanima ovaj sport.
Naravno, spadam u one kojima je drago kad pobijedi reprezentacija (unatoč mafiji na njezinu čelu, a bome dijelom i na travnjaku), koji će malo biti sretni, možda koju i popiti... i sutra nastaviti živjeti.

Ali od svega ovog primitivizma kako da se covjeku ne povraca?
Jebote led da te jebo, kao da smo kolonizirali Neptun a Markićka napravila fejs lifting.
Bog i Rvati, Kroacijo najveca si, Slavonija je (valjda ona u Irskoj) uz tebe, i tako od svakog sela i zaseoka, sve prsti danima u slavu "povijesnog dogadjaja". Davno je receno "kruha i igara", pametnome dosta, ali takvih gotovo da i nema.
A da smo izgubili, onda bi bila patetika do boli, kradja, nepravda, svi nas mrze... Ček malo, pa evo, tocno ovo sto urlicu majmuni u Srbiji na celu sa samim precednikom! Ne treba dalje gledati. Kako mučno, kako jadno, kako debilno, šupak svijeta.
I sve bi bilo identično da je obrnuto, samo zamjena uloga.

Eto, oprostite, ja to samo onako.
Nisam znao u koju od 3 slicne teme napisati, no vidim da se ovdje najvise zuci prosipa pa mi se ucinilo najboljim.




Inače, i ovakvi komentari su u biti patetetika i teški klišej. Ništa originalnog nisi rekao. Osim ovoga da ti je drago za pobjedu naših. To je dosta originalno u zadnje vrijeme.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/06/2018 : 11:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Zaista me ne zanima ovaj sport.
Naravno, spadam u one kojima je drago kad pobijedi reprezentacija (unatoč mafiji na njezinu čelu, a bome dijelom i na travnjaku), koji će malo biti sretni, možda koju i popiti... i sutra nastaviti živjeti.

Ali od svega ovog primitivizma kako da se covjeku ne povraca?
Jebote led da te jebo, kao da smo kolonizirali Neptun a Markićka napravila fejs lifting.
Bog i Rvati, Kroacijo najveca si, Slavonija je (valjda ona u Irskoj) uz tebe, i tako od svakog sela i zaseoka, sve prsti danima u slavu "povijesnog dogadjaja". Davno je receno "kruha i igara", pametnome dosta, ali takvih gotovo da i nema.
A da smo izgubili, onda bi bila patetika do boli, kradja, nepravda, svi nas mrze... Ček malo, pa evo, tocno ovo sto urlicu majmuni u Srbiji na celu sa samim precednikom! Ne treba dalje gledati. Kako mučno, kako jadno, kako debilno, šupak svijeta.
I sve bi bilo identično da je obrnuto, samo zamjena uloga.

Eto, oprostite, ja to samo onako.
Nisam znao u koju od 3 slicne teme napisati, no vidim da se ovdje najvise zuci prosipa pa mi se ucinilo najboljim.




Eh, kolektore, kolektore...

Ljudi se posvađaju i pokolju međusobno zbog žene. Svađaju se čija je religija bolja, ili da li Bog postoji. Posvađaju se zbog toga čiji je auto bolji. Ili zbog toga da li je "trebati" bezlični glagol.

I onda ti upadneš ovde i čudiš se zbog prepirki vezanih za fudbal.
A kažeš da ne voliš sport, niti fudbal.

Kapiram ja poentu, sve je to super. Ali ovo je kao kada bi se hrišćanin i musliman svađali zbog religije, a ateista se čudi i ne vidi smisao.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 24/06/2018 : 12:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj
Nevjerovatno. Taj tip je moja generacija, išao je u paralelno odjeljenje. Bolje da dalje ništa ne pričam o njemu.





They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/06/2018 : 12:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
@ljudolovac:

Nije sport nego samo ovaj sport. Procitaj bolje.
Ali na stranu ta sitnica.
Nisam ni ocekivao da vecina ukapira, ti kazes da jesi, ali nisi ni ti.
Evo sad crno na bijelo.
Hrvatska i Srbija, Hrvati i Srbi, jedina su dva naroda u svemiru koji ce i najmanje pluseve nazivati povijesnim pobjedama kakve svijet nije vidio, izvlaciti taj nacio-patos danima i danima i terorizirati istim sve kojima je udio sivih stanica veci od 0.69%.
Isto ce tako i najsitniji minus predstaviti kao urotu vaseljenskih dimenzija, kroz suze, krv i znoj, ali ce odlucno i dalje stajati na braniku... bla bla bla. I to je toliko ogavno, jadno, odvratno.
Gube i drugi. Pobjedjuju i drugi. Ima li igdje na svijetu ovoliko nacionalno-politickih dimenzija koje se pridaju igri u kojima 20ak majmuna trce za necim sto se kotrlja po travi?
Je li sad ista jasnije?

Ovi drugi primjeri koje navodis, svuda su po svijetu.

I žar nogometa takodjer. Ali ne pod ovim podebljanim gore.


Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.

Edited by - Curunir on 24/06/2018 12:16:36
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/06/2018 : 12:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by delboj
Nevjerovatno. Taj tip je moja generacija, išao je u paralelno odjeljenje. Bolje da dalje ništa ne pričam o njemu.








Ajde Marko, baš nam ispričaj!
Izgleda da je ipak išao u vertikalno

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/06/2018 : 12:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Curunure, razumeo sam i prvi put.
Ne znam kako je u drugim zemljama, ali verujem da je slično od Hrvatske, preko Srbije, Rumunije i Moldavije, pa sve do Kine.

Nas najviše boli ovo naše, naravno. Jad i beda, u moralnom i finansijskom smislu, zato i jesu takva razmišljanja. Najgore je što na vođe propagiraju tako nešto, a narod ko narod- ovce.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 24/06/2018 12:34:03
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/06/2018 : 13:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir
... igri u kojima 20ak majmuna trce za necim sto se kotrlja po travi ...



Sorry, ali ova je primjedba u rangu s ovakvom:
Pravi su muškarci svaku večer vani, loču, podriguju, "obaraju" ženske i vrate se kući kad ih volja. A žena će dobiti svoje samo ako se usudi prozboriti. Sve ostalo su pederi.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/06/2018 : 13:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by delboj
Nevjerovatno. Taj tip je moja generacija, išao je u paralelno odjeljenje. Bolje da dalje ništa ne pričam o njemu.








Ajde Marko, baš nam ispričaj!
Izgleda da je ipak išao u vertikalno


Ne može se taj riječima opisati
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/06/2018 : 14:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Caleb

Nebeski narod izgubio jos jedan boj na Kosovu, ovog puta na sportskom tlu.


Odmah si me podsjetio na ovog lika. https://youtu.be/MWh-DAha9s0?t=222


Ovo je vrh.
A nije ništa lošiji ni lik prije: "Jako sam i vidno razočaran."

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/06/2018 : 14:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

@ljudolovac:

Nije sport nego samo ovaj sport. Procitaj bolje.
Ali na stranu ta sitnica.
Nisam ni ocekivao da vecina ukapira, ti kazes da jesi, ali nisi ni ti.
Evo sad crno na bijelo.
Hrvatska i Srbija, Hrvati i Srbi, jedina su dva naroda u svemiru koji ce i najmanje pluseve nazivati povijesnim pobjedama kakve svijet nije vidio, izvlaciti taj nacio-patos danima i danima i terorizirati istim sve kojima je udio sivih stanica veci od 0.69%.
Isto ce tako i najsitniji minus predstaviti kao urotu vaseljenskih dimenzija, kroz suze, krv i znoj, ali ce odlucno i dalje stajati na braniku... bla bla bla. I to je toliko ogavno, jadno, odvratno.
Gube i drugi. Pobjedjuju i drugi. Ima li igdje na svijetu ovoliko nacionalno-politickih dimenzija koje se pridaju igri u kojima 20ak majmuna trce za necim sto se kotrlja po travi?
Je li sad ista jasnije?

Ovi drugi primjeri koje navodis, svuda su po svijetu.

I žar nogometa takodjer. Ali ne pod ovim podebljanim gore.





Naravno da ima toga svuda. Ajde šta si toliko frustriran okolnim, "glupljim i primitivnijim" stanovništvom, i šta si ima tu "nesriću" živit di živiš, ali nema smisla uz to bacat ovakve ograničene izjave. Pišeš ovo ko tinejdžer koji je doša jednoj užarenoj skupini pokazat koliko je on zreo i lišen te "ogavne, jadne i odvratne" balkanštine.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12897 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/06/2018 : 15:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Sviđaju mi se sportske rasprave na ovom forumu, koliko emocije samo ta lopta izvuči, samo neka se kotrlja i dalje... Čestitke zaslužnima!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/06/2018 : 18:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
U Sr se i dalje kmeci na sva usta. Mediji, funkcieoneri saveza, politicari i ostali u debeloj paranoji. Umesto da se sprema mec, samo se serenda.
Nema ni trunke dostojanstva u izjavama. Uglavnom, sve je ovo diverzija koja skrece paznju sa pravih, fudbalskih i strucnih-trenerskih, problema u ekipi. Mada, tako je na nivou cele drzave, ovo je samo jos jedan segment koji je takodje metastazirao.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/06/2018 : 18:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pazi, i u Švajcarskoj se "kmeči". Oni ovo nazivaju svojom najemotivnijom utakmicom svih vremena.
Danas se priča o tome da je veoma izgledno da se ova dvojica izbace sa SP, da je penal bio, da ovakve proslave treba zabraniti i slično. Pitaju se šta im je to trebalo, da su uvredili ostale nacije koje žive u CH i tako neke stvari.

Tako da nije sve samo crno ili belo. Naravno, kod nas se koristi svaka prilika da se skrene pažnja sa dnevnih problrma, pogotovo sad kad se Tadruga završila (ili beše Farma?).

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/06/2018 : 18:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sigurno, al ne verujem bas da se i tamo radi na ovako bahat nacin, uvredljivi za zdrav razum. Klosarksi recnik koji je postao sastavni deo "elite" ili javnih licnosti, medija - u sustini, na svaki argument ili kritiku, odgovara se napadom, ali na prostacki nacin. Krstajic bi trebalo da leti, ne samo sa klupe, vec sa prvenstva zbog onakvih izjava juce. U savezu isto tako, al dobro to je mafija. Onaj kretena na celu drzave odmah kazem kako svi mrze Srbe, ali bas Srbe briga, jer su oni miroljubivi i ujedinjeni, ali i nikad tuzniji zbog reprezentacije. Svajcarci provociraju, a Srbi ne. A vodja kaze pred prvenstvo da zeli ekipi da pobedi utakmice, ali posbno Svajcarsku - idiot.

Mene licno proslava nije uvredila, ali da zivim i Svajcarskoj, verovatno mi ne bi prijalo da se tako ponasa neko ko predstavlja zemlju u kojoj sam. TO oni treba da rese, kako misle da je najbolje.
Je l je bese Arnautovic pevao himnu ili je stavio ruku na grudi, na MArakakn kada je gostovala Austrija. To je ljudima ovde bio vrhunac patriotizma. Ili primer, Svajnstajger na utakmici Nemacke, nosi ovakve kopacke

https://pbs.twimg.com/media/DgaI5anXkAEHOTV.jpg


Uglavnom, da ljudi, novinari i politicari zele dobro ekipi, prestali bi sa paranojom i pustili momke da misle samo na fudbal.

Izvinjavam se zbog politike.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/06/2018 : 19:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Mene proslava nije ni najmanje uvredila kao čoveka ili Srbina.
Uvredila me je kao stanovnika Švajcarske. Moja deca su švajcarski državljani, a ima još sto drugih naroda koji čine švajcarsku naciju. Tako da me nervira kada se jednom narodu nešto dopušta, a drugima ne.

Ovo što se Arnautovića i drugih tiče, sasvim si u pravu. Tipičan naš dvostruki moral i aršini. Naše je sve super, svi su protiv nas.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/06/2018 : 19:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Mene proslava nije ni najmanje uvredila kao čoveka ili Srbina.
Uvredila me je kao stanovnika Švajcarske. Moja deca su švajcarski državljani, a ima još sto drugih naroda koji čine švajcarsku naciju. Tako da me nervira kada se jednom narodu nešto dopušta, a drugima ne.



Meni se cini da je to sa simbolom dvoglavog orla prvenstveno isprovociralo konstantno zvizdanje svaki put kad bi albanci taknuli loptu. Ne provociram, samo me zanima zasto se toga nitko nije dotaknuo.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/06/2018 : 19:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A dobro, zviždanje mi ne smeta, bilo o kome da se radi.

Provokacije su počele mnogo pre utakmice, čak i pre SP. A mediji sa obe strane su potpirivali vatru svakodnevno. A ljudima (Balkancima) malo treba.

I Xhaka i Shaqiri su najavljivali takvo slavlje, "za sve ono što se njihovom narodu desilo na Kosovu", od toga je sve i počelo.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 24/06/2018 19:35:35
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/06/2018 : 19:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
švajcarac,bil ti bio prvi moderator kojeg je izbacio moderator
dosta o toj utakmici i repovima sa iste...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/06/2018 : 19:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Idi tamo u onaj topic o SP, tamo smo rekli da nema. Ovde pišemo o srpskoj reprezentaciji, pa ne vidim problem. I kod vaše tamo opet spominju Dalmatince i orjunaše, pa nikom ništa. Ja se tamo ne mešam, osim da čestitam pobedu ili izjavim podršku, tako da...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 24/06/2018 19:47:43
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/06/2018 : 19:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nego, jel' bio ono penal na Mitroviću?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 88 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000