forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 88

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 27/06/2018 : 20:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ok. Pretpostavljam da bi to bilo to. Neka promijene trenera i pokušaju od početka da se pripreme za EP.
Uzasno prvenstvo...potučeni, ponizeni, pomalo i prevareni.
Više sreće drugi put.



Pa još nije kraj,cekaj samo drugo poluvreme pa ceš videti kako se igra.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19280 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/06/2018 : 21:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jel' ovo Pantelić igra za Brazil?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5231 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 27/06/2018 : 21:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jel' ovo Pantelić igra za Brazil?



Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/06/2018 : 21:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Bolje da je došao da igra za nas, imao bi ko da ubaci loptu u gol.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 27/06/2018 : 21:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
iznenađujuće pristojno odigran turnir. Srbija ima tim koji bi narednih godina trebalo da bude redovni učesnik prvenstava.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/06/2018 : 22:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Tim je odličan, a igra protiv Brazila pokazuje da možemo i umemo. Imamo dosta mladih igrača, igraju u dobrim timovima, tako da može samo bolje.

Još samo golgetera da na&emo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22095 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/06/2018 : 22:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
To što Prijovića nije uveo, sigurno je nešto lično. Uvijek neke gluposti.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 27/06/2018 : 22:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

To što Prijovića nije uveo, sigurno je nešto lično. Uvijek neke gluposti.



Sigurno,treba menjati trenera što pre.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16181 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 22:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

iznenađujuće pristojno odigran turnir. Srbija ima tim koji bi narednih godina trebalo da bude redovni učesnik prvenstava.

Slazem se. Generalno gledano, nisu se obrukali, to je samo po sebi uspeh.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16181 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 22:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by King Warrior

To što Prijovića nije uveo, sigurno je nešto lično. Uvijek neke gluposti.



Sigurno,treba menjati trenera što pre.



Mislim da svi znamo ko je sledeci trener.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 27/06/2018 : 22:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Pristojno u igri, disciplini, izjavama. Dobili odličnog štopera, imaju iskustvo više. Bez lomova i senzacionalizma, fino odigran i završen turnir.

Savez i trener potpuna suprotnost. Da nije rečeno igračima da idu grlom u jagode protiv Švajcaraca, sa 1:1 bi Srbija možda i prošla. A seljacizmi kojim su se pokazali, samo su odmogli igralima
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/06/2018 : 22:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Calebe, sad si me zaintrigirao. Ko je trener? Ne znam zašto ne bi ostao Krstajić. Čovek je preuzeo anemičnu i ekstremno defanzivnu ekipu pred turnir. I dobili smo u najkraće vreme sasvim pristojnu ekipu i igru.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 27/06/2018 : 22:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

To što Prijovića nije uveo, sigurno je nešto lično. Uvijek neke gluposti.


Licno mislim da ga nije uveo jer je nekom menadzeru obecao da ce uvesti Zivkovica, Radonjica i Jovica. Taj trojac je u kvalifikacijama odigrao sve ukupno 0 minuta.

Na stoperima je veceras igrao par koji je uparen po prvi put u takmicarskoj utakmici. Inace na ovom prvenstvu je na dve utakmice igralo 3 stopera. Taj trojac je u kvalifikacijama odigrao sve ukupno 0 minuta.

Dakle, jedna taktika, jedan trener, jedan stil igre i jedan korpus igraca iznese kvalifikacije i plasira se kao prvi u grupi. A onda na prvenstvu igraju neki potpuno drugi ljudi. Sergej M-S je bio ubedljivo najgori pojedinac od svih startera koji su igrali na ovom prvenstvu. Nijednom nije zamenjen.

Potpuno je jasno da je glavni cilj bio pustiti onog koga treba, zbog raznih dogovora i slicno, a da je rezultat bio u trecem planu. O fizickoj spremi da ne pricamo. Dve utakmice zaredom, igraci zadnjih 20 minuta nemaju snage da potrce. Treba uporediti to sa reprezentacijama Tunisa, Perua, Koreje koji su cak i bez velikog takmicarskog motiva bukvalno ostavljali srce na terenu do poslednjeg minuta. Jbg, za njih je to pitanje casti i ponosa. Srbi su po obicaju bili jaki na recima.

Tuzno je sto je umesto dokazanog trenera koji je izborio ovaj plasman dosao covek koga je na to mesto preporucilo samo to sto se divi predsedniku drzave. Igraci mozda nisu zasluzili da ovako prodju, ali, da su se bar pobunili kad je Muslin smenjen pa da ih zalim. Ovako, ko ih jebe.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 27/06/2018 : 22:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Calebe, sad si me zaintrigirao. Ko je trener? Ne znam zašto ne bi ostao Krstajić. Čovek je preuzeo anemičnu i ekstremno defanzivnu ekipu pred turnir. I dobili smo u najkraće vreme sasvim pristojnu ekipu i igru.



Na stranu sto ocigledno dozvoljava menadzerima da mu se mesaju u posao i sto nema apsolutno nikakvo trenersko iskustvo, sto se ove tekme tice mogu samo da citiram Mairosua:

"gubiš od 36. minuta
duplo više od 68.
prva izmena u 75. krilo za krilo de facto
druga izmena u 82. krilo za krilo
treća izmena u 89. špic za špica"

Mislim da ova cista statistika dovoljno govori o njegovoj strucnosti.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 27/06/2018 : 22:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Može se netko složiti, ali i ne mora, činjenica je da Srbija trenutno nije sam nogometni vrh. Da nije bilo lude sreće sa kvalifikacijskom skupinom gdje je od nositelja izvukla Wales ne bi Srbija niti vidjela Rusiju 2018. Najbolji igrači Srbije su defanzivci, Matić, Ivanović i Kolarov... od toga zadnja dva skoro pa pred penziju. Prema naprijed je to vrlo tanko sa prvom špicom iz engleskog drugoligaša. Po meni najveće razočarenje u ove tri utakmice je taj Sergej. Nisam shvatio na osnovu ovog prvenstva po čemu taj momak vrijedi 150 miliona eura. Jedna pobjeda u grupi je sasvim realan i zadovoljavajući doseg ove reprezentacije.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16181 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 23:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

quote:
Originally posted by King Warrior

To što Prijovića nije uveo, sigurno je nešto lično. Uvijek neke gluposti.


Licno mislim da ga nije uveo jer je nekom menadzeru obecao da ce uvesti Zivkovica, Radonjica i Jovica. Taj trojac je u kvalifikacijama odigrao sve ukupno 0 minuta.

Na stoperima je veceras igrao par koji je uparen po prvi put u takmicarskoj utakmici. Inace na ovom prvenstvu je na dve utakmice igralo 3 stopera. Taj trojac je u kvalifikacijama odigrao sve ukupno 0 minuta.

Dakle, jedna taktika, jedan trener, jedan stil igre i jedan korpus igraca iznese kvalifikacije i plasira se kao prvi u grupi. A onda na prvenstvu igraju neki potpuno drugi ljudi. Sergej M-S je bio ubedljivo najgori pojedinac od svih startera koji su igrali na ovom prvenstvu. Nijednom nije zamenjen.

Potpuno je jasno da je glavni cilj bio pustiti onog koga treba, zbog raznih dogovora i slicno, a da je rezultat bio u trecem planu. O fizickoj spremi da ne pricamo. Dve utakmice zaredom, igraci zadnjih 20 minuta nemaju snage da potrce. Treba uporediti to sa reprezentacijama Tunisa, Perua, Koreje koji su cak i bez velikog takmicarskog motiva bukvalno ostavljali srce na terenu do poslednjeg minuta. Jbg, za njih je to pitanje casti i ponosa. Srbi su po obicaju bili jaki na recima.

Tuzno je sto je umesto dokazanog trenera koji je izborio ovaj plasman dosao covek koga je na to mesto preporucilo samo to sto se divi predsedniku drzave. Igraci mozda nisu zasluzili da ovako prodju, ali, da su se bar pobunili kad je Muslin smenjen pa da ih zalim. Ovako, ko ih jebe.



+1

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16181 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 23:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Calebe, sad si me zaintrigirao. Ko je trener? Ne znam zašto ne bi ostao Krstajić. Čovek je preuzeo anemičnu i ekstremno defanzivnu ekipu pred turnir. I dobili smo u najkraće vreme sasvim pristojnu ekipu i igru.



Pa covek koji je vodio ekipu iz senke. Predsednik nam...

Mislim da se Krstajic sve vreme, tokom prvenstva, pitao kako je uopste dosao u situaciju da vodi reprezentaciju na Mundijalu. Jos uvek je u soku. Ali, ona izjava o Hagu je dno.


Tadic, momku svaka cast. Najborbeniji i najkonkretniji. Pored njega Kostic, Ljajic, Mitrovic + Milnekovic koji ce dobro da se proda. Momci zasluzili postovanje za trud.

Matic dosta slab na prvenstvu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 27/06/2018 23:24:33
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16181 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 28/06/2018 : 00:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Gojko pojasnio situaciju oko Sergeja i MUslina.


Negde oko 48. min do kraja videa pocinje taj deo razgovora.


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 28/06/2018 00:03:50
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16276 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 28/06/2018 : 10:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Može se netko složiti, ali i ne mora, činjenica je da Srbija trenutno nije sam nogometni vrh. Da nije bilo lude sreće sa kvalifikacijskom skupinom gdje je od nositelja izvukla Wales ne bi Srbija niti vidjela Rusiju 2018. Najbolji igrači Srbije su defanzivci, Matić, Ivanović i Kolarov... od toga zadnja dva skoro pa pred penziju. Prema naprijed je to vrlo tanko sa prvom špicom iz engleskog drugoligaša. Po meni najveće razočarenje u ove tri utakmice je taj Sergej. Nisam shvatio na osnovu ovog prvenstva po čemu taj momak vrijedi 150 miliona eura. Jedna pobjeda u grupi je sasvim realan i zadovoljavajući doseg ove reprezentacije.


Pa zašto se bilo ko ne bi složio? Svi mi sve to dobro znamo. Matić je bio užasan na ovom prvenstvu. Sergej u Laciju opet igra solidno, ali ovo mu sigurno neće podići cijenu.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/06/2018 : 11:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by sumohrvat

Može se netko složiti, ali i ne mora, činjenica je da Srbija trenutno nije sam nogometni vrh. Da nije bilo lude sreće sa kvalifikacijskom skupinom gdje je od nositelja izvukla Wales ne bi Srbija niti vidjela Rusiju 2018. Najbolji igrači Srbije su defanzivci, Matić, Ivanović i Kolarov... od toga zadnja dva skoro pa pred penziju. Prema naprijed je to vrlo tanko sa prvom špicom iz engleskog drugoligaša. Po meni najveće razočarenje u ove tri utakmice je taj Sergej. Nisam shvatio na osnovu ovog prvenstva po čemu taj momak vrijedi 150 miliona eura. Jedna pobjeda u grupi je sasvim realan i zadovoljavajući doseg ove reprezentacije.


Pa zašto se bilo ko ne bi složio? Svi mi sve to dobro znamo. Matić je bio užasan na ovom prvenstvu. Sergej u Laciju opet igra solidno, ali ovo mu sigurno neće podići cijenu.


Dogodi se često da igrač za klub igra savršeno, a za reprezentaciju loše ili obrnuto. Drugačija uloga u momčadi, drugi suigrači, drugačiji raspored igrača na terenu.... itd. Talijanska liga je na Areni pa sam je ove sezone slabije ispratio Lazio( makar smo mi primorci odrasli uz Serie A na RAI-u ), ali sam čuo da je lik imao ludu sezonu....
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5231 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 28/06/2018 : 16:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by manhunter

Calebe, sad si me zaintrigirao. Ko je trener? Ne znam zašto ne bi ostao Krstajić. Čovek je preuzeo anemičnu i ekstremno defanzivnu ekipu pred turnir. I dobili smo u najkraće vreme sasvim pristojnu ekipu i igru.



Pa covek koji je vodio ekipu iz senke. Predsednik nam...

Mislim da se Krstajic sve vreme, tokom prvenstva, pitao kako je uopste dosao u situaciju da vodi reprezentaciju na Mundijalu. Jos uvek je u soku. Ali, ona izjava o Hagu je dno.


Tadic, momku svaka cast. Najborbeniji i najkonkretniji. Pored njega Kostic, Ljajic, Mitrovic + Milnekovic koji ce dobro da se proda. Momci zasluzili postovanje za trud.

Matic dosta slab na prvenstvu.



Za mene ubedljivo najbolji nas igrac na prvenstvu Stojkovic
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16181 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 28/06/2018 : 17:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
I Stojke. Ali sinoc je moralo to mnoho bolje kod prvog gola. Ali generalno, dobro je branio.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16181 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/06/2018 : 22:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote


http://sportklub.rs/Rusija2018/Tovaris-Plavsic/a244337-Zasto-je-nasih-osmorica-na-terenu.html

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16181 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/07/2018 : 20:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Neka vide susedi kakvih sve kretena ima na ovoj planeti,

http://rs.n1info.com/a402665/Vesti/Rusija-protiv-Hrvatske-izmedju-fudbala-i-politike.html

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22095 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/07/2018 : 20:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Neka vide susedi kakvih sve kretena ima na ovoj planeti,

http://rs.n1info.com/a402665/Vesti/Rusija-protiv-Hrvatske-izmedju-fudbala-i-politike.html


Nije ni kod njih drugačije, čak bih rekao da je identična situacija. Od svojatanja sportista( sjeti se onog Olimpijca Hrvata što se borio za Srbiju), pa do izjava raznoraznih političara. Isto sranje, samo drugo pakovanje.
Go to Top of Page
Page: of 88 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000