forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 88

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/11/2020 : 17:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bilo je priče o tome da se ne ponavljamo. Misliš da nema navijača kao Caleb koji ne žele podržavati reprezentaciju zbog kriminala? Ima, naravno. Tko bi podržavamo kriminal? Politika naravno. Nogomet bi se i trebao igrati zbog navijača, a na ovim prostorima su navijači najmanje bitni, sustav je podešen da navijači nisu ni potrebni! Normalno da navijam za reprezentaciju, ali mogu razumjeti kao što sam naveo i druge argumente. Sa 42 na plećima više nisam strastveni navijač, kao nekad, ne gledam više svaku utakmicu, sve je moguće, tko bi rekao.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/11/2020 : 19:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Bilo je rasprave o stanju u košarci u Hr i Sr.
Apsolutno je isto stanje i u nogometnofudbalskoj priči, samo su uloge zamenjene.

Samo što je u fudbalu mnogo veća zarada, pa je i mafija jača. Naravno da bi mi bilo draže da su se plasirali, ali nije da sam nešto iznenađen/razočaran jučerašnjim rezultatom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/11/2020 : 20:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se apsolutno!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/11/2020 : 20:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
# Tex, i ja, i svi oko mene koji je znam su protiv kriminala ali protiv svoje reprezentacije neću biti nikad.

Ali da ne budemo totalno oftopic - reprezentacija Srbije jučer uopće nije odigrala loše, bili su bolji i ispali su nesretno.
Druga je prica zašto ekipa sa takvim kvalitetnim pojedincima koji igraju u velikim klubovima glatko ne prođe na veliko natjecanje već po ko zna koji put.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/11/2020 : 20:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

# Tex, i ja, i svi oko mene koji je znam su protiv kriminala ali protiv svoje reprezentacije neću biti nikad.

Ali da ne budemo totalno oftopic - reprezentacija Srbije jučer uopće nije odigrala loše, bili su bolji i ispali su nesretno.
Druga je prica zašto ekipa sa takvim kvalitetnim pojedincima koji igraju u velikim klubovima glatko ne prođe na veliko natjecanje već po ko zna koji put.



Samo cepajte. Ocekujemo i onu drugu ekipu - Globinjo, brni itd, pa da ovo postane tema o Hrv repki na SP 2018.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/11/2020 : 20:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Najbolje je da ponovimo onu čuvenu "bolje je što se nisu plasirali, mirno ću gledati EP, nema sekiracije, svakako tamo ništa ne bi uradili".

Potpuno pogrešna postavka tima, Gudelj ne može da igra u odbrani, a Kostić je bio beskoristan. Dosta toga se popravilo ulaskom Mladenovića i Kataija, Katai je mogao da igra i od početka.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/11/2020 : 22:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

# Tex, i ja, i svi oko mene koji je znam su protiv kriminala ali protiv svoje reprezentacije neću biti nikad.


Ovo je jedino ispravno razmisljanje.
Stvarno ne kontam ljude koji mijesaju babe i zabe i protiv su sopstvene reprezentacije.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 14/11/2020 : 16:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by logo111

# Tex, i ja, i svi oko mene koji je znam su protiv kriminala ali protiv svoje reprezentacije neću biti nikad.


Ovo je jedino ispravno razmisljanje.
Stvarno ne kontam ljude koji mijesaju babe i zabe i protiv su sopstvene reprezentacije.


Ne verujem da neko navija protiv svije reprezentacine, taj onda ima druge probleme u glavi. Jedino sto nas je reprezentacija prpteklih 20 godina navikla da nista ne ocekujemo tako da se utakmice prste sa manje emocija.
Opet, sa Zvezdom je sasvim drugacije...isko je 20 godina bio mrak sa svakom novom utakmicom javlja se ona ista strast.
Nisam pametan da objasnim...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/11/2020 : 16:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Da, Zvezda je nešto drugo. Reprezentacija Srbije sigurno ne izaziva ista osjećanja kod navijača kao Zvezda.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/11/2020 : 16:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam ni gledao utakmicu. Citao sam strip. Bas zbog mafijaskog saveza i raznih kombina ne zelim da podrzavam uopste reprezentaciju.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4338 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/11/2020 : 20:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Ja ne bi navijao protiv reprezentacije, Ali kad je npr. Mamic postavio cacica za trenera, tada Mi je bilo posve svejedno oce se plasirat ili ne u rusiju.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4338 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/11/2020 : 20:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice srbije, ako ne mogu dobit skote, od Koje su Po talentu daleko bolji, onda ni ne trebaju na euro
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/11/2020 : 21:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nije da ja navijam protiv njih, to se ipak ne moze i da se hoce. Ali za mene ne postoje. Necu da trosim vreme i zivce na to.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/11/2020 : 22:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Definitivno moraju doci drasticne promjene. Ne vrijedi ako leti samo trener, mora tu i dio FSS vrha da ode.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/11/2020 : 23:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote

Dogodine sa Kosovom u istom rangu. Bilo bi zanimljivo kada bi mogli u istu grupu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/11/2020 : 09:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nece FSS da ode dokle god drzimo titulu najveceg izvoznika igraca. Tu se uzimaju ozbiljne i lake pare.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/11/2020 : 10:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Definitivno moraju doci drasticne promjene. Ne vrijedi ako leti samo trener, mora tu i dio FSS vrha da ode.


Ne vidim svrhu, ne pitaju se ni oni tu mnogo, možeš ti promijeniti ljude ali će opet ostati sve isto.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/11/2020 : 11:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne pitaju se mnogo? Ko onda ucenjuje igrače sebi plaćaju put? Zašto igraju ljudi kojima treba neka utakmica da bi se bolje prodali? Ko plasira lažne vesti po novinama o igračima koji se usprotive? Zašto su neki panjevi sakupili gomilu utakmica u reprezentaciji, a neki odlični igrači imaju dve-tri?
Zašto smo promenili milion selektora do sada i zašto neki ozbiljni stručnjaci nisu hteli da se prihvate tog posla?

Sve počinje i završava se sa fss i njihovim menadžerima, veruj.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/11/2020 : 11:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Menadžeri da, ali ljudi u FSS su figure, i druge ako dovedeš opet će se povezati s tim istim menadžerima.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/11/2020 : 13:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kakve figure? Kokeza figura? Pa covek ima brdo svojih igraca. Raspitaj se zasto je odleteo Muslin pa ces videti ko je mafija u stvari. Menadzeri bez FSS ne mogu nista.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/11/2020 : 13:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa i Kokezu je tu neko doveo i drži ga. Ako njega smijeni dovešće nekog sličnog. Naravno da je figura.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/11/2020 : 15:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Dobro vam delboj govori. To je jednostavno tako funkcionira, tko ne želi ne mora, ali ga nigdje neće biti.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/11/2020 : 17:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3264000-neko-je-bane-ivanovic-neko-aleksandar-kolarov
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/11/2020 : 18:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/matijasevic-o-slucaju-kolarov-pruzio-mi-je-ruku-i-rekao-da-je-dao-rec-konteu-sramota-je-da-ne-pobedimo-skotsku-i-bez-njega/371037

Kakvi su direktor i kapiten, takva je i reprezentacija. I ne samo oni,mogu tu još njih 15-20 da se nabroje.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/11/2020 : 21:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Tako se to radi, a ne kao nabedjene legende Kolarov i co. Seniore vise ne zvati u repku, samo ove mlade sampione treba forsirati.
Go to Top of Page
Page: of 88 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000