forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 93

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3197 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 19/06/2024 : 14:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Ako ne dobijemo Slovence onda stvarno nema šta da tražimo na ovom turniru.
Naši jesu manekeni, ali meni su Slovenci kao fudbaleri u najmanju ruku smešni.
Da ne počinjemo sa onim "kako više nema slabih ekipa"...


Očigledno ih nisi gledao kad tako nešt možeš da izjaviš.
A ovo je generalno naš problem, slavimo poraz jer je bio protiv jakog tima, a kad dođe neko ko je naš nivo, većina bude u fazonu "E ove moramo otresti ko slinu".
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5297 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 19/06/2024 : 20:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Ma ovde se ide na tri boda i nema izgovora.
Svaki drugi rezultat je katastrofa.
Volim Sloveniju a i Teler je iz Slovenije😀
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2400 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 19/06/2024 : 23:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Jedino što Slovenci imaju bolje od nas je naravno selektor.
Ovaj naš da nije podguzna muva pičkoustom šizofreničaru ne bi posle Katara uopšte vodio ekipu.
Što se tiče njihovih igrača, za mene vrlo tanko.
Ako ne osvojimo 3 boda, najveća smo sramota...

Carpe diem
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4703 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 20/06/2024 : 16:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Sta kvalifikuje Piksija Stojkovica da vodi bilo koji fudbalski tim?

Uvlacenje u dupe nije kvalitet za pomenutu aktivnost.

sangue navajo
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3837 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 20/06/2024 : 17:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Svaki meč igramo sa hendikepom jer nemamo trenera. Ne zna da postavi formaciju, ne zna da izabere prvu postavu, izmenama ubije momentum koji imamo, kapitenu ne kaže da neće igrati.. Maradona kao trener je Anćeloti u poređenju sa Piksijem.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16518 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 20/06/2024 : 17:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Razočaran sam, radovao sam se pobjedi Slovenije, jer je to bila jedina šansa da možda Piksiju vidimo leđa. Čovjek ne samo da nema pojma, nego je popuštanjem Tadiću upropastio sve ono što je bilo dobro protiv Engleske. A za razliku od prve utakmice danas je pogrešnim izmjenama sve dokusurio.

Uvođenje Gaćinovića je bio kriminalan potez. Čovjek je napravio nevjerovatan broj grešaka i direktan je krivac za primljeni gol. Igra nikakva, Slovenci su ih na početku nabili na 20 metara, nisu mogli da pređu centar. Baš se pitam gdje je tih 100 šansi koje bi Tadić stvorio protiv Engleske...

Ono što mi ne ide u glavu je što Piksi ne voli Samardžića... On mora igrati od početka, a Tadiću se mora reći doviđenja. Nije trebalo voditi ni Tadića, ni Gaćinovića, ni Živkovića, a sve više mi se čini da je Muslin bio potpuno u pravu za Milinkovića-Savića... On nema neku određenu poziciju i ne uklapa se u sistem.

Samardžić je unio malo živosti i na kraju je došao taj gol na sličan način kao u Portugalu u kvalifikacijama za SP. Nažalost, taj gol je samo produžio agoniju i ostavio Piksija na klupi.

Žao mi je Keka, čovjek je zaslužio pobjedu. Zna šta radi, ima sistem, ekipa je organizovana, nema baš neke igrače, ali zna se šta ko igra...

Edited by - delboj on 23/06/2024 11:14:02
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3197 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 20/06/2024 : 17:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Mitrović vola ne može da ubode. On i Vlahović zajedno ne smeju da igraju, to je igrač manje. Ali realno, uzeli smo bod, i ja mislim da je to to za ovo prvenstvo. Imamo najgoreg selektora na Euru i ovo je sve premija dokle smo i došli.
Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
468 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 20/06/2024 : 17:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Da je Piksi dobio drugi zuti, pa i da se nadamo necemu protiv Danaca.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16903 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/06/2024 : 17:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Matjaž Kek... Da čovjek vodi Hrvatsku ili Srbiju potpisao bi polufinale... Minimum!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5297 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 20/06/2024 : 17:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lukeruk

Da je Piksi dobio drugi zuti, pa i da se nadamo necemu protiv Danaca.


Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4703 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 20/06/2024 : 18:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Kako Piksi misli da pobedi Dansku?


sangue navajo
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
722 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 20/06/2024 : 18:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Kako Piksi misli da pobedi Dansku?





Slucajno.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15299 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/06/2024 : 19:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by Combatrock

Kako Piksi misli da pobedi Dansku?





Slucajno.




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4703 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 20/06/2024 : 19:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by Combatrock

Kako Piksi misli da pobedi Dansku?





Slucajno.



Ni slucajno.

sangue navajo
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2534 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 20/06/2024 : 22:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Bukvalno, ja ne znam ko može da gaji bilo kakve nade posle ovakvog izdanja Danske!
Laganih 2:0 (i to minimum, ne bi me čudilo da padne i neko rekordno nakantavanje kad ovi našim 'barbikama' padne moral) za Dance, moja prognoza!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24948 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/06/2024 : 22:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Danska je onaj tip ekipe koja nam nikako ne odgovara (kao i Švajcarska uostalom). I ja se plašim neke katastrofe, a nadam se čudu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2400 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 20/06/2024 : 22:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Razočaran sam, radovao sam se pobjedi Slovenije, jer je to bila jedina šansa da možda Piksiju vidimo leđa. Čovjek ne samo da nema pojma, nego je popuštanjem Tadiću upropastio sve ono što je bilo dobro protiv Engleske. A za razliku od prve utakmice danas je pogrešnim izmjenama sve dokusurio.

Uvođenje Gaćinovića je bio kriminalan potez. Čovjek je napravio nevjerovatan broj grešaka i direktan je krivac za primljeni gol. Igra nikakva, Slovenci su ih na početku nabili na 20 metara, nisu mogli da pređu centar. Baš se pitam gdje je tih 100 šansi koje bi Tadić stvorio protiv Engleske...

Ono što mi ne ide u glavu je što Piksi ne voli Samardžića... On mora igrati od početka, a Tadiću se mora reći doviđenja. Nije trebalo voditi ni Tadića, ni Gaćinovića, ni Živkoića, a sve više mi se čini da je Muslin bio potpuno u pravu za Milinkovića-Savića... On nema neku određenu poziciju i ne uklapa se u sistem.

Samardžić je unio malo živosti i na kraju je došao taj gol na sličan način kao u Portugalu u kvalifikacijama za SP. Nažalost, taj gol je samo produžio agoniju i ostavio Piksija na klupi.

Žao mi je Keka, čovjek je zaslužio pobjedu. Zna šta radi, ima sistem, ekipa je organizovana, nema baš neke igrače, ali zna se šta ko igra...


Svaka ti je kao u Njegoša.
Podguzna muva maloumnog šizofreničara je danas pokazao da je upravo to i ništa više.
Ne zna gde bije...

Carpe diem
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16518 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/06/2024 : 11:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ja zaista ne vidim na koji način Piksi misli da može da pobijedi Dansku. Jedino što bi bilo pozitivno je da proba nešto novo, prije svega da počnu Mijailović, Samardžić i Birmančević, a da Tadić, Živković, Milinković-Savić i Gaćinović nikako ne ulaze. I da se krene s jednim napadačem, Vlahović i Mitrović ne mogu zajedno.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24948 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/06/2024 : 11:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I ja tako mislim, to bi bila postava koja bi nešto možda i uradila. Samo što ta postava nikada nije igrala zajedno, a ekipa se ne uigrava u odlučujućoj utakmici u grupi, nego pre turnira. A da bi se to uradilo pre turnira,treba da postoji sistem rada, neko ko vodi sve to. Na žalost, toga kod nas nema ni u tragovima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3197 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 23/06/2024 : 14:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Na šta bi taj raspad izgledao i bez Tadića i SMS-a. Ali navijam i ja da to vidim, da ljudi shvate da nije problem u nekom igraču već u treneru, postavci, i na kraju kvalitetu tima koji nema bekove.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16518 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/06/2024 : 14:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Na šta bi taj raspad izgledao i bez Tadića i SMS-a. Ali navijam i ja da to vidim, da ljudi shvate da nije problem u nekom igraču već u treneru, postavci, i na kraju kvalitetu tima koji nema bekove.


A nije raspad s njima dvojicom? Pa Sergej je jedan od dva direktna krivca za gol Slovenije, i to tek što je ušao.

Problem jeste i u nekim igračima, i u treneru i postavci i kvalitetu i nedostatku bekova. U svemu tome jeste problem.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3197 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 23/06/2024 : 19:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Raspad je svakako, sa Piksijem. Nema znanje, nema ideju, nema prvih 11, nema autoritet, nemaju atmosferu. I tu optužbe individualne nemaju mnogo smisla. Imali smo mi igrača i sa brdo kikseva po utakmici, pa se nije ovoliko kenjalo, a tu krivim i onog bolida Radeta Bogdanovića koji samo doprinosi.
Nego mi imamo potrebu da mislimo da smo dobri uvek al nas neko sputava, iznutra ili spolja. I uvek su neki heroji oni koji ne igraju. A da su igrali, njih bi mrzeli.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24948 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/06/2024 : 19:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Rade je car. Priča ni po babu, ni po stričevima. Ume ponekad da se zanese, ali je generalno u pravu. Ne doprinosi on lošoj atmosferi, nego samo kaže onako kako jeste.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 23/06/2024 19:29:14
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13557 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/06/2024 : 20:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/video-srpski-navijac-piksiju-slovenci-nas-jbu-bre/2576330.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m&index_tid=528496

Evo jednog navijača koji se slaže s vama da je Stojković loš materijal za izbornika.
U jednom trenutku sam pomislio da je ovaj navijač naš član s foruma King Warrior...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39720 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/06/2024 : 08:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
:D Ali "Slovenci nas jebu bre" AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
Go to Top of Page
Page: of 93 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000