forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Vrh bogova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 16/01/2016 : 18:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Ma kakvi Zvezda tu sam non stop basket fudbal samo gostovanja



Vidi se da si na Texu
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/01/2016 : 13:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
The wildest dream

dokumentarac iz 2010 o britancima George Mallory i Andrew Irvine, koji su nestali u 1924-oj kod trečeg pokušaja osvajanja Everesta. Kroz film pratimo dve priče - o Conradu Ankerju (našao je ostatke Malloryja na Everestu 1999) koji pokušava sa istom opremom rekonstruirati moguče osvajanje Everesta Malloryja i biografiju Malloryja kroz pisma ženi Ruth. Dokumentarac uključuje originalne snimke i fotke iz 1920.

Da nisam progutao Vrh Bogova, za mene top 5 što sam pročitao 2015, ne bih znao ni za filmove K2, Touching the void, Nordwand i Wildest dream.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/01/2016 : 14:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
kako me ovaj narod stalno opominje da je Jiro majstor i umetnik stripa uzeo sam da obnovim par njegovih radova od komsije kibocaja (ne javlja se po forumima, covek se razume u stripove i dobre stripove). ovo gde je Jiro sam pisao scenarija i dalje mi je nije intresantno. al zato Vrh bogova je druga prica, na drugom delu sam, remek delo
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 31/01/2016 : 13:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Veliki strip, vjerojatno najviši na Zemlji.
5 knjiga… Prva te uvede, druga povede u vis, a zadnje 3 te drže visoko.
Visine, vjetar, hladnoća, manjak kisika, napor, umor, strast, borba, penjanje, silaženje, padanje… Lako je zamisliti da si tamo, blizu vrha, s njima…
Sadržaj se malo oslanja na neke povijesne činjenice pa omogućava daljnje istraživanje u mnogo smjerova izvan samog stripa (slično kao Pakao).
Ima i par manjih propusta, ali kao u nekoj izvrsnoj utakmici s puno golova i dobrih akcija - nitko ne pamti pogrešna dodavanja. Bitan je ukupan dojam, a on je sigurnih 10/10.

P.S. Nisam siguran gdje je više stijena i kamenja po stranici - u Vrhu bogova ili u Kolekcionaru?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/09/2016 : 22:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
http://m.imdb.com/title/tt4368038/
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/05/2017 : 08:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
ode i uli svajcarska masina

sangue navajo
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/06/2017 : 11:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke



Za razliku od Obi-wana, ja nikako da se naviknem, procitam jednu ili dvije stranice sa desne na lijevo, i onda mi mozak samo polako pocne da cita sve ravnopravno kao na zapadu, i onda se zbunim, sjetim se da se tako ne cita ovaj strip, i probam da nastavim po njihovom, zbunim se opet, i tako sve u krug.



Nikad nisam pokušavao s Japancima i imam predrasude prema njima ali ovo djelo sam zaista htio kupiti... i onda, čisto da pogledam crtež (vrlo dobar je), uzmem preview i sjetim se famoznog čitanja zdesna na lijevo. Skoro čitav preview prošao klizajući se, ništa, dojam je kao kod acestrokea. Neće pa neće. Puno mi je davati toliko novca (općenito, strip sam po sebi, komad po komad, nije skup uopće) za nešto što će me mučiti a puno dobrih stripova još imam nepročitanih .


loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/06/2017 11:53:36
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 15/06/2017 : 20:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
http://www.visokogorcicg.com/davo-karnicar-ce-pokusati-spust-skijama-sa-k2/

sangue navajo
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/06/2017 : 21:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by acestroke



Za razliku od Obi-wana, ja nikako da se naviknem, procitam jednu ili dvije stranice sa desne na lijevo, i onda mi mozak samo polako pocne da cita sve ravnopravno kao na zapadu, i onda se zbunim, sjetim se da se tako ne cita ovaj strip, i probam da nastavim po njihovom, zbunim se opet, i tako sve u krug.



Nikad nisam pokušavao s Japancima i imam predrasude prema njima ali ovo djelo sam zaista htio kupiti... i onda, čisto da pogledam crtež (vrlo dobar je), uzmem preview i sjetim se famoznog čitanja zdesna na lijevo. Skoro čitav preview prošao klizajući se, ništa, dojam je kao kod acestrokea. Neće pa neće. Puno mi je davati toliko novca (općenito, strip sam po sebi, komad po komad, nije skup uopće) za nešto što će me mučiti a puno dobrih stripova još imam nepročitanih .



Sto bi stari dobri Dzoni Stulic rekao: Daleko si ti od istine...
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 16/06/2017 : 01:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by acestroke



Za razliku od Obi-wana, ja nikako da se naviknem, procitam jednu ili dvije stranice sa desne na lijevo, i onda mi mozak samo polako pocne da cita sve ravnopravno kao na zapadu, i onda se zbunim, sjetim se da se tako ne cita ovaj strip, i probam da nastavim po njihovom, zbunim se opet, i tako sve u krug.



Nikad nisam pokušavao s Japancima i imam predrasude prema njima ali ovo djelo sam zaista htio kupiti... i onda, čisto da pogledam crtež (vrlo dobar je), uzmem preview i sjetim se famoznog čitanja zdesna na lijevo. Skoro čitav preview prošao klizajući se, ništa, dojam je kao kod acestrokea. Neće pa neće. Puno mi je davati toliko novca (općenito, strip sam po sebi, komad po komad, nije skup uopće) za nešto što će me mučiti a puno dobrih stripova još imam nepročitanih .



Puno dobrih stripova postoji, istina, samo malo ces boljih od ovoga uopće procitati u zivotu.
Naletit ce ponekad, ali rijetko
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 16/06/2017 : 14:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote

sangue navajo
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 17/06/2017 : 23:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by acestroke



Za razliku od Obi-wana, ja nikako da se naviknem, procitam jednu ili dvije stranice sa desne na lijevo, i onda mi mozak samo polako pocne da cita sve ravnopravno kao na zapadu, i onda se zbunim, sjetim se da se tako ne cita ovaj strip, i probam da nastavim po njihovom, zbunim se opet, i tako sve u krug.



Nikad nisam pokušavao s Japancima i imam predrasude prema njima ali ovo djelo sam zaista htio kupiti... i onda, čisto da pogledam crtež (vrlo dobar je), uzmem preview i sjetim se famoznog čitanja zdesna na lijevo. Skoro čitav preview prošao klizajući se, ništa, dojam je kao kod acestrokea. Neće pa neće. Puno mi je davati toliko novca (općenito, strip sam po sebi, komad po komad, nije skup uopće) za nešto što će me mučiti a puno dobrih stripova još imam nepročitanih .



Puno dobrih stripova postoji, istina, samo malo ces boljih od ovoga uopće procitati u zivotu.
Naletit ce ponekad, ali rijetko



potpisujem! Vrh je vrh!
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
379 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 24/03/2020 : 16:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Kada sam kupio svoju prvu mangu "Vrh bogova", nisam očekivao ono što će se dogoditi.

Kupih taj japanski strip koji se čita s krive strane, s temom planinarenja koje zaista nije moja strast, očekivao likove s ogromno nacrtanim očima.

I evo nakon skoro 10 godina od prvog čitanja, nakon hrpe pročitanih stripova,meni je osobno ovo i dalje najdraži strip ikad, moj osobni broj 1. Zašto je tome tako ni sam nisam siguran. Možda je riječ o tome da sam ušao u čitanje ovog stripa s određenim predrasudama, s mišlju da strip o japancima koji se penju tamo na neki brijeg ne može biti nešto ekstra. Kako li sam se samo prevario....
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/03/2020 : 19:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo da se nakon toliko vremena baš danas oživjela ova tema. Naime, danas sam napokon krenuo s čitanjem ovog serijala i pročitao prvu knjigu. Javim se s dojmovima za par dana kad dovršim sve.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/03/2020 : 19:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Vrh vrhova.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/03/2020 : 19:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Shaneru, prihvaća se samo pozitivna kritika za ovaj naslov.

U suprotnom beri kožu na šiljak .

https://vukajlija.com/beri-kozu-na-siljak

Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 24/03/2020 : 20:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Sredina sredina :-D
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/03/2020 : 21:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Dobri ste. Ja nisam izdržao ni do kraja prve knjige.
Sva ta pojašnjavanja išla su mi na živce pa sam batalio.

Have mercy
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/03/2020 : 21:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Shaneru, prihvaća se samo pozitivna kritika za ovaj naslov.

U suprotnom beri kožu na šiljak .

https://vukajlija.com/beri-kozu-na-siljak






Za sada mi je dosta dobro. Što izivko kaže, malo je Yumemakura pretjerao s nekim stvarima, ali sama priča mi je zanimljiva, a o Taniguchiju da ne govorim. Vidjet ćemo kako će ići dalje, plan mi je svaki dan jedna knjiga.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 21:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Peyo

Shaneru, prihvaća se samo pozitivna kritika za ovaj naslov.

U suprotnom beri kožu na šiljak .

https://vukajlija.com/beri-kozu-na-siljak






Za sada mi je dosta dobro. Što izivko kaže, malo je Yumemakura pretjerao s nekim stvarima, ali sama priča mi je zanimljiva, a o Taniguchiju da ne govorim. Vidjet ćemo kako će ići dalje, plan mi je svaki dan jedna knjiga.




Meni je prva knjiga bila super. Druga me počala umarat i do kraja skroz umorila.
Najgore od svega je šta san nakon šta mi se svidila prva knjiga kupija ostale 4. Knjige 3,4,5 su mi mislin jedini stripovi koje iman doma a da su neotvoreni.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2020 : 22:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja sam blizu. Prva knjiga super, druga mjestmično dosadnjikava, ali dobra u globalu, od treće do pete knjige sam jedva izdržao da ne odustanem nemali broj puta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 24/03/2020 22:45:39
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/03/2020 : 08:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ja sam blizu. Prva knjiga super, druga mjestmično dosadnjikava, ali dobra u globalu, od treće do pete knjige sam jedva izdržao da ne odustanem nemali broj puta.



Nisi zadovoljan sa knjigama 3-5?
Meni su vrh
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/03/2020 : 11:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ne preporučam, Shaneru, čitanje Vrha Bogova u ovakvoj situaciji. Što ako bude pozitivno djelovao na tebe i ti se odlučiš osvojiti najbliži vrh? A on je u drugoj Općini/Gradu? Poludjet ćeš!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1644 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 25/03/2020 : 12:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brko17

Kada sam kupio svoju prvu mangu "Vrh bogova", nisam očekivao ono što će se dogoditi.

Kupih taj japanski strip koji se čita s krive strane, s temom planinarenja koje zaista nije moja strast, očekivao likove s ogromno nacrtanim očima.

I evo nakon skoro 10 godina od prvog čitanja, nakon hrpe pročitanih stripova,meni je osobno ovo i dalje najdraži strip ikad, moj osobni broj 1. Zašto je tome tako ni sam nisam siguran. Možda je riječ o tome da sam ušao u čitanje ovog stripa s određenim predrasudama, s mišlju da strip o japancima koji se penju tamo na neki brijeg ne može biti nešto ekstra. Kako li sam se samo prevario....



Meni je bio (pri prvom čitanju tada pre 10 godina) i ostao u top 5 pročitanih stripova. Očigledno ću morati da obnovim gradivo.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/03/2020 : 13:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Zanimljivo da se nakon toliko vremena baš danas oživjela ova tema. Naime, danas sam napokon krenuo s čitanjem ovog serijala i pročitao prvu knjigu. Javim se s dojmovima za par dana kad dovršim sve.




Nemoj slučajno da daš lošiju ocjenu od 5 zvijezdica na goodreadsu 😂😂😂
Ne znam, nekako sumnjam da ćeš ti biti oduševljen ovim serijalom na kraju, ali meni je u TOP 1... A sjećam se da sam ga kupio na Mafestu na Markovu preporuku (hvala Markos) i lagano čitao u busu od Makarske do Rijeke. Strip me oduševio, a s planinarenjem imam veze jedino što u Rijeci živim na vrh brda 😊😊😊
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000