forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 DC
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 36

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/06/2011 : 22:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ovaj Moralesov teaser je sjajan.

Možda i najbolja najava koju sam do sada vidio.



citas mi misli prijatelju..upravo sam ovo pomislia kad san vidia..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 11/06/2011 : 00:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Pa da, za kad su najavljeni.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 01:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Pa da, za kad su najavljeni.


Za 9. mjesec.

U ponedjeljak bi trebali biti objavljeni konkretni datumi.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 02:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Još jednom, sva 52 naslova.

1. Justice League #1 by Geoff Johns and Jim Lee

2. Justice League International #1 by Dan Jurgens and Aaron Lopresti

3. Teen Titans #1 by Scott Lobdell, Brett Booth and Norm Rapmund

4. Suicide Squad #1 by Adam Glass and Marco Rudy

5. Action Comics #1 by Grant Morrison and Rags Morales

6. Superman #1 by George Perez and Jesus Merino

7. Supergirl #1 by Michael Green, Mike Johnson and Mahmud Asrar

8. Superboy #1 by Scott Lobdell, R. B. Silva and Rob Lean

9. Batman #1 by Scott Snyder and Greg Capullo

10. Detective Comics #1 by Tony Daniel

11. Batman: The Dark Knight #1 by David Finch

12. Batgirl #1 by Gail Simone, Ardian Syaf and Vicente Cifuentes

13. Batwoman #1 by J. H. Williams III, Haden Blackman and Amy Reeder

14. Catwoman #1 by Judd Winick and Guillem March

15. Red Hood And The Outlaws #1 by Scott Lobdell and Kenneth Rocafort

16. Batwing #1 by Judd Winick and Ben Oliver

17. Nightwing #1 by Kyle Higgins and Eddy Barrows

18. Batman And Robin #1 by Peter Tomasi and Patrick Gleason

19. Birds Of Prey #1 by Duane Swierczynski and Jesus Saiz

20. Green Lantern #1 by Geoff Johns, Doug Mahnke and Christian Alamy

21. Green Lantern Corps #1 by Peter J. Tomasi, Fernando Pasarin and Scott Hanna

22. Green Lanterns: New Guardians #1 by Tony Bedard, Tyler Kirkham and Batt

23. Red Lanterns #1 by Peter Milligan, Ed Benes and Rob Hunter

24. Aquaman #1 by Geoff Johns and Ivan Reis

25. Wonder Woman #1 by Brian Azzarello and Cliff Chiang

26. Flash #1 by Brian Buccellato and Francis Manapul

27. Green Arrow #1 by J. T. Krul and Dan Jurgens

28. DC Universe Presents #1 by Paul Jenkins and Bernard Chang

29. Savage Hawkman #1 by Tony Daniel and Philip Tan

30. Blue Beetle #1 by Tony Bedard and Ig Guara

31. Fury Of Firestorm #1 by Gail Simone, Ethan Van Sciver and Yildiray Cinar

32. Mr Terrific #1 by Eric Wallace and Roger Robinson

33. Captain Atom #1 by JT Krul and Freddie Williams II

34. OMAC #1 by Dan DiDio, Keith Giffen and Scott Koblish

35. Static Shock #1 by Felicia Henderson, John Rozum, Scott McDaniel and Jonathan Glapion

36. Hawk And Dove #1 by Sterling Gates and Rob Liefeld

37. Deathstroke #1 by Kyle Higgins, Joe Bennett and Art Thibert

38. Legion of Superheroes #1 by Paul Levitz and Francis Portela

39. Legion Lost #1 by Fabian Nicieza and Pete Woods

40. Grifter #1 by Nathan Edmondson, CAFU and BIT

41. Voodoo #1 by Ron Marz and Sami Basri

42. Stormwatch #1 by Paul Cornell and Miguel Sepulveda

43. Animal Man #1 by Jeff Lemire, Travel Foreman and Dan Green

44. Swamp Thing #1 by Scott Snyder and Yanick Paquette

45. Justice League Dark #1 by Peter Milligan and Mikel Janin

46. Demon Knights #1 by Paul Cornell, Diogenes Neves and Oclair Albert

47. Frankenstein: Agent Of SHADE #1 by Jeff Lemire and Alberto Ponticelli

48. Resurrection Man #1 by Dan Abnett, Andy Lanning and Fernando Dagnino

49. I, Vampire #1 by Josh Fialkov and Andrea Sorrentino

50. Blackhawks #1 by Mike Costa and Ken Lashley

51. Sgt Rock And The Men Of War #1 by Ivan Brandon and Tom Derenick

52. All-Star Western #1 by Jimmy Palmiotti, Justin Grey and Moritat

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 02:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ok, prva stvar koja je zanimljiva, nema JSA. I Morrisona trenutno nema uopće na Batmanu. Doduše, Grant je potvrdio kako će se Batman Incorporated nastaviti iduće godine.

E da, Scott Lobdell piše čak tri naslova?!? Njega nisam vidio na nekom stripu još od X-Mena 1990-ih.

I ono što je vrlo nejasno, jesu li svi stripovi u istom kontinuitetu? Npr. čini se da Green Lantern i Batman franšize i dalje piče svojom utabanom stazom. Ali sve ostalo kao da će na neki način biti restartano.

Superman je pogotovo nejasan. Kao da imamo tri različite verzije u Supermanu, Action Comics i Justice League.

Naravno, tko zna kakve još nove naslove možemo dobiti poslije rujna.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/06/2011 : 10:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da, to sam i ja vidija da nema JSA... Ža mi je, bilo bi genijalno da su ga startali od početka, al da se radnja događa u 40ima To mi je najbolje vrime za JSA definitivno. U svakon slučaju, i meni je čudno to sve skupa oko kontinuiteta. Čini se da će Flashpoint sjebat sve živo u univerzumu

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 11/06/2011 : 13:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
To je sve ljudi jedna velika idiotarija.

JSA nema jer je Superman prvi superheroj kako kažu u Action Comics.
Kaže Morales da nije znao da su napravili Supermana da ima 22 godine pa je rekao da će ga prilagodit tome godištu.
Grant Morrison je sad dobio svoje novo igralište za igrat.Pitaj Boga šta će on sve u kontinuitet utrpat, a znam da neće Lois jer mu vjenčanje ne paše.
To je pokaza i All Star Supermanu jedno od navećih sranja koje sam pročita Zapamti GM ti nisi Moore
Oće li i Superman imati svoj Brand new day ili One more day.Nadam se ne ovo drugo jer GM ipak nije JMS.

Što se Batmana tiče kaže se da se nije ništa prominili a Fabian Nicieza piše posljednju priču o batmana kako sam kaže u intervju retrospektiva 70 godina batmanove povijesti.
Vidim da je Tim izašao iz kontinuiteta i pretvorio se u pticu.
Iskreno se nadam da sam u krivu radi ovog junaka.

Što se GL tiče izgleda da ostajemo bez Hala jer u najavi kaže da će mjesto zauzeti nov Green Lantern.Bravo DC baš kad sad film promovira Hala.Jako pametno.Dok su u Marvelu pametniji i vraćaju Steva kao Ameriku.

A sad općenito.
Marvel čini slične gluposti briše kontinuitete radi love.Jbt svaki misec je neki novi broj 1.Sad DC ih je iznenadio, imaju čak 52 broja 1 .Kakva smijurija.

A ozoglešeni JMS koji je sjeba cili kont od Spidermana sa One more day
Nakon toga je protjeran iz Marvel stafa da bi se vratija u DC činit još veću pomutnju.
Dokrajčija je Supermana i Wonder Woman dva stripa koja su prije činila kralježnicu tvrtke.

Ovakvu pizdarju neće ni Flashpoint prominit jer je u dva broja do sada objasnija ništa.Izgleda da je strip samo jedna privatna Johnsova prčija
Ostala su još 3 broja i treba se nešto znatno prominit pošto bit ova priča trebala biti COIE digitalnog doba.

Edited by - provodina on 11/06/2011 14:47:55
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/06/2011 : 14:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina


A ozoglešeni JMS koji je sjeba cili kont od Spidermana sa One more day
Nakon toga je protjeran iz Marvel stafa da bi se vratija u DC činit još veću pomutnju.
Dokrajčija je Supermana i Wonder Woman dva stripa koja su prije činila kralježnicu tvrtke.


slazem se sa ovim..nakon new krypton sage JMS je dosa za kormilo supermana..ww nisam cita pa ne mogu suditi ali ovo sta je napravia na supermanu je uvjerljivo najlosije sta sam uopce procita iz DC svijeta..ocaj ocaja..naravno pricam o Groundedu..koji lik..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/06/2011 14:36:27
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 11/06/2011 : 15:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

To je sve ljudi jedna velika idiotarija.

JSA nema jer je Superman prvi superheroj kako kažu u Action Comics.
Kaže Morales da nije znao da su napravili Supermana da ima 22 godine pa je rekao da će ga prilagodit tome godištu.
Grant Morrison je sad dobio svoje novo igralište za igrat.Pitaj Boga šta će on sve u kontinuitet utrpat, a znam da neće Lois jer mu vjenčanje ne paše.
To je pokaza i All Star Supermanu jedno od navećih sranja koje sam pročita Zapamti GM ti nisi Moore
Oće li i Superman imati svoj Brand new day ili One more day.Nadam se ne ovo drugo jer GM ipak nije JMS.

Što se Batmana tiče kaže se da se nije ništa prominili a Fabian Nicieza piše posljednju priču o batmana kako sam kaže u intervju retrospektiva 70 godina batmanove povijesti.
Vidim da je Tim izašao iz kontinuiteta i pretvorio se u pticu.
Iskreno se nadam da sam u krivu radi ovog junaka.

Što se GL tiče izgleda da ostajemo bez Hala jer u najavi kaže da će mjesto zauzeti nov Green Lantern.Bravo DC baš kad sad film promovira Hala.Jako pametno.Dok su u Marvelu pametniji i vraćaju Steva kao Ameriku.

A sad općenito.
Marvel čini slične gluposti briše kontinuitete radi love.Jbt svaki misec je neki novi broj 1.Sad DC ih je iznenadio, imaju čak 52 broja 1 .Kakva smijurija.

A ozoglešeni JMS koji je sjeba cili kont od Spidermana sa One more day
Nakon toga je protjeran iz Marvel stafa da bi se vratija u DC činit još veću pomutnju.
Dokrajčija je Supermana i Wonder Woman dva stripa koja su prije činila kralježnicu tvrtke.

Ovakvu pizdarju neće ni Flashpoint prominit jer je u dva broja do sada objasnija ništa.Izgleda da je strip samo jedna privatna Johnsova prčija
Ostala su još 3 broja i treba se nešto znatno prominit pošto bit ova priča trebala biti COIE digitalnog doba.



ko mrzi, mrzit če. drugo ne mogu reč, jer tu nisi napisao ni jednu stvar koja bi imala nekog smisla.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/06/2011 : 15:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by provodina

To je sve ljudi jedna velika idiotarija.

JSA nema jer je Superman prvi superheroj kako kažu u Action Comics.
Kaže Morales da nije znao da su napravili Supermana da ima 22 godine pa je rekao da će ga prilagodit tome godištu.
Grant Morrison je sad dobio svoje novo igralište za igrat.Pitaj Boga šta će on sve u kontinuitet utrpat, a znam da neće Lois jer mu vjenčanje ne paše.
To je pokaza i All Star Supermanu jedno od navećih sranja koje sam pročita Zapamti GM ti nisi Moore
Oće li i Superman imati svoj Brand new day ili One more day.Nadam se ne ovo drugo jer GM ipak nije JMS.

Što se Batmana tiče kaže se da se nije ništa prominili a Fabian Nicieza piše posljednju priču o batmana kako sam kaže u intervju retrospektiva 70 godina batmanove povijesti.
Vidim da je Tim izašao iz kontinuiteta i pretvorio se u pticu.
Iskreno se nadam da sam u krivu radi ovog junaka.

Što se GL tiče izgleda da ostajemo bez Hala jer u najavi kaže da će mjesto zauzeti nov Green Lantern.Bravo DC baš kad sad film promovira Hala.Jako pametno.Dok su u Marvelu pametniji i vraćaju Steva kao Ameriku.

A sad općenito.
Marvel čini slične gluposti briše kontinuitete radi love.Jbt svaki misec je neki novi broj 1.Sad DC ih je iznenadio, imaju čak 52 broja 1 .Kakva smijurija.

A ozoglešeni JMS koji je sjeba cili kont od Spidermana sa One more day
Nakon toga je protjeran iz Marvel stafa da bi se vratija u DC činit još veću pomutnju.
Dokrajčija je Supermana i Wonder Woman dva stripa koja su prije činila kralježnicu tvrtke.

Ovakvu pizdarju neće ni Flashpoint prominit jer je u dva broja do sada objasnija ništa.Izgleda da je strip samo jedna privatna Johnsova prčija
Ostala su još 3 broja i treba se nešto znatno prominit pošto bit ova priča trebala biti COIE digitalnog doba.



ko mrzi, mrzit če. drugo ne mogu reč, jer tu nisi napisao ni jednu stvar koja bi imala nekog smisla.



ti onda nisi cita Grounded jer da jesi slozia bi se bar oko JMS-a..za all star se ne slazem ni ja..meni je to super prica..za flashpoint je jos rano govoriti..vrime ce pokazati svoje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 11/06/2011 : 15:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by provodina

To je sve ljudi jedna velika idiotarija.

JSA nema jer je Superman prvi superheroj kako kažu u Action Comics.
Kaže Morales da nije znao da su napravili Supermana da ima 22 godine pa je rekao da će ga prilagodit tome godištu.
Grant Morrison je sad dobio svoje novo igralište za igrat.Pitaj Boga šta će on sve u kontinuitet utrpat, a znam da neće Lois jer mu vjenčanje ne paše.
To je pokaza i All Star Supermanu jedno od navećih sranja koje sam pročita Zapamti GM ti nisi Moore
Oće li i Superman imati svoj Brand new day ili One more day.Nadam se ne ovo drugo jer GM ipak nije JMS.

Što se Batmana tiče kaže se da se nije ništa prominili a Fabian Nicieza piše posljednju priču o batmana kako sam kaže u intervju retrospektiva 70 godina batmanove povijesti.
Vidim da je Tim izašao iz kontinuiteta i pretvorio se u pticu.
Iskreno se nadam da sam u krivu radi ovog junaka.

Što se GL tiče izgleda da ostajemo bez Hala jer u najavi kaže da će mjesto zauzeti nov Green Lantern.Bravo DC baš kad sad film promovira Hala.Jako pametno.Dok su u Marvelu pametniji i vraćaju Steva kao Ameriku.

A sad općenito.
Marvel čini slične gluposti briše kontinuitete radi love.Jbt svaki misec je neki novi broj 1.Sad DC ih je iznenadio, imaju čak 52 broja 1 .Kakva smijurija.

A ozoglešeni JMS koji je sjeba cili kont od Spidermana sa One more day
Nakon toga je protjeran iz Marvel stafa da bi se vratija u DC činit još veću pomutnju.
Dokrajčija je Supermana i Wonder Woman dva stripa koja su prije činila kralježnicu tvrtke.

Ovakvu pizdarju neće ni Flashpoint prominit jer je u dva broja do sada objasnija ništa.Izgleda da je strip samo jedna privatna Johnsova prčija
Ostala su još 3 broja i treba se nešto znatno prominit pošto bit ova priča trebala biti COIE digitalnog doba.



ko mrzi, mrzit če. drugo ne mogu reč, jer tu nisi napisao ni jednu stvar koja bi imala nekog smisla.



Šta te brine toliko sloppy.Šta sam povrijedija koga ili što.Pa jel si ti možda zaposlenik tvrtke kojom se obraćam ili samo konzument.
Da te možda nije povrijedila ova prva gore rečenica, pa ti bilo dovoljno.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 15:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ja ne bih tako brzo išao gađati blatom JMS-a.

On je čovjek koji ima pomalo čudnu radnu etiku. Nije timski igrač. Ako se ne slaže sa odlukom svoga šefa, ili mu se šef previše miješa u posao, on to najčešće neće zadržati za sebe, nego će to otvoreno reći u javnosti.

Razlozi zbog kojih je napustio Marvel su malo kompliciraniji. Ako se ne varam, kada je počeo pisati Amazing Spider-Mana, JMS je imao praktički slobodne ruke. Što je bio jedan od razloga da strip postane bestseller kakav nije bio godinama. Kada je porasla prodaja, urednici su se počeli petljati u JMS-ov rad. Zato neke priče, poput The Other i Sins Past nije mogao napisati kako je htio. One More Day su zajedno osmislili Quesada, Loeb, JMS i Bendis. Međutim, JMS se nije slagao sa tijekom priče i nekim drugim detaljima. Zato je htio da maknu njegovo ime sa stripa, ali Quesada to nije želio dopustiti.

Stvar koja je prelila čašu bilo je petljanje uredništva sa njegovim Thorom. JMS je želio slobodne ruke da radi sa Thorom što hoće, ali urednici su htjeli da se Thor nadoveže na veliki crossover The Siege, što JMS-u nije odgovaralo. Pa je otišao, i na brzinu završio svoju sagu o Thoru u par specijalnih izdanja.

Što se tiče Supermana i Wonder Woman, JMS je znao da će stripovi biti restartani u rujnu, pa mu je Didio dopustio da radi sa njima što želi. Shvatite to kako god želite.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 11/06/2011 : 15:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ja ne bih tako brzo išao gađati blatom JMS-a.

On je čovjek koji ima pomalo čudnu radnu etiku. Nije timski igrač. Ako se ne slaže sa odlukom svoga šefa, ili mu se šef previše miješa u posao, on to najčešće neće zadržati za sebe, nego će to otvoreno reći u javnosti.

Razlozi zbog kojih je napustio Marvel su malo kompliciraniji. Ako se ne varam, kada je počeo pisati Amazing Spider-Mana, JMS je imao praktički slobodne ruke. Što je bio jedan od razloga da strip postane bestseller kakav nije bio godinama. Kada je porasla prodaja, urednici su se počeli petljati u JMS-ov rad. Zato neke priče, poput The Other i Sins Past nije mogao napisati kako je htio. One More Day su zajedno osmislili Quesada, Loeb, JMS i Bendis. Međutim, JMS se nije slagao sa tijekom priče i nekim drugim detaljima. Zato je htio da maknu njegovo ime sa stripa, ali Quesada to nije želio dopustiti.

Stvar koja je prelila čašu bilo je petljanje uredništva sa njegovim Thorom. JMS je želio slobodne ruke da radi sa Thorom što hoće, ali urednici su htjeli da se Thor nadoveže na veliki crossover The Siege, što JMS-u nije odgovaralo. Pa je otišao, i na brzinu završio svoju sagu o Thoru u par specijalnih izdanja.

Što se tiče Supermana i Wonder Woman, JMS je znao da će stripovi biti restartani u rujnu, pa mu je Didio dopustio da radi sa njima što želi. Shvatite to kako god želite.



Činjenica da je njegovo ime bilo na stripu sad htio on to ili ne sa tom pričom je pobrisa cilu povijest Amazing Spider-Mana.Ljudi i dan danas pljucaju na taj strip.
To sa Wonder Woman i Superman misli da su prije išli na sve ili ništa.A on je napravio apsolutno ništa.Sroza je dva junaka do dna.
Onda su išli na pokušaj sa Earth one i to je bila konačan ocjena treba li resetirat junake.Mislim da Earth One nije doživio uspjeh koji je mi sad ne bi pričali ovome resetiranju uopće.
Iako mu je Thor bija osvježenje JMS je napravija više zla nego dobra superherojskom stripu.
Pročitaj samo ono šta je napravija Supermanu, pa taj strip je ocjenjen kao najveći promašaj
godine.Grounded je taj koji je pokopa Supermana iako ga je New Kripton načeo.


Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 15:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

Činjenica da je njegovo ime bilo na stripu sad htio on to ili ne sa tom pričom je pobrisa cilu povijest Amazing Spider-Mana.Ljudi i dan danas pljucaju na taj strip.
To sa Wonder Woman i Superman misli da su prije išli na sve ili ništa.A on je napravio apsolutno ništa.Sroza je dva junaka do dna.
Onda su išli na pokušaj sa Earth one i to je bila konačan ocjena treba li resetirat junake.Mislim da Earth One nije doživio uspjeh koji je mi sad ne bi pričali ovome resetiranju uopće.
Iako mu je Thor bija osvježenje JMS je napravija više zla nego dobra superherojskom stripu.
Pročitaj samo ono šta je napravija Supermanu, pa taj strip je ocjenjen kao najveći promašaj
godine.Grounded je taj koji je pokopa Supermana iako ga je New Kripton načeo.


Nisi me shvatio, četvorica scenarista radili su na toj priči. Quesada je ponajviše gurao tu ideju i koncept priče, s čime se JMS nije slagao. Htio je da mu skinu ime sa stripa, ali Quesada nije dao. Zato se JMS pomirio jedino sa opcijom da Quesadino ime bude uz njegovo.

Superman: Earth One je doživio priličan uspjeh. Praktički se rasprodao nedugo nakon objavljivanja. Na kraju krajeva, zbog dobre prodaje i rada na nastavku je JMS napustio Supermana i Wonder Woman. I ne bih se složio da je JMS pokopao Supermana i Wonder Woman. Već godinama scenaristi i urednici ne znaju šta bi s njima.

JMS je učinio dosta za superherojski strip, bez obzira na sve.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 11/06/2011 : 16:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by provodina

To je sve ljudi jedna velika idiotarija.

JSA nema jer je Superman prvi superheroj kako kažu u Action Comics.
Kaže Morales da nije znao da su napravili Supermana da ima 22 godine pa je rekao da će ga prilagodit tome godištu.
Grant Morrison je sad dobio svoje novo igralište za igrat.Pitaj Boga šta će on sve u kontinuitet utrpat, a znam da neće Lois jer mu vjenčanje ne paše.
To je pokaza i All Star Supermanu jedno od navećih sranja koje sam pročita Zapamti GM ti nisi Moore
Oće li i Superman imati svoj Brand new day ili One more day.Nadam se ne ovo drugo jer GM ipak nije JMS.

Što se Batmana tiče kaže se da se nije ništa prominili a Fabian Nicieza piše posljednju priču o batmana kako sam kaže u intervju retrospektiva 70 godina batmanove povijesti.
Vidim da je Tim izašao iz kontinuiteta i pretvorio se u pticu.
Iskreno se nadam da sam u krivu radi ovog junaka.

Što se GL tiče izgleda da ostajemo bez Hala jer u najavi kaže da će mjesto zauzeti nov Green Lantern.Bravo DC baš kad sad film promovira Hala.Jako pametno.Dok su u Marvelu pametniji i vraćaju Steva kao Ameriku.

A sad općenito.
Marvel čini slične gluposti briše kontinuitete radi love.Jbt svaki misec je neki novi broj 1.Sad DC ih je iznenadio, imaju čak 52 broja 1 .Kakva smijurija.

A ozoglešeni JMS koji je sjeba cili kont od Spidermana sa One more day
Nakon toga je protjeran iz Marvel stafa da bi se vratija u DC činit još veću pomutnju.
Dokrajčija je Supermana i Wonder Woman dva stripa koja su prije činila kralježnicu tvrtke.

Ovakvu pizdarju neće ni Flashpoint prominit jer je u dva broja do sada objasnija ništa.Izgleda da je strip samo jedna privatna Johnsova prčija
Ostala su još 3 broja i treba se nešto znatno prominit pošto bit ova priča trebala biti COIE digitalnog doba.



ko mrzi, mrzit če. drugo ne mogu reč, jer tu nisi napisao ni jednu stvar koja bi imala nekog smisla.



Šta te brine toliko sloppy.Šta sam povrijedija koga ili što.Pa jel si ti možda zaposlenik tvrtke kojom se obraćam ili samo konzument.
Da te možda nije povrijedila ova prva gore rečenica, pa ti bilo dovoljno.




sori, nisam skužio da se ti na ovom forumu obračaš baš izdavačima. meni je samo ispalo da pljuješ po ljudima koji nešto rade (bilo to dobro ili ne). stripovi su koliko znam medij koji nikad neče zadovoljit sve. ja ču samo reč da ču sačekat da to počne izlazit pa ču onda sudit. za kontinuitet me baš briga ako če priče bit dobre i neke stvari od ovih najava izgedaju obečajuče. :)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 11/06/2011 : 17:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by provodina

Činjenica da je njegovo ime bilo na stripu sad htio on to ili ne sa tom pričom je pobrisa cilu povijest Amazing Spider-Mana.Ljudi i dan danas pljucaju na taj strip.
To sa Wonder Woman i Superman misli da su prije išli na sve ili ništa.A on je napravio apsolutno ništa.Sroza je dva junaka do dna.
Onda su išli na pokušaj sa Earth one i to je bila konačan ocjena treba li resetirat junake.Mislim da Earth One nije doživio uspjeh koji je mi sad ne bi pričali ovome resetiranju uopće.
Iako mu je Thor bija osvježenje JMS je napravija više zla nego dobra superherojskom stripu.
Pročitaj samo ono šta je napravija Supermanu, pa taj strip je ocjenjen kao najveći promašaj
godine.Grounded je taj koji je pokopa Supermana iako ga je New Kripton načeo.


Nisi me shvatio, četvorica scenarista radili su na toj priči. Quesada je ponajviše gurao tu ideju i koncept priče, s čime se JMS nije slagao. Htio je da mu skinu ime sa stripa, ali Quesada nije dao. Zato se JMS pomirio jedino sa opcijom da Quesadino ime bude uz njegovo.

Superman: Earth One je doživio priličan uspjeh. Praktički se rasprodao nedugo nakon objavljivanja. Na kraju krajeva, zbog dobre prodaje i rada na nastavku je JMS napustio Supermana i Wonder Woman. I ne bih se složio da je JMS pokopao Supermana i Wonder Woman. Već godinama scenaristi i urednici ne znaju šta bi s njima.

JMS je učinio dosta za superherojski strip, bez obzira na sve.



JMS je učinio dosta za superherojski strip, bez obzira na sve.

Iskreno me zanima što to osim spomenutog Thora što je on to toliko napravija za superherojski strip

http://www.amazon.com/Spider-Man-More-J-Michael-Straczynski/dp/0785126341/ref=cm_lmf_tit_15

Pogledaj samo ovo oduševljenje fanova njegovim superherojskim stripom i ostalih 4 da nije samo on.

Činjenica je da je on pobiga sa ta dva serijala jer ih je dotuka i ošao radit na Earth One book.
Kad je toliko ljubljen u superherjskom žanru zašto nije dobio nijedan novi naslov za pisanje.
Zašto njegovog imena uopće nema nigdje u ovom restartanom DC serijalu
Nemoj mi reći daje prezauzet pisanjem na Earth one book broj 2.
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 11/06/2011 : 17:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by provodina

To je sve ljudi jedna velika idiotarija.

JSA nema jer je Superman prvi superheroj kako kažu u Action Comics.
Kaže Morales da nije znao da su napravili Supermana da ima 22 godine pa je rekao da će ga prilagodit tome godištu.
Grant Morrison je sad dobio svoje novo igralište za igrat.Pitaj Boga šta će on sve u kontinuitet utrpat, a znam da neće Lois jer mu vjenčanje ne paše.
To je pokaza i All Star Supermanu jedno od navećih sranja koje sam pročita Zapamti GM ti nisi Moore
Oće li i Superman imati svoj Brand new day ili One more day.Nadam se ne ovo drugo jer GM ipak nije JMS.

Što se Batmana tiče kaže se da se nije ništa prominili a Fabian Nicieza piše posljednju priču o batmana kako sam kaže u intervju retrospektiva 70 godina batmanove povijesti.
Vidim da je Tim izašao iz kontinuiteta i pretvorio se u pticu.
Iskreno se nadam da sam u krivu radi ovog junaka.

Što se GL tiče izgleda da ostajemo bez Hala jer u najavi kaže da će mjesto zauzeti nov Green Lantern.Bravo DC baš kad sad film promovira Hala.Jako pametno.Dok su u Marvelu pametniji i vraćaju Steva kao Ameriku.

A sad općenito.
Marvel čini slične gluposti briše kontinuitete radi love.Jbt svaki misec je neki novi broj 1.Sad DC ih je iznenadio, imaju čak 52 broja 1 .Kakva smijurija.

A ozoglešeni JMS koji je sjeba cili kont od Spidermana sa One more day
Nakon toga je protjeran iz Marvel stafa da bi se vratija u DC činit još veću pomutnju.
Dokrajčija je Supermana i Wonder Woman dva stripa koja su prije činila kralježnicu tvrtke.

Ovakvu pizdarju neće ni Flashpoint prominit jer je u dva broja do sada objasnija ništa.Izgleda da je strip samo jedna privatna Johnsova prčija
Ostala su još 3 broja i treba se nešto znatno prominit pošto bit ova priča trebala biti COIE digitalnog doba.



ko mrzi, mrzit če. drugo ne mogu reč, jer tu nisi napisao ni jednu stvar koja bi imala nekog smisla.



Šta te brine toliko sloppy.Šta sam povrijedija koga ili što.Pa jel si ti možda zaposlenik tvrtke kojom se obraćam ili samo konzument.
Da te možda nije povrijedila ova prva gore rečenica, pa ti bilo dovoljno.




sori, nisam skužio da se ti na ovom forumu obračaš baš izdavačima. meni je samo ispalo da pljuješ po ljudima koji nešto rade (bilo to dobro ili ne). stripovi su koliko znam medij koji nikad neče zadovoljit sve. ja ču samo reč da ču sačekat da to počne izlazit pa ču onda sudit. za kontinuitet me baš briga ako če priče bit dobre i neke stvari od ovih najava izgedaju obečajuče. :)



Pročitaj ponovo šta sam napisao.
Pa šta tebe toliko brige što ja pljujem po ljudima koji nešto rade.
Jel tebe brine to što je ovo idiotarija sve i što ćeš je bez obzira na sve kupovat zato šta su priče dobre.
To upravo želi Jim Lee.Eto mu prvog kupca sloppy

Vidim da ti nije bitan kontinuitet pa je ovo resetiranje ka stvoreno za tebe.
Jbg meni je stalo do kontinuiteta jer bez toga neman uopće nikakve čari skupljat superheroje bez toga.Superherojski žanr gubi smisao.
Uglavnom ovaj restart je dobar za nešto jer se mogu odlipiti od nekih junaka i pratit nešto novo od početak.

Ako sve ovo propadne uvik možemo napravit novi Reverse Flashpoint i vratit sve kako je bilo.
Ti ćeš opet kupovat jer ti je sve isto.Kontinuitet nije bitan samo priče.



Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/06/2011 : 17:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Reverse Flashpoint..

ova ti je dobra..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 17:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

JMS je učinio dosta za superherojski strip, bez obzira na sve.

Iskreno me zanima što to osim spomenutog Thora što je on to toliko napravija za superherojski strip

http://www.amazon.com/Spider-Man-More-J-Michael-Straczynski/dp/0785126341/ref=cm_lmf_tit_15

Pogledaj samo ovo oduševljenje fanova njegovim superherojskim stripom i ostalih 4 da nije samo on.

Činjenica je da je on pobiga sa ta dva serijala jer ih je dotuka i ošao radit na Earth One book.
Kad je toliko ljubljen u superherjskom žanru zašto nije dobio nijedan novi naslov za pisanje.
Zašto njegovog imena uopće nema nigdje u ovom restartanom DC serijalu
Nemoj mi reći daje prezauzet pisanjem na Earth one book broj 2.


Rising Stars? Supreme Power? The Twelve? Silver Surfer: Requiem?

Inače, primjeti da nije JMS jedini čijeg imena nema na ovom restartu. Što se njega tiče, razlog zašto nema njegovog imena je kombinacija rada na Earth One, fokusiranja na samostalne kraće radove i zdravstvenih problema.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 17:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

Vidim da ti nije bitan kontinuitet pa je ovo resetiranje ka stvoreno za tebe.
Jbg meni je stalo do kontinuiteta jer bez toga neman uopće nikakve čari skupljat superheroje bez toga.Superherojski žanr gubi smisao.


Ti zvučiš kao da Marvel i DC jedini izdaju superherojske stripove.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 11/06/2011 : 17:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by provodina

JMS je učinio dosta za superherojski strip, bez obzira na sve.

Iskreno me zanima što to osim spomenutog Thora što je on to toliko napravija za superherojski strip

http://www.amazon.com/Spider-Man-More-J-Michael-Straczynski/dp/0785126341/ref=cm_lmf_tit_15

Pogledaj samo ovo oduševljenje fanova njegovim superherojskim stripom i ostalih 4 da nije samo on.

Činjenica je da je on pobiga sa ta dva serijala jer ih je dotuka i ošao radit na Earth One book.
Kad je toliko ljubljen u superherjskom žanru zašto nije dobio nijedan novi naslov za pisanje.
Zašto njegovog imena uopće nema nigdje u ovom restartanom DC serijalu
Nemoj mi reći daje prezauzet pisanjem na Earth one book broj 2.


Rising Stars? Supreme Power? The Twelve? Silver Surfer: Requiem?

Inače, primjeti da nije JMS jedini čijeg imena nema na ovom restartu. Što se njega tiče, razlog zašto nema njegovog imena je kombinacija rada na Earth One, fokusiranja na samostalne kraće radove i zdravstvenih problema.



Jel išta u kontinuitetu više ? Da li je ikad bilo ? Što je napisa, a da ima upliva u kontinuitet danas.
Ili i ti ka sloppy voliš samo dobre priče

Naravno da ne izdaju, ali oni su simbol mainstream superherojstva.
Tu moš još ugurat Spawna iz Imagea koji se uspio probiti uz ova dva magnata.



Edited by - provodina on 11/06/2011 17:27:36
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/06/2011 : 17:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
ja sam reka svoje misljenje o JMS na temelju onoga sta san cita od njega..a to je Spiderman i Superman..katastrofa jedno i drugo..
ocito se lik bolje snalazi van kontiniuteta kad ima skroz odrjesene ruke i gdje moze realizirat svoju viziju..Earth One je odlican bas iz ovih razlika..meni je mjerilo kvalitete pisca koji se uspije snaci bas u kont. i uspjesno zaobici sve zamke koje samog junaka i price moze ciniti dosadnima..nazalost JMS je na tom ispitu pao..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/06/2011 17:29:03
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 17:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

Ili i ti ka sloppy voliš samo dobre priče


Pobogu, to govoriš kao da je riječ o nekom smrtnom grijehu.

Zar si ti nesposoban uživati u nekom (superherojskom) stripu koji nije dio nekog velikog kontinuiteta?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/06/2011 : 17:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

ja sam reka svoje misljenje o JMS na temelju onoga sta san cita od njega..a to je Spiderman i Superman..katastrofa jedno i drugo..
ocito se lik bolje snalazi van kontiniuteta kad ima skroz odrjesene ruke i gdje moze realizirat svoju viziju..Earth One je odlican bas iz ovih razlika..meni je mjerilo kvalitete pisca koji se uspije snaci bas u kont. i uspjesno zaobici sve zamke koje samog junaka i price moze ciniti dosadnima..nazalost JMS je na tom ispitu pao..


Loš ti je čak i Spider-Man kojeg je radio sa Romitom?

Baš me zanima što bi rekao da pročitaš njegovog Thora i The Twelve.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 11/06/2011 : 17:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by provodina

Ili i ti ka sloppy voliš samo dobre priče


Pobogu, to govoriš kao da je riječ o nekom smrtnom grijehu.

Zar si ti nesposoban uživati u nekom (superherojskom) stripu koji nije dio nekog velikog kontinuiteta?



U slučaju mainsteram superheroja mi je kontinuitet jako bitan.Volija bi da mogu slobodno uzeti priču pročitat je i stavit na policu ali ne mogu.
Meni treba jedan cijeli svijet kojeg ću pratit.
triba mi više od jedne priče koja me zadovoljila.Triba mi cili splet priča, velike sage koje traju, junaci koji mjenjaju se s vremenom
Stare postaju inteligentniji promoćudniji itd.

Uglavnom meni je ovo Batman
http://www.multiversitycomics.com/2010/03/crisis-of-chronology.html

jer ako se ovo nije dogodilo čemu smisao uopće junaka.Zato šta će imati dobre priče.
On ima dobre priče legendarene samo pogleda i u kontinuitetu tu su dogodile su se.

Tako je i sa svim ostalim i zato je meni kontinuitet vrlo bitan i krize i eventi jer mijenju superheroje i njegov svijet na bolje i na gore.

Edited by - provodina on 11/06/2011 17:40:20
Go to Top of Page
Page: of 36 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000