forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 26/06/2016 : 20:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by senokute

Pa nije to daš tako jednostavno, sinoć je cjela ekipa bila taktički pogrešno postavljena, nemoš zamjenuti 11 igrača, uostalom u jednoj igri


Ah, Bože moj, pa ne može izbornik svaki puta od prve pogoditi pravi sustav igre, to je normalno u nogometu. Ali kad vidiš da ta taktika ne funkcionira, onda ne stojiš skrštenih ruku do 88. minute, već tu taktiku pokušaš promijeniti. Samo što Čačić to očito nije skužio.

quote:
Što manje zamjena trener je bolji, i nemožeš kvalitet trenera da svedeš na njegov talent da zamjeni kada treba, taktički postav je mnogo mnogo važniji.



A o čemu ovisi taktičko postavljanje igrača?

Upravo o trenerovom talentu, odnosno instinktu kad nešto fuknicionira, a kad ne, i kad nešto treba promijeniti. A nekakva promjena se nadovezuje i sa mijenjanjem igrača.

Broj zamjena koje se u utakmici naprave jesu ono što im i ime kaže: količina igrača koji su ušli u igru, odnosno izašli. Ako se mene pita, ono što ukazuje na trenerov talent jest njegova vizija igre i način kako to ostvariti (što više, to bolje), a ne broj zamjena. Zamjene su tu da određeni igrači uskoče onda kad treba. Sad, je li ih bilo više ili manje na nekoj utakmici, to upravo ovisi o trenerovim sposobnostima i da reagira u ključnim trenucima. Ako ćemo ići po kriteriju da je bolji onaj trener s manjim brojem zamjena, onda je pobjednik sinoćnje utakmice Čačić jer sve do 88. minute (dakle, regularnog dijela) nije mijenjao niti jednog igrača.



Moramo izgleda razapet taktičku tablu,, evo usporedba hrvatskog i njemačkog sistema protiv defenzivnih ekipa, malo na grubo,,, nemoram da napomenem da njemci kvalitativno nisu ništa bolji od hrvata, ali trener svakako jeste.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/06/2016 : 21:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton



Tonka na aparatima.




molim članove foruma da ne koriste kretenski razgovor sa indexa i sličnih portala


i jos jednog portala koji je vrska medu kretenskim portalima nogomet plus

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/06/2016 : 21:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pa zar nije dobro rekao...

http://www.index.hr/tema/euro-2016/%c4%8da%c4%8di%c4%87-ova-mom%c4%8dad-je-pobijedila-huligane-902357

"Portugal je u skupini imao u tri utakmice 25 udaraca po golu u prosjeku i dominaciju 60-40%, a protiv Hrvatske su imali pet udaraca prema golu. Sjeća li se netko od nas kad je zadnji put Ronaldo jedanput pucao po golu? Vi meni govorite o taktičkim postavkama?? Potpuno smo neutralizirali Portugal. Jesam li trebao mijenjati igrače ranije? Nije li ekipa imala pod kontrolom cijelu utakmicu, protiv ekipe s najboljim napadačem na svijetu? Možda uopće nisam trebao mijenjati. Možda je baš ulazak Pjace bio signal da idemo napasti pa smo primili gol. Može i na to tako gledati. Ponosan sam na to kako je momčad odigrala".

"Svjetska javnost je rekla: Da, Hrvatska igra najbolji nogomet na Euru, a vi bi mene secirali po 118. minuti! Sekundu prije je bila stativa. Pa to je nogomet, to je sport. Ne pobjeđuje uvijek bolji, inače bi kladionice propale", dodao je Čačić.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/06/2016 : 21:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

E da, za poraz su krivi kockasti dresovi.
U plavima uvik dobijamo.


Kako na velikim natjecanjima, tako u HNL-u.



Jesi ponosan na svoj novi avatar? E dijete, dijete...


prestani ga dozivljavati dijete se povelo za onom " vidila zabu da konj jede vlastiti drek pa i ona pocela..."

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/06/2016 : 21:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Čačić je kriv zato što nije vidio da panj Mandžukić ne može igrati na, blago rečeno, potrebnom nivou. A panj Mandžukić je kriv što nije digao dva prsta i javio se da sam izađe.
Da smo imali strijelca, zabili bi im 3 komada i mir, ovako idemo kući, a najbolja generacija u povijesti HR nogometa neće napraviti ništa.
Ništa, jer pamti se rezultat, napravio ga je Wales, mi ne.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/06/2016 : 21:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Čemu prozivanje?
Ne mjeri se domoljublje navijanjem za repku i plakanjem prije svake ili držanjem za novčanik dok svira himna.
Sportaše, pjevače, glumce ili bilo tko ko je sakupio par nečega od neke valute samo nemoj pitati za porez ili za držanje dotičnog osobnog blaga u državi za koju tako gine na terenu.
Manje više svi navijamo za repku, ali da se pravimo da je sve bajno i to gurnemo pod tepih malo je čudno potraživanje.
Niti bi oni zelene žabe jeli za domovinu, niti bi mi svoju djecu žrtvovali za njihovu dobrobit.
Daklem ostaje zabava i užitak promatranja sportskih takmičenja koja je na našu žalost jučer iz samo njima znanih razloga izostala.
Muka za gledanje koja u konačnici nije polučila željeni rezultat, pa mislim da pokoja kritika treba biti shvaćena.
Kada bi to što su jučer te dvije repke odigrale bio neki standard od utakmice, nakon dva prvenstva taj sport više niko ne bi ni pratio, pa samim time ni komentirao.
Mučenje dva sata sa presporom šahovskom taktikom uz pregršt vetluka i suzama na kraju sapunice, sa porukom da im oprostimo jer nas oni još uvijek vole.
Pa nakon svega toga nije ni čudo da je gospodinu treneru lakše promjeniti dvije lampe iz starog Ei Niš televizora nego dva igrača.
Sve će biti oprošteno ako budu svjetski prvaci.
Pa ne možemo valjda dva puta za redom imati takav peh.



Potpis
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/06/2016 : 21:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Jedna poruka za javnost koju zanima gdje je tonka a to su vecinom sljedbenici kluba iz splita prčijeti...hajduka i mritelja hrvatske reprezentacije
Brni,zlotvor,iwood i da ne nabrajam svi ih znate...

Gospodo svaki put kad vi mene razjebete na forumu ja dodam malo jaci gas i novi igrac hajduka nakon " naseg diteta " abdoulayea diarre, je jos jedno nase dite dame guaye iz senegala.


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/06/2016 : 21:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pa zar nije dobro rekao...

http://www.index.hr/tema/euro-2016/%c4%8da%c4%8di%c4%87-ova-mom%c4%8dad-je-pobijedila-huligane-902357

"Portugal je u skupini imao u tri utakmice 25 udaraca po golu u prosjeku i dominaciju 60-40%, a protiv Hrvatske su imali pet udaraca prema golu. Sjeća li se netko od nas kad je zadnji put Ronaldo jedanput pucao po golu? Vi meni govorite o taktičkim postavkama?? Potpuno smo neutralizirali Portugal. Jesam li trebao mijenjati igrače ranije? Nije li ekipa imala pod kontrolom cijelu utakmicu, protiv ekipe s najboljim napadačem na svijetu? Možda uopće nisam trebao mijenjati. Možda je baš ulazak Pjace bio signal da idemo napasti pa smo primili gol. Može i na to tako gledati. Ponosan sam na to kako je momčad odigrala".

"Svjetska javnost je rekla: Da, Hrvatska igra najbolji nogomet na Euru, a vi bi mene secirali po 118. minuti! Sekundu prije je bila stativa. Pa to je nogomet, to je sport. Ne pobjeđuje uvijek bolji, inače bi kladionice propale", dodao je Čačić.




Stručni stožer na čelu sa Čačićem je dobro postavio taktiku.
Postavljeni smo defenzivno i očekivali igrati na kontre protiv taktički potkovanih Ronalda, Nanija, Quaresme itd.
Međutim, Portugal se predao na pladnju. Nisu igrali, a nisu ni pokušali igrati.
Vezni red nam je ostao potpuno odsječen i igru su nam vodili Ćorluka i Srna. Imali smo 65% posjed lopte, a vezni igrači na kraju poluvremena su imali po 5 dodavanja. Raketa 33 na kraju utakmice! Koliko bi Iniesta imao protiv ovako postavljenog protivniku u 110. minuta?
Bilo kakav trener bi pročitao situaciju i odlučnije napao. Čačić se držao promašene taktike 118. minuta, dok nije pao gol.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/06/2016 : 22:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Da bih uspio čitati forum, moram se ulogirati zbog ignore liste.
Pa tako poručite ovom nepismenom kvislingu na privremenom radu u inozemstvu ako već želi biti džentlmen, neka me ne spominje jer ja ne spominjem njega u niti jednom postu niti ga kvotam budući da mi je više od godinu dana (s pauzama) na ignoreu zbog vrijeđanja obitelji.
Zahvaljujem.

P.S. Za razliku od tebe, ja svoju državu napustio nisam, kao ni moji preci. Toliko o domoljublju.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 26/06/2016 22:15:15
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/06/2016 : 22:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Jedna poruka za javnost koju zanima gdje je tonka a to su vecinom sljedbenici kluba iz splita prčijeti...hajduka i mritelja hrvatske reprezentacije
Brni,zlotvor,iwood i da ne nabrajam svi ih znate...

Gospodo svaki put kad vi mene razjebete na forumu ja dodam malo jaci gas i novi igrac hajduka nakon " naseg diteta " abdoulayea diarre, je jos jedno nase dite dame guaye iz senegala.




Vidis,ja nisam ni zna.Lipo je da pratis i dalje Hajduka,samo nastavi tako i bit ce nesto od tebe.E sad,jbg nasi ljudi idu svugdi po svitu i moguce da mali i je nase dite.Ako ti znas neke druge informacije,javi prije SOI,pa na PM nama ovdi.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/06/2016 : 22:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
@Zlotvor
Ajde, ma nije supermark toliko loš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 26/06/2016 22:19:59
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/06/2016 : 22:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Srna se ipak ne oprašta?
SA obzirom na to kako je odigrao i ne treba.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 26/06/2016 : 22:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Zna se da velike repke rastu kroz turnir i da se prvi dio, pa čak i malo poslje prošvercaju na penale ili u produžetcima.
Na kraju se broje mrtvi, a to što si prvi dio igrao najbolji nogomet mislim da i nije neka utjeha.
Ispada da puno bolje igramo kad utakmice ne odlučuju direktno o prolazu, a na ključnima nam se odsjeku noge.
Nije bilo puno bolje ni protiv Mexica, a ni protiv Turske, da baš ne idemo u daleku prošlost.
Jednostavno neki kompleks kao u rukometu protiv Francuza.
Nitko jučer nije totalno podbacio (osim par orjunaša :-)), ali nitko nije ni pretjerano zablistao i povukao ostatak momčadi.
Svi su izvršavali svoje taktičke zadatke koje im je trener dostavio u radnom nalogu, isplakali se nakon kraja, otuširali i evo ih već doma.
Ipak se sutra radi, pa da su ostali na prvenstvu patila bi proizvodnja u RH radi gledanja i praćenja istog.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/06/2016 : 22:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by Tonka24

Jedna poruka za javnost koju zanima gdje je tonka a to su vecinom sljedbenici kluba iz splita prčijeti...hajduka i mritelja hrvatske reprezentacije
Brni,zlotvor,iwood i da ne nabrajam svi ih znate...

Gospodo svaki put kad vi mene razjebete na forumu ja dodam malo jaci gas i novi igrac hajduka nakon " naseg diteta " abdoulayea diarre, je jos jedno nase dite dame guaye iz senegala.




Vidis,ja nisam ni zna.Lipo je da pratis i dalje Hajduka,samo nastavi tako i bit ce nesto od tebe.E sad,jbg nasi ljudi idu svugdi po svitu i moguce da mali i je nase dite.Ako ti znas neke druge informacije,javi prije SOI,pa na PM nama ovdi.



ma pusti tonku,nakon egzorcizma je otiša do dr dabiča da ga izleči isceljivanjem .
ni to ni pomoglo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/06/2016 : 22:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

@Zlotvor
Ajde, ma nije supermark toliko loš.



Još je gori
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/06/2016 : 22:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Čačić je kriv zato što nije vidio da panj Mandžukić ne može igrati na, blago rečeno, potrebnom nivou. A panj Mandžukić je kriv što nije digao dva prsta i javio se da sam izađe.
Da smo imali strijelca, zabili bi im 3 komada i mir.


Mandžukić je na cijelom ovom prvenstvu praktički beskoristan, da je nešto napravio na nekoj od prijašnjih utakmica onda bi se još moglo razumjeti zašto ga je Čačić jučer držao toliko dugo nadajući se nekom trenutku inspiracije, ali ovako...
Dobro je rekao Prosinečki da se krivi igrač našao u onih nekoliko prilika, ne može se Vidi puno prigovoriti što nije pogodio jer on ipak nije napadač.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/06/2016 : 23:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Porucite zlotvoru da je jedan obicni lazov...neka mi javno napise gdje sam spominjao njegovu obitelj...momak ako citas izgubio si kompas u potpunosti mogu shvatit ali lazi i to tako prljave ne mogu...ako i jesam bilo je u efektu za sto sam se spreman ispricati odmah...ali obitelj ti spominjao nisam.
i jos nesto boli me kurac sto sam ja tebi na ignore...boli me kurac sto sam spodobama kao sto si ti koji prate tuđe zivote jer nemaju svoga.
sto te boli kurac jesam li ja u zadru ili u njemackoj?! Jeli mene boli kurac sta si ti pobjegao iz zadraskog zaleda u zagreb lazljivce jedan?!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/06/2016 : 23:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Jos pretke apominje i nekome se ruga a broji krvna zrnca jadnik zivotari po zagrebu i nekome nesto sere!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/06/2016 : 23:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
zlotvore tonka ti poručuje da ga boli q i da triba hitno pretragu u veterinara i jel moš nekog mu sredit priko veze jerbo mu se ne čeka red.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/06/2016 : 23:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
I kae da dok on guca kobase u Njemackoj ti se klosaris po Zagrebu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 26/06/2016 23:14:56
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/06/2016 : 23:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ili onu legendarnu: "dok si ti skuplja škovace po Splitu on je skuplja diplome po svitu. "

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/06/2016 : 23:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ili onu legendarnu: "dok si ti skuplja škovace po Splitu on je skuplja diplome po svitu. "



Ae, dođe na isto..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/06/2016 : 23:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Zlotvore, Tonka ti poručuje da si jedan običan lažov i monstrum, i jedan od vodećih falsifikatora svega.
I stalno lažeš, jer si provokator, a to je tvoj cilj.
I jednog dana kad ne bude u Dinamu prebit će te ko mačku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 26/06/2016 23:19:02
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/06/2016 : 23:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kako mi se gade takvi placiljvci bez kicme...kad sam ga zvao na pice par puta gospodin se uvrijedio zbog virtualnih razmjerica i pobojao se da ga ne razbijem ja divljak njega postenjacinju hrvatinu veliku...
Ne bi ja a tobom na pice da mi placas...ne da moras biti gnjida nego puno vise za takvo nesto...pitaj mamlaza koji je dosao kad smo dogovorili ne kavu nego soru...
pitaj ga kako je zavrsilo.
jedno je virtualno srat jedno je uzivo...jos i lagat da sam ti spominjao obitelj srami se!!!
Ti si gnjida od covjema pa nek me izbace koliko hoce sada...
jer jesi gnjida...aiguran sam od iwooda do brnija sa svima bi popija pice i oni s menom unatocu avemu ma cak i s globinjom i fikusom ali ti si jedna mala gnjida

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 26/06/2016 : 23:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je bolje od svakog filma i serije...


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.19 seconds. Snitz Forums 2000