forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/10/2017 : 00:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Po aktualnoj Fifinoj ljestvici bi Sjeverna Irska bila nositelj umjesto Danske, ali će prije ždrijeba play-offa izaći nova.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2017 : 00:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sada dobiti Irce ili Sjeverne Irce i na SP
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 10/10/2017 : 01:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
ni rob halford nije baš na svakoj pjesmi zvučao kao officer zed :)

čestitke repki, ide se dalje.

Till I Collapse
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/10/2017 : 02:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Čestitke susjedima Hrvatima.
Hrvatinama najviše.

Ova repka zaslužuje upravo ovakve navijače kakve ima.
Bravo dečki!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/10/2017 : 02:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Meni ove Jude nisu jasne. Navijate protiv repke jer ako ne odemo na SP... šta će biti? Mamić i Šuker će se objesiti? A na kraju, šta su krivi? Hajduk dugo nije bio prvak? Mamić kroz repku gura neke igrače pa sebi puni džepove? Iskreno, istima nije valjao ni Marković neće ni idući a ovaj će raditi svoje dok može. Povući se što je poluprazan stadion sigurno neće. I to treba potpuno odvojiti od svoje (ne)sklonosti reprezentaciji.




Ko je u ovoj priči Juda je stvar perspektive. Za mene si ti Juda. Ti i tebi slični ste ti koji ste se prodali za male pare.
Ali čak se slažen sa ostatkon tvoga posta. Iskreno ja ne navijan protiv "repke", jednostavno me za njih da izvineš boli kurac, i slažen se da odlazak ili neodlazak ne znače ništa.
Stanje će se prominit kad i ako profunkcionira pravna država.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 10/10/2017 : 07:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Evo čitam malo ove vaše nogometne prepiske, i još nisam pročita neki post u kojem možeš pročitati malo o taktici, igračima, akcijama, šablonama...itd.

Kad napišete da nevalja Čačić, Kruno, Kovač ili Štimac, Guardiola, Lippi... oće li se neko siti napisat i zašto nevalja?
Ili vam je sve šta znate reć....da su Mamićevi treneri i slične prepiske.
A kad već rečete da nešto nevalja, napišite i ko bi valja po vašem mišljenju...i zašto. Neki nogometni razlog.
Eto čisto meni za dušu, da se mogu i ja koji put uključit u raspravu.
Politika i teorije zavjere mi nisu baš zanimljive teme....zato i gledam nogomet, jel.

Btw.jel primjetija neko sinoć koliko je visoki presing u 2.pol.prominija utakmicu?
Nije se vidilo??
Ili to objašnjavate tezom da igrači nisu tili "ginit" za Čačića...lol.


Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6597 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 10/10/2017 : 08:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ne želim vjerovati u teorije zavjere i bojkot ali protiv Finaca (eeej, Finaca) su zadnjih 20-ak minuta izgledali, tjelesno, kao krepane kokoši a mentalno isprepadani kao da su svih 11 Finaca odjednom zamijenili najbolji svjetski igrači koji su se čitav prethodni mjesec uigravali za tih 20 minuta. Toliko strašljivo, bezidejno, ma najgore poluvrijeme reprezentacije u zadnjih nekoliko godina.
Isto tako ni Dalić nije ništa mogao u zadnjih par dana čudesno preokrenuti što se tiče načina igre ali izbacio je najlošijeg beka otkad pratim reprezentaciju (Pivarića), valjda ih uspio podići iz mentalne letargije i pesimizma, i eto uz veliko zalaganje, dobar presing i naravno pokoji dobar individualni potez zapravo smo zabili jedine dvije prave prilike. Treba ga pohvaliti što stvarno nije bilo povlačenja nakon 1-0, vjerujem da smo tad svi odmah pogledali na minutu i pomislili "Sad će ovih pola sata biti dugo i na našoj polovici". Srećom nije bilo tako.

loading...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/10/2017 : 10:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Evo čitam malo ove vaše nogometne prepiske, i još nisam pročita neki post u kojem možeš pročitati malo o taktici, igračima, akcijama, šablonama...itd.

Kad napišete da nevalja Čačić, Kruno, Kovač ili Štimac, Guardiola, Lippi... oće li se neko siti napisat i zašto nevalja?
Ili vam je sve šta znate reć....da su Mamićevi treneri i slične prepiske.
A kad već rečete da nešto nevalja, napišite i ko bi valja po vašem mišljenju...i zašto. Neki nogometni razlog.
Eto čisto meni za dušu, da se mogu i ja koji put uključit u raspravu.
Politika i teorije zavjere mi nisu baš zanimljive teme....zato i gledam nogomet, jel.

Btw.jel primjetija neko sinoć koliko je visoki presing u 2.pol.prominija utakmicu?
Nije se vidilo??
Ili to objašnjavate tezom da igrači nisu tili "ginit" za Čačića.
..lol.






vidiš to je ta razlika od trenera do trenera..ovo je bila daličeva taktika na kojoj je inzistirao (to je rekao na htv-u) i koja je upalila..
čačićeve taktike je kao i njegovo nogometno znanje..zastarjelo i skromno po mom mišljenju...pa njega su i slovenci potjerali kad su shvatili da se vodi samo srećom..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/10/2017 : 10:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ne želim vjerovati u teorije zavjere i bojkot ali protiv Finaca (eeej, Finaca) su zadnjih 20-ak minuta izgledali, tjelesno, kao krepane kokoši a mentalno isprepadani kao da su svih 11 Finaca odjednom zamijenili najbolji svjetski igrači koji su se čitav prethodni mjesec uigravali za tih 20 minuta. Toliko strašljivo, bezidejno, ma najgore poluvrijeme reprezentacije u zadnjih nekoliko godina.
Isto tako ni Dalić nije ništa mogao u zadnjih par dana čudesno preokrenuti što se tiče načina igre ali izbacio je najlošijeg beka otkad pratim reprezentaciju (Pivarića), valjda ih uspio podići iz mentalne letargije i pesimizma, i eto uz veliko zalaganje, dobar presing i naravno pokoji dobar individualni potez zapravo smo zabili jedine dvije prave prilike. Treba ga pohvaliti što stvarno nije bilo povlačenja nakon 1-0, vjerujem da smo tad svi odmah pogledali na minutu i pomislili "Sad će ovih pola sata biti dugo i na našoj polovici". Srećom nije bilo tako.



živa istina kad su zabili odmah računanje kolko se još budemo branili ..nažalost na taj psihološki nivo su nas doveli raznorazni treneri

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/10/2017 : 10:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Meni ove Jude nisu jasne. Navijate protiv repke jer ako ne odemo na SP... šta će biti? Mamić i Šuker će se objesiti? A na kraju, šta su krivi? Hajduk dugo nije bio prvak? Mamić kroz repku gura neke igrače pa sebi puni džepove? Iskreno, istima nije valjao ni Marković neće ni idući a ovaj će raditi svoje dok može. Povući se što je poluprazan stadion sigurno neće. I to treba potpuno odvojiti od svoje (ne)sklonosti reprezentaciji.




Ko je u ovoj priči Juda je stvar perspektive. Za mene si ti Juda. Ti i tebi slični ste ti koji ste se prodali za male pare.
Ali čak se slažen sa ostatkon tvoga posta. Iskreno ja ne navijan protiv "repke", jednostavno me za njih da izvineš boli kurac, i slažen se da odlazak ili neodlazak ne znače ništa.
Stanje će se prominit kad i ako profunkcionira pravna država.


Naravno da se neodlaskom vjerojatno ništa neće riješiti. Svejedno je užitak, nakon ispadanja, slušati kmečanja ovih koje nije briga za ništa i koji bi samo gledali repku.
A i svaki euro manje za savez je razlog za slavlje.

Inače, Jude.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/10/2017 : 11:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac


Politika i teorije zavjere mi nisu baš zanimljive teme....zato i gledam nogomet, jel.





Teorije zavjere
Ti bi o taktici i formaciji?
Ja ti tu nažalost ne mogu pomoć. "Repku" ne gledan od momenta kad je instaliran Štimac. Kome onda nije sve bilo jasno, pomoći mu nema.
Na ovaj topic dolazin samo zato šta volim šalu i hoću da vidim ježa budalu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/10/2017 : 11:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Meni ove Jude nisu jasne. Navijate protiv repke jer ako ne odemo na SP... šta će biti? Mamić i Šuker će se objesiti? A na kraju, šta su krivi? Hajduk dugo nije bio prvak? Mamić kroz repku gura neke igrače pa sebi puni džepove? Iskreno, istima nije valjao ni Marković neće ni idući a ovaj će raditi svoje dok može. Povući se što je poluprazan stadion sigurno neće. I to treba potpuno odvojiti od svoje (ne)sklonosti reprezentaciji.




Ko je u ovoj priči Juda je stvar perspektive. Za mene si ti Juda. Ti i tebi slični ste ti koji ste se prodali za male pare.
Ali čak se slažen sa ostatkon tvoga posta. Iskreno ja ne navijan protiv "repke", jednostavno me za njih da izvineš boli kurac, i slažen se da odlazak ili neodlazak ne znače ništa.
Stanje će se prominit kad i ako profunkcionira pravna država.


Naravno da se neodlaskom vjerojatno ništa neće riješiti. Svejedno je užitak, nakon ispadanja, slušati kmečanja ovih koje nije briga za ništa i koji bi samo gledali repku.
A i svaki euro manje za savez je razlog za slavlje.

Inače, Jude.


Jude su vrh.
Kad to napišu misle da izrečeno zvuči teže i ozbiljnije, a zvuči samo gluplje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/10/2017 : 11:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
jednostavno me za njih da izvineš boli kurac, i slažen se da odlazak ili neodlazak ne znače ništa.

Upravo tako, ko da gledam utakmicu Honduras-Albanija.

Baj d vej, pustimo sad šutnju i spregu igrača sa savezom i Mamićem, sama činjenica što su izbornici instalirani "zna se kako" garantira da nećemo napraviti nikakav rezultat. Svjetska i europska prvenstva, posebno u završnoj fazi, ovise o iskustvu, kvaliteti i taktici izbornika... a mi stalno imamo podobne trenerske šegrte koji se uče poslu na A reprezentaciji, dovoljno se sjetiti "genijalnih" poteza i izmjena Ante Čačića u odlučujućoj utakmici sa Portugalom.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/10/2017 : 12:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ako netko stvarno misli da na ovom threadu postoje ljudi koji su protiv vlastite reprezentacije, bilo bi zgodno da ponove IQ test. Čitajući ih ovako, na prvu mi djeluju da se vrte oko borderlinea.

Ono što je aktualno vodstvo HNS-a postiglo je da većinu navijača koji imaju zrno pameti i morala (i iracionalne privrženosti nacionalnoj selekciji laički zvanom "ljubav") da su (smo ) ravnodušni, a to je puno gore stanje. Za niti jednog forumaša ne mogu reći da je robot bez emocija (osim možda Bušida ).

quote:
Originally posted by dicmanjac

Evo čitam malo ove vaše nogometne prepiske, i još nisam pročita neki post u kojem možeš pročitati malo o taktici, igračima, akcijama, šablonama...itd.

Pričati o taktici, igračima, izbornicima i ostalim komponentama igre ti je u ovom slučaju kao da pričaš kako ćeš ofarbat prozore na kući, a truli su ti temelji, zidovi se truse i raspadaju, krov prokišnjava i instalacije su isprekidane na puno mjesta pa nemaš struje i voda curi jače nego na slapovima Krke.
Hoćeš malo o taktici? Evo, taktika bivšeg izbornika ti se vodila prema doktrini velikog mislioca Mate Baturine, a poznata je i kao Dikod uđe dikod neuđe. Sve je išlo dok je upadalo, a onda je stalo jer više nije upadalo. Grande Ante je valjda mislio da će upadati stalno, jer repstacija je selekcija birana od Boga osobno pa valjda imamo pretplatu iskuljučivo na pobjede i ništa drugo.
Nakon što je preuzeo kormilo od goniča robova, reprezentacija je postala oaza za odmor od klupskih obaveza za najveće zvijezde. U početku, to je rezultiralo prilično asertivnim pristupom igri te se dolazilo do pobjeda na račun klase. Kohezija unutar tima je bila dobra iako nije bilo nikakvih automatizama u igri, jer ono što je Čačić napravio samo je stavljanje igrača na njihovu prirodnu poziciju, no ako bi stvari krenule po zlu nije imao alternativnih opcija. Otud prosuta pobjeda protiv Češke i ispadanje od Portugala u nokaut fazi - jednostavno čovjek nije imao pravi potez u arsenalu jerbo je nikakav strateg.

Tu puno jače dolazi do izražaja sociološki aspekt, odnosno kako je tadašnji prosječni konzument (poznat i kao "klobučar") bio u stanju skočiti na bajonet za Čačića i dečke, a sada ga govnjivom metlom tjera vani ne shvaćajući kako Čačić zapravo nikad nije bio problem - samo posljedica.

P.S. Nisam gledao Dalića, ali vidim da je "šok terapija" uspješna pa... Jeeeeeeeej!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/10/2017 : 13:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Gledam sinoć scenu u kafiću: Hrvatska zabija golove, troje (TROJE!) ljudi slavi, desetak ih se ruga i još desetak nezaintersiranih nastavlja ćakulu kao da se ništa nije dogodilo...al dobro, valjda su sve to skupa sa mnom kmečavci, orjunaši, jajare i komunjare.
Usporedim to sa scenom od prije deset-petnaest godina gdje nas pedeset u dresovima i s blesavim rekvizitima skaće i urla kod svakog centaršuta...al dobro, valjda smo svi mi koji smo izgubili interes budale, valjda smo svi mi koji smo razvili prijezir prema mafiji i njihovim amoralnim satelitima na terenu obični mrzitelji.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/10/2017 : 13:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Protivnici u dodanim kvalifikacijama:

Švedska

Sjeverna Irska

Irska

Grčka

Grčka!

Naguziti ih u Zagrebu, u Ateni (cenzura) .......

Baj te vey, najbolji jaran mi je Grk!


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/10/2017 : 15:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Opet topic gade "moralne vertikale" koje uopće ne prate, gledaju nit ih zanima reprezentacija. Likovi si umislili da je aktivno navijanje protiv, svastika na poljudu, čupanje kose u bijesu nakon pobjede nad Španjolskom i slično oblik ljubavi prema nacionalnoj selekciji i zdrav bunt protiv mafije u loži. Žalosno je čitati koliko su neki samouvjereni u to da je željeti poraze reprezentaciji biti moralna vertikala koja se bori za pravdu u hrvatskom sportu i društvu i bla bla


Ono, mrzim čovjeka pa mi je zato drago kad mu dijete oboli. Da, to samo budala radi.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/10/2017 : 15:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Opet topic gade "moralne vertikale" koje uopće ne prate, gledaju nit ih zanima reprezentacija. Likovi si umislili da je aktivno navijanje protiv, svastika na poljudu, čupanje kose u bijesu nakon pobjede nad Španjolskom i slično oblik ljubavi prema nacionalnoj selekciji i zdrav bunt protiv mafije u loži. Žalosno je čitati koliko su neki samouvjereni u to da je željeti poraze reprezentaciji biti moralna vertikala koja se bori za pravdu u hrvatskom sportu i društvu i bla bla


Ono, mrzim čovjeka pa mi je zato drago kad mu dijete oboli. Da, to samo budala radi.

Odi se testirat jer zaključuješ kao mongoloid.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/10/2017 : 15:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Važno da si ti veliki borac za pravdu jer si pucao od bijesa nakon pobjede nad Španjolskom.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/10/2017 : 15:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by nagor

Opet topic gade "moralne vertikale" koje uopće ne prate, gledaju nit ih zanima reprezentacija. Likovi si umislili da je aktivno navijanje protiv, svastika na poljudu, čupanje kose u bijesu nakon pobjede nad Španjolskom i slično oblik ljubavi prema nacionalnoj selekciji i zdrav bunt protiv mafije u loži. Žalosno je čitati koliko su neki samouvjereni u to da je željeti poraze reprezentaciji biti moralna vertikala koja se bori za pravdu u hrvatskom sportu i društvu i bla bla


Ono, mrzim čovjeka pa mi je zato drago kad mu dijete oboli. Da, to samo budala radi.

Odi se testirat jer zaključuješ kao mongoloid.

Nagorovo proseravanje je uvjerljivo najidiotskiji post koji sam procitao na ovom forumu od kad ga pratim...a nije da mu fali konkurencije.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/10/2017 : 15:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Važno da si ti veliki borac za pravdu jer si pucao od bijesa nakon pobjede nad Španjolskom.

Za razliku od tebe, ne libim se ovo reći ni uživo - u životu sam nemali broj puta dobio po glavi zbog stava što je tebi apstraktan pojam.
Nogometnu reprezentaciju sam pratio po utakmicama kad god sam mogao još kao maloljetnik (kako neki idu pratiti klub, tako sam odlazio na utakmice reprezentacije) i praktički proputovao državu.
E sad, ako je tvoj zaključak da mrzim reprezentaciju i da se živciram kad dobiju, onda si:
1) idiot
2) provokator
3) moralna nula
4) kombinacija svo troje

Jer da, najbolje je šutit kad nešto ne valja i biti noj. Vidim, ide ti savršeno.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 10/10/2017 : 16:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta
Baj te vey, najbolji jaran mi je Grk!



Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/10/2017 : 19:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by nagor

Važno da si ti veliki borac za pravdu jer si pucao od bijesa nakon pobjede nad Španjolskom.

Za razliku od tebe, ne libim se ovo reći ni uživo - u životu sam nemali broj puta dobio po glavi zbog stava što je tebi apstraktan pojam.
Nogometnu reprezentaciju sam pratio po utakmicama kad god sam mogao još kao maloljetnik (kako neki idu pratiti klub, tako sam odlazio na utakmice reprezentacije) i praktički proputovao državu.
E sad, ako je tvoj zaključak da mrzim reprezentaciju i da se živciram kad dobiju, onda si:
1) idiot
2) provokator
3) moralna nula
4) kombinacija svo troje

Jer da, najbolje je šutit kad nešto ne valja i biti noj. Vidim, ide ti savršeno.

Dva puta Zagreb, jednom Split?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/10/2017 : 19:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Dva puta Zagreb, jednom Split?

Mora da je zabavno glumit odvjetnika nojevima koji nemaju argumente, a sve u cilju da redikuliziraš sugovornika.
Da si toliki ljubitelj reprezentacije, onda bi znao da su od 2005. do 2011. i Brazila na Poljudu (što mi je prva utakmica) bili dva puta u Rijeci protiv Slovačke i Norveške (nisam siguran, ali mislim da je bio i Iran mada na njima nisam bio). Da, pratile su se "nebitne" prijateljske utakmice, na koje me vodio pokojni bratić jer su mi to bile jedine prilike za izlete.
Poslije kad sam otišao na studij sam pratio većinu kvalifikacijskih, u Bilićevom mandatu sam propustio Grčku u Zagrebu, zadnji njegov ciklus za Euro 2012. Sa ekipom s faksa sam otišao i do Pule kad smo dobili Češku na otvorenju novog stadiona.

Eto. Još me pitaj i putne naloge.



Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/10/2017 : 19:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Zlotvor,

nisi skontao, nema veze. Bez ljutnje!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000