forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/07/2011 : 00:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg, meni je ćaća dosta subjektivan po tom pitanju i njemu je Kukoč neprikosnoven. Uz dužno poštovanje Draženu. On kaže: "Navedi mi zašto osoba koja ima 3 NBA prstena nema takav status poput Dražena pa mi onda nešto reci!"
E pa sad ti nešto kaži njemu. On isto kaže da je od Dražena napravljen veći brend nego što je bio igrač itd. No offense...


Kukočev status je velikim dijelom takav kakav je zbog stvari koje ne bi trebale imat veze sa sportom, a tiču se stvari o kojima se na ovome forumu ne smi raspravljat.
I to je recimo jedan od razloga zbog kojih ne volin to stvaranje kulta.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/07/2011 : 00:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Moj ćaća je uglavnom mislia na igračke kvalitete, a što se tiče politike... To je druga priča. Ni ja je ne volin razvlačit. Iskreno...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 08/07/2011 : 01:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
kukoč je kao kuhana noga, i to mu je oduvjek bio najveći problem. I sama njegova igra je mogla biti u određenom postotku bolja samo da je imao više srčanosti i strasti.. Pa jeli itko gledao koji njegov intervju. tako nekakvo antipatično bljedilo izvire iz njega da je to čudo jedno.
Moja lista (od neovisnosti na ovamo):
janica
dražen
goran
blanka
šuker
boban
toni
dino
ivica
itd.

Grad - to ste vi.

Edited by - zlikovski on 08/07/2011 01:34:27
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11685 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/07/2011 : 01:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg, meni je ćaća dosta subjektivan po tom pitanju i njemu je Kukoč neprikosnoven. Uz dužno poštovanje Draženu. On kaže: "Navedi mi zašto osoba koja ima 3 NBA prstena nema takav status poput Dražena pa mi onda nešto reci!"
E pa sad ti nešto kaži njemu. On isto kaže da je od Dražena napravljen veći brend nego što je bio igrač itd. No offense...


Dražen i Kukoč po meni ne mogu u istu rečenicu, uz dužno poštovanje prema Kukoču.

Have mercy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/07/2011 : 05:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg, meni je ćaća dosta subjektivan po tom pitanju i njemu je Kukoč neprikosnoven. Uz dužno poštovanje Draženu. On kaže: "Navedi mi zašto osoba koja ima 3 NBA prstena nema takav status poput Dražena pa mi onda nešto reci!"
E pa sad ti nešto kaži njemu. On isto kaže da je od Dražena napravljen veći brend nego što je bio igrač itd. No offense...


Dražen i Kukoč po meni ne mogu u istu rečenicu, uz dužno poštovanje prema Kukoču.


po meni,ni toni ni rađa ne mogu u istu rečenicu...a nitko ne spominje npr. žana tabaka...nema titule koju taj nije osvojio...a vječno na klupi...gledajući njegove klupske uspjehe,tip je genijalac
prema tome,ni prstenovi nisu mjerilo...kukoč je bio vicmaher,imao je asiste,poteze da ti mozak stane...dražen je bio kralj...i amen...dino je uvijek bio konstanta...20 koševa,10 skokova...imao je nesreću da je igrao u bostonu u najgore vrime...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/07/2011 : 09:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
naravno da je dio o medaljama 'što bi bilo kad bi bilo', ali '93 smo ionako trebali uzeti zlato, i bez njega, '94 smo sve do polufinala dobivali u prosjeku s 30 razlike, a onda kiksali, srbi su se uključili tek '95 - tako da mislim da nisam pretjerao

kukoč je veličina, obožavam ga, i njega i dina i đorđevića i bodirogu, ali dražen je gorio na svakoj utakmici, razumiš, juga igra neku pripremnu utakmicu s rusima u španjolskoj, vruće u dvorani, nikome se ne igra, na poluvremenu rusi vode 20 razlike, dražen viče i psuje u svlačionici i kaže, ako vam se ne igra, dodajite meni...i juga dobije 15-ak razlike - to je on, i to nema veze s osvojenim trofejima, šutevima u zadnjim sekundama i slično...
ili, objasni ti skansiju da ne smije protiv angole stavit dražena na klupu drugo poluvrijeme, jer on hoće igrat, bit bolji strelac od oscara, i još se čudi što je ovaj poslije malo ljut

polufinale s rusima: kukoč je pogodio zadnji šut, rusi su promašili, ali to je draženu jedna od najboljih utakmica, sam nas je održao na životu, šteta da uvijek daju snimke finala: atena, budimpešta, barcelona...

galis? to je moja subjektivna ocjena, on je košarkaški genije, sa svojom visinom je radio čuda, još uvijek znam pogledat njegove majstorije, sabonisove me ne inspiriraju

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/07/2011 : 10:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Dobro, sve je to u redu. Ja ipak nisam neki fan košarke pa se ne usudim ići u neku žešću raspravu jer vidin (znan!!!) da ode ima stvarno ljudi koji me mogu pokopat svojim znanjem o istoj
A da mi se da sporit sa starim oko nečeg isto, ne da. Još nismo rješili imovinsko pravne odnose oko daljinskog
Mislia san se držat nogometa (što i radin) pa dok topic ne skrene dok toga neću ništa komentirat da me ne bi uzeli na zub hehehehe!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 08/07/2011 : 13:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
ajd onda ovako, koji su ti naj hrv nogometaši od osamosaljenja? ili još bolje 11 najboljih iliti idealna momčad od osamostaljenja?

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/07/2011 : 13:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Dakle, idealna jedanaestorica...

Stvarno, teško je reći, al' ona postava iz '98. je bila savršena u svim linijama. NE BI NIŠTA MINJA U NJOJ!!!

Činjenica je da i danas imamo jako dobre igrače na nekim pozicijama ali nisan siguran da li bi svi u onoj momčadi imali mista...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/07/2011 : 13:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Mrmić (Pletikosa) - Srna Bilić Šimunić Jarni - Boban Prosinečki N .Kovač Modrić - Šuker Bokšić (Eduardo)

Kad bi je zamixa, ovako bi izgledala.


Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 08/07/2011 13:19:36
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 08/07/2011 : 13:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
baš sam neki dan o tome razmišljao i skoro se slažem s tobom iako bi ja to ovako:
4-4-2
golman: Gabrić (Ladić) - tu sam sroz subjektivan jer po meni golman mora biti totalno pomaknut, a jedini koji mi zadovoljava taj kriterij je Gabrić
obrana: jarni, štimac, bilić, srna
veza: niko kovač, asanović, prosinečki,boban
napad: bokšić, šuker



Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/07/2011 : 13:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Gotovo identična

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 08/07/2011 : 14:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Moja ide ovako:
Pletikosa-Srna-Bilić-Štimac-Jarni- N.Kovač-Modrić-Boban-Prosinečki-Šuker-Bokšić
posloženi u 4-4-2 romb formaciju.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/07/2011 : 14:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg, meni je ćaća dosta subjektivan po tom pitanju i njemu je Kukoč neprikosnoven. Uz dužno poštovanje Draženu. On kaže: "Navedi mi zašto osoba koja ima 3 NBA prstena nema takav status poput Dražena pa mi onda nešto reci!"
E pa sad ti nešto kaži njemu. On isto kaže da je od Dražena napravljen veći brend nego što je bio igrač itd. No offense...


Dražen i Kukoč po meni ne mogu u istu rečenicu, uz dužno poštovanje prema Kukoču.


po meni,ni toni ni rađa ne mogu u istu rečenicu...a nitko ne spominje npr. žana tabaka...nema titule koju taj nije osvojio...a vječno na klupi...gledajući njegove klupske uspjehe,tip je genijalac
prema tome,ni prstenovi nisu mjerilo...kukoč je bio vicmaher,imao je asiste,poteze da ti mozak stane...dražen je bio kralj...i amen...dino je uvijek bio konstanta...20 koševa,10 skokova...imao je nesreću da je igrao u bostonu u najgore vrime...


Dino ne može. On je "samo" vrhunski igrač.
Toni bez ikakvih problema. On nije bija vic maher nego pravi momčadski, kompletni igrač, i to je uvik bila njegova najveća vrijednost.
Ljudi zaboravljaju da je on i u Jugoplastici često bija 6-i igrač, i nikad se nije gura u prvi plan. Međutim, to ne znači da nije ima i sve karakteristike vođe, koje su isplivavale kad je to najviše tribalo.
Ko je nosija momčad u sezoni 90/91 kad je otišlo 3 igrača iz prve petorke, a opet se osvojilo apsolutno sve?
Ko je nosija momčad Benettona do titule prvaka Italije?
Ko je godinu posli taj isti Benetton dovuka do finala eurolige?

Istovremeno:
Zašto Dražen od 85-e nema nijednu prvenstvenu titulu ako je takav kralj i svemirac, a nije da je igra u IMT-u nego u Ciboni i Real madridu?

Meni osobno je Dino najdraži igrač, puno draži od Tonija.
Draži mi je i Peras, i Sobin, i Sreto, ali Toni je isto ka i Petrović bija igrač koji se rađa jedanput u 100 godina.

Globinjo, ovo je amen, a ne ono tvoje

E, i još nešto.
usporedba sa Tabakon ti je besmislena, jer je Toni u svin titulama vrlo aktivno sudjelova.Njegovi prstenovi i evropske titule puno govore.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/07/2011 14:52:01
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/07/2011 : 14:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

naravno da je dio o medaljama 'što bi bilo kad bi bilo', ali '93 smo ionako trebali uzeti zlato, i bez njega, '94 smo sve do polufinala dobivali u prosjeku s 30 razlike, a onda kiksali, srbi su se uključili tek '95 - tako da mislim da nisam pretjerao

kukoč je veličina, obožavam ga, i njega i dina i đorđevića i bodirogu, ali dražen je gorio na svakoj utakmici, razumiš, juga igra neku pripremnu utakmicu s rusima u španjolskoj, vruće u dvorani, nikome se ne igra, na poluvremenu rusi vode 20 razlike, dražen viče i psuje u svlačionici i kaže, ako vam se ne igra, dodajite meni...i juga dobije 15-ak razlike - to je on, i to nema veze s osvojenim trofejima, šutevima u zadnjim sekundama i slično...
ili, objasni ti skansiju da ne smije protiv angole stavit dražena na klupu drugo poluvrijeme, jer on hoće igrat, bit bolji strelac od oscara, i još se čudi što je ovaj poslije malo ljut

polufinale s rusima: kukoč je pogodio zadnji šut, rusi su promašili, ali to je draženu jedna od najboljih utakmica, sam nas je održao na životu, šteta da uvijek daju snimke finala: atena, budimpešta, barcelona...

galis? to je moja subjektivna ocjena, on je košarkaški genije, sa svojom visinom je radio čuda, još uvijek znam pogledat njegove majstorije, sabonisove me ne inspiriraju


Kene valjda će mo jedan put sist na neku cugu

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/07/2011 : 15:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nadam se

a klupsku titulu nije imao jer su jednom naletili na zadar, a onda je došla jugoplastika koja je bila najbolja ekipa u povijesti, čak joj ni tadašnji super jaki partizan nije ništa mogao, kamoli cibona
ali mislim da je cibona uzela nekakav kup jugoslavije, jel to bilo ono u rijeci, kad su bile tučnjave
ma toni je legenda, njegova dodavanja, što bi rekao pokojnji nikitović 'u poverenju' su umjetnička djela, ali dražen je za mene ispred svih

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/07/2011 : 15:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

nadam se

a klupsku titulu nije imao jer su jednom naletili na zadar, a onda je došla jugoplastika koja je bila najbolja ekipa u povijesti, čak joj ni tadašnji super jaki partizan nije ništa mogao, kamoli cibona
ali mislim da je cibona uzela nekakav kup jugoslavije, jel to bilo ono u rijeci, kad su bile tučnjave
ma toni je legenda, njegova dodavanja, što bi rekao pokojnji nikitović 'u poverenju' su umjetnička djela, ali dražen je za mene ispred svih


Da, ima taj kup.
Zato san i napisa prvenstvene titule.
I samo mala digresija. Između Zadra i Jugoplastike se ugura i partizan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/07/2011 : 15:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg, meni je ćaća dosta subjektivan po tom pitanju i njemu je Kukoč neprikosnoven. Uz dužno poštovanje Draženu. On kaže: "Navedi mi zašto osoba koja ima 3 NBA prstena nema takav status poput Dražena pa mi onda nešto reci!"
E pa sad ti nešto kaži njemu. On isto kaže da je od Dražena napravljen veći brend nego što je bio igrač itd. No offense...


Dražen i Kukoč po meni ne mogu u istu rečenicu, uz dužno poštovanje prema Kukoču.


po meni,ni toni ni rađa ne mogu u istu rečenicu...a nitko ne spominje npr. žana tabaka...nema titule koju taj nije osvojio...a vječno na klupi...gledajući njegove klupske uspjehe,tip je genijalac
prema tome,ni prstenovi nisu mjerilo...kukoč je bio vicmaher,imao je asiste,poteze da ti mozak stane...dražen je bio kralj...i amen...dino je uvijek bio konstanta...20 koševa,10 skokova...imao je nesreću da je igrao u bostonu u najgore vrime...


Dino ne može. On je "samo" vrhunski igrač.
Toni bez ikakvih problema. On nije bija vic maher nego pravi momčadski, kompletni igrač, i to je uvik bila njegova najveća vrijednost.
Ljudi zaboravljaju da je on i u Jugoplastici često bija 6-i igrač, i nikad se nije gura u prvi plan. Međutim, to ne znači da nije ima i sve karakteristike vođe, koje su isplivavale kad je to najviše tribalo.
Ko je nosija momčad u sezoni 90/91 kad je otišlo 3 igrača iz prve petorke, a opet se osvojilo apsolutno sve?
Ko je nosija momčad Benettona do titule prvaka Italije?
Ko je godinu posli taj isti Benetton dovuka do finala eurolige?

Istovremeno:
Zašto Dražen od 85-e nema nijednu prvenstvenu titulu ako je takav kralj i svemirac, a nije da je igra u IMT-u nego u Ciboni i Real madridu?

Meni osobno je Dino najdraži igrač, puno draži od Tonija.
Draži mi je i Peras, i Sobin, i Sreto, ali Toni je isto ka i Petrović bija igrač koji se rađa jedanput u 100 godina.

Globinjo, ovo je amen, a ne ono tvoje

E, i još nešto.
usporedba sa Tabakon ti je besmislena, jer je Toni u svin titulama vrlo aktivno sudjelova.Njegovi prstenovi i evropske titule puno govore.


pizdunu,sve si krivo razumija
odgovorit ću ti posli,moram špatulavat zid...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/07/2011 : 15:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=_C_0RHSOTHI
Evo , ko ima volje neka pogleda kako je igra najbolji krilni centar evrope svih vremena.
Liva ruka, desna ruka, šut, snaga, košarkaška inteligencija, asistencije, obrana, brzina i kontrola baluna nevjerojatna za igrača te visine i težine, ma apsolutno sve...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/07/2011 : 15:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Zgodna kompilacija

Trljam ruke.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/07/2011 : 16:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ken2

nadam se

a klupsku titulu nije imao jer su jednom naletili na zadar, a onda je došla jugoplastika koja je bila najbolja ekipa u povijesti, čak joj ni tadašnji super jaki partizan nije ništa mogao, kamoli cibona
ali mislim da je cibona uzela nekakav kup jugoslavije, jel to bilo ono u rijeci, kad su bile tučnjave
ma toni je legenda, njegova dodavanja, što bi rekao pokojnji nikitović 'u poverenju' su umjetnička djela, ali dražen je za mene ispred svih


Da, ima taj kup.
Zato san i napisa prvenstvene titule.
I samo mala digresija. Između Zadra i Jugoplastike se ugura i partizan.


joj, da
to je ono kad je cibonu u polufinalu uništio prelević - koja igračina

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/07/2011 : 02:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/60919/Ivanisevic-2001-Jos-da-odigram-dvi-minute-za-Hajduk-VIDEO.aspx

točno prije deset godina...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/07/2011 : 13:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zaslužuje li Sammir igrati za hrvatsku repku????
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 26/07/2011 : 13:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Ne. Pogotovo u ovom trenutku, da ga se još zvalo prošle godine razumio bi iz igračkih razloga no neznam što je pokazao na proljeće da bi zaslužio eventualni poziv. Što se ove sezone tiče, tek je počela, vidjet ćemo.

No i ako bude bio dobar, bolje je izbjeći ovaj poziv.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/07/2011 : 15:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Definitivno je zaslužio poziv prošle godine, i nepravedno je izostavljan, danas kad nije u formi pitanje je, vrlo vjerojatno će zaigrati za repku kad tad! I slažem se sa Sammirom kad kaže koji to najbolji igrač HNL nije dobio priliku u repki, svi su dobili, osim Sammira!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.01 seconds. Snitz Forums 2000