forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/12/2022 : 12:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Brale, koliko ovde ima licenci i diploma za trenere...

Di ih nabavljate? Moga bi i ja jednu, pari mi se vridnija od ove moje 'debilne'...

Pa ovdje na stripovi.com ima vise izbornika negoli na trgovima, parkicima, kaficima, ulicama i inim svakodnevnim institucijama sa kojima smo/sam u doticaju...gdje ih ionako ima prikovise.




Svih sa ovakvin pristupon, pa makar to bio komšija Ladić bi izbacija na godinu dana.

Koji kurac komentiraš balun nisi izbornik?
Koji kurac komentiraš strip nisi izdavač?
Koji kurac komentiraš sliku nisi slikar?
Koji kurac komentiraš muziku, jedino šta znaš je sviranje kurcu?

Ima li smisla ovo Ladiću?



Smiri se malo sa prostaklukom.


Ti si seljo beljo bez autoriteta i kredibiliteta.
Skini mi se s kurca.
Prosim lepo.

I da, fascinantno je kako se uzbudiš čin neko spomene kurac.





48 sati zbog uvreda.
Prosim lepo.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/12/2022 : 13:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonto

Da je mladjo normalan moderator upozoravao bi zbog ovakvih fasistickih ispada o tjeranju ljudi priko granice, a ne zbog spominjanja kurca. Kurac je predivna stvar, svi ga vole.
Kurac, kurac,kurac...



Ne upotrebljavaj neprimjerene rijeci i pojmove van svakog konteksta i o kojima niposto nije rijec!

Ako ti nije dobro tu, normalno bi bilo da podes ca! Sta ne? Imas li ti putovnicu?
Ako ti ne vrijedi doma onda putuj, gdje je lijepo, vec...



Dobro, Ivanl se možda malo grubo izrazio ali ja sam to shvatio ovako:ako netko ne može naći posao u matičnoj zemlji može probati van nje i to pretežno u zemljama EU.
Uspoređivanje sa Šešeljem je neumjesno (a i zadire u politiku, khm, khm...)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/12/2022 : 13:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo


Dobro, Ivanl se možda malo grubo izrazio ali ja sam to shvatio ovako:ako netko ne može naći posao u matičnoj zemlji može probati van nje i to pretežno u zemljama EU.


Je, baš je to napisao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/12/2022 : 13:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Borcicu di si ti nabavija licencu i kako?
Ti bi mi pobogu to moga rec. I ja zelim jednu, kad svi vec mogu i imaju je...


Reć ću ti kad mi kažeš di si ti nabavija svoju za sviranje kurcu.
I skini one zastavice sa auta, zvat ću društvo za zaštitu Buba.



Rade bi umra!!!

Nego, kome ne valjaju i kome ne valja u RH pa sere li ga sere, da se mene pita popratio bi, dopratio, pod strazom do prve granice i raus! Sirine po bijelom svijetu ne fali. Tamo je bolje. Ljepse.

Uz ponistavanje putovnice dakako da se poslije ne moze vratiti kmecuci...




Dobro, ovaj post je sporan jel'?
Stvarno mislim da je napisan u prenesenom smislu i da Ivanl ne misli da bi trebalo tjerati ljude i oduzimati im putovnice.
Evo, najbolje neka se on izjasni.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2022 : 14:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Borcicu di si ti nabavija licencu i kako?
Ti bi mi pobogu to moga rec. I ja zelim jednu, kad svi vec mogu i imaju je...


Reć ću ti kad mi kažeš di si ti nabavija svoju za sviranje kurcu.
I skini one zastavice sa auta, zvat ću društvo za zaštitu Buba.



Rade bi umra!!!

Nego, kome ne valjaju i kome ne valja u RH pa sere li ga sere, da se mene pita popratio bi, dopratio, pod strazom do prve granice i raus! Sirine po bijelom svijetu ne fali. Tamo je bolje. Ljepse.

Uz ponistavanje putovnice dakako da se poslije ne moze vratiti kmecuci...




Dobro, ovaj post je sporan jel'?
Stvarno mislim da je napisan u prenesenom smislu i da Ivanl ne misli da bi trebalo tjerati ljude i oduzimati im putovnice.
Evo, najbolje neka se on izjasni.



Apsolutno tocno.

A i treba znati citati izmedu redaka, te kuziti metafore, prenesena znacenja, a i citati s razumijevanjem... ne bi lose bilo i poznavati materiju, citaj poznavati geopolitiku i vidjeti uzivo nesto od 'bijeloga' svijeta. Neko vrijeme provesti tamo, tipa u Brazilu ili Argentini da ne nabrajam previse, ne bi mi bilo mjesta za sve zanimljive zemljopisne sirine i duzine koje sam pohodio, pa upoznati ljude, gradove, situacije, misljenja i obicaje, raditi sa drugim narodima i njihovim razlicitim religijama, zivjeti s njima neko vrijeme. (I upoznati kulinarstvo doticnog komadica tude zemlje na koju te put namjeri je fenomenalna stvar za istrazivanje i jako bitna 😋). Sto sam ja imao cast i zadovoljstvo nebrojeno puta uraditi na svim meridijanima. A najbitnije je znati se ponasati u tudoj kuci a biti mali ambasador svoje zemlje i kulture. To je kums svega. No za to treba isprazniti dosta kazana pure koje vecina i nece za jednog zivota.

Sve je jasno. Najcesce i najbolje je da su stvari jednostavno jasne ma koliko ozbiljne bile. Sve se razumijemo, dodatna objasnjenja nisu potrebna.

No u slucaju, kako rekoh, blacenja moje drzave, ja skacem u obranu prvi! Pa sto kosta da kosta!

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 03/12/2022 15:01:27
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/12/2022 : 15:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Borcicu di si ti nabavija licencu i kako?
Ti bi mi pobogu to moga rec. I ja zelim jednu, kad svi vec mogu i imaju je...


Reć ću ti kad mi kažeš di si ti nabavija svoju za sviranje kurcu.
I skini one zastavice sa auta, zvat ću društvo za zaštitu Buba.



Rade bi umra!!!

Nego, kome ne valjaju i kome ne valja u RH pa sere li ga sere, da se mene pita popratio bi, dopratio, pod strazom do prve granice i raus! Sirine po bijelom svijetu ne fali. Tamo je bolje. Ljepse.

Uz ponistavanje putovnice dakako da se poslije ne moze vratiti kmecuci...



Ja bi oduzea putovnice svima koji ne rade za hrvatsku plaću.



Baš sam htio pitati jer nisam siguran. Ivanle, di plaćaš porez?

Svatko tko plaća porez u državi u kojoj živi je u startu veći domoljub i više radi za svoju zemlju od onoga koji ne plaća, i ovaj drugi u raspravi u kojoj se mjeri ljubav prema domovini se samo može pokrit ušima.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25902 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/12/2022 : 15:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Falija si loptu vukozece.
Porez plaćaš tamo gdje moraš.
Nije da imaš nekog izbora.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/12/2022 : 16:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ti si falija. Malo toga se u životu mora, ostalo je stvar izbora. Pa je tako i gdje ćeš živjeti i. za koga ćeš raditi i hoćeš li kroz doprinose i davanja doprinositi zajednici u koju se kuneš, također stvar osobnog izbora i ničega drugog.

Edited by - vukozec on 03/12/2022 16:06:57
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2022 : 16:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Borcicu di si ti nabavija licencu i kako?
Ti bi mi pobogu to moga rec. I ja zelim jednu, kad svi vec mogu i imaju je...


Reć ću ti kad mi kažeš di si ti nabavija svoju za sviranje kurcu.
I skini one zastavice sa auta, zvat ću društvo za zaštitu Buba.



Rade bi umra!!!

Nego, kome ne valjaju i kome ne valja u RH pa sere li ga sere, da se mene pita popratio bi, dopratio, pod strazom do prve granice i raus! Sirine po bijelom svijetu ne fali. Tamo je bolje. Ljepse.

Uz ponistavanje putovnice dakako da se poslije ne moze vratiti kmecuci...



Ja bi oduzea putovnice svima koji ne rade za hrvatsku plaću.



Baš sam htio pitati jer nisam siguran. Ivanle, di plaćaš porez?

Svatko tko plaća porez u državi u kojoj živi je u startu veći domoljub i više radi za svoju zemlju od onoga koji ne plaća, i ovaj drugi u raspravi u kojoj se mjeri ljubav prema domovini se samo može pokrit ušima.



'Stari', placam porez u domovini da bi ti oci ispale od cudenja. Glava bi ti pala s ramena da vidis cifre uredno placene domvini desetljecima. S gustom i ponosom iskrcam tu dadzbinu.
Jbt. Pa bi unesvist koliki porez placam u RH, i govorim/pisem shodno tome kao pravi domoljub, kao sto je i red i moje pravo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/12/2022 : 16:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ok, onda sorry na insinuaciji, rekao sam da nisam siguran, mislio sam da si jedan od onih šta se busa bez kredibiliteta. Ne podržavam takvo busanje domoljubljem općenito, ali kredibilitet imaš. Mea culpa.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2022 : 16:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zanima li te jos sto?

Rado dajem odgovore, transparentno.
Lovica koju sam ja utkao u temelje RH, placajuci visedesetljetne poreze, je samo vrh ledenog brijega, metaforicki govoreci, onoga sto sam ja dao za svoju zemlju.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/12/2022 : 17:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Sad ste riješili fiskalnu politiku i sad možemo ponovo na reprezentaciju..

Izgleda da porotiv Japanaca startamo u istom sastavu..zanima me taktika Dalića za utakmicu..pošto su Njemci i Španjolci imali posjed lopte 80 % i izgubili ja bi im dao posjed i uvalio par komada..jednostavno

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 03/12/2022 18:04:53
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/12/2022 : 17:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Zanima li te jos sto?




Kad već pitaš, zanima.

Zanima me jesi li se vratio na forum nakon par mjeseci durenja samo da tražiš prepirku ili misliš i na neki drugi način sudjelovati?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25902 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/12/2022 : 18:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
'Stari', placam porez u domovini da bi ti oci ispale od cudenja. Glava bi ti pala s ramena da vidis cifre uredno placene domvini desetljecima. S gustom i ponosom iskrcam tu dadzbinu.
Jbt. Pa bi unesvist koliki porez placam u RH, i govorim/pisem shodno tome kao pravi domoljub, kao sto je i red i moje pravo.


Ko da ti jedini plaćaš porez?
Doduše mora biti da si jedini koji to s guštom radiš.
Tu me imaš.
A ovo o porezu i domoljublju je glupost.
Nije niko izabra platiti porez već je dužan platiti porez.
A Ivanu kad je već gušt platiti porez neka onda plati duplo više nego li treba.To bi bija pravi domoljubni potez.


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/12/2022 : 18:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


A Ivanu kad je već gušt platiti porez neka onda plati duplo više nego li treba.To bi bija pravi domoljubni potez.


Iskreno ne znam je li to moguće u RH.
Ja se slažem da treba platiti što manje poreza možeš, plaćanje poreza nekim državama nije domoljublje, ali ni najmanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2022 : 18:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

Zanima li te jos sto?




Kad već pitaš, zanima.

Zanima me jesi li se vratio na forum nakon par mjeseci durenja samo da tražiš prepirku ili misliš i na neki drugi način sudjelovati?



Ne, vratio sam se samo zato sto Hrvatska igra na SP.
A sere se na ovaj ili onaj nacin po jednoj jako dobroj, pace vrhunskoj reprezentaciji, koja je vidi vraga, k tome i nasa. Nekad perfidno, nekad zamasmirano u celofanu demokracije, a nekad i bezobrazno otvoreno. Pa nalazim za shodno da odreagiram.
Ne, nisam se durio. Ni period bez foruma niti ikada. Nemam ti ja za to razloga. Previse mi je lijepo u zivotu za takvo sto.
Ne vjerujem da cu ista vise sudjelovati u prici o stripovima iako je ovo mjesto za pricu o njima, a ja o njima znam podosta. Ipak ne, mislim. Vidjet cu jos...
Mozda zapisem stogod o glazbi.
Uglavnom, dosao sam trenutno zbog velike podrske hrvatskoj reprezentaciji.
Prepirku nikad i niposto nisam trazio, kao sto nikad nisam nista srao ni o kome, ovdje na forumu. Svakako ne prvi, cak ni iz 'druge, trece lopte'...
A za nase u nastavku ovog trenutnog turnira, cu naravno imati jos sto napisati. Nadam se s velikom radoscu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/12/2022 : 18:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Moj ivane, ja zaista nisam primjetio da je netko ovdje na forumu u zadnjih misec dana napisao ruznu ric o reprezentaciji. Ljudi razmjenjuju misljenja o taktici, igracima, potezima izbornika, itd. Netko misli ovako, netko onako. Cemu nogomet i cemu prvenstvo ako necemo o tome razglabat i pravit se pametni, u tome je sva car ovog glupog sporta. Svoju naklonost mozes pokazat i na drugi nacin, ova tvoja neartikulirana i bespotrebna spominjanja kauc izbornika i neuspjeli pokusaji diskreditiranja svakoga tko nema slijepo pozitivno misljenje o svemu na kockice su ti bezveze.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 03/12/2022 : 18:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Moj ivane, ja zaista nisam primjetio da je netko ovdje na forumu u zadnjih misec dana napisao ruznu ric o reprezentaciji. Ljudi razmjenjuju misljenja o taktici, igracima, potezima izbornika, itd. Netko misli ovako, netko onako. Cemu nogomet i cemu prvenstvo ako necemo o tome razglabat i pravit se pametni, u tome je sva car ovog glupog sporta. Svoju naklonost mozes pokazat i na drugi nacin, ova tvoja neartikulirana i bespotrebna spominjanja kauc izbornika i neuspjeli pokusaji diskreditiranja svakoga tko nema slijepo pozitivno misljenje o svemu na kockice su ti bezveze.



Slažem se, ne razumijem taj argument o milijun izbornika. O čemu bi pričali na forumu inače? Pa naravno da nitko od nas nije stručan ovdje, netko gleda više nogometa, netko manje, razmjena mišljenja i nadanja.

Istom logikom bi svaki forum propao, malo tko je stručan da govori o stripu, pa eto svi ipak pričaju. Ljudi su samouvjereno u krivu većinu vremena, to je normalno
U suprotnom bi svaki post bio "bravo naši, prošli smo!!!" i to je to...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/12/2022 : 19:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Nema tu milijun izbornika nego milijun komentatora..velika razlika..a sad pitanje o stručnosti kod navijača u demokraciji nije toliko ni bitno..ipak smo mi svi samo zaljubljenici - veći ili manji.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2022 : 20:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Moj ivane, ja zaista nisam primjetio da je netko ovdje na forumu u zadnjih misec dana napisao ruznu ric o reprezentaciji. Ljudi razmjenjuju misljenja o taktici, igracima, potezima izbornika, itd. Netko misli ovako, netko onako. Cemu nogomet i cemu prvenstvo ako necemo o tome razglabat i pravit se pametni, u tome je sva car ovog glupog sporta. Svoju naklonost mozes pokazat i na drugi nacin, ova tvoja neartikulirana i bespotrebna spominjanja kauc izbornika i neuspjeli pokusaji diskreditiranja svakoga tko nema slijepo pozitivno misljenje o svemu na kockice su ti bezveze.



A moj Marko, nisan ti ja vise za neke dugotrajne diskusije, i razvlacenje dubioza. To nije konstruktivno, umara. Inace bi odgovorija i Jaksi i onom balavcu, i inima koji vuku svoje stajaliste a razilaze se od moga...
Nisi ti ni lud ni blesav covik, da ne 'beres'.
Recu ti samo ovo, apropo ovog tvog upisa; bit ce da si i u pravu, ja sam slijepo zablesio u kockice jos dok su bili oni karirani crveno bijeli stolnjaci po birtijama. Sjecas li ih se? Svugdje su bili. Dobro sam ih zapamtio koliko sam se laktao nad njima, mozda je vec tu pocela zaludenost sad kad pogledam unazad. Euforija je dosla kasnije s povjesnim uspjesima nase reprezentacije koja je vec sad legendarna, te vec objasnjenim mojim malim ali bitnim 'ambasadorstvom' po 'baloti'.
A za dalji tijek natjecanja, nek drugi debelo razmisljanu o nama. Vjerujem da nas se svi dobro boje. A ako prodemo Japan, jer lopta je okrugla i nikad ne znas, (sto ja cvrsto vjerujem da hocemo), tada kad dodemo na megdan s Brazilom, (za ocekuvati je njih nego li Koreju), tada se i ne bi bas stopostotno kladio na karioke.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/12/2022 : 21:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Stvar se pokušava relativizirati, malograđanski,podmuklo, prikazivanjem da se radi o prenesenom značenju, metaforama, i tako dalje, i tomu slično. Istina je da je od poziva na progon neistomišljenika do poziva na njihovu likvidaciju, tek mali korak.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/12/2022 : 22:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja sam lijepo rekao kada se pričalo o favoritima - "a što je s nama? Nitko ovdje nas ne spominje".

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/12/2022 : 22:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nismo favoriti - i ta nam uloga jedino paše, jednostavni čovječe!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 03/12/2022 : 23:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Šta je sa ekonomijom u slučaju da pobjedimo Japanezere.
Jel naš bdp preskače njihov ili samo manja inflacija ko na prošlom kad smo bili drugi?
Vukozec, pitanje nije gdje plaćaš porez, nego di si bija ‘91.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/12/2022 : 01:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

U osnovnoj! :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.69 seconds. Snitz Forums 2000