forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 518

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/10/2014 : 22:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
skidam kapu za rijeku
baš su me ugodno iznenadili, i ne samo ovom utakmicom
ako i izgube trude se svim srcem, nisu kao dinamo da dobiju pet komada i osramote se
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/10/2014 : 22:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Evo Zoki zatvara tekmu i čuva rezultat.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/10/2014 : 22:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam mogao gledati utakmicu ali nakon ovoga bolje da i nisam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/10/2014 : 23:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nisam mogao gledati utakmicu ali nakon ovoga bolje da i nisam.



Kako su igrali, prošlo je super
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/10/2014 : 23:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
2 gola kada je sve bilo na rubu propasti su malo kozmetički popravili rezultat ali vjerujem da je sveukupni dojam bio vrlo loš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/10/2014 : 00:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 24/10/2014 : 00:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.

Eto to je upravo ono o čem pričam, da sam ja to napisao, odmah ban po kratkom postupku na mjesec dana, kakvi "pripazi malo na riječnik" i te fore, odma bi me šutnio....čisti dokaz da ne vrijede ista pravila za sve članove foruma.

Edited by - Josip2000 on 24/10/2014 00:26:19
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/10/2014 : 00:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.




malo je pretjerao, ali nije rekao ništa loše.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/10/2014 : 00:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.

Eto to je upravo ono o čem pričam, da sam ja to napisao, odmah ban po kratkom postupku na mjesec dana, kakvi "pripazi malo na riječnik" i te fore, odma bi me šutnio....čisti dokaz da ne vrijede ista pravila za sve članove foruma.




misliš?, pa tonka često zna biti protjeran s foruma zbog svojih emotivnih ispada.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/10/2014 : 00:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.

Eto to je upravo ono o čem pričam, da sam ja to napisao, odmah ban po kratkom postupku na mjesec dana, kakvi "pripazi malo na riječnik" i te fore, odma bi me šutnio....čisti dokaz da ne vrijede ista pravila za sve članove foruma.


Seres previse, ali bas previse i ne to samo ovdje... ispricavam se svima na rijecniku emocije su me ponijele... mladjo izbaci me ako hoces samo da zadvoljimo pravdu ovome ovdje... kad se vratim meni se vise nikada nemoj obratiti na forumu...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/10/2014 : 01:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.

Eto to je upravo ono o čem pričam, da sam ja to napisao, odmah ban po kratkom postupku na mjesec dana, kakvi "pripazi malo na riječnik" i te fore, odma bi me šutnio....čisti dokaz da ne vrijede ista pravila za sve članove foruma.


Seres previse, ali bas previse i ne to samo ovdje... ispricavam se svima na rijecniku emocije su me ponijele... mladjo izbaci me ako hoces samo da zadvoljimo pravdu ovome ovdje... kad se vratim meni se vise nikada nemoj obratiti na forumu...



Posljednje upozorenje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46539 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/10/2014 : 01:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku





kakav rječnik

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/10/2014 : 01:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.

Eto to je upravo ono o čem pričam, da sam ja to napisao, odmah ban po kratkom postupku na mjesec dana, kakvi "pripazi malo na riječnik" i te fore, odma bi me šutnio....čisti dokaz da ne vrijede ista pravila za sve članove foruma.


Seres previse, ali bas previse i ne to samo ovdje... ispricavam se svima na rijecniku emocije su me ponijele... mladjo izbaci me ako hoces samo da zadvoljimo pravdu ovome ovdje... kad se vratim meni se vise nikada nemoj obratiti na forumu...



Posljednje upozorenje.


@Krugi- hvala sto si opet stao u moju obranu, jedan od malobrojnih koji me postuje
@ mladjo- zbog tog podvucenog ces me izbaciti?
Gledaj, zasluzio sam ban, stavio si svoja leda za mene, presao si preko toga, svaka ti cast ali zato te i napadaju razni ljudi...kako bilo za mene si covjek jos i prije bez obzira sto smo se zakacili, ali daraze bi mi bilo da si napisao " tonka postedio sam te zasluzio si ban, smiri se ili letis... " nego ovako, sad ispada da trcis zamnom po forumu da vidiskakvu greskicu.

Ljudi pretjerao sam, ponjele su me emocije, imao sam tezak tjedan,dan... tko je covjek shvatit ce tko nije nece... nije opravdanje ali eto, uvijek priznam svoje greseke, bar imam karakter.

@Josipe

Pazi dragi momak ovdje si dva mjeseca i imas " muda " vec dva tri puta prigovarati administratorima, imas " muda " svadat se s forumasima koji su ovdje godinama...momak dragi molim te imao sam tezak dan... nemoj me povlaciti za jezik... zar ti je stvarno potrebo da ides uokolo i prozivas administratorei gledas gresku?
Dobronamjeran savjet prestani se kaciti s forumasima i otkaci se administratora... prekratko si ovdje za takve stvari... i jos nesto za tvoje dobro bolje se drzi gornjeg dijela foruma sto ja svim silama radim ali eto nekada je jace od mene pa dodem ovdje.
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 24/10/2014 : 04:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da si me potpuno krivo shvatio i napao, uopce nije poanta sto si to napisao ti, uopce nemam nikakvih problema s tobom, nego me nervira nepravda kad ne vaze ista pravila za sve. Kakve veze ima to sto je tu netko godinama? Znaci ako je netko tu godinama dobija pravo bahacenja i iskazivanja superiornosti naspram novih clanova? (Pritom ne mislim na tebe) Cemu pravila ako ne vrijede ista za sve?

Npr kad mi se u temi "Osovine" tip poput Lwooda krene obracati svisoka, kao da je iznad mene pa nema sta mu nebi sasuo u lice, i takvi misle da se mogu ponasati kako ih volja, samo sto su duze na forumu, i da onda takve postujem? Pa nema sanse isusove....... tebe i dalje postujem, znam kako ti je, i sam sam dinamovac od rodjenja i gledao sam potop.

Edited by - Josip2000 on 24/10/2014 04:37:04
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2014 : 06:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.




malo je pretjerao, ali nije rekao ništa loše.


da...ispičkarao je klub za koji navija...nikoga od forumaša nije prozvao...samo svoj klub...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2014 : 06:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
inače,gledao sam utakmicu...da nije bilo eduarda na vratima dinama,popio bi dinamo najmanje osmicu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29265 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/10/2014 : 07:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Je, Eduardo je branio fantastično u drugom poluvremenu, skinuo je bar 5 100%-tnnih šansi, što uopće reći, obrana kao da nije bila na terenu, rezulatat super kako je moglo biti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/10/2014 : 10:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.




malo je pretjerao, ali nije rekao ništa loše.


da...ispičkarao je klub za koji navija...nikoga od forumaša nije prozvao...samo svoj klub...



pa to je uredu milog im mamića ..., treba ih ispljuvati kad su loše igrali.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/10/2014 : 10:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

inače,gledao sam utakmicu...da nije bilo eduarda na vratima dinama,popio bi dinamo najmanje osmicu...



istina
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 24/10/2014 : 11:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ma,sad malo ozbilje,istina taj vratar je obranio jake sanse,ali prvi gol je 100% njegov,a i inace ne uliva neko povjerenje,bar dosad.S obzirom na reputaciju i status u Portugalu,tribalo bi to bit puno bolje.To je tip vratara koji ce obranit nemoguce,ali ce isto primit pacerski gol,opcenito je sve manje vratara koji su pouzdani do kraja.Sinoc jedino Ademi i Simunic koji su donekle opravdali,naravno i Eduardo sa tim obranama,ali kasno.Ocito nesto ne stima sa tim klubom i vrime je da se spusti na zemlju.Iako,s druge strane,klub vise nije muzgavac nego hobotnica,moze se pricati o "prokletstvu",ali to je opet nerealno za ozbiljnije mase.Manje vise svaki klub koji okusi ligu UEFA ili CL pokaze nesto,ali GNK jos ipak ne.Mislis da imas sve,a nemas nista,malo zajebano.Sad bi bila fora da Rijeka dozivi proljece u Europi,a GNK ne,malo bizarno,ali lako moguce.Zalosno je da,neko je spomenuo,Rijeka ima bolji klub,ali u HNL-u ne moze doci do izrazaja,mozda moze u Europi.Klub koji je prvak drzave 10-ak puta zaredom,a nema neku ulogu u Europi,opet nesto ne stima.Ne moze se bas puno govoriti da nam je liga bas toliko losa.I za kraj,tko je pio Red Bull neka ga i dalje pije,to je samo jedna utakmica,mozda dvi.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 24/10/2014 : 12:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Ma,sad malo ozbilje,istina taj vratar je obranio jake sanse,ali prvi gol je 100% njegov,a i inace ne uliva neko povjerenje,bar dosad.S obzirom na reputaciju i status u Portugalu,tribalo bi to bit puno bolje.To je tip vratara koji ce obranit nemoguce,ali ce isto primit pacerski gol,opcenito je sve manje vratara koji su pouzdani do kraja.Sinoc jedino Ademi i Simunic koji su donekle opravdali,naravno i Eduardo sa tim obranama,ali kasno.Ocito nesto ne stima sa tim klubom i vrime je da se spusti na zemlju.Iako,s druge strane,klub vise nije muzgavac nego hobotnica,moze se pricati o "prokletstvu",ali to je opet nerealno za ozbiljnije mase.Manje vise svaki klub koji okusi ligu UEFA ili CL pokaze nesto,ali GNK jos ipak ne.Mislis da imas sve,a nemas nista,malo zajebano.Sad bi bila fora da Rijeka dozivi proljece u Europi,a GNK ne,malo bizarno,ali lako moguce.Zalosno je da,neko je spomenuo,Rijeka ima bolji klub,ali u HNL-u ne moze doci do izrazaja,mozda moze u Europi.Klub koji je prvak drzave 10-ak puta zaredom,a nema neku ulogu u Europi,opet nesto ne stima.Ne moze se bas puno govoriti da nam je liga bas toliko losa.I za kraj,tko je pio Red Bull neka ga i dalje pije,to je samo jedna utakmica,mozda dvi.

Šimunić? Pa on i Sigali kao da sinoć nisu došli na utakmicu, nema Hrvatska igrače poput Puyola ili Maldinija da mogu do 38e igrati vrhunski nogomet, Joe je odavno za mirovinu. Jedini sinoć za prolaznu ocjenu su bili Eduardo i Ademi.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/10/2014 : 13:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Šimuniću bi bilo bolje da se više bavi treningom, a manje predsjedničkim izborima. Onoliku nemoć, kako pada po travi na svaki lažnjak kao šlogirana krava je muka za gledati. A Sigali, ja sumnjam da je taj lik uopće profi nogometaš, to je netko izmislio.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 24/10/2014 : 13:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Dear Tonka24
Nije u redu da napišeš tri rečenice a u sve tri ˝onaj˝ tekst, jasno je kako si to primija privatno sve svaćamo (imaš i pravo), ali to nije u redu. Dosta je da to napišeš jednom, ne trebaš toliko da bi mi ostali svatili, ali opet ti si u boljem stanju nego mi drugi. Klub će ti 15-20 puta za redom bit prvak ovde kod nas, a mi ostali šta bi mi onda trebali reč, pogledaj samo Hajduk, on razne sramote doživljava ovde u ovoj jadnoj lizi već godinama pa se toliko ljudi ne bune (postalo je normalno). Osim toga, nebi treba zbog brače Maminjo tako gubit živce, ti to ne zaslužuju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/10/2014 : 14:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

Mislim da si me potpuno krivo shvatio i napao, uopce nije poanta sto si to napisao ti, uopce nemam nikakvih problema s tobom, nego me nervira nepravda kad ne vaze ista pravila za sve. Kakve veze ima to sto je tu netko godinama? Znaci ako je netko tu godinama dobija pravo bahacenja i iskazivanja superiornosti naspram novih clanova? (Pritom ne mislim na tebe) Cemu pravila ako ne vrijede ista za sve?

Npr kad mi se u temi "Osovine" tip poput Lwooda krene obracati svisoka, kao da je iznad mene pa nema sta mu nebi sasuo u lice, i takvi misle da se mogu ponasati kako ih volja, samo sto su duze na forumu, i da onda takve postujem? Pa nema sanse isusove....... tebe i dalje postujem, znam kako ti je, i sam sam dinamovac od rodjenja i gledao sam potop.


Sve 5 brate... eto poslusaj savjete, nije da ti solim mozak ali uci na tudim pogreskama ne svojim
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/10/2014 : 14:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonka24

picka vam materina sugava da vam picka materina kreteni jedni igrate samo za placu i da odradite preko kurca jebem vam milu majku neki bi se potrgali da igraju... picka li vam materina placenicka da vam picka materina...igrajte govnjari jedni smradovi ...jebem vam majku da sam na mamicevem mjestu spustio bi se dole u svlacionicu triska bi vas ka budale... jebo vam pas majku placenicku



Daj malo pripazi na riječnik.




malo je pretjerao, ali nije rekao ništa loše.


da...ispičkarao je klub za koji navija...nikoga od forumaša nije prozvao...samo svoj klub...


Kako oni ide globinjo? I kad tugu i kad gube uvijek vjerni svome GNK-u ?
Go to Top of Page
Page: of 518 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000