forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 513

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/10/2015 : 21:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
evo opet se stoka provukla u zaprešiću...opet penal...
vešperilice,na tebe cu se nadovezat kasnije,opet nisi uzeo lijekove ko i kruger...pusa...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/10/2015 : 21:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/nisam-mislio-da-ce-se-to-dogoditi--ali-da--glasat-cu-za-milanovica/1430297/

Zvone Boban o Dinamu, Mamiću, reprezentaciji i politici... Bravo, Zvone!
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 03/10/2015 : 23:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by globinjo

u 12 minuta fasovali 4 gola
luzeri
sramotite hrvatsku i sve hrvate


[/quot

Uvijek gledam Hajduk i navijam za njega, svakome, pa i tebi pomognem i ne pitam za koga navija. A ti ga sereš do bola. Pretjerao si. Kojim pravom ti nekog prozivaš da vrijeđa Hrvate jer prima golove. A što ćeš kad ne znamo crtati svastiku na Allianz areni.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 04/10/2015 : 00:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/nisam-mislio-da-ce-se-to-dogoditi--ali-da--glasat-cu-za-milanovica/1430297/

Evo šta misli i o politici i o fudbalu Z Boban. Po meni vrlo pametno. Baš mi dobro sjelo posle jučerašnjeg čitanja 6 stranica drkarenja na ovom podforumu (usput - kojeg sam prvi put posjetio!).
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 04/10/2015 : 09:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

evo opet se stoka provukla u zaprešiću...opet penal...
vešperilice,na tebe cu se nadovezat kasnije,opet nisi uzeo lijekove ko i kruger...pusa...



je stoka i opet penal.. al nema veze, bitno da je hajduk kao pravednik među klubovima protiv lokse u kranjči stornirao tri boda nakon onog poklonjenog gola.

al onda to nije stoka, već sudačka greška.

quote:
Originally posted by roby05

Dade mi se pogledat ono sa slikama,pa usput da ti kazem u vezi prceva...Ipak se ti uvati Futsal kluba Dinamo.



nemoj srećo, nemoj danas.

jesi mi ga spustio s futsal dinamom. da znaš smisao futsal dinama onda bi shvatio i žnoru s pravim dinamom(a ne gnk-om).



kaj sad, stalno se dolazi prcat na dinamov topic, nadmudrivat s njemačkom mamić bojnom(jakih li "dinamovaca") i onda nakon mog odgovora "forum šaptom pade"?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/10/2015 : 09:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

http://www.jutarnji.hr/nisam-mislio-da-ce-se-to-dogoditi--ali-da--glasat-cu-za-milanovica/1430297/

Evo šta misli i o politici i o fudbalu Z Boban. Po meni vrlo pametno. Baš mi dobro sjelo posle jučerašnjeg čitanja 6 stranica drkarenja na ovom podforumu (usput - kojeg sam prvi put posjetio!).


VALTER ti je na ignoreu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 04/10/2015 : 14:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
A boga ti, ovi svaki meč nakon Europe jedva igraju i gube bodove. Prvo se desilo nakon Arsenala di su protiv Hajduka jedva trčali drugo poluvrime, a sad nakon Bayerna?! Pari mi se da bi i Zagreb protiv vas uzeja bod da ga potrefi meč nakon Europe.
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 04/10/2015 : 14:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

A boga ti, ovi svaki meč nakon Europe jedva igraju i gube bodove. Prvo se desilo nakon Arsenala di su protiv Hajduka jedva trčali drugo poluvrime, a sad nakon Bayerna?! Pari mi se da bi i Zagreb protiv vas uzeja bod da ga potrefi meč nakon Europe.



sva sreća pa ostatak lige s tim nema problema.

ostatak lige najzapadnije gostovanje u europi ima u puli jer su slovani, dile gori, žiline,a i ranije debreceni, levski, šelburni, wisle nepremostive prepreke.. al to je vjerovatno krivnja dinama.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 04/10/2015 : 17:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:

VALTER ti je na ignoreu?


Samo Kruger.
Malo prekasno sam vidio njegov post. A i kako sam reko - vidim iživko u pržunu pa prvi put na sport/Dinamo, pročitam 5 stranica i odmah se setio Bobanovog intervjua. Nadam se da ne smeta...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 04/10/2015 : 18:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Dinamo je najjaci u ligi ,i ako kome triba pomoc sudaca Dinamo je zadnji koji bi triba,oni bi po mojoj procjeni da im svaki susret sude 1-2 penala protiv njih trebali dobiti utakmicu
ovo je lakrdija sto radu !!!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/10/2015 : 18:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Dinamo je jaci i od Manchestera
Eto Arsenal gazi United
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/10/2015 : 19:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ne smi se dirat u svetinju,ovo sto dobivaju od sudaca su milodari.Navodno ce biti zasticeni i Ustavom i Crkvenim zavjetom,posto su najhrvatskiji i najkatolickiji klub.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/10/2015 : 19:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

quote:
Originally posted by globinjo

evo opet se stoka provukla u zaprešiću...opet penal...
vešperilice,na tebe cu se nadovezat kasnije,opet nisi uzeo lijekove ko i kruger...pusa...



je stoka i opet penal.. al nema veze, bitno da je hajduk kao pravednik među klubovima protiv lokse u kranjči stornirao tri boda nakon onog poklonjenog gola.

al onda to nije stoka, već sudačka greška.

quote:
Originally posted by roby05

Dade mi se pogledat ono sa slikama,pa usput da ti kazem u vezi prceva...Ipak se ti uvati Futsal kluba Dinamo.



nemoj srećo, nemoj danas.

jesi mi ga spustio s futsal dinamom. da znaš smisao futsal dinama onda bi shvatio i žnoru s pravim dinamom(a ne gnk-om).



kaj sad, stalno se dolazi prcat na dinamov topic, nadmudrivat s njemačkom mamić bojnom(jakih li "dinamovaca") i onda nakon mog odgovora "forum šaptom pade"?


Nemam ti ja sta spustati,spustili su ti ovi iz Minkena i Donjih Mamica.Donji Mamici su ti inace,misto kod Kocerina,da se lakse snadjes na karti.Prilicno dobro ja shvacam kako i zasto,ali jbg kad zivis u nakrivo nasadjenoj drzavi,onda se dogadja sta se dogadja.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/10/2015 : 21:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jedina je istina je da nema sudačkih poguranaca da bi sada Hajduk bio prvi na tablici. Ja to gledam čisto neutralno, e sad nek me netko demantira.

Iako bi na kraju Dinamo svejedno bio prvi.

Toj momčadi u HNL-u ne treba pomoć sudaca, ali eto. Ulizivanju velikom gazdi i HDZ-u je nazaobilazno, a i pravo je vrijeme za to.

Jebeš HNL. Tko to još prati, osim nas par budala?!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/10/2015 : 23:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by renda

[quote]Originally posted by globinjo

u 12 minuta fasovali 4 gola
luzeri
sramotite hrvatsku i sve hrvate


[/quot

Uvijek gledam Hajduk i navijam za njega, svakome, pa i tebi pomognem i ne pitam za koga navija. A ti ga sereš do bola. Pretjerao si. Kojim pravom ti nekog prozivaš da vrijeđa Hrvate jer prima golove. A što ćeš kad ne znamo crtati svastiku na Allianz areni.


Pravom moderatora ovoga foruma...inace je manji od mahovog zrna po svemu sta pise ovdje.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/10/2015 : 23:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zao mi je ali moram ovako brutalno...covjek je tako pokazao, barem ja vidim tako.
Nije mi cilj vrijedati i napadati ne zbog bana... medu rekorderima sam baniranja na ovom forumu nego nije bas ok nekom reci manji od mahovog zrna ali tako je.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/10/2015 : 01:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Zao mi je ali moram ovako brutalno...covjek je tako pokazao, barem ja vidim tako.
Nije mi cilj vrijedati i napadati ne zbog bana... medu rekorderima sam baniranja na ovom forumu nego nije bas ok nekom reci manji od mahovog zrna ali tako je.



valjda maKovog?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 05/10/2015 : 12:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Dinamo je jaci i od Manchestera
Eto Arsenal gazi United

Isto se mora priznat da više nije mudrost niti odlika bit bolji od njih.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/10/2015 : 13:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Zao mi je ali moram ovako brutalno...covjek je tako pokazao, barem ja vidim tako.
Nije mi cilj vrijedati i napadati ne zbog bana... medu rekorderima sam baniranja na ovom forumu nego nije bas ok nekom reci manji od mahovog zrna ali tako je.



valjda maKovog?



di je to došlo da lwood ispravlja gramatiku
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/10/2015 : 14:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Zao mi je ali moram ovako brutalno...covjek je tako pokazao, barem ja vidim tako.
Nije mi cilj vrijedati i napadati ne zbog bana... medu rekorderima sam baniranja na ovom forumu nego nije bas ok nekom reci manji od mahovog zrna ali tako je.



valjda maKovog?



di je to došlo da lwood ispravlja gramatiku




a zašto ne bi ? znan gramatiku bolje od 90 % ovog foruma.
a i malo san reka. al eto dobre san volje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/10/2015 : 15:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pa čudi me jer se nikad ne držiš pravopisa,
tvoje slavno Č je dokaz tomu

al da te i ja ispravim onda kad smo u tom tonu, fali ti H u prvoj rečenici (bi-bih) :P




Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/10/2015 : 16:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

pa čudi me jer se nikad ne držiš pravopisa,
tvoje slavno Č je dokaz tomu

al da te i ja ispravim onda kad smo u tom tonu, fali ti H u prvoj rečenici (bi-bih) :P








držin se pravopisa onako kako govorin.
neče mi neki fašistički debili iz zg-a naređivat kako ču govorit.
šta se tiče tvrdog Č ,objasnija san več 10 puta da je to utjecaj 2 godine života u slo.
a i sexy je.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/10/2015 : 17:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa ako i znaš pravopis, ne koristiš ga u pisanju na forumu. Piši ti kako hoćeš, dapače, ali ne možeš reći onda da se držiš pravopisa.

A ovo Tonkinon nije pravopisna greška ne go tipfeler. Osim ako ne govori i inače mah umjesto mak.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 05/10/2015 : 18:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa ako i znaš pravopis, ne koristiš ga u pisanju na forumu. Piši ti kako hoćeš, dapače, ali ne možeš reći onda da se držiš pravopisa.

A ovo Tonkinon nije pravopisna greška ne go tipfeler. Osim ako ne govori i inače mah umjesto mak.

Malo u vezi pravopisa,
Pa valjda svi pišemo kako hoćemo, to je i dio stila i zabave ˝Foruma˝, naime meni moj Vip-stick omogućava da pišem pravopisno (pogrešan ispis se valovito crveno podcrtava), ali ja to uvik ignoriram i namjerno svoj poprilično valovito podcrtan tekst puštan u promet. Valjda i ostali imaju slično sa svojim osiguravateljem interneta, tako da možemo reč da nas nije briga zar ne (mene posebno živcira ˝č-ć˝)?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/10/2015 : 19:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa ako i znaš pravopis, ne koristiš ga u pisanju na forumu. Piši ti kako hoćeš, dapače, ali ne možeš reći onda da se držiš pravopisa.

A ovo Tonkinon nije pravopisna greška ne go tipfeler. Osim ako ne govori i inače mah umjesto mak.



zato san i reagira.
jer se ovako ne zna jel tonka raspravlja o karakteristikama migova ili f 16 i njihovoj brzini ili o opijumskom maku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 05/10/2015 19:44:55
Go to Top of Page
Page: of 513 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.75 seconds. Snitz Forums 2000