forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 518

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/03/2019 : 13:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Znaci ljude se dijeli na normalne i nenormalne prema tome da li netko navija ili ne navija za neki klub ili reprezentaciju u nekoj takvoj pizdariji kao sto je nogometna utakmica. Jebes ti mene ako je ovdje itko normalan.



slažem se !!!!

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2019 : 14:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

da svi ćemo navijat za jedan klub ,bit u jednoj partiji i imat jednog vođu. Već viđeno,ne hvala!




Ovo je isto dosta glupa izjava, kad se uzme u obzir da to što postoji više "partija" uopće ne znači nužno pravi politički pluralizam i progres društva (kao što se vidi iz priloženog). A tužno je da je vrijeme "jedne partije i jednog vođe" po svim pokazateljima ostvarilo veće rezultate, na svim poljima, od vremena tridesetogodišnjeg višestranačja, vremena propadanja i regresije.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/03/2019 : 14:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by lwood

da svi ćemo navijat za jedan klub ,bit u jednoj partiji i imat jednog vođu. Već viđeno,ne hvala!




Ovo je isto dosta glupa izjava, kad se uzme u obzir da to što postoji više "partija" uopće ne znači nužno pravi politički pluralizam i progres društva (kao što se vidi iz priloženog). A tužno je da je vrijeme "jedne partije i jednog vođe" po svim pokazateljima ostvarilo veće rezultate, na svim poljima, od vremena tridesetogodišnjeg višestranačja, vremena propadanja i regresije.

ti nisi živija 90-tih u hr?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/03/2019 : 14:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Upecao se Valter ko muha na....
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 08/03/2019 : 15:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
O čemu vi to pričate? Hajdukovci il Riječani da navijaju za Dinamo? Halo! NE TREBAJU NITI JE POŽELJNO!!! Bez brige, ima nas dovoljno.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/03/2019 : 15:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Tutta, ti si ionako izdajnik poštene domovine jer si na svjetskom navijao za Hrvatsku. :)
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2019 : 18:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by lwood

da svi ćemo navijat za jedan klub ,bit u jednoj partiji i imat jednog vođu. Već viđeno,ne hvala!




Ovo je isto dosta glupa izjava, kad se uzme u obzir da to što postoji više "partija" uopće ne znači nužno pravi politički pluralizam i progres društva (kao što se vidi iz priloženog). A tužno je da je vrijeme "jedne partije i jednog vođe" po svim pokazateljima ostvarilo veće rezultate, na svim poljima, od vremena tridesetogodišnjeg višestranačja, vremena propadanja i regresije.

ti nisi živija 90-tih u hr?



To bih ja trebao pitati tebe - jer devedesetih je u Hrvatskoj, baš kao i danas, vladalo višestranačje (koje vi neukiji redovito poistovjećujete s demokracijom).

Ali, natrag na temu, ovo što priča Nagor je teško sranje, koje za račun nacionalističkih mitova i vlastite malograđanštine ide za tim da ubije ljepotu navijanja i suparništva između tradicionalno suprotstavljenih navijačkih skupina. I još pljuje na lijepe, pomalo patetične, ali lijepe i romantičarske priče poput one o bratstvu No Name Boysa (navijači Benfice) i Torcide.


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/591800/kako-je-prije-25-godina-zapocelo-jedno-veliko-prijateljstvo-i-zasto-ce-torcida-navijati-za-benficu



-

Edited by - VALTER on 08/03/2019 18:39:29
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/03/2019 : 18:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Šta se tiče neukosti pokaza si je dovoljno puta dosad .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/03/2019 : 19:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ali, natrag na temu, ovo što priča Nagor je teško sranje, koje za račun nacionalističkih mitova i vlastite malograđanštine ide za tim da ubije ljepotu navijanja i suparništva između tradicionalno suprotstavljenih navijačkih skupina. I još pljuje na lijepe, pomalo patetične, ali lijepe i romantičarske priče poput one o bratstvu No Name Boysa (navijači Benfice) i Torcide.





Dinamo i Hajduk imaju tradiciju prijateljstva, ne suparništva. Pa ako si veliki fan Hajduka trebao bi to znati.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2019 : 19:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Čemu onda nogometno natjecanje?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/03/2019 : 19:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Natjecanje i rivalitet je O.K, ali sam ističeš prijateljstvo između Benfike i Hajduka. Prijateljstvo Dinama i Hajduka je puno starije, od samih početaka osnutka Hajduka, da nije bilo igrača Dinama/Građanskog ( i iz još nekih drugih klubova ) tko bi uopće igrao za Hajduk. A onda se 90-ih umjetno stvorila mržnja.

Imaš kontradikciju, Hajduk – Benfika O.K. a Hajduk – Dinamo ne.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2019 : 20:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nema tu nikakve kontradikcije. Da Benfica i Hajduk igraju u istoj ligi (ili da se barem učestalo susreću u europskim kupovima), ne bi bilo prijateljstva između njihovih navijačkih skupina. Ti robuješ nacionalističkim mitovima, ustrajavajući na nacionalnom jedinstvu (temelj kojega je anti-srpstvo) iako bi ti kao nacionalistu trebalo biti drago da Hrvatska ima jedan takav derbi kao što je onaj Hajduka i Dinama, i sve što uz to ide (uključujući i navijačke nestašluke) jer to ukazuje na postojanje nogometne tradicije i kulture.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/03/2019 : 20:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
navijači Španjolske, Engleske, Italije si mogu priuštiti to neprirodno navijanje jer uvijek imaju dovoljan broj predstavnika za LP ili EL. Mi ne, mi se moramo izboriti.


Točno to.

Navijati protiv još jednog mjesta koje vodi u LP je stvarno za budalaše. Torcida u biti navijala protiv Hajduka.


Evo, mene boli džon hoće li to mjesto u LP dobiti Hrvatska ili Mauritanija, moj klub od tog mjesta nema nikakve koristi. To što će Orbanovi agenti ili Miškovi puleni dobiti koju kunu više me uopće nije briga.

Tako da imam pravo navijati protiv kancera hrvatskog nogometa uvijek i svugdje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/03/2019 : 21:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

quote:
navijači Španjolske, Engleske, Italije si mogu priuštiti to neprirodno navijanje jer uvijek imaju dovoljan broj predstavnika za LP ili EL. Mi ne, mi se moramo izboriti.


Točno to.

Navijati protiv još jednog mjesta koje vodi u LP je stvarno za budalaše. Torcida u biti navijala protiv Hajduka.


Evo, mene boli džon hoće li to mjesto u LP dobiti Hrvatska ili Mauritanija, moj klub od tog mjesta nema nikakve koristi. To što će Orbanovi agenti ili Miškovi puleni dobiti koju kunu više me uopće nije briga.

Tako da imam pravo navijati protiv kancera hrvatskog nogometa uvijek i svugdje.



Samo opušteno....pozdravljaju te navijači iz Mauritanije

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/03/2019 : 21:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

quote:
navijači Španjolske, Engleske, Italije si mogu priuštiti to neprirodno navijanje jer uvijek imaju dovoljan broj predstavnika za LP ili EL. Mi ne, mi se moramo izboriti.


Točno to.

Navijati protiv još jednog mjesta koje vodi u LP je stvarno za budalaše. Torcida u biti navijala protiv Hajduka.


Evo, mene boli džon hoće li to mjesto u LP dobiti Hrvatska ili Mauritanija, moj klub od tog mjesta nema nikakve koristi. To što će Orbanovi agenti ili Miškovi puleni dobiti koju kunu više me uopće nije briga.

Tako da imam pravo navijati protiv kancera hrvatskog nogometa uvijek i svugdje.



Samo opušteno....pozdravljaju te navijači iz Mauritanije






10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 08/03/2019 : 21:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Kao što već reče, ima nas pun q...

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 08/03/2019 21:10:51
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/03/2019 : 21:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Nema tu nikakve kontradikcije. Da Benfica i Hajduk igraju u istoj ligi (ili da se barem učestalo susreću u europskim kupovima), ne bi bilo prijateljstva između njihovih navijačkih skupina. Ti robuješ nacionalističkim mitovima, ustrajavajući na nacionalnom jedinstvu (temelj kojega je anti-srpstvo) iako bi ti kao nacionalistu trebalo biti drago da Hrvatska ima jedan takav derbi kao što je onaj Hajduka i Dinama, i sve što uz to ide (uključujući i navijačke nestašluke) jer to ukazuje na postojanje nogometne tradicije i kulture.



Ti robuješ etiketiranju ljudi. Često se sam pobijaš. Tradicija, zanimljivo ponekad ti tradicija smeta a ponekad ti je O.K. Opet kontradikcija. Kad nešto poštuješ onda to poštuješ a ne upotrebljavaš kako ti se prohtje, malo ovako, malo onako kako meni paše i mojim hirovima. Dakle poštivat ćeš tradiciju ribolovnog društva jednako ako i svoje države.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/03/2019 : 21:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

quote:
navijači Španjolske, Engleske, Italije si mogu priuštiti to neprirodno navijanje jer uvijek imaju dovoljan broj predstavnika za LP ili EL. Mi ne, mi se moramo izboriti.


Točno to.

Navijati protiv još jednog mjesta koje vodi u LP je stvarno za budalaše. Torcida u biti navijala protiv Hajduka.


Evo, mene boli džon hoće li to mjesto u LP dobiti Hrvatska ili Mauritanija, moj klub od tog mjesta nema nikakve koristi. To što će Orbanovi agenti ili Miškovi puleni dobiti koju kunu više me uopće nije briga.

Tako da imam pravo navijati protiv kancera hrvatskog nogometa uvijek i svugdje.



Samo opušteno....pozdravljaju te navijači iz Mauritanije





Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 08/03/2019 : 22:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Sto posto neki torcidaški diverzanti...




https://www.24sata.hr/sport/dinamu-prijeti-nova-kazna-uefa-ih-je-optuzila-za-rasizam-618209

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/03/2019 : 22:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Ova Benfica je u rangu Hajduka.....zato i navija torcida za njih

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/03/2019 : 15:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by logo111


Postoji kod normalnih ljudi koji nisu opterećeni regionalnim podjelama, mržnjom, zavisti, ljubomorom....





Ti se raspravljaš s likom kojeg boli q-ac za uspjeh HR repke, a vjerojatno i za uspjeh Dinama a toliko je opterećen tom temom, zanimljivo.



Nije lwood loš. Njegove prve riječi koje je naučio su vjerojatno bile "boli me kujac", tako da mu to ne možemo zamjeriti.


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/03/2019 : 15:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Šta se tiče neukosti pokaza si je dovoljno puta dosad .


Sada će krenuti priča o tome koliko on ima više knjiga i stripova od tebe i kako je načitaniji od tebe.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/03/2019 : 15:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

quote:
navijači Španjolske, Engleske, Italije si mogu priuštiti to neprirodno navijanje jer uvijek imaju dovoljan broj predstavnika za LP ili EL. Mi ne, mi se moramo izboriti.


Točno to.

Navijati protiv još jednog mjesta koje vodi u LP je stvarno za budalaše. Torcida u biti navijala protiv Hajduka.


Evo, mene boli džon hoće li to mjesto u LP dobiti Hrvatska ili Mauritanija, moj klub od tog mjesta nema nikakve koristi. To što će Orbanovi agenti ili Miškovi puleni dobiti koju kunu više me uopće nije briga.

Tako da imam pravo navijati protiv kancera hrvatskog nogometa uvijek i svugdje.



Samo opušteno....pozdravljaju te navijači iz Mauritanije





Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/03/2019 : 18:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

O čemu vi to pričate? Hajdukovci il Riječani da navijaju za Dinamo? Halo! NE TREBAJU NITI JE POŽELJNO!!! Bez brige, ima nas dovoljno.


Bravo :)

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 09/03/2019 18:21:56
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/03/2019 : 17:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Dinamo standardno i protiv Rijeke starta s drugom momčadi...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page
Page: of 518 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000