forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 540

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/12/2011 : 23:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg Heyoka, po Krugerovoj študiji reprezentacija bi tribala igrat bez kreatora (čitaj: Modrića) čije bi misto triba zauzeti Klasnić tako da ne znan što te čudi kod ovog sa Eduardom....



gledajuci utakmicu totenhema s paokom vidio sam ono sto znam odavno
modric nije kreator iliti razigravac, modic je krilni igrac
kao prvo modirc oduzima mjesto kranjcaru, pa i pranjicu jer kranjcar igra na poziciji na kojoj bi trebao igrati pranjic, a modric igra na poziciji koju bi trebao zauzimati kranjcar, kranjcar je vezni razigravac a klasnic napadac razigravac
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/12/2011 : 00:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
sto se tice klasnica ja sam samo htio istaci da je strasno sto se u hrvatsku reprezentaciju zove nekakav da silva, proizvod mamica, kojem treba puno prilika da zabije gol, a jednog klasnog igraca kakav je kalsnic uopce ne dozivljava, a slicno je i s petricem
htjeli vi to priznati ili ne ali od kad su modric i da silva bitni mi ne odlazimo na svjetsko prvenstvo ili se mucimo kao u slucaju EP
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/12/2011 : 00:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
ibanjez je ok, mada ima oscilacija,
krstanovic i rukavina bas i neigraju, dok beciraj puno igra, pa mora nesto i zabiti
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/12/2011 : 18:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

ibanjez je ok, mada ima oscilacija,
krstanovic i rukavina bas i neigraju, dok beciraj puno igra, pa mora nesto i zabiti


Ibanez nikako nije ok taj momak bi trebao onda igrati vezni red jer za beka jednostavno nije.
Pa njega vozaju napadači 3 HNL.
Pogledajte malo bolje kad dinamo igra kad se treba braniti ibanez je kao bek a totalno je izgubljen u fazi obrane.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/12/2011 : 21:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Kruger

ibanjez je ok, mada ima oscilacija,
krstanovic i rukavina bas i neigraju, dok beciraj puno igra, pa mora nesto i zabiti


Ibanez nikako nije ok taj momak bi trebao onda igrati vezni red jer za beka jednostavno nije.
Pa njega vozaju napadači 3 HNL.
Pogledajte malo bolje kad dinamo igra kad se treba braniti ibanez je kao bek a totalno je izgubljen u fazi obrane.




iskreno nisam bas gledao previse utakmica HNL, nemam volje, ali nije on los, dosta je opasan s ljeve strane, stalno grize i napada, dakle pretpostavljam slazemo da ima dobrih ofenzivnih navika, moguce je da je u defanzivi slabiji, ja to i priznajem, oscilira
napr protiv reala odigrso je odlicno, ali protiv lyona lose, protiv ajaxa solidno, naravno defazivno, ofanzivno je bio dobar osim ipak protiv lyona je podbacio i defanivno, vidjecemo sto ce se dogoditi u zadnjoj utakmici s lyonom

Edited by - Kruger on 05/12/2011 21:13:07
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16951 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/12/2011 : 22:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ibanez je igrač s velikim srcem, a baš to fali mnogim igračima Dinama, iako je Argentinac zna cijeniti tu (pre)veliku lovu koju im Mamić daje... Taktički je totalna truba, ali jbg, da nije tako valjda bi igrao u nekoj jačoj ligi...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30698 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/12/2011 : 10:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
slažem se, ima srce, znanje 0, i svakako da bi da je klasa, već bio daleko od Dinama, teško je naći bočne igrače, ali čovjek se stvarno trudi, samo nek je daleko od obrane i sve ok!

quote:
Originally posted by velka031

Ibanez je igrač s velikim srcem, a baš to fali mnogim igračima Dinama, iako je Argentinac zna cijeniti tu (pre)veliku lovu koju im Mamić daje... Taktički je totalna truba, ali jbg, da nije tako valjda bi igrao u nekoj jačoj ligi...


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/12/2011 : 22:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
ima opasan prodor, brz je, motorican, a i centarsut mu je odlican
a kao uvjek kvaliteta odredjuje gdje ce tko igrati, jos niste skuzili tko kreira nogometnu scenu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/12/2011 : 22:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
od krilnih igraca se ne ocekuje prevelika tehnika nego brzina, motoricnost, prodornost te kvalitetan centarsut
mada je pozeljna
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16951 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/12/2011 : 22:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by velka031

Ibanez je igrač s velikim srcem, a baš to fali mnogim igračima Dinama, iako je Argentinac zna cijeniti tu (pre)veliku lovu koju im Mamić daje... Taktički je totalna truba, ali jbg, da nije tako valjda bi igrao u nekoj jačoj ligi...



da je bolji igra bi u argentinskoj a ne u hrvatskoj lizi



Iako argentinske sponzoruše toliko ne lete za nogoloptačima kao naše plastik fantastik dame... Ima i HNL svojih prednosti, Ludnica koliko hoćeš...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/12/2011 : 15:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
koeficijent na lyon 2,00
jesam ja lud???
idem prodati kucu i stavljam na francuze
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/12/2011 : 15:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

koeficijent na lyon 2,00
jesam ja lud???
idem prodati kucu i stavljam na francuze


Ajde da se i ja jednom složim sa tobom
Makar,ja bi stan uložio,nemam kuću
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/12/2011 : 15:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

sto se tice klasnica ja sam samo htio istaci da je strasno sto se u hrvatsku reprezentaciju zove nekakav da silva, proizvod mamica, kojem treba puno prilika da zabije gol, a jednog klasnog igraca kakav je kalsnic uopce ne dozivljava, a slicno je i s petricem
htjeli vi to priznati ili ne ali od kad su modric i da silva bitni mi ne odlazimo na svjetsko prvenstvo ili se mucimo kao u slucaju EP



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/12/2011 : 15:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by supermark

koeficijent na lyon 2,00
jesam ja lud???
idem prodati kucu i stavljam na francuze


Ajde da se i ja jednom složim sa tobom
Makar,ja bi stan uložio,nemam kuću



dat cu ti ja kredit
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 07/12/2011 : 20:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031Iako argentinske sponzoruše toliko ne lete za nogoloptačima kao naše plastik fantastik dame... Ima i HNL svojih prednosti, Ludnica koliko hoćeš...


Dude, you're so wrong. Dovoljno ti je da pratiš rubriku "Said & Done" u Guardianu, i to zadnji dio. Tu su obično citati "inteligentnih" južnoameričkih (ima dosta argentinskih) ljubiteljica nogometaša, neke od njih bi vjerovatno mogle složiti idealnu ekipu u formaciji 4-3-3 od svojih bivših.

Potpis.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/12/2011 : 21:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by supermark

koeficijent na lyon 2,00
jesam ja lud???
idem prodati kucu i stavljam na francuze


Ajde da se i ja jednom složim sa tobom
Makar,ja bi stan uložio,nemam kuću



dat cu ti ja kredit



evo ja otisao i stavio na lyon, hendikep
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 07/12/2011 : 21:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
1:0!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 07/12/2011 : 21:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
1:1
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30698 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/12/2011 : 21:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Zasad zadovoljavajućih 1:1, no bojim se prema stanju na terenu kako neće dobro završiti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 07/12/2011 : 21:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg Heyoka, po Krugerovoj študiji reprezentacija bi tribala igrat bez kreatora (čitaj: Modrića) čije bi misto triba zauzeti Klasnić tako da ne znan što te čudi kod ovog sa Eduardom....



gledajuci utakmicu totenhema s paokom vidio sam ono sto znam odavno
modric nije kreator iliti razigravac, modic je krilni igrac
kao prvo modirc oduzima mjesto kranjcaru, pa i pranjicu jer kranjcar igra na poziciji na kojoj bi trebao igrati pranjic, a modric igra na poziciji koju bi trebao zauzimati kranjcar, kranjcar je vezni razigravac a klasnic napadac razigravac



Ovo za Modrića što si rekao spada među bisere godine,mislim poštujem svačije mišljenje no reći da Modrić nije kreator i tip igrača koji diktira ritam utakmice je smiješno.
Problem Modrića u reprezentaciji je što on nema suigrača kojem može gurnuti loptu u prostor,trebaju mu igrači koji će ga rasteretit,Kranjčar i on ne funkcioniraju najbolje.Baš je u Tottenhamu to vidljivo,Modrić tamo briljira jer ima kome dodati.
Ovo za Pranjića se slažem,možda bi se trebalo isprobati da Pranjić igra to lijevo krilo,odigrao bi sigurno par finih duplih paseva s Modrićem.
Što se tiče Kranjčara,najbolje je odigrao utakmicu protiv Njemačke 2008. u formaciji 4-2-3-1 gdje je igrao iza napadača a ne po strani.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 07/12/2011 : 21:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Sramota. Koji slijepci.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/12/2011 : 22:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
1:5. dobih mac para na rerdirani koeficijent:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/12/2011 : 22:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
juhu 1:6:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/12/2011 : 22:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nije, nego 1:7
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/12/2011 : 22:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
sta nisu predali tekmu 0:3:(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 540  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000