forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 KOLEKCIONARSKI ZAGOR VČ:LUDENS?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4671 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/07/2011 : 22:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
'Ajmo objektivno od nekog ko ne kupuje ni jedno ni drugo, a oba je držao u rukama.
Korice - ovo je subjektivno, neko voli mat, neko glat, jebiga sad. XD Kod Veselog, na primer, niko nije primetio da su zasjali natpis "Zagor", dok kod Tarzana i Konana jesu. Ali dobro, možda će sad. XD
Papir - Veseli Četvrtak
Dizajn - Veseli Četvrtak je ubo sa premijernim naslovnim Laurentija (koje hvale svi osim Ferijevaca sa foruma, može se videti po gomili ljudi koja ni ne prilazi ovom forumu a hvale ih; da postoje, i takvi XD)
Prevod - Veseli Četvrtak, meni što je na srpskom, drugima verovatno zbog trebaM, puno 'mesto mnogo i par umesto nekoliko.
Cena - Veseli Četvrtak. Ako neko iz Srbije, ili čak drugih zemalja hoće da kupi, a nema popust, ja ću mu pomoći, čak ćemo se doviti i za transport stripa.
Dodaci - Veseli Četvrtak, samim tim što ih, uglavnom, i ima. Korica-strip-korica mi se ne sviđa ni kod Korta, a bogami ni ovde.
Sam strip - Hah, ne bih ipak o ovome. XD Znam da postoje razlike u Tutto i regularnom, ali vidim i da je Ludensovo pomalo zamućeno. No dobro, vole ljudi Ferija i u runama da vide.
Naslovne strane unutar strpia - U većini integralnih izdanja idu naslovne strane, ukoliko ih to isto ima, tako da logika nalaže da tako i bude. Ali opet, ima milion izuzetaka, pa Ludensu ovo i nije propust.
Rekao bih da je ovo dosta, mrzi me da sabiram ko ima više plusova. XD



https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000