forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/04/2014 : 17:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Nakon jucerasnjeg poraza Barce...




+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/04/2014 : 18:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote

zaboli me stomak tutta

Have mercy
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/04/2014 : 23:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote

Casillas je zakon
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/04/2014 : 07:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
sutra u 20 gostovanje kod granade,pa u srijedu u 21 i 30 finale kupa protiv reala,pa gostovanje kod villareala....to je naredni raspored barse...vidjećemo šta će iz toga sve izaći,da li će atletiko kiksati na gostovanjima protiv valensije i levantea,hoće li real u kupu biti bez ronalda....sad kad je barsa ispala iz LP,a real i atletiko prošli,imaće barsa barem više odmora i vremena da se fokusira na domaća takmičenja....malo utješnih riječi..
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/04/2014 : 10:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
domaćinstvo Bilbau si zaboravio, izmedju Reala i Villareala
ja se jos uvijek nadam dvostrukoj kruni, sto je i vise nego dobro (blago rečeno) s obzirom na cijelu sezonu
a za sigurnu dvostruku krunu bi trebalo sve pobijediti do kraja, sto je nemoguce sa obzirom na stanje u momcadi
prije se nadam da ce Real doci u Valenciu bez Ronalda, a da ce Atletico imati gust raspored (a imaju kratku klupu) pa da ce Barca imati olakšan posao

a onda, na kraju godine, napucat trenera i dovest nekoga tko zna sto radi i dovesti osamnaest obrambenih igrača
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/04/2014 : 11:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Evo vam Bonera besplatno. Ustvari, dajemo još 10 milijuna.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/04/2014 : 11:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Baš će biti zanimljivo kome će na kraju ispasti dobra sezona. Svi hvale Atletica i čudo je koliko je daleko dogurao, ali tanka klupa bi mu mogla biti fatalna da na kraju ne osvoji ništa što bi bilo baš šteta.

Barcu se čitavu sezonu kritizira, ali bi lako mogli do 2 naslova. Real je također na tankoj granici između katastrofalne ili odlične sezone. Ovih sljedećih nekoliko tjedana će biti pakleni.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/04/2014 : 11:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
da, dobro si to rezimirao, svi plešu na granici vrhunske/katastrofalne sezone
s tim da je atleticu i drugo/treće mjesto u prvenstvu i polufinale LP odličan uspjeh, iako će i njima, ako ne uspiju ništa ne osvojiti, ostati gorak okus onoga što je moglo biti
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 11/04/2014 : 12:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Atletico će uzeti Ligu,u to sam siguran.
Za Kup ne znam,bit će svega....mala prednost Barci.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/04/2014 : 14:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
a onda, na kraju godine, napucat trenera i dovest nekoga tko zna sto radi i dovesti osamnaest obrambenih igrača


Oćemo Kloppa....
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 11/04/2014 : 21:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Lako moguce da Klopp digne sidro,samo di???!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 11/04/2014 : 21:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Barca pod hitno na remont

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/04/2014 : 23:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

domaćinstvo Bilbau si zaboravio, izmedju Reala i Villareala
ja se jos uvijek nadam dvostrukoj kruni, sto je i vise nego dobro (blago rečeno) s obzirom na cijelu sezonu
a za sigurnu dvostruku krunu bi trebalo sve pobijediti do kraja, sto je nemoguce sa obzirom na stanje u momcadi
prije se nadam da ce Real doci u Valenciu bez Ronalda, a da ce Atletico imati gust raspored (a imaju kratku klupu) pa da ce Barca imati olakšan posao

a onda, na kraju godine, napucat trenera i dovest nekoga tko zna sto radi i dovesti osamnaest obrambenih igrača


nisam zaboravio već sam ovih dana gledao raspored po kojem je barsa trebala da preskoči 34-to kolo i utakmicu sa bilbaom, i da ne igra taj vikend( vikend poslije el klasika)...ali danas vidim da igraju tu tekmu 20.04....

a što se tiče atletika,može se desiti da ih zadesi ista sudbina kao recimo bilbao 2012 kada su igrali jako dopadljiv nogomet i kada su onako razmontirali uniteda u ligi europe i došli do finala gdje su poraženi od atletika i a i u kupu kralja su izgubili u finalu od barse(pepov oproštajni trofej)...znači do zadnjeg bili u igri za par nekih trofeja,i na kraju u par dana sve prosuli...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/04/2014 : 22:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

sutra u 20 gostovanje kod granade,


prnila barca u latu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/04/2014 : 22:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
veliki kiks Barce!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/04/2014 : 12:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Liga prvaka, juniori

polufinale:
Schalke - Barcelona 0-1
Real Madrid - Benfica 0-4

finale:

Barcelona - Benfica 3-0

Finale, drugi gol
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/04/2014 : 16:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Barca mora na remont..no moj sunarodnjak ce se pobrinuti da ni do toga ne dode..Sepp..samo gazi, katalonsku im tetku

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/04/2014 : 17:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...a ovo je uzdizanje simuliranja na neku novu razinu ili što...


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/04/2014 : 18:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
da ti iskreno kazem, gledao sam tekmu i ne znam sto je bilo
iskreno, tesko mi je povjerovati da je simuliranje jer dok sam gledao tekmu mislio sam da umire od necega
nemam pojma, jos mi nije jasno... ali da bi netko tako besramno glumio, pred kamerama i milijunima ljudi koji gledaju utakmicu, ne vjerujem
ili, bolje receno, odbijam povjerovati
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/04/2014 : 18:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Real Madrid VS Barcelona
16.04.2014
KUP, FINALE




Barcelona i Real Madrid ove su sezone kao i obično međusobno trebali raspodijeliti španjolske trofeje, a uz to se uključiti i u borbu za Ligu prvaka. Takva su predviđanja u Španjolskoj već godinama, a s obzirom na brojna ulaganja u oba tabora (Neymar, Bale...) trebalo je biti tako i ove sezone.

Međutim, sama je završnica sezone, a prema svemu sudeći dva će se velikana morati zadovoljiti utješnom nagradom u vidu Kupa kralja s obzirom da im je Atletico poremetio planove.

Za Real se već nakon poraza protiv Seville počelo pričati kako se oprostio od naslova prvaka, a Barca je iz utrke najvjerojatnije otpala prošlog vikenda. Teoretski oba rivala još su u utrci za titulom, ali u posljednjih pet kola Atletico bi trebao čak dva puta kiksati. Barcelona je neočekivano zapela na naizgled lakšem gostovanju u Granadi i to usprkos posjedu lopte većem od 80% i svoj sili udaraca prema protivničkim vratima. S druge strane Real je na domaćem terenu za vikend bio vrlo uvjerljiv protiv nedorasle Almerije koju je i bez svog najboljeg igrača ispratio kući s punom mrežom.

Nakon posljednjeg poraza pod salvom kritika našao se trener Gerardo Martino koji u Kataloniji broji svoje posljednje dane, a kojemu je finale kupa jedina šansa da osvoji jedan značajniji trofej (na početku sezone uzeo je Superkup).

'Svaka je titula na kraju važna i zato nam u finalu neće manjkati motiva. Nismo u drugim natjecanjima stvari radili na pravi način i zato ih u ovome trebamo ispraviti. Ne mogu kazati da bi osvajanje kupa ispralo gorak okus koji imamo iz Lige prvaka i prvenstva jer bi to ispadalo kao opravdavanje pred javnošću. Samo ću reći da svaki naslov ima svoju vrijednost, na stranu to što smo razočarani neuspjesima u drugim natjecanjima.'

O krizi u katalonskom taboru progovorio je i Andres Iniesta.

'Kada ti stvari ne idu isplačeš se, patiš i na kraju se podigneš. Ova je generacija poznata po tome da je uvijek reagirala na pravi način kada je bilo najvažnije. Mi igrači smo prvi kada treba biti samokritičan i ne izbjegavamo vlastitu odgovornost. Stvari jednostavno ne idu uvijek kako smo to zamislili. No, kao što sam rekao, sami ćemo iz te situacije i izaći.'

Jedan od Barcinih problema u Granadi bila je i činjenica da su izostancima Carlesa Puyola, Gerarda Piquea i Marca Bartre ostali bez klasičnih stopera, a od ranije povrh svega nema niti vratara Victora Valdesa. Očekivalo se da će za danas biti spreman Pique, ali jučer je objavljeno kako ga u finalu ipak neće biti. U međuvremenu na raspolaganje argentinskom treneru vratio se Bartra, a postoji i minimalna mogućnost da se u konkurenciji nađe Puyol. Izostanci otprije ozlijeđenih Jonathana dos Santosa i Isaaca Cuence ne predstavljaju poseban hendikep.

Problema s izostancima u finalu neće biti pošteđena niti momčad iz glavnog grada, a daleko najznačajnija vijest objavljena je jučer. Naravno, radi se o Cristianu Ronaldu kojeg su mnogi očekivali u sastavu, ali koji ipak nije dobio zeleno svijetlo liječničke službe. Carlo Ancelotti u njegovom će neigranju naći i pozitivne stvari.

'Ronaldo će nam nedostajati, ali imam širok izbor igrača i kada god nam on nije mogao igrati netko bi uskočio i odlično ga nadomjestio. Mislim da je njegovo neigranje velika motivacija za sve ostale igrače.'

Ancelottijeve riječi imaju uporište i u statistici koja kaže kako je Real tek jednom poražen ove sezone kada Ronaldo nije igrao, a to se dogodilo nedavno u Dortmundu. Od spomenutih deset utakmica Madrid je slavio u njih osam.

Portugalac nije i jedini igrač na kojeg Ancelotti danas ne može računati jer su zbog ozljeda od ranije izvan pogona Sami Khedira, Jese Rodriguez, Marcelo i Alvaro Arbeloa. U odnosu na prošlo kolo u konkurenciju se danas vraćaju bek Dani Carvajal i iskusni Xabi Alonso.

Za kraj konferencije talijanski je strateg ponudio recept za pobjedu.

'Barcelona je najjača u posjedu lopte i oni će ponovno pokušati držati loptu što više kod sebe. Mi im trebamo u tom dijelu igre odgovoriti, a mislim da je dobra vodilja naša posljednja utakmica. Da, tada smo izgubili radi vlastitih pogrešaka, ali uspijemo li ih danas izbjeći i odigrati kao tog dana mogli bismo slaviti.'

Za kraj kažimo kako će ovo biti sedmi puta u povijesti kako ove dvije momčadi igraju međusobno u finalu kupa, a do sada je svaka ekipa po tri puta slavila. U finalu se igra jedna utakmica na neutralnom terenu u Valenciji.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/04/2014 : 23:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
A šta reći, ajmo ukratko:

- Bale

- Messi-Gdjessi

- Neymar

- Sudac kao da nije Španjolac već Englez

- Realan rezultat 8:3, ali i ovako je ok

- Obrana Barce

Edited by - Jerry Krause on 16/04/2014 23:24:24
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25899 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/04/2014 : 23:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Da je sudac englez ne bi poništija realu gol
real puno bolji i samo su promašaji benzeme i balea držali barcu u igri i skoro su uspjeli da je neymar zabio u zadnjoj minuti veliku šansu.
bale je zvijer
luka solidan osim u prvom dijelu drugog poluvrermena kad je ima tri pogrešno dodane/izgubljene lopte.
gušt mi je bilo gledat ronalda kako skače i navija a i na kraju utakmice na terenu ljubi balea.izgleda da nema mjesta ljubomori.
a kralj(ako je to oni šta im je dijelio medalje)je legendana kraju drži cassilasa da ne padne dok se ovi ludira sa peharom.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/04/2014 : 23:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

- Obrana Barce



nema je otkad se puyol ozljedio
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/04/2014 : 09:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Stvarno brz čovik onaj Bartra

A Bale vridi svake pare

Have mercy
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/04/2014 : 09:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Još jedan odličan sraz Reala i Barce! Kakav gol Balea! Sudac odličan, mogao bi i morao češće suditi ove srazove!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.22 seconds. Snitz Forums 2000