forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/11/2015 : 20:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Očito su se teroristi preobukli u Barcelonine igraće jer ovakvo demoliranje RM je šokantno

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/11/2015 : 20:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovakva bomba će dugo zvoniti u ušima Realovaca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 21/11/2015 : 20:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message  Reply with Quote
bolje sanse promasili nego sto su dali :D . 7 komada je trebalo da udje.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/11/2015 : 20:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Prvo poluvreme je bilo savršeno, klasično razbijanje. Drugo poluvreme je isključivo služilo za lagano razigravanje Messija, da se Barca nije toliko usporila, moglo je ovo da bude mnogo ubedljivije.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/11/2015 : 20:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Reala nigdi cilu utakmicu.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/11/2015 : 20:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
koje sprdanje s realom
A ''genijalac''kriv za drugi gol
Nula od igrača

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 21/11/2015 : 20:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
real i hajduk dijele uz boju dresova i jednak način ponižavanja zadnjih desetak godina.

iniesta danas direktorski odigrao.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/11/2015 : 21:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
I barca ima iste dresove kao i hajduk :)
Ali i real je imao dobrih prilika
Moglo se okrenuti na obje strane...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/11/2015 : 21:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

koje sprdanje s realom
A ''genijalac''kriv za drugi gol
Nula od igrača


Još jedna njegova "velika" partija U dresu Reala.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 21/11/2015 21:15:36
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 21/11/2015 : 23:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
pa i kod prvog gola nije ispratio igrača barce.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2015 : 09:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Gleda sam utakmicu na sk 1
Imao sam osjećaj da se prenosio sprovod
Cvitanović i komentator su bili utučeni do boli
I naravno,nijednom spomenuti lukicu i njegove greške

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/11/2015 : 10:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kakav nogometni strucnjak danas moras bit da kazes,da je Modric veliki igrac.U najboljem slucaju moze kupit lopte iza gola najgorim igracima Barcelone.
Do cega je dosa ovaj jadni nogomet...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2015 : 10:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
A mozda je Real tako loše odigrao jer je Modrić loše odigrao...
O dobrim igračima ovisi cijela momčad
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/11/2015 : 11:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ma naravno, cijenjen svugdje u svijetu, obozavan od najvecih trenera danasnjice i od publike, kod svih nezmjenjiv, svako malo najboljoj momcadi kola...ali forumsko vijece mudraca predvodjeno globinjom i krugerom ce nam objasniti kako nista ne valja. Eh da je bar izabrao hajduk umjesto dinama ne bi bilo "globinjo ga nije volio"
...i globo, kenjas, cvitanovic je jasno rekao: modric je skrivio gol, izgubio je jednu od pet lopti koje izgubi po sezoni.

...i modric nije odigrao nista gore od svih ostalih, dapace za razliku od velike vecine bar je trazio balun i nudio se.
...i za kraj razmislite malo i o supermarkovoj tezi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/11/2015 : 12:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Premalo je danas ekipa,ako ih uopce i ima,koje ovise o samo jednom igracu.Modric svakako nije medju njima.Nema on ono nesto da moze dici ekipu,jedino pokoji bljesak i nista vise.Sve je to u redu,veliki klub,dobri igraci...ali Real je,kao i puno puta u novijoj povijesti,zrtva vlastite bahatosti i skupa enormno skupih zvijezda koje na kraju sezone malo ili nista ne osvoje.Jedan mali dokaz je i sinosnja igra i crveni iz nemoci i frustriranosti.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2015 : 12:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ma naravno, cijenjen svugdje u svijetu, obozavan od najvecih trenera danasnjice i od publike, kod svih nezmjenjiv, svako malo najboljoj momcadi kola...ali forumsko vijece mudraca predvodjeno globinjom i krugerom ce nam objasniti kako nista ne valja. Eh da je bar izabrao hajduk umjesto dinama ne bi bilo "globinjo ga nije volio"
...i globo, kenjas, cvitanovic je jasno rekao: modric je skrivio gol, izgubio je jednu od pet lopti koje izgubi po sezoni.

...i modric nije odigrao nista gore od svih ostalih, dapace za razliku od velike vecine bar je trazio balun i nudio se.
...i za kraj razmislite malo i o supermarkovoj tezi.


Na čemu si ti?
Sukrivac kod tri gola
Vidi se da previše drkas na sportske novosti
Najprecjenjeniji igrač ikad

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/11/2015 : 12:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ne čitam sportske dobrih deset godina. Ma u pravu si ti, nula od igrača isto kao i Boban...

precijenjen možda, ali to ne mijenja činjenicu da je u top 10 veznjaka na svijetu zadnjih pet godina.

Tvrditi da je modrić nula od igrača je otprilike isto kao tvrditi da clapton ne zna svirati gitaru.

je odigrao je loše pa skačete ka lešinari, tužno

sukrivac kod tri gola... koja pizdarija, je sukrivac isto ko i još bar osam igrača uključujući i onaj kretenski trojac u napadu kojima su džepove trebali ušiti u dresove da se bar šeću sa stilom.

a izgleda da još par ljudi vidi što i ja...http://www.index.hr/sport/clanak/navijaci-reala-pronasli-krivce-za-debakl-u-el-clasicu/857544.aspx

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 22/11/2015 : 13:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/11/2015 : 13:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Evo sad ti meni reci jesam li ja blesav, pogledaj 0:30 kad krivo odigra pas... apsolutno nitko se ne otvara i ne traži loptu, stoje ka drvene marije iza barceloninih igrača... jedini koji je slobodan (desno krilo) vegetira u ofsajdu... i onda je on kriv, kakva glupost.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/11/2015 : 16:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Fascinantna mi je uvijek bila ta sklonost da se "konačna ocjena" igrača donosi nakon jedne jako dobre ili jedne jako loše utakmice. Onda se uglavnom odšuti stvar nakon "neodgovarajuće" utakmice, i kad opet dođe "odgovarajuća", nastavi se udarati po svome.

Zbog čega je u prosjeku, po netu bilo neusporedivo manje negativnih "konačnih ocjena" Modrića nakon, recimo, pobjede Reala nad Borussiom Dortmund 2:0 ili Barcelonom 3:1? Pa govori se o istom igraču, zaboga, nisu dvojica Modrića. Ili jesu!?

Vrijedi i obrnuto, dakako...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2015 : 18:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Willer

Fascinantna mi je uvijek bila ta sklonost da se "konačna ocjena" igrača donosi nakon jedne jako dobre ili jedne jako loše utakmice. Onda se uglavnom odšuti stvar nakon "neodgovarajuće" utakmice, i kad opet dođe "odgovarajuća", nastavi se udarati po svome.

Zbog čega je u prosjeku, po netu bilo neusporedivo manje negativnih "konačnih ocjena" Modrića nakon, recimo, pobjede Reala nad Borussiom Dortmund 2:0 ili Barcelonom 3:1? Pa govori se o istom igraču, zaboga, nisu dvojica Modrića. Ili jesu!?

Vrijedi i obrnuto, dakako...


čuj...ja ovo pišem i govorim već godinama...precjenjen do boli...koju je on to utakmicu riješio...u realu i reprezentaciji...preko sto utakmica za real...ma daj mi nađi neku di je pokazao klasu...nađi mi neki moj post gdje sam se igdje očešao o nekoga kao od njega...alibi igrač...daj balun prvom do sebe...ako se na njega palite jer je hrvat pa još i igra u realu,onda nemate pojma o balunu...još da mi je znati koliko godina imate i da svoje teze osnažite imenom i prezimenom u profilu...zašto se tako ne svršava na marija pašalića ili najboljeg strijelca u italiji kalinića kojeg ste vi dinamovci na forumu posprdno zvali penalinić...ah da,nisu igrali za prćiju onog ljigavca koji svira klavir u remetincu...čim njega nema u nacionalnom timu,protok baluna je jebački...srića pa ima 30 godina,još malo i postat će povijest...a da ne govorim o njegovim makinacijama sa mamićem...ah da,cijeli svijet svršava na modrića...je,moš mislit...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 22/11/2015 : 18:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 22/11/2015 : 19:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Willer

Fascinantna mi je uvijek bila ta sklonost da se "konačna ocjena" igrača donosi nakon jedne jako dobre ili jedne jako loše utakmice. Onda se uglavnom odšuti stvar nakon "neodgovarajuće" utakmice, i kad opet dođe "odgovarajuća", nastavi se udarati po svome.

Zbog čega je u prosjeku, po netu bilo neusporedivo manje negativnih "konačnih ocjena" Modrića nakon, recimo, pobjede Reala nad Borussiom Dortmund 2:0 ili Barcelonom 3:1? Pa govori se o istom igraču, zaboga, nisu dvojica Modrića. Ili jesu!?

Vrijedi i obrnuto, dakako...


čuj...ja ovo pišem i govorim već godinama...precjenjen do boli...koju je on to utakmicu riješio...u realu i reprezentaciji...preko sto utakmica za real...ma daj mi nađi neku di je pokazao klasu...nađi mi neki moj post gdje sam se igdje očešao o nekoga kao od njega...alibi igrač...daj balun prvom do sebe...ako se na njega palite jer je hrvat pa još i igra u realu,onda nemate pojma o balunu...još da mi je znati koliko godina imate i da svoje teze osnažite imenom i prezimenom u profilu...zašto se tako ne svršava na marija pašalića ili najboljeg strijelca u italiji kalinića kojeg ste vi dinamovci na forumu posprdno zvali penalinić...ah da,nisu igrali za prćiju onog ljigavca koji svira klavir u remetincu...čim njega nema u nacionalnom timu,protok baluna je jebački...srića pa ima 30 godina,još malo i postat će povijest...a da ne govorim o njegovim makinacijama sa mamićem...ah da,cijeli svijet svršava na modrića...je,moš mislit...


da ga nema u repki - možemo se složiti.

a penalić ostao penalić kak god okreneš. to kaj igra zadnjih godinu dana ozbiljniji nogomet nikaj ne znači.

kaj bumo pranjića i njegovo igranje u bayernu definirali kao nekaj fenomenalno zato jer je par tekmi odigrao tam ozbiljno?

al nema veze, zato budu kao i dosad hajdukovi igrači pred vratima svih svjetskih klubova pa bu se svršavalo na njih al jednu stvar pomogni mi..

nakon tudora i juventusa od prije deset godina, koji igrač je igrao u nekom svjetskom klubu,a da je iz hajduka?

al dobro, bitno je ipak subjektivno svršavanje dinamovaca na činjenice da su jedan šimić, bišćan, mandžukić, modrić, ćorluka, eduardo, lovren... igrali ili igraju u malo većim klubovima od jednog donjeckog šahtara ili monaca.

evo jedan KME usput
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/11/2015 : 19:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Willer

Fascinantna mi je uvijek bila ta sklonost da se "konačna ocjena" igrača donosi nakon jedne jako dobre ili jedne jako loše utakmice. Onda se uglavnom odšuti stvar nakon "neodgovarajuće" utakmice, i kad opet dođe "odgovarajuća", nastavi se udarati po svome.

Zbog čega je u prosjeku, po netu bilo neusporedivo manje negativnih "konačnih ocjena" Modrića nakon, recimo, pobjede Reala nad Borussiom Dortmund 2:0 ili Barcelonom 3:1? Pa govori se o istom igraču, zaboga, nisu dvojica Modrića. Ili jesu!?

Vrijedi i obrnuto, dakako...


čuj...ja ovo pišem i govorim već godinama...precjenjen do boli...koju je on to utakmicu riješio...u realu i reprezentaciji...preko sto utakmica za real...ma daj mi nađi neku di je pokazao klasu...nađi mi neki moj post gdje sam se igdje očešao o nekoga kao od njega...alibi igrač...daj balun prvom do sebe...ako se na njega palite jer je hrvat pa još i igra u realu,onda nemate pojma o balunu...još da mi je znati koliko godina imate i da svoje teze osnažite imenom i prezimenom u profilu...zašto se tako ne svršava na marija pašalića ili najboljeg strijelca u italiji kalinića kojeg ste vi dinamovci na forumu posprdno zvali penalinić...ah da,nisu igrali za prćiju onog ljigavca koji svira klavir u remetincu...čim njega nema u nacionalnom timu,protok baluna je jebački...srića pa ima 30 godina,još malo i postat će povijest...a da ne govorim o njegovim makinacijama sa mamićem...ah da,cijeli svijet svršava na modrića...je,moš mislit...



Pa naveo sam ti dvije utakmice, gledao si ih? Prva polufinale LP 2013., druga El Clasico 2014. Mogu barem još desetak "velikih" što se sjećam (Tottenham-Chelsea 1:0, Manchester-Real 1:2, Real-Atletico 4:1 /1:1/, Hrvatska-Španjolska 0:1 ...), a o "malima" da ne govorim. Presijecanje tuđih napada, kontrola lopte u sredini, tranzicija obrana-napad... to je isto nogomet, vidljivo i po lanjskoj silaznoj putanji Reala u drugome dijelu sezone... nogomet su i Xavi, Xabi, Kroos, ako i ne daju golova po sezoni kao Yaya Toure. Zar nisu?

Modrić jest precijenjen, i moj je komentar jednako išao u smjeru njegovoga nekritičkog veličanja (koje je besmisleno sigurno i s obzirom na reprezentativni opus), ali tvrditi da nema utakmice u kojoj nije pokazao vrhunsku klasu, pa daj molim te? Na ostalo nemam komentara jer em s igrom igrača Luke Modrića nema nikakve veze em mi ne pada napamet citirati svoje vlastite postove, samo s ovog foruma.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/11/2015 : 19:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

A mozda je Real tako loše odigrao jer je Modrić loše odigrao...
O dobrim igračima ovisi cijela momčad


Ova je pametna.
Real igra za kurac. Koja bi budala dovela onog Španjolca u Real?
Al dobro. U svako zlu ima nešto i dobro. Ovaj je odsvirao.

Normalno da Globinjo i ekipa ne vide igrača u Modriću, pa to nije ni njihova uprava vidila. Da kažu da valja, morali bi pojest diplomu - koju nemaju

Have mercy
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000