forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/12/2016 : 13:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Zlatna lopta 2016
Messi VS Ronaldo


Tko će osvojiti Zlatnu Loptu?
Svi znamo da je favorit Ronaldo, ali hoće li favorit pobijediti?

Hoće li ljudi više vrednovati Messijevu bolju statistiku ili Ronaldove važnije trofeje?
Messi ima više golova, više asistencija, više driblinga, više stvorenih prilika od Ronalda. Pa čak i više trofeja.
Može li Ronaldo postati najbolji igrač na svijetu kad nije u zemlji? Messi je osvojio i prvenstvo i kup ove godine. Ronaldo Euro i Ligu Prvaka. Messi pak Svjetsko prvenstvo klubova.

U izboru za individualnu nagradu igrača godine, zašto navijači više vrednuju Ronaldovo zlato na EURU, nego Messijevo srebro na Copi? Ronaldo je većinu prvenstva statirao, u finalu nije ni igrao, a Messi je svoju momčad predvodio do finala? U četvrtfinalu i polufinalu protiv SAD-a i Venecuele Messi je zabio 2 gola i podijelio četiri asistencije. Ronaldo je zablistao sa dva gola protiv jadne Mađarske i bodrenjem uz aut liniju u finalu.

Tko je više zavrijedio Zlatnu Loptu?
Messi ili Ronaldo?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/12/2016 : 13:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Messi. Statistika je bitna, jebo trofeje.

Have mercy
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/12/2016 : 14:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Lijepo sam napisao da Messi ima i više trofeja.
Prvenstvo, kup, svj. prvenstvo i srebro
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/12/2016 : 14:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Otkad je srebro odnosno gubitak finala trofej?

Have mercy
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/12/2016 : 14:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ronaldo, osvojia je Europsko, Messi je izgubia Copu, case closed..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/12/2016 : 14:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Supermarce, dzaba ti sve, ove godine osvaja Ronaldo, sve drugo nema smisla.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/12/2016 : 14:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Otkad je srebro odnosno gubitak finala trofej?



Trofeji se dijele i za drugo mjesto. Tanjur na Wimbledonu, srebrna mddalja na Copi
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/12/2016 : 15:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nisam vidio da gubitnici finala u nogometu podižu neku kanturinu.

Ali statistički gledano i to je neki trofej, u pravu si.
Messi ih ima pun kurac, koliko je samo finala zijanio.

Have mercy
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/12/2016 : 15:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dobice Messi za ovu godinu jos jedan takav trofej.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/12/2016 : 15:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Dobiće ono što priko dvoje visi.

Have mercy
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/12/2016 : 18:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Nisam vidio da gubitnici finala u nogometu podižu neku kanturinu.

Ali statistički gledano i to je neki trofej, u pravu si.
Messi ih ima pun kurac, koliko je samo finala zijanio.



Messi je u karijeri završio 10ak puta na drugom mjestu
malo u usporedbi da je u karijeri osvojio 30ak natjecanja

Ronaldo bi bio sretan sa takvim učinkom
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 11/12/2016 : 18:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Sere mi se i od jednog i od drugog.. i od njihove privatizacije ove nagrade. Zlatnu loptu Vardyu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 12/12/2016 : 14:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
meni samo nije jasno kako neko ko prati i razumije se u nogomet može trpati ronalda u isti koš sa mesijem...pa svima bi trebalo biti jasno da se igrač ko mesi pojavi jednom ili nijednom u sto godina, i da svako poređenje ova dva igrača je obična glupost, kada je i više nego jasno da je messi najveći svih vremena...
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 12/12/2016 : 18:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Ja bi ukinuo ovu nagradu, jer nema smisla ni logike.... Jel ona nam govorio ko je najbolji igrač trenutno, ili šta? Ili možda ko je najvrjedniji, najpopularniji...itd.
Ne gleda se statistika, a zašto i bi, statistiku možeš napuniti u 2.rumunjskoj ligi.
Trofeji se gledaju, a i nisu...ovisi koji je trofej jel?
Valjda se gleda koliko je igrač pridonio tom određenom trofeju...što opet nema logike gledajući prošle izbore.

Po meni za prošlu godinu Griezmann definitivno broj 1. I on treba pokupiti sve ovakve nagrade. Jebi ga u svemu mu je falila dlaka, ali je bio ključan za svoje momčadi (Atletico i Francuska). Najbolji nogometaš za proteklu godinu gledajući sve skupa...to šta ih ukupno na svitu ima 10 boljih od njega (nogometaša), nije bitno!

Ronalda ne bi stavija ni među 10, jebeš trofeje, kad je doprinija tim trofejima ko i ja Goranu Ivaniševiću prilikom osvajanja Wimbledona, tako što sam se igrao iza kuće u žalu, jer nisam znao što je tenis ;)

Na kraju, poanta je da je nagrada glupa, jer je nedefinirana!
Jebe me se šta misle neki francuski novinari, ili šta misli kapetan reprezentacije Trinidad i Tobaga.

Stoga za mene ni Messi ni Ronaldo, a ako već moram nagraditi nekoga za 2016, neka to bude Griezmann.

A ako me pak pitate ko je najbolji nogometaš na svijetu, tu nemam dvojbe nikakve, Messi. Ne tribaju mi to dokazivati nikakva 24SATA, goal.com, svjetska prvenstva, izivko ili Joško Jeličić...zadovoljim se time što gledam Sport Klub na MAXTV-u vikendom i uvjerim se sam.
Ali ja nisam novinar, a i ne predstavljam nikakvu afričku reprezentaciju, pa je moje mišljenje nebitno.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 12/12/2016 : 19:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

meni samo nije jasno kako neko ko prati i razumije se u nogomet može trpati ronalda u isti koš sa mesijem...pa svima bi trebalo biti jasno da se igrač ko mesi pojavi jednom ili nijednom u sto godina, i da svako poređenje ova dva igrača je obična glupost, kada je i više nego jasno da je messi najveći svih vremena...



Bla bla bla,ako cemo iskreno mesi je najmanji,manji za glavu od Ronalda.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/12/2016 : 22:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Očekivano Ronaldo


Have mercy
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/12/2016 : 22:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Zasluzio je.
Naravno, Messi je zasluzio vise. :)

Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 13/12/2016 : 00:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Zasluzio je.
Naravno, Messi je zasluzio vise. :)





kao što ju je zaslužio i pepe koji je isto osvojio i euro i LP..

koji paradoks, ronaldo je najbolji igrač na svijetu samo zato što je drugi igrać dao gol u finalu eura..da je kojim slućajem nije dao i da je došlo do penala i da je francuska pobjedila ili da je u finalu LP grizman zabio penal a ne pogodio prećku, ili da sudija nije bio čorav i priznao gol iz ofsajda realu, onda ronaldo ne bi bilo najbolji..stvarno glupost..
valjda se na terenu po prikazanoj igri, po golovima, asistencijama, driblinzima, kljućnim pasovima treba odlučiti ko je najbolji, a ronaldo to sigurno nije..doduše, davao je i on golove i to po 3-4 komada velesilama kakve su mađarska, šahtar, malmo, espanjol, farska ostrva, andora...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 13/12/2016 : 01:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
gypsy king pobjedija stakora

france football demantirao football france po kojem je Mahrez osvojio jos u 11. mjesecu http://www.footballfrance.fr/football/etranger/2016/10/exclu-ballon-dor-2016-attribue-riyad-mahrez/12398

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/12/2016 : 10:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by supermark

Zasluzio je.
Naravno, Messi je zasluzio vise. :)





kao što ju je zaslužio i pepe koji je isto osvojio i euro i LP..

koji paradoks, ronaldo je najbolji igrač na svijetu samo zato što je drugi igrać dao gol u finalu eura..da je kojim slućajem nije dao i da je došlo do penala i da je francuska pobjedila ili da je u finalu LP grizman zabio penal a ne pogodio prećku, ili da sudija nije bio čorav i priznao gol iz ofsajda realu, onda ronaldo ne bi bilo najbolji..stvarno glupost..
valjda se na terenu po prikazanoj igri, po golovima, asistencijama, driblinzima, kljućnim pasovima treba odlučiti ko je najbolji, a ronaldo to sigurno nije..doduše, davao je i on golove i to po 3-4 komada velesilama kakve su mađarska, šahtar, malmo, espanjol, farska ostrva, andora...



Eto slažem se,
ali takvi su ljudi, među njima i naš Brni, koji se gore izjasnio.

Ja sam u 6 mjesecu, poslije ligaške sezone, bio siguran da će Messi osvojiti nagradu, jer je osvojio domaće prvenstvo i kup. Tomu dodao i svjetsko prvenstvo klubova, a, najvažnije od svega, igrao je puno bolje od Ronalda.

Tko bi rekao da će se nakon Cope na kojoj je Messi igrao odlično i EURA na kojemu je Ronaldo igrao osrednje stvari potpuno promijeniti?
Bez ikakve logike i smisla.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 16/12/2016 : 18:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

SLIKA DANA




"Messijev najveci fan"









+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/12/2016 : 09:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Barcelona - Espanyol 4-1

Iniestina asistencija za Suareza
https://m.youtube.com/watch?v=XWvUz4gKl3s

Messijeva asistencija za Suareza
https://m.youtube.com/watch?v=dIR3hB40hg0

Messijeva asistencija za Albu
https://m.youtube.com/watch?v=40ezejKymrU

Edited by - supermark on 20/12/2016 09:28:52
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 20/12/2016 : 15:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
ma ništa specijalno..guti kaže da ove driblinge bez ikakvih problema mogu odraditi i ronaldo, bale i modrić tako da ne vidim razlog da se ovo postavlja ovdje kad ovakvih driblinga igrači reala rade po 5-6 na svakoj utakmici..ipak su oni prvaci svijeta i osvajači zlatnih lopti...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/12/2016 : 16:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je gayčina ovaj Messi. Ide obojit kosu ko kakva žena.

Have mercy
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2016 : 16:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark



Eto slažem se,
ali takvi su ljudi, među njima i naš Brni, koji se gore izjasnio.




Ja sam prema Messiju kritican jer smatram kako se radi o genijalcu bez premca od kojeg uvijek ocekujem najvise..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/12/2016 16:33:25
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000