forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 03/10/2017 : 20:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/10/2017 : 21:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Za vrijeme otvorenog treninga španske vrste navijači verbalno napali Piquea urlicima "Gubi se" i "Odjebi". Nakon 23 minute španski izbornik prekinuo trening.

Pique se iskazao da je među rijetkima u Barci koji imaju neka muda, doduše mala ali ipak muda.


Nakon sve te frke, odakle mu uopste ta ideja da se pojavi na treningu Spanske repke?!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/10/2017 : 21:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Ne sviraj
Zna se sta sam mislio
Mes que my ass

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/10/2017 : 21:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Izjednačujete jedan drugorazredni nogometni klub sa institucijom kao što je Barcelona. Jedan klub je (državotvorni) ponos regije u igri velikih političkih uloga koji oprezno bira poteze, drugi klub liječi komplekse i ponosi se time kad razočarane pijane budale u njihovo ime razvale stadion ili napadnu žene u autu. Još mogu i razumijeti polemike oko toga je li Barca trebala odigrati tekmu, ali kad se hajdukovci iz visoka javljaju na tu temu... to je jednostavno tragikomično.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/10/2017 : 22:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Odi na topic vicevi
Pa tamo mlati praznu slsmu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/10/2017 : 22:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Ne sviraj
Zna se sta sam mislio
Mes que my ass



Bas tako, qurac od kluba, to su jucer pokazali..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 03/10/2017 22:26:17
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/10/2017 : 22:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo






nemoj nasmijavati pošten narod
nevjerojatno da je hajduk odbio igrati utakmicu
Taman im je ta tri boda (i još 27) falilo da osvoje naslov prvaka



Daj ne sramoti se.
Koliko god mali ili veliki bija, nekakav kurčev ponos moraš imat.
Al tvoja reakcija me ne čudi, ti si isti ka onaj Chang Lee iz Nanjinga.
Najobičniji pušač marketinga.
Jebala vas Barcelona.
Jesu li zaprešićki katalonci već krenili u međunarodne brigade.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/10/2017 : 22:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by izivko

Za vrijeme otvorenog treninga španske vrste navijači verbalno napali Piquea urlicima "Gubi se" i "Odjebi". Nakon 23 minute španski izbornik prekinuo trening.

Pique se iskazao da je među rijetkima u Barci koji imaju neka muda, doduše mala ali ipak muda.


Nakon sve te frke, odakle mu uopste ta ideja da se pojavi na treningu Spanske repke?!


Nisu jedinstveni ni u upravi kluba a ni igrači na terenu.

Grupica oko Piquea i Roberta je bila da se ne igra, Messi nije rekao ni riječ, odnosno bolila ga je karina, ostali su bili da se igra.
Iniesta je zahtijevao da se naglasi kako je ovo odluka uprave a ne igrača.

Ovim riječima predsjednik kluba je branio svoju odluku da se igra:
"Da nismo igrali, vijest bi trajala jednu minuti. Ovako su milijuni ljudi u 174 zemlje 90 minuta gledali 3-0 protiv Las Palmasa."

Logično


Have mercy
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/10/2017 : 22:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Piquea su valjda kalašnjikovom tjerali na teren.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/10/2017 : 22:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo





nemoj nasmijavati pošten narod
nevjerojatno da je hajduk odbio igrati utakmicu
Taman im je ta tri boda (i još 27) falilo da osvoje naslov prvaka



Daj ne sramoti se.
Koliko god mali ili veliki bija, nekakav kurčev ponos moraš imat.
Al tvoja reakcija me ne čudi, ti si isti ka onaj Chang Lee iz Nanjinga.
Najobičniji pušač marketinga.
Jebala vas Barcelona.
Jesu li zaprešićki katalonci već krenili u međunarodne brigade.




ti se sramotiš uspoređujući Hajduk i Barcu
što je Hajduk izgubio ne igrajući derbi? pa još su bolje i prošli, spasili se blamaže na Maksimiru
odmah ću se i ispraviti, nije im trebalo 30 bodova do naslova prvaka nego 39
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/10/2017 : 23:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Chang Lee i dalje se sramotiš.
Progutaj govno i vozi dalje.
Klub za koji tradicionalno navijaju zaprešičani još od kad je Franko zabranija katalonski je ispa manji od Hajduka.
A ti brojiš bodove....
E moj Chang Lee...

Meškeunklub
O jebo te život...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/10/2017 23:37:29
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 03/10/2017 : 23:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Jebala vas politika i šta si dajete pravo da sudite ovde.

Kao prvo nogomet i politika nebi tribale imat veze jedno sa drugim.

A ovaj pokušaj Katalonaca da se odcjepe (iako nemaju za to nikakva prava jer nikad nisu postojali kao država) je čisto politički!!
Trenutno imaju najviše love u Španjolskoj i zašto nebi imali oni svoju državu, ma zamisli.

Amo se i mi Dalmatinci odvojit od Hrvatske, nevidim razloga zašto nebi....živit ćemo od turizma, a mi u Zagori ćemo sadit kumpire za Kaštelane. Pa kad nam dopizdi, Dicmo, Muć i Hrvace će glasat da dobijemo neovisnost. U znak protesta NK Hrvace će izaći iz 3.lige.

Citirate neke gluposti nekog glupog novinara koji zna ko je posudija Sergi Robertu fen za kosu nakon treninga....wtf?

Messi i Pique zarade više tjedno, nego svi mi skupa na forumu godišnje, i onda vi govorite da nebi tribali igrat....aloooo.
Koji od vas nebi igra? Lova je u pitanju....a ujedno lova je i razlog ovog odcjepljenja Katalonaca.
Šta bi oni to prominili da nisu odigrali utakmicu....ništa!!...bolje da daju štogod od plaće u kakvu humanitarnu udrugu.

Radije komentirajte ove šugave policajce koji bacaju žene niz skale.

Zato odjebite sa politikom....ovo je tema za ljubitelje i uživatelje nogometa kakav prikazuje Barcelona, u prošlosti, trenutno, a nadam se i u budućnosti.

Od kad postoji tema....nisam pročita 3 konstruktivna komentara koja se tiču nogometa...nego samo neka podjebavanja.


Pa da skrenem sa politike....

Za supermarka i ostale navijače (ako pročitaju ova moja sranja do kraja) evo par pitanja...
1.Denis Suarez - jesi prominija mišljenje supermark?
2.Pojačanja, tj.transferi, kako su se pokazali?
3.Žali li iko za Ardom Turanom?
4.Novi sustav igre? Plusevi i minusi....

Laku noć.

Mes Que Un Club i HŽV!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/10/2017 : 23:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Jebala vas politika i šta si dajete pravo da sudite ovde.

Kao prvo nogomet i politika nebi tribale imat veze jedno sa drugim.

A ovaj pokušaj Katalonaca da se odcjepe (iako nemaju za to nikakva prava jer nikad nisu postojali kao država) je čisto politički!!
Trenutno imaju najviše love u Španjolskoj i zašto nebi imali oni svoju državu, ma zamisli.

Amo se i mi Dalmatinci odvojit od Hrvatske, nevidim razloga zašto nebi....živit ćemo od turizma, a mi u Zagori ćemo sadit kumpire za Kaštelane. Pa kad nam dopizdi, Dicmo, Muć i Hrvace će glasat da dobijemo neovisnost. U znak protesta NK Hrvace će izaći iz 3.lige.

Citirate neke gluposti nekog glupog novinara koji zna ko je posudija Sergi Robertu fen za kosu nakon treninga....wtf?

Messi i Pique zarade više tjedno, nego svi mi skupa na forumu godišnje, i onda vi govorite da nebi tribali igrat....aloooo.
Koji od vas nebi igra? Lova je u pitanju....a ujedno lova je i razlog ovog odcjepljenja Katalonaca.
Šta bi oni to prominili da nisu odigrali utakmicu....ništa!!...bolje da daju štogod od plaće u kakvu humanitarnu udrugu.

Radije komentirajte ove šugave policajce koji bacaju žene niz skale.

Zato odjebite sa politikom....ovo je tema za ljubitelje i uživatelje nogometa kakav prikazuje Barcelona, u prošlosti, trenutno, a nadam se i u budućnosti.







Neće moći.
Politika je integrirana s nogometon.
Neman ja ništa protiv, neka momci španaju, al ako nije problem neka samo prestanu kenjat sa su "više od kluba" i prodavat patetiku o katalonskom jeziku koji se samo na stadionu govorija i slična sranja.

Jebo te ja dušu kluba ne bi proda za 600 bodova, ovi su za 6.
Spominješ brutalnost policije? Pa kako ne kužiš da baš zbog toga nisu smili igrat ovu utakmicu???

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/10/2017 : 01:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
davno je reka ferata:i raspast ako triba,a ne sramotit...pičke...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 04/10/2017 : 07:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Ja ti opet govorim da ništa nebi postigli da nisu odigrali....ko ni Hajduk kad nije odigra u Zagrebu. Šta su postigli? Ništa :) Izija vuk magarca.

"Mes Que Un Club" je reklama...valjda je to jasno, slogan koji savršeno prolazi i koji oni naplaćuju masno ;)

Dušu kluba? Pa zar je već prije nisu prodali, kad su 100 godina bez reklame zamjenili sa Arapskim i Kineskim dolarima? Šta je to duša kluba? Kad Iniesta skine dres i pokaže majicu preminulog kapetana Espanyola? Kad potiraš Ronaldinha, Eto'a i Deca? Ili kad kapetan da bolesnome Abidalu da digne pehar LP-a? Kad Busquets simulira? Kad Puyol skoči glavom di ja nebi sa škverskom cipelom? Puno stvari ima koje određuju tu dušu kluba, a ka i svaki ostali klub , tako i u Barci ima i bit će sranja, ali ima i lipih stvari....i bit će ih!
Kao i u našem Hajduku isto...lipih, a bogami i sasranih stvari.

Zato pametnije, uvatimo se nogometa...ko ima volje, jel.
Tu možda nešto pametno i zaključimo :)


Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/10/2017 : 07:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Ja ti opet govorim da ništa nebi postigli da nisu odigrali....ko ni Hajduk kad nije odigra u Zagrebu. Šta su postigli? Ništa :) Izija vuk magarca.

"Mes Que Un Club" je reklama...valjda je to jasno, slogan koji savršeno prolazi i koji oni naplaćuju masno ;)

Dušu kluba? Pa zar je već prije nisu prodali, kad su 100 godina bez reklame zamjenili sa Arapskim i Kineskim dolarima? Šta je to duša kluba? Kad Iniesta skine dres i pokaže majicu preminulog kapetana Espanyola? Kad potiraš Ronaldinha, Eto'a i Deca? Ili kad kapetan da bolesnome Abidalu da digne pehar LP-a? Kad Busquets simulira? Kad Puyol skoči glavom di ja nebi sa škverskom cipelom? Puno stvari ima koje određuju tu dušu kluba, a ka i svaki ostali klub , tako i u Barci ima i bit će sranja, ali ima i lipih stvari....i bit će ih!
Kao i u našem Hajduku isto...lipih, a bogami i sasranih stvari.

Zato pametnije, uvatimo se nogometa...ko ima volje, jel.
Tu možda nešto pametno i zaključimo :)






Apsolutno se ne slažen s tobon.
Sve to šta pišeš donekle stoji, ali sve su to sitnice u odnosu na ono šta se događalo taj dan. Uzest arapske ili kineske dolare je jedna stvar, ali ovde je pandurija pendrečila njihove sugrađane.
Ovo je bija moment u kojen pokazuješ jesi li ili nisi bitan, poseban i drugačiji. Ovi su pokazali da su kurac.

Šta je HAjduk dobja neodigravanjen? Materijalno ništa, ali lipo je pokazat centru moći da nećemo sami sebi mazat šupak vazelinon i sami se naguzit. Klub koji živi od navijača je pokaza da drži do svojih navijača.

Pustimo politiku gledajmo nogač?
Jel tako i za repku navijaš?


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/10/2017 : 08:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
eh, lako Hajduku odustati od bodova kad bodove ne bi ni vidio
ovako su se spasili vjerojatne blamaže i umilili šačici navijača koji će zbog toga kupiti par jogurta više
sve je to biznis

tako i ta Barcina utakmica
katalonci su bili protiv igranja, ali što Suarezu iz Urugvaja i Mascheranu iz Argentine znači referendum u Kataloniji? ista stvar za Portugalce, Brazilce koji su jučer došli u klub… oni igraju za plaću i za titule, pa zato su i došli
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/10/2017 : 08:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac


Za supermarka i ostale navijače (ako pročitaju ova moja sranja do kraja) evo par pitanja...
1.Denis Suarez - jesi prominija mišljenje supermark?
2.Pojačanja, tj.transferi, kako su se pokazali?
3.Žali li iko za Ardom Turanom?
4.Novi sustav igre? Plusevi i minusi....




1. Denis ima dobar učinak na početku sezone, zabio je i dva gola, ali ja te golove ne mogu pogledati a da mi se ne zamrači pred očima
toliko namještanja na jaču nogu nije za najjaču ligu na svijetu,
radije bih da je pokušao iz prve slabijom nogom pa makar i promašio
2. Semedo odličan, Paulinho solidan
za ostale ćemo još vidjeti
3. Turan who? iako bi ga trebalo zadržati zbog nikakve klupe, strah me na što će to ličiti ako se zaredaju ozljede
4. teško je reći, prvenstvo je tek počelo i od iole jačih protivnika je tu bio samo Juve koji se ove sezone još nije zagrijao na radnu temperaturu
više ćemo znati nakon sljedećeg kola protiv Atletica
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/10/2017 : 09:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

eh, lako Hajduku odustati od bodova kad bodove ne bi ni vidio
ovako su se spasili vjerojatne blamaže i umilili šačici navijača koji će zbog toga kupiti par jogurta više
sve je to biznis

tako i ta Barcina utakmica
katalonci su bili protiv igranja, ali što Suarezu iz Urugvaja i Mascheranu iz Argentine znači referendum u Kataloniji? ista stvar za Portugalce, Brazilce koji su jučer došli u klub… oni igraju za plaću i za titule, pa zato su i došli


O majko Isusova...
Dobro je Chang Lee, dobro je...
Biće sve u redu...
Meškeunklub...
Messi...
Tikitaka...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 04/10/2017 : 14:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Jere ne moš objasnit pojedincu što su čast i moral ako to pojedinac nema u sebi...badava ti sva slova ovog svijeta.
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 04/10/2017 : 14:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Barcelona je deifinitvno pokazala da joj nije stalo do navijača već isključivo do onih koji kupuju njihove rekvizite tj. onih od kojih imaju zaradu. A jesu li oni katalonci, Španjolci, Hrvati ili Japanci njima je svejedno.

Za nas koji ne gledam život kroz zaradu ostaju OM, BD, Benfica i još pokoji velikan ;)
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 04/10/2017 : 17:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš u toku, zna li itko išta o drugim katalonskim klubovima? Espanyol, hoće li ostati Espanyol? Košarka, rukomet?

Ima li ikakvh vijesti?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/10/2017 : 19:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Šta je HAjduk dobja neodigravanjen? Materijalno ništa, ali lipo je pokazat centru moći da nećemo sami sebi mazat šupak vazelinon i sami se naguzit. Klub koji živi od navijača je pokaza da drži do svojih navijača.






čujem da se po Zagrebu još nisu oporavili

Mislim da bi Mamiću više smetalo da su osvojili naslov prvaka
naravno, to je samo moje mišljenje (možda Mamić ne može nikako prežaliti taj neodigrani derbi prije 3 godine)
kao što je moje mišljenje da će "centru moći" u Madridu najviše smetati da katalonska Barca osvoji prvenstvo
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/10/2017 : 19:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Nisam baš u toku, zna li itko išta o drugim katalonskim klubovima? Espanyol, hoće li ostati Espanyol? Košarka, rukomet?

Ima li ikakvh vijesti?




Nema vijesti kad osamostaljenje nije službeno
ali ostati će svi u zajedničkoj ligi, neće se La Ligi isplatiti ostati bez Barce
Barci s druge strane neće ništa nedostajati ako ode u francusku ili englesku ligu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/10/2017 : 09:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by usagi77

Jere ne moš objasnit pojedincu što su čast i moral ako to pojedinac nema u sebi...badava ti sva slova ovog svijeta.



Mene ti Supermark podsjeća na moga punca. Normalan čovik dok se ne takneš kluba za koji navija. Jesi li se taka u klub za koji navija, gasi se mozak, isključuju senzori za moralno i pošteno, i počinju se baljezgat pizdarije koje niko normalan ne može razumit.
S tin da san sa puncen ima par stvarno neugodnih situacija jer san mu za vrime jednoga obiteljskoga ručka zapritija da ću ga ako u mojoj kući misli veličat Mamića, Sanadera, Vidoševića i slične vertikale izbacit van.
Na još jednu stvar me Supermark podsjeti svaki put kad piše o Barceloni. Podsjeti me na Monty Pythona. Skupa sa ekipon san prije možda i 20 godina gleda jedan skeč u kojen su valjda da bi dočarali nešto šta ne postoji spomenili nekakve švedske velšane. Vjerovatno jednin dijelon i zbog toga šta smo bili dobro natrubljeni nama su se ti švedski velšani strašno svidili, i godinama posli toga kad je tribalo u nekon kontekstu spomenit nešto nebulozno i nepostojeće koristili smo termin "Švedski velšani". E pa isti ka i švedski velšani su mi i zaprešički katalonci.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000