forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2020 : 11:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by tex2

Eto zašto ne volim današnji nogomet, mladi zaluđeni statistikom slijepci!



Ali neka barem pokažu razumijevanje iščitavanja statistike. (:




Točno jer kad Maradona dođe u finale SP onda je to uspjeh
A kad Messi dođe u finale onda se usrao kad je bilo najbitnije

Kad Maradona osvoji juniorsko SP onda je to uspjeh
Kad Messi osvoji juniorsko SP i zlato sa Olimpijskih igara onda je to - koga briga za to?
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/08/2020 : 12:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Mene kao simpatizera Barce više zanima jedna druga priča...
Jesu li Xavi i Iniesta morali napustiti Barcu kako bi Messi (s vremenom) postao statistički najbolji igrač Barce!?

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2020 : 12:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa on je to bio i prije njihovog odlaska
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/08/2020 : 12:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark
Kad Messi osvoji juniorsko SP i zlato sa Olimpijskih igara onda je to - koga briga za to?



To su jedini trofeji van Barce i na tome mu svaka čast (pogotovo za OI). Poanta je što nije nastavio s osvajanjem takvih trofeja kao senior.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/08/2020 : 12:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Opet generaliziranje, Juupov Bayern, Sacchijev Milan, itd. Kako za koga! Btw do te zlatne generacije Barce došlo se pljačkom Chelseaja, a Messi dobivao nagrade, a trebali Xavi ili Iniesta. Možemo tako ukrug, periodički se ponavlja na ovom topicu ista priča, al ajmo bit realni, Messi je talent najveći, ali danas više ne trči i neće još dugo!

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by supermark

Hoćeš da počnem nabrajati Messijeva osvojena natjecanja i gubitke u finalima?
Neću do sutra prestati ako krenem



Misliš Barcelonina

Nije ih donosio Messi, vec Xavi, Iniesta i Messi. Najbolji ti je dokaz taj da su se trofeji prorijedili od kad nema više ove dvojice!




Ta momčad sa Messijem, Xavijem i Iniestom je bila najjača klupska momčad svih vremena
Ta klupska momčad je osvajala svjetska i europska reprezentativna prvenstva

Baš šokantno što je broj trofeja pao odlaskom te momčadi sa scene :P


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 29/08/2020 12:12:20
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/08/2020 : 12:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Pa on je to bio i prije njihovog odlaska



Nije.
Xavi je imao više nastupa za Barcelonu, kao i Iniesta. Najviše golova za jedan klub je isto rekord koji nije skinuo u vrijeme Xavija i i Inieste. I takvi slični rekordi koji su sad u vlasništvu Messija.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2020 : 12:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by supermark

Pa on je to bio i prije njihovog odlaska



Nije.
Xavi je imao više nastupa za Barcelonu, kao i Iniesta. Najviše golova za jedan klub je isto rekord koji nije skinuo u vrijeme Xavija i i Inieste. I takvi slični rekordi koji su sad u vlasništvu Messija.




...
Da... Vjerojatno ne bi bio prvi strijelac u povijesti Barce da nisu Xavili i Iniesta otišli... Xavi bi sad bio prvi

A ovo za broj nastupa... To su nebitni rekordi koji su tu samo zato da budu tu
Bezveze ih je uopće spominjati
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/08/2020 : 12:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kako bezveze, veliki broj nastupa znači konstantnost!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/08/2020 : 12:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by surfer

Nisi u pravu. Da im znaci, ispunili bi mu zelju za odlaskom, ne bi mu radili probleme.

quote:
Originally posted by supermark

Ne shvaćaš da je to samo pokušaj da pokažu Messiju koliko on znači Barci
"Nama vrijediš beskonačno i ne damo te za išta manje nego što moramo"






Eh, lako je sa strane govoriti što bi trebalo
Nije uvijek lako napraviti ispravnu stvar

Barca će se Messijevim odlaskom naglo strmiglsviti i može se dogoditi da prođu godine prije nego se oporavi
Marketinški se neće oporaviti tako skoro
Pitanje je hoće li zvijezde htjeti doći u Barcu... Dosad je Barca bila klub koji se ne odbija
Titule... Mislim da njih sljedecih par godina možemo samo sanjati


Zar moze gore od ovoga sada?
Izgubili sve titule ( prvenstvo, kup, superkup, LS), ponizeni od Bayerna kao nikad prije u istoriji. To sve sa Messijem. Dotakli su dno, moze biti samo bolje.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2020 : 12:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Opet generaliziranje, Juupov Bayern, Sacchijev Milan, itd. Kako za koga! Btw do te zlatne generacije Barce došlo se pljačkom Chelseaja, a Messi dobivao nagrade, a trebali Xavi ili Iniesta. Možemo tako ukrug, periodički se ponavlja na ovom topicu ista priča, al ajmo bit realni, Messi je talent najveći, ali danas više ne trči i neće još dugo!

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by supermark

Hoćeš da počnem nabrajati Messijeva osvojena natjecanja i gubitke u finalima?
Neću do sutra prestati ako krenem



Misliš Barcelonina

Nije ih donosio Messi, vec Xavi, Iniesta i Messi. Najbolji ti je dokaz taj da su se trofeji prorijedili od kad nema više ove dvojice!




Ta momčad sa Messijem, Xavijem i Iniestom je bila najjača klupska momčad svih vremena
Ta klupska momčad je osvajala svjetska i europska reprezentativna prvenstva

Baš šokantno što je broj trofeja pao odlaskom te momčadi sa scene :P






Slažem se
Subjektivan sam

Ali 7 Barcinih igraca je bilo tih godina redovni član reprezentacije koja je osvajala SP i EP tih godina
To vjerojatno nitko neće nadmašiti

Ta klupska generacija je osvajala svjetska i europska prvenstva!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2020 : 12:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by surfer

Nisi u pravu. Da im znaci, ispunili bi mu zelju za odlaskom, ne bi mu radili probleme.

quote:
Originally posted by supermark

Ne shvaćaš da je to samo pokušaj da pokažu Messiju koliko on znači Barci
"Nama vrijediš beskonačno i ne damo te za išta manje nego što moramo"






Eh, lako je sa strane govoriti što bi trebalo
Nije uvijek lako napraviti ispravnu stvar

Barca će se Messijevim odlaskom naglo strmiglsviti i može se dogoditi da prođu godine prije nego se oporavi
Marketinški se neće oporaviti tako skoro
Pitanje je hoće li zvijezde htjeti doći u Barcu... Dosad je Barca bila klub koji se ne odbija
Titule... Mislim da njih sljedecih par godina možemo samo sanjati


Zar moze gore od ovoga sada?
Izgubili sve titule ( prvenstvo, kup, superkup, LS), ponizeni od Bayerna kao nikad prije u istoriji. To sve sa Messijem. Dotakli su dno, moze biti samo bolje.




Naravno da može - prosječnost
Sad je ispadanje u polufinalima i četvrtfinalima "dno dna"
Lako bi se moglo dogoditi da Barca upadne u prosjecnost kao Milan i Manchester i da četvrtfinala i polufinala postanu san
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/08/2020 : 12:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Meni statistika govori da je Barca, u zadnjih tri godine, stvarno pala a Messi nije. On i dalje nabija svoju brojku golova, nastupa...
On se igra a klub tone. I to ne naglo, jer se simptomi vide već par sezona. A sve mi se nekak čine ti simptomi povzani s jednim od najboljih igrača svih vremena (najbolji ne postoje). Sve u svemu, Messi je igračina ali nema karakter vođe i pobjednika (:

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 29/08/2020 : 12:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ovo čini razliku između Maradone i Messija.
Messi bi dao sve što je osvojio da može podignuti Pokal svih pokala.





Have mercy
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2020 : 13:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Možda on bi mijenjao, ali mi Barcini navijači ne bismo :)
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 29/08/2020 : 17:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote
Koga zanima tko je imao najvise driblinga u jednoj sezoni Primere. Kakav nonsens i gubljenje vremena su takve statistike.

Za Argentince je samo jedan jedni koji postoji, ovaj drugi je gastarbajter u Evropi
i zaboli ga za reprezentaciju.

Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 01/09/2020 : 15:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote
Karma je zajebana stvar.
Pokvarenim trikovima, strajkovima, bojkotom i nedolaskom na treninge u klubovima
dovodis igrace npr. Coutinha i Dembelea
i onda ti Messi prestane dolaziti na treninge jer zeli otici.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/09/2020 : 11:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Na kraju ce mu povisiti platu za 10 miliona da ostane, pa ce on jedini profitirati od Barsinih losih rezultata u zadnje vrijeme.


Napisao sam ovo prije pocetka cirkusa oko njegovog odlaska.
Moram se preimenovati u Cezar Warrior.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/09/2020 : 11:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobro za sve da ostane, konkurencija više nije u strahu od Barce, CL će teško osvojiti, možda neki domaći trofej? Samo s kim će igrati kad je Koeman otpisao pola ekipe, a rezervi nisu imali? Znači, bit će još slabiji.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/09/2020 : 18:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Gledate u staklenu kuglu?
Jos nitko nije ostao niti ista potpisao
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 04/09/2020 : 11:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote
Sta bi po tebi bilo bolje? Za klub, ne za LM.


Prisiliti ga na ostanak jer nitko ne moze platiti 700 M,povecati mu masovno placu pa nek igra bezvoljno tu zadnju sezonu uz trenera i suigrace koji mu nisu po volji i onda ide bez odstete

ili ga pustiti sada uz neku realnu cijenu i dovesti zamjenu npr. Manea ili netko tog tipa?


quote:
Originally posted by supermark

Gledate u staklenu kuglu?
Jos nitko nije ostao niti ista potpisao

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/09/2020 : 11:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa pustiti čovjeka neka ide, zaslužio je
Nema ga smisla vezati lancima, pogotovo što takav igrač u takvim uvjetima nema volju za igranjem

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/09/2020 : 15:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by King Warrior

Na kraju ce mu povisiti platu za 10 miliona da ostane, pa ce on jedini profitirati od Barsinih losih rezultata u zadnje vrijeme.


Napisao sam ovo prije pocetka cirkusa oko njegovog odlaska.
Moram se preimenovati u Cezar Warrior.


Izgleda da si bio u pravu. Messi ostaje javlja Bild, a oni imaju pouzdane izvore.
Izaija Warrior

Have mercy
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/09/2020 : 19:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by manhunter

Haos u Barci. Messi rekao da odlazi, uprava se raspada i daje ostavke..
Tipujem da će maestro ostati, a da će se ovi koji su uništili klub povući uz masne odšete.




Odmah potpisujem ovakav rasplet



Kao što rekoh.
Još samo da se ovi povuku.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 04/09/2020 19:01:26
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/09/2020 : 19:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Čovjek nesretan ostaje u klubu. Svi na gubitku... i Barcelona i Messi i prosječan ljubitelj nogometa.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/09/2020 : 20:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Toliko o tome da se radi o novcu i biranju saigrača:



Zašto si rekao Barsi da želiš da ideš?

"Rekao sam klubu, posebno predsedniku, da želim da idem. To sam mu govorio cele godine. Verovao sam da je vreme da u klub dođu mlađi igrači, novi igrači, da je moje vreme u Barseloni gotovo. I zbog toga mi je bilo veoma krivo jer sam uvek pričao da želim da završim karijeru ovde. Bila je veoma teška godina, mnogo sam trpeo na treninzima, na utakmicama, u svlačionici, želeo sam da se sklonim u stranu. Sve je postalo jako teško za mene i došao je momenat kada sam počeo da tražim nove ciljeve. Nisam to uradio zbog poraza od Bajerna, to je odluka o kojoj sam razmišljao dugo vremena. Rekao sam to predsedniku više puta, a on bi mi rekao da ću na kraju sezone moći da odlučim da li želim da idem ili želim da ostanem. Na kraju nije održao reč".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.61 seconds. Snitz Forums 2000