forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

don_draper
Advanced Member



3729 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 16/07/2022 : 21:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

SLUŽBENO: Lewandowski u Barceloni
Velika stvar, nakon svih financijskih problema, dovesti ovakvo zvučno pojačanje



U kojem je to trenu Barcelona prestala dovoditi zvucna pojacanja?

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/07/2022 : 21:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Prošle godine je morala potpisivati anonimuse kako bi imala napadača
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3729 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 16/07/2022 : 22:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Depay, Aguero, Aubameyang, Torres, ne bih bas rekao da su anonimci
Okej, Aguero je ispao nesretni slucaj, ali osim Luuka de Jonga su sve respektabilni igraci
Vise je problem obrambena linija

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12887 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 09:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Xaviju uskratili ulazak u SAD. Zadnjih godina bio puno u Iranu.
Sad mora zatražiti vizu što bi moglo potrajati.



Stvarno ta Amerika postaje policijska utopija. Xavi baca malo na Iranca s juga...
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/07/2022 : 10:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by izivko

Xaviju uskratili ulazak u SAD. Zadnjih godina bio puno u Iranu.
Sad mora zatražiti vizu što bi moglo potrajati.



Stvarno ta Amerika postaje policijska utopija. Xavi baca malo na Iranca s juga...


Ma to su Amerikanci, ne znaju oni za Xavija. Da se radilo o igraču/treneru nekog od onih njihovih šuć-muć sportova poput bejzbola, sigurno bi ušao bez problema

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/07/2022 : 11:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Depay, Aguero, Aubameyang, Torres, ne bih bas rekao da su anonimci
Okej, Aguero je ispao nesretni slucaj, ali osim Luuka de Jonga su sve respektabilni igraci
Vise je problem obrambena linija



I Aguero i Aubemayng su klase, daleko od anonimaca
Ali to su igrači na zalasku karijere, daleko od najboljih godina i zvučnih pojačanja
Zato i jesu dovedeni besplatno, kao i Depay (doveden besplatno, jel)
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12887 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 11:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2380537&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

Novčić, po novčić i skupi se to...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/07/2022 : 12:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Xaviju uskratili ulazak u SAD. Zadnjih godina bio puno u Iranu.
Sad mora zatražiti vizu što bi moglo potrajati.


Sjećam se 2010. kad je Cro Cop putovao na fajt protiv Pat Barryja (UFC 115) u Kanadu, 6h su ga tad zadržali u pritvoru kao kriminalca, prestrašno!

quote:
- Nikad u životu me nitko nije ovako ponizio. Stalno su me ispitivali o mom sudjelovanju u ratu. Najviše ih je zanimao vojni rok koji sam služio 1993. i 1994. godine kao ročnik. Ispitivali su me jesam li mučio civile, tražili su imena zapovjednika - rekao je razočarano 35-godišnji Mirko Filipović.

"Doživio sam jednu takvu neugodnost na ulasku u Kanadu da je to strašno, uhitili su me na ulasku u zemlju i držali šest sati. Ne znam niti zašto niti kako. Zanimalo ih je gdje sam služio vojni rok, znali su da sam bio dio ATJ Lučko. No, to nema veze s ratnim operacijama jer sam se ja toj jedinici priključio tek 2000. Nisu se na to obazirali. Prijetnje su bile, pa se morao uključiti i naš konzul, UFC je potezao svoje veze. Mislim da mi i nisu odobrili ulazak u zemlju jer je putovnica cijelo vrijeme bila na aerodromu, ne znam... Bilo je prilično mučno. Sada su me i na izlasku iz zemlje dočekali policajci. Pregledavali torbu, valjda su mislili da nosim izvan zemlje torbu novca a da nisam platio. To je stvarno ponižavajuće", zaključio je Cro Cop i otišao prema domu u Gajnicama.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/07/2022 : 12:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

SLUŽBENO: Lewandowski u Barceloni
Velika stvar, nakon svih financijskih problema, dovesti ovakvo zvučno pojačanje


Kako mi je super drago zbog ovoga

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3729 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 17/07/2022 : 13:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by don_draper

Depay, Aguero, Aubameyang, Torres, ne bih bas rekao da su anonimci
Okej, Aguero je ispao nesretni slucaj, ali osim Luuka de Jonga su sve respektabilni igraci
Vise je problem obrambena linija



I Aguero i Aubemayng su klase, daleko od anonimaca
Ali to su igrači na zalasku karijere, daleko od najboljih godina i zvučnih pojačanja
Zato i jesu dovedeni besplatno, kao i Depay (doveden besplatno, jel)



U teškim vremenima nije sramota dovoditi free agente
Iskreno mislim da je to bolji smjer nego davati sulude cifre za Coutinha, Dembelea i slične.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/07/2022 : 14:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Slazem se i ja s tobom
Suludo trošenje nije donijelo titule ni Galacticosima niti ovoj Barceloni
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12887 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 14:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by izivko

Xaviju uskratili ulazak u SAD. Zadnjih godina bio puno u Iranu.
Sad mora zatražiti vizu što bi moglo potrajati.


Sjećam se 2010. kad je Cro Cop putovao na fajt protiv Pat Barryja (UFC 115) u Kanadu, 6h su ga tad zadržali u pritvoru kao kriminalca, prestrašno!

quote:
- Nikad u životu me nitko nije ovako ponizio. Stalno su me ispitivali o mom sudjelovanju u ratu. Najviše ih je zanimao vojni rok koji sam služio 1993. i 1994. godine kao ročnik. Ispitivali su me jesam li mučio civile, tražili su imena zapovjednika - rekao je razočarano 35-godišnji Mirko Filipović.

"Doživio sam jednu takvu neugodnost na ulasku u Kanadu da je to strašno, uhitili su me na ulasku u zemlju i držali šest sati. Ne znam niti zašto niti kako. Zanimalo ih je gdje sam služio vojni rok, znali su da sam bio dio ATJ Lučko. No, to nema veze s ratnim operacijama jer sam se ja toj jedinici priključio tek 2000. Nisu se na to obazirali. Prijetnje su bile, pa se morao uključiti i naš konzul, UFC je potezao svoje veze. Mislim da mi i nisu odobrili ulazak u zemlju jer je putovnica cijelo vrijeme bila na aerodromu, ne znam... Bilo je prilično mučno. Sada su me i na izlasku iz zemlje dočekali policajci. Pregledavali torbu, valjda su mislili da nosim izvan zemlje torbu novca a da nisam platio. To je stvarno ponižavajuće", zaključio je Cro Cop i otišao prema domu u Gajnicama.




Lijepa poveznica na sličan događaj.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12887 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 15:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Barcelona daje povoljan popust da se riješe Depaya.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3729 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 08/08/2022 : 17:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2385952&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

https://sportklub.hr/nogomet/primera/barcelona-prijeti-de-jongu-raskinut-cemo-ugovor-na-sudu/

Ova Barcelona svakodnevno odusevljava sa scojim manipulacijama
Sto rade de Jongu prelazi granicu dobrog ukusa vec dugo

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 08/08/2022 : 17:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2385952&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
Ovakvu situaciju su opjevali još KUD Idijoti.
"Mi smo ovdje samo zbog para, drugo nas ne zanima"

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 08/08/2022 17:21:30
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1292 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 08/08/2022 : 17:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Ne bi se poštivali ugovori, a čuda....
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/08/2022 : 18:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Braithwaite ima legitimne ponude drugih klubova
No on odbija otići i želi isplatu svih budućih plaća, a tek onda će potpisati za neki od tih zainteresiranih klubova (narodski rečeno, Brale bi i ovce i novce), pa makar i pod cijenu Svjetskog prvenstva jer riskira neigranje i sjedenje cijelu sezonu na tribinama
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29252 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/08/2022 : 18:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ugovor je ugovor, većina bi tako postupila!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29252 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/08/2022 : 19:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da li Lewandowski može igrati 1.kolo? Jesu ga registrirali?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3729 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 08/08/2022 : 20:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Da li Lewandowski može igrati 1.kolo? Jesu ga registrirali?



Na nekoj temi sam vec to naveo, nitko od 5 pojacanja plus Dembele i Sergi ne mogu igragi dok netko ne ode u suprotnom smjeru ili se ne srezu place

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/08/2022 : 20:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ugovor je ugovor, većina bi tako postupila!



Ma nije istina
Većina ode jer želi igrati
Nitko od njih ne ide na lošije, odu na jednake ili bolje (financijske) uvjete
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29252 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/08/2022 : 21:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
On je potpisom za Barcu potpisao ugovor života, teško da će sličan novac dobiti igdje!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12887 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/08/2022 : 11:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Nula s Rayom na otvaranju sezone.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/08/2022 : 11:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nije to dobro izgledalo jučer

Arujo je najbolji barcin obrambeni igrač, ali nije bek
Napad jalov, Lewa se trudi, nedosuđen penal na njemu
De Jong bio ponajbolji, šteta što je igrao samo pola sata
Roberto igra u Barci, a ni sam ne zna kako je to moguće... Šteta što su mu produžili ugovor
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29252 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/08/2022 : 12:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Na kraju svi registrirani?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000