forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Mike Zeck
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2011 : 21:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote





















Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 11/07/2011 : 22:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Ovo super izgleda,naročito mi se sviđa rad na Punisheru i Deathlok sa prve naslovnice

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2011 : 22:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Zeck je jedan meni jako drag autor, koji je nacrtao nekoliko zbilja sjajnih stripova. Najpoznatiji je po svojim suradnjama sa scenaristima Stevenom Grantom (Punisher: Circle of Blood, Punisher: Return to Big Nothing, Damned) i J. M. DeMatteisom (Captain America, Spider-Man: Kraven's Last Hunt, Spider-Man: Soul of the Hunter). Kraven's Last Hunt mi je pogotovo drag strip, naslov koji mi je u mlađim danima, uz Kena Parkera, pokazao za što je sve strip sposoban.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 11/07/2011 : 22:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Sad si me zaintrigirao pa se bacam u potragu za Last Huntom :)

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 11/07/2011 22:58:44
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2011 : 22:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

Sad si me zaintrigirao pa se bacam u potragu za Last Huntom :)


Uz to je preporučljivo čitati i Soul of the Hunter, svojevrsni epilog.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 11/07/2011 23:02:25
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 11/07/2011 : 23:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zeck je jedan meni jako drag autor, koji je nacrtao nekoliko zbilja sjajnih stripova. Najpoznatiji je po svojim suradnjama sa scenaristima Stevenom Grantom (Punisher: Circle of Blood, Punisher: Return to Big Nothing, Damned) i J. M. DeMatteisom (Captain America, Spider-Man: Kraven's Last Hunt, Spider-Man: Soul of the Hunter). Kraven's Last Hunt mi je pogotovo drag strip, naslov koji mi je u mlađim danima, uz Kena Parkera, pokazao za što je sve strip sposoban.



Zeck je ubedljivo najpoznatiji kao crtač Šang Čija.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2011 : 23:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zeck je jedan meni jako drag autor, koji je nacrtao nekoliko zbilja sjajnih stripova. Najpoznatiji je po svojim suradnjama sa scenaristima Stevenom Grantom (Punisher: Circle of Blood, Punisher: Return to Big Nothing, Damned) i J. M. DeMatteisom (Captain America, Spider-Man: Kraven's Last Hunt, Spider-Man: Soul of the Hunter). Kraven's Last Hunt mi je pogotovo drag strip, naslov koji mi je u mlađim danima, uz Kena Parkera, pokazao za što je sve strip sposoban.



Zeck je ubedljivo najpoznatiji kao crtač Šang Čija.



Između ostalog, da.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2011 : 23:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Inače, prava je šteta što Shang-Chi neće nikada biti reprintan (ili barem ne tako skoro). Toliko sjajnih stripova nedostupnih u ovo zlatno doba reprinta.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 12/07/2011 : 06:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Inače, prava je šteta što Shang-Chi neće nikada biti reprintan (ili barem ne tako skoro). Toliko sjajnih stripova nedostupnih u ovo zlatno doba reprinta.



kad bi ga barem revitalizirali kao što su to učinili sa Immortal Iron Fist. Pa još da mu život udahne i David Aja...Ali, da ne odem sa teme, sa Zackovim radom sam se samo upoznao kroz Punishera. Moraću i ovo ostalo da ovjerim.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/07/2011 : 10:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by J.Stickman

kad bi ga barem revitalizirali kao što su to učinili sa Immortal Iron Fist. Pa još da mu život udahne i David Aja...

Nije da nije bilo takvih pokušaja, ali stvar je u tome što su bili kratkog vijeka. Danas ljudi ne vole previše stripove o borilačkim vještinama (ili stripove općenito). Evo, ni Immortal Iron Fist više ne izlazi.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 12/07/2011 : 11:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by J.Stickman

kad bi ga barem revitalizirali kao što su to učinili sa Immortal Iron Fist. Pa još da mu život udahne i David Aja...

Nije da nije bilo takvih pokušaja, ali stvar je u tome što su bili kratkog vijeka. Danas ljudi ne vole previše stripove o borilačkim vještinama (ili stripove općenito). Evo, ni Immortal Iron Fist više ne izlazi.



Pa da, upravu si. Ali išao je IIF tri godine. Nije neki run, znam, ali sasvim solidno za jedan strip na temu broilačkih vještina. Da ne idem previše off-topic, moraću nabaviti taj komplet. I to je to.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3303 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 03/02/2022 : 22:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
šon i karson listaju eks i kažu da im je dej bolji od zeka

Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1404 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 04/02/2022 : 13:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
Ne iznenađuje me takav stav. Nisam dugo čitao/gledao ništa od Daya, ali sigurno je da je njegov rad daleko maštovitiji i eksperimentalniji od Zeckovog, na prvi pogled.

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/02/2022 : 13:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kad je u EKSu završio Zeck i počeo crtati Day dobio sam šok.
Ali poslije sam naučio cijeniti i voljeti Gene Daya.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 04/02/2022 13:23:29
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/02/2022 : 13:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Shang Chija sam zavolio čitajući Zeckove epizode u EKSu(tušer Gene Day).I kad god bi naletio na neku epizodu koju nije crtao Zeck(ukljujući i Gulacyja)bija bi razočaran.Sad mi je Zeck tek treći iza Gulacyja i Daya.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/02/2022 : 14:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Zeckov Či mi je najprepoznatljiviji i svakako dobar. Ali Gulacy je imao (naj)bolje epizode (što uključuje i njegov crtež), a Day je unosio više i kreativnosti i truda, što je stvarno retka kombinacija.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 05/02/2022 : 21:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Zaista bi ove klipove trebalo da vidi svako, naročito oni koji nisu upoznati sa radom Džina Deja na Šang Čiju (neki izdavač npr.)


Edited by - alexts on 05/02/2022 21:01:56
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/02/2022 : 21:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kad Fibra/Marko neće...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000