forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Povijesnicar
Starting Member

5 Posts

Member since 16/05/2011

Posted - 15/07/2011 : 15:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Povijesnicar a Private Message  Reply with Quote
Zanima me kako da ostavim nekome pozitvnu ocjenu tj. pozitivni komentar.
Oprostite ako već ima negdje odgovor na ovo pitanje ili sam pogriješio forum.

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/07/2011 : 15:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Na popisu kupljenih/prodanih aukcija u "Moje aukcije->Prodaja/Kupovina" se pored svake aukcije nalazi link "ostavi komentar"

Trouble will find me
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/07/2011 : 15:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Vrlo jednostavno. Ideš na osvojene aukcije, odabereš onoga kome želiš dati komentar, nakon čega dobivaš popis svih osvojenih predmeta kod te osobe za odabrano razdoblje. Na kraju svakog predmeta vidiš stavku 'ostavi komentar'. Klikneš na to, dobiješ prozor za upis i odabir vrste komentara (pozitivni, negativni ili neutralni) i to je to. Odnedavno možeš staviti isti komentar odjednom na više predmeta (koje olakšanje!). Samo pazi da ne odabereš krivu vrstu komentara.
Go to Top of Page

Sprevar
Starting Member



33 Posts

Member since 02/04/2011

Posted - 15/07/2011 : 20:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Sprevar a Private Message  Reply with Quote
Pozz
Kad smo kod toga mogu li se možda komentari brisati zbog krivog unosa(hoću dati + dam -)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/07/2011 : 20:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ima ikonica za brisanje na popisu komentara koje ste dali

Trouble will find me
Go to Top of Page

Povijesnicar
Starting Member

5 Posts

Member since 16/05/2011

Posted - 17/07/2011 : 14:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Povijesnicar a Private Message  Reply with Quote
hvala svima na odgovoru
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000