forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Harry Potter... Od 1 do 5...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/07/2011 : 00:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

4. Prvi film je definitvno najbolji, tako simpatičan filmić da je to stvarno nezaboravno, ostali variraju od 3 do 5.



John Cleese FTW

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

zagor fan
New Member



Croatia
163 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 17/07/2011 : 11:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor fan a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam samo prvih pet filmova,a najgori mi je onaj peti dio kad ona žena terorizira učenike.
Taj mi je dio za 3, aostali za 5.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 17/07/2011 : 14:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/07/2011 : 14:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/07/2011 : 14:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagor fan

Gledao sam samo prvih pet filmova,a najgori mi je onaj peti dio kad ona žena terorizira učenike.
Taj mi je dio za 3, aostali za 5.



ma Umbridgeova je sranje

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/07/2011 : 22:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam se vratio iz Cinestara i pogledao zadnji film. Jedna riječ kojim ga mogu opisati je: VELIČANSTVEN. Oicjena sage pet od pet.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/07/2011 : 22:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
auh, ja bih bas rekao suprotno
al dobro

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/07/2011 : 22:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
moram i ja pogledat ovaj zadnji dio...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/07/2011 : 23:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

auh, ja bih bas rekao suprotno
al dobro


Mator si ti za to...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/07/2011 : 23:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Lord Vader89

auh, ja bih bas rekao suprotno
al dobro


Mator si ti za to...



mozda, ali, koliko god glupavo zvucao, ovaj film me je pratio dok sam odrastao, svaki deo sam gledao kad je izasao, isao na premijere, trtemrte....nisam bas toliko odvaljen od cele price


ali me je iznervirao iz vise razloga
prvo, zato sto nisam dobio ultimate koljacinu koju sam trazio

drugo, sto je gomiletina vremena u filmu utroseno na glupe posalice i provale, mnogo vise nego u ostalim filmovima rekao bih; gomila praznog hoda

trece, shodno tome, dva sata filma se svode na "dosli, pobili se, otisli", sto bez prethodno pomenute koljacine koja je izostala nema nekog smisla

cetvrto, celokupni koncept decije price me je nekako, ne znam ni ja sta....veliki put je prevaljen od one lepe bajke za decu do ovog zadnjeg dela, sad su svi veliki, ozbiljni, svi umiru, sve puca, svi sve znaju, svet propada, itd....plus jos, na kraju, svi su odrasli, imaju decu, ovoono....nije mi se to dopalo; al opet, ova cetvrta stavka je vise do knjiga, nego do ovog filma


desice se sigurno da pogledam ovo jos neki put, na DVD, or sthg like that, ima tu dobrih glumaca, efekata, itd....

ali, ocekivao sam neki ultimate zakljucak
film mi je mnogo vise supalj nego sto sam ocekivao da ce biti
prvi deo mi je bio bolji

cini mi se....



bice zanimljivo jednom ih odgledati zajedno

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/07/2011 : 23:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ono što je isto u tom zadnjem dijelu malo promijenjeno je to da od onih Malfoyevih pajdaša Goyle pogiba (u knjizi je to Crabbe), a Crabbe se uopće ne pojavljuje (čak ni u Darovima smrti - prvi dio).

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 28/07/2011 23:39:49
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/07/2011 : 00:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
kad pomenu Malfoya, koji se to vrag desava sa njegovim caletom?
lik iz filma u film nacisto propada fizicki i ocigledno psihicki, a niko nema pojma zasto? o.O
deder, ako ste procitali knjige, nas prosvetlite :D mislim, ta familija mi je jedna od tri svetle tacke citave zle bulumente, pa mi kao zao sto nisu malo bolje iskorisceni....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 29/07/2011 : 13:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ivane, Crabbe nije bio u filmu jer je tip koji ga je glumo imao neku bolest, ne znam točno, ali znam da je bio spriječen.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/07/2011 : 14:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Ivane, Crabbe nije bio u filmu jer je tip koji ga je glumo imao neku bolest, ne znam točno, ali znam da je bio spriječen.



wikipedija kaže da je zbog toga što je bio optužen za posjedovanje droge. piše čak da je on kao maloljetan (sa 17 godina, sad ima 22) konzumirao kokain.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/07/2011 : 14:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

kad pomenu Malfoya, koji se to vrag desava sa njegovim caletom?
lik iz filma u film nacisto propada fizicki i ocigledno psihicki, a niko nema pojma zasto? o.O
deder, ako ste procitali knjige, nas prosvetlite :D mislim, ta familija mi je jedna od tri svetle tacke citave zle bulumente, pa mi kao zao sto nisu malo bolje iskorisceni....



njegov stari je inače i u knjizi bio totalni luđak kojemu se događa dekadencija, tak da...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 29/07/2011 : 15:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Uspoređivat Harry Potter trilogiju sa Star Wars trilogijom je zbilja smiješno,osim ako se ne govori o tome koliko je SW trilogija bolja

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/07/2011 : 15:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Lord Vader89

kad pomenu Malfoya, koji se to vrag desava sa njegovim caletom?
lik iz filma u film nacisto propada fizicki i ocigledno psihicki, a niko nema pojma zasto? o.O
deder, ako ste procitali knjige, nas prosvetlite :D mislim, ta familija mi je jedna od tri svetle tacke citave zle bulumente, pa mi kao zao sto nisu malo bolje iskorisceni....



njegov stari je inače i u knjizi bio totalni luđak kojemu se događa dekadencija, tak da...



eto, dakle ima nesto
bolje bi bilo da su malo vremena u filmovima posvetili recimo tome, umesto gomili drugih gluposti
no, sta je tu je....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 30/07/2011 : 11:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Lord Vader89

auh, ja bih bas rekao suprotno
al dobro


Mator si ti za to...


Obi-Wan, nitko nikad nije star za Harry Pottera ili bilo koje filmove (osim možda horrore).

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/07/2011 : 17:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12


Obi-Wan, nitko nikad nije star za Harry Pottera


Cini ti se, za koju godinu bice ti muka kada cujes za HP, slicno kao i sto curice imaju misljenje o Justin Biberu kada navrse nekih 17 godina.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/07/2011 : 20:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Da se razumimo, knjiga je uvik bolja
Ja kad čitam S. Kinga, uvik me prolazi jeza. Kad gledan film (npr. Isijavanje i Ono)... Nah!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/07/2011 : 20:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Da se razumimo, knjiga je uvik bolja
Ja kad čitam S. Kinga, uvik me prolazi jeza. Kad gledan film (npr. Isijavanje i Ono)... Nah!


Djelimično se slažem s tobom, knjiga je skoro uvijek bolja, ali mene ne prolazi jeza uopšte kad čitam horore Kinga, Barkera ili nekog drugog. Al' opet više uživam u njihovim knjigama nego ekranizacijama.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/07/2011 : 20:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Zlotvor

Da se razumimo, knjiga je uvik bolja
Ja kad čitam S. Kinga, uvik me prolazi jeza. Kad gledan film (npr. Isijavanje i Ono)... Nah!


Djelimično se slažem s tobom, knjiga je skoro uvijek bolja, ali mene ne prolazi jeza uopšte kad čitam horore Kinga, Barkera ili nekog drugog. Al' opet više uživam u njihovim knjigama nego ekranizacijama.

Pa zavisi od scene do scene kako je opiše...
Mada ipak mislim da je uvik dobro i pogledat film i pročitat knjigu pa napravit komparaciju

Trljam ruke.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2011 : 22:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ima li itko neki dobar link za ovaj zadnji dio, ja nikako ne mogu pronaći?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/07/2011 : 22:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Ima li itko neki dobar link za ovaj zadnji dio, ja nikako ne mogu pronaći?

Film ti je u 3D, pa ne znan na čemu bi gleda osim ako imaš onu HD3D telku. Najbolje ti je da odeš u kino. Ja bia u četvrtak. Dobro je

Trljam ruke.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2011 : 22:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by selanne

Ima li itko neki dobar link za ovaj zadnji dio, ja nikako ne mogu pronaći?

Film ti je u 3D, pa ne znan na čemu bi gleda osim ako imaš onu HD3D telku. Najbolje ti je da odeš u kino. Ja bia u četvrtak. Dobro je

Dobra ideja, samo što Mostar nema kina.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000